Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2006, 13:55   #1
[RHY]
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 109
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Talking Stiven Sigal fan club

Ne mogu da vjerujem da jedan glumac-legenda (ili bolje reci ikona), poput Stivena Sigala, nema ni malo posvecne paznje na ovako renomiranom forumu... Stvarno.. mislim...
Nego, da ne duzim,evo samo nabacanih par tema za razmatranje/raspravu :

1. Istocnjacki misticizam u liku i djelu S.S.
2. Nepodnosljiva lakoca postojanja imaginarnih pokreta, smrtonosnih po protivnika...
3. Najbolji combo S.S i zasto?
4. Legendarna recenica/citat iz filma?

i naravno... vjecita tema...

5. Ko je bolji: Stiven Sigal ili Arnold Svarceneger?
[RHY] je offline  
Stara 27.1.2006, 14:08   #2
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Arni je legenda u drugacijim filmovima, ne mogu se porediti njih dvojica.Bolje da si stavio npr cak norisa ili tako nekog koji zna martial arts a ne Arnija.
A sto se tice Stiven-a on je zaista legenda. Najvise mi se svidja dodir smrti(kako ga ja zovem) iz filma Trbuh zveri, kada na kraju iz celog tela crpi energiju i usmrcuje onog lika...Ima ih jos, sve u svemu niko mu nije ni do k....(kolena, hihihi)
Master Neo je offline  
Stara 27.1.2006, 14:09   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Provociranje.Poredjenje Konana i napaljenog Aikido fageta.Steven Sigal ti je najpoznatiji tobdzija u Holivudu(preuzeto iz "pouzdanih" izvora).Konan,mighty warrior,is back!Pravi se Terminator 4.Reziser je Stiven Spilberg.[RHY] stvarno me ponekad zacudjujes!Poredis cuvenog Schvarcija sa Sigalom sirovinom.
Sigal voli da ljubi lebac.
ACHTUNG je offline  
Stara 27.1.2006, 14:16   #4
[RHY]
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 109
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Cak Noris? Svaka cast njemu, ali... nije ni primaci S.S., a ni Svarciju....

ccc... zelim da naglasim da poznavanje borilackih vjestina i praktikovanje istih nije platforma na kojoj se porede ova 2 velikana, vec njihov ukupan lik i djelo i utisak kakav ostavljaju

...think.. think...
[RHY] je offline  
Stara 27.1.2006, 14:17   #5
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Provociranje.Poredjenje Konana i napaljenog Aikido fageta.Steven Sigal ti je najpoznatiji tobdzija u Holivudu(preuzeto iz "pouzdanih" izvora).Konan,mighty warrior,is back!Pravi se Terminator 4.Reziser je Stiven Spilberg.[RHY] stvarno me ponekad zacudjujes!Poredis cuvenog Schvarcija sa Sigalom sirovinom.
Sigal voli da ljubi lebac.
Daj brate, ako volis da gledas kako Shvarci u svakom filmu sa po dve mashinke ubija po 100 ljudi odjednom...Ok je on, za decu do 5 godina!Ne mozes da poredis babe i zabe! Stiven je legenda aikido-a, i u stvarnosti, a Shvarci ce da umre uskoro od srca, pa ti vidi... Uostalom, ovo je topic o Stivenu ne o Shvarciju, pa ako ti se ne svidja, slobodan si, vojnice!
Master Neo je offline  
Stara 27.1.2006, 14:21   #6
[RHY]
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 109
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
Master Neo kaže:
Najvise mi se svidja dodir smrti(kako ga ja zovem) iz filma Trbuh zveri, kada na kraju iz celog tela crpi energiju i usmrcuje onog lika...Ima ih jos, sve u svemu niko mu nije ni do k....(kolena, hihihi)

haha... dobar

Ja licno obozavam onaj kada u filmu The glimmer man izvadi kreditnu karticu iz novcanika (na vrhunsku foru) i njom prereze grkljane 'losim momcima' oko sebe jednim potezom Ej, sta ti je ruska mafija za Stivena... mala maca
[RHY] je offline  
Stara 27.1.2006, 14:28   #7
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

A toliko scena u kojima Shwarci radi svakakve smesne stvari a nasao si da mi pricas o Stivenu...Strasne stvari!!! Pa covece, nije mi jasno jedno: gotivis Shwarcija i naucnu fantastiku, a onda kritikujes Stivena njegove poteze. Ok, ne gotivis ga pa sta. A sto Shwarci razdvaja resetke na konanu, rve se sa cudovistima, ubija sve zivo i mrtvo...Da ne nabrajam vise. Nemoj da mislis da ne gotivim Swarcija, ali meni licno je bolji Stiven. Da se ne raspravljamo ti i ja vise, nema smisla, obojica imamo razlicita misljenja, nikada se necemo sloziti, pa da ne spamujemo vise...
Master Neo je offline  
Stara 27.1.2006, 16:08   #8
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
Uostalom, ovo je topic o Stivenu ne o Shvarciju, pa ako ti se ne svidja, slobodan si, vojnice!
Pa ne baš, pominje se i Švarci u prvobitnom postu
Citat:
5. Ko je bolji: Stiven Sigal ili Arnold Svarceneger?
Vidiš ?
Mada si lepo rekao, ne mogu se porediti babe i žabe, jednostavno Švarci i Stiven snimaju potpuno drugačiji tip filmova. Švarci je Sirioz Sem filmskog sveta, ili u prevodu njegovi akcioni filmovi su onako za opuštanje i razbibrigu, bez potrebe da se preterano udubljuješ u samu radnju filma. Doduše ima i izuzetaka, recimo "Totalni opoziv" moraš baš da ispratiš da bi ga razumeo. Mada, ja iako nemam 5 godina, volim da gledam njegove filmove, a i iskreno govoreći Konan, Predator, Treminator I i II...su ipak kultni filmovi i malo je glupo reći "Hej, ja to ne gledam, to je za decu". Mislim da smo svi gledali Terminatora, barem dvojku, ne ?
Sa druge strane, Stiven Sigal snima filmove gde do izražaja dolazi njegovo poznavanje aikida, i obožavam da gledam njegove filmove još o malih nogu. Ono što posebno volim u njegovim filmovima, pored njegove specifične vrste humora ("Well...in about two months") i genijalne hladnokrvnosti (kod njega nema onog smornog "ijahaaaaaa ju ju ijaaaaaaa hu", nego ćuti i bije ), jeste i to što isti ne prate stereotipe koji su već ustanovljeni u filmovima sa borilačkim veštinama. Na primer, svaki takav film se obično sastoji iz sledećeg, glavni junak se nekako uplete u nešto (dobro ovoga ima i kod Stivena ), pa onda lepo lomi redom, ali kad naiđe na "gazdu" onda prvo pola sata "pije" batine što po glavi, što po leđima, i umesto da, kao i svaki normalan čovek, padne u duboku komu sa dobrim izgledima da se više ne digne, on se odjednom seti nečega, i za pola minuta ubije boga u ovom što je do malopre brisao patos sa njim. E kod Stivena toga nema, on kad bije onda bije, a tek "gazdu" kad dohvati
Marko_L je offline  
Stara 27.1.2006, 18:48   #9
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Steven Sigal je najveci seljak koji se ikada pojavio u filmovima.Znaci kao ja znam da bijem i sad cu ja ceo prokleti film da posvetim samo SEBI.O vidi kako sam lepo udario ovoga,pazi ovog crnca sad cu glavu da mu otkinem.A zasto?Zato sto sam seljak pa cu cisto malo da pokazem kako 30 godina vezbe nije otislu u vetar.Brus Li u svojim filmovima ne igra seljaka.Obicno bude ono ako bas trazis batine ce ih dobijes.Ovaj je stakno nesto nadrkan.Nasmeje se kad i Mika Hakinen.
Svarci je car.Uvek ima DOBRIH fora za smejanje.A i KVALITETNI.Najcesce.Znas li ko je rezirao T2?Dzejms Kamerun.Svarci nije neki glumac,ali mu sve uloge stoje!Gledao sam film kada Sigal kao glumi italijanskog mafioza,pa kao ubili mu caleta,i mora da se sveti.I jos zabarski naglasak.Uzas.Ko da sam Ljubu Zemunca(Bog da mu dusu prosti) stavio da glumi francuskog ljubavnika.
ACHTUNG je offline  
Stara 27.1.2006, 19:57   #10
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
Steven Sigal je najveci seljak koji se ikada pojavio u filmovima.Znaci kao ja znam da bijem i sad cu ja ceo prokleti film da posvetim samo SEBI.O vidi kako sam lepo udario ovoga,pazi ovog crnca sad cu glavu da mu otkinem.A zasto?Zato sto sam seljak pa cu cisto malo da pokazem kako 30 godina vezbe nije otislu u vetar.
Ovaj, a jesi li ti nekada čuo za scenariste i režisere ? To su one divne čikice koje pišu scenarija (priču) i režiraju (upravljaju kompletnim procesom snimanja) film. A znaš li koliko je filmova režirao Sigal, a za koliko je pisao scenario ? Evo ja ću ti reći, od 23 filma u kojima je glumio režirao je 1 (On Deadly Ground) i pisao scenario za 1 (Into The Sun), što znači da su sve ostale (21 film) radili neki drugi ljudi. I kako onda on može da posveti film samo sebi ? To su učinili scenaristi, režiseri i ljudi zaduženi za kasting koji su očigledno procenili da Stivenu takva uloga pristaje i nisu pogrešili. Jednostavno, Stiven je originalan, a tebi ako se to ne dopada, pa ko te tera da gledaš njegove filmove.
Citat:
Brus Li u svojim filmovima ne igra seljaka.Obicno bude ono ako bas trazis batine ce ih dobijes.Ovaj je stakno nesto nadrkan.Nasmeje se kad i Mika Hakinen.
A zašto uopšte porediti Brusa i Sigala. Brus je bio majstor, to niko ne spori, ali u pitanju je potpuno druga borilačka veština, kao i drugačiji tip filmova. A ovaj drugi deo izlaganja ti je prosto pogrešan. Ne znam koliko filmova Brus Lija si gledao, ali ja se ne sećam da se ni on nešto preterano smejao, čak vrlo retko...a i ne vidim kakve to veze ima sa glumcem. Ako piše u scenariju "Đokica ulazi nadrndan u kafanu" onda Đokica treba da uđe nadrndan u kafanu, a ne da uđe i onda počne da se smeje k'o lud na alevu papriku. A sa druge strane, ne vidim šta to suštinski razlikuje filmove Brus Lija, i jedan i drugi su obično igrali ljude kojima neko nekog povredi, pa krenu da se svete, s tom razlikom što Stiven bije do kraja, dok Brus prvo dobija batine, sve dok ne popizdi i počne da mjauče
Uostalom, u kom to filmu Stiven kreće da se iživljava ili bije nekog bez razloga. Navedi jedan film. Obično ima debeo razlog No, to samo govori da nisi gledao baš previše njegovih filmova. Nego, uzmi ti gledaj nešto od Van Dama, recimo "Neopravdano Odsutan", to ti je barem realno, znaš ono onaj medved Atila mu dokači svaku koščicu u telu, plus ga raspali po polomljenom rebru, što bi slona onesposobilo, ali ne i Van Dama, koji onda ustaje, i onako ladno sav izlomljen mlati vola od 120 kila. How yes no
Marko_L je offline  
Stara 27.1.2006, 20:57   #11
[RHY]
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 109
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Svarci nije neki glumac,ali mu sve uloge stoje!
... a najvise ona u "Junioru"
[RHY] je offline  
Stara 27.1.2006, 22:42   #12
TheDude
Član
 
Član od: 9.12.2005.
Poruke: 53
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Stiven Sigal je mozda aikido dikica, kad je u pitanju gluma ( pogotovo uloge nekog italijanskog lika, mislim stvarno... ) svrstao bi ga u grupu talentovanih glumaca poput Van Damma, Chuck Norisa i hiper britni spears...

p.s. Ne zaboravljajte caleta... BRUCE LEE LIVES ....
TheDude je offline  
Stara 28.1.2006, 0:45   #13
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Stiven Sigal fan club

Cool je Seagal, samo što nikad ne bih pomislio da je on neki f16ght3r da ga vidim na ulici.
Ima previše blagu facu i deluje miroljubivo i dobrodušno. Doduše, kad počne da lema...svaka mu čast.
Vidi se da zna znanje. Krivo mi je samo što su njegovi filmovi uglavnom B produkcije. Da neko hoće da zvekne
koje milionče više, mislim da bi filmovi mnogo bolje izgledali. Mada se ni ovako ne bunim.
Moram da pomenem Jet Li-ja koji je moj favorit! Onaj mali bije k'o Sveti Ilija! Oni Kinezi i Japanci su prosto
stvoreni za dogfight. Mislim da je to zbog njihove fizičke konstitucije (mali a za*ebani).
Voleo bih da vidim pravu borbu između njega i recimo Van Dama (ubio bi ga Jet k'o zeca) ili recimo Chuck Norisa.
Doduše voleo bih da ga vidim i protiv Seagala.Mislim da bi Stivi dobro dobio po njušci. Jeste li raspoloženi malo za ovakve tripove?
Ono dečje: "moj tata može da bije tvog!". 'Ajmo malo hipotetičke fajtove. Mislim da ovo ne spada u off opic. Pozdrav za [RHY]! Odlična ti je ideja ova tema!
Rocker je offline  
Stara 28.1.2006, 1:08   #14
[RHY]
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 109
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
Rocker kaže:
Krivo mi je samo što su njegovi filmovi uglavnom B produkcije.
Pa i citava poenta odusevljenja Stivenom Sigalom je u tome sto su njegovi filmovi B produkcije

Da je on usminkani glumac A odjeljka filmske industrije.... carolija bi nestala
[RHY] je offline  
Stara 28.1.2006, 1:54   #15
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Znas......Svarci rules!
Moj heroj iz detinjstva(a bogami je jos uvek)-kako sam samo bio odusevljen i omadjijan Conanom(film je deset puta bolji od LOTR gluposti) i Terminatorom 2(ni do danas ne nije proslo)-prvi filmovi koje sam gledao sa njim-u naponu snage bio je Svarci
I'll be back....
PoZ!
Covenant je offline  
Stara 28.1.2006, 13:34   #16
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Kakvi bre scenaristi.Lepo rekoste,filmovi B produkcije.Brdo napacenih likova koji hoce nesto da postignu u svetu filma,al nemaju pare.Pa onda po fazonu daj onog sabana,taj ce radi i za dzabe,samo da bije.Uostalom,ko garantuje da Sigal ne namesta scena.Covek koji zna da bije ce da namesta scene tako da njemu odgovaraju.Uvek je kao :"Sta me gledas,imam malo paste za zube na usnama??" I onda ga ugazi kao ***** u bazenu.Covek je sirovina.Paljon.Ne zna bre recenicu da sastavi.Taj bre i svoju kevu peglao kad nije htela da mu da za grad.Lepo mu je govorila sedi sine uci,nisi ti Brus Li.Ne,diabola je ostala diabola.I jos hoce da snimi filmove.
Za to vreme "glupi" Svarci odlazi u Ameriku,postaje Mister Univerzum(najveci obim sisa u to vreme) ,dobija ulogu Konana(koja mu stoji za razliku od vecine Sigalovih uloga-nadrogirana svinja koja pegla) i osvaja svet.Eto tako jedna "glupi" Austrijanac postao predsednik Kalifornije.Jbg ceo svet je glup posto se pali na njegove glupe filmove.Ima vas koji cenite pravu umetnost.Mozda i dogurate negde.
ACHTUNG je offline  
Stara 28.1.2006, 13:57   #17
Sasa011
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 75
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Covek koji zna da bije ce da namesta scene tako da njemu odgovaraju.Uvek je kao :"Sta me gledas,imam malo paste za zube na usnama??" I onda ga ugazi kao ***** u bazenu.Covek je sirovina.Paljon.Ne zna bre recenicu da sastavi.Taj bre i svoju kevu peglao kad nije htela da mu da za grad.Lepo mu je govorila sedi sine uci,nisi ti Brus Li.Ne,diabola je ostala diabola.I jos hoce da snimi filmove.
Bas lep komentar za Sigala!
Aikido je na vrhu piramide borilackih vestina,Sigal je internacionalni majstor koji drzi seminare.Shihan ili Fuku-Shidoin je njegovo zvanje ili rang.
Ako ga vec poredis sa Brus Lijem,pogledaj dokumentarni film koji predstavlja njihove privatne zivote.
Kako nazvati coveka koji svojom vestinom borbe uspeva da utera strah u kosti okorelim kriminalcima?
Paljon,sirovina,nabucani,diabola....
Netreba takav biti,bolje je sa ledja kukavicki,da te niko nevidi,jer ukoliko budes primecen da pred publikom upotrebljavas silu,neko ce te prozvati da si diabola,pajser itd.
Sasa011 je offline  
Stara 28.1.2006, 14:10   #18
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Ima i ovde brdo takvih paljona.E ti idu na utakmice kod nas kao "vatreni" navijaci.U stvari idu da izbiju nekom zube.Bre vise ne mozes sa curom da odes na tekmu.
Mislim,izgleda da sam glup pa zadnji deo uopste nisam ukapirao.Dzeki Cen zna da bije pa je totalna pozitiva.Kaskader na svojim filmovima.I nemojte da se zavaravate.Covek je majstor mnogih vestina,a ne klovn.To sto on ima takve filmove to je zato sto ima drugaciji pristup.A i filmovi su mu uspesniji od Sigalovih.Toliko.
ACHTUNG je offline  
Stara 28.1.2006, 15:52   #19
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Kakve sam sve gluposti ovde video! Uporedjujete babe i žabe! Kako možete da poredite Švarcija i Sigala, kad glume u filmovima potpuno različitog karaktera.
Švarceneger koristi oružje, sve što mu dodje do ruke.
Sigal koristi ruke, pesnice, šamare, udara čime stigne.
Meni glupo zvuči uporedjivati njih dvojicu jer mi se svidjaju njihovi filmovi, svaki ima svoj šmek. Kao što su mnogi rekli ovde, Sigal je majstor aikido veštine, pa da obavestim ovog što misli da je Sigal neki napaljeni uličar, narkoman ili šta već, da aikido ne podrazumeva napad već odbranu. Da si gledao neki film video bi da se čovek uglavnom brani.
Da ne ispadne da je ovo offtopic, veoma mi se svidjaju Sigalovi filmovi. Pogotovu ona scena u Exit Wounds kad preskoči kola u pokretu.

Možda bi mogli da otvorite neku temu i o Džeki Čenu, da vidim šta će zli jezici da kažu o njemu!
Highlander je offline  
Stara 3.2.2006, 1:58   #20
DorianGrey
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Valjevo
Poruke: 479
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Stiven Sigal fan club

Vidim da je tema malko usporila pa...

Što se Stivena Sigala tiče, čovek je majstor Aikida, jedini belac koji je podučavao Aikido u Japanu. Najbolji njegov film mi je Aljaska u plamenu, a najbolja scena kad je on "kolačić"

A to poređenje je smešno, to su dva glumca potpuno različitog tipa, pa poređenje nema smisla
DorianGrey je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Club 3d Gf 6600 Gt 128mb Pci-e Veseli Grafika 8 16.1.2006 2:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com