Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Pregled rezultata glasanja: Najdraži star trek kapetan/ica
James T. Kirk 7 13,21%
Jean-Luc Picard 30 56,60%
Ben Sisko 7 13,21%
Kathryn Janeway 4 7,55%
Jonathan Archer 5 9,43%
Glasova: 53. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2008, 19:56   #1
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Najdraži "Star trek" kapetan

Pedeset razloga zašto je Benjamin Sisko najbolji

1. Nitko nikada nije uspio pobjeći Jem'Hadarima........Sisko je bio prvi kojemu je to pošlo za rukom !
2. Q je zbijao šale s Siskom samo jednom i nikad mu više nije palo na pamet da to ponovi
3. Nema glupi naglasak
4. Bez ičije pomoći uspio pretvoriti Bajor u najvažnije trgovačko središte u Kvadrantu
5. Jednom ucijenio Ferengija
6. Kapetan s najkulerskijim glasom
7. Bajorci štuju Siska kao važnu religijsku ikonu
...

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (17.1.2008 u 20:26) Razlog: za ostatak liste potreban je link do teksta odakle su razlozi preuzeti
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 20:00   #2
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži star trek kapetan

Ovo je prauzeto od Miroslava Bartulovića. ne znam je li on to napisao ali je preuzeto od njega. U potpunosti se slažem s njegovim tvrdnjama.
ne znam tko je bio pobio ovo na drugoj temi ali molio bih da to opet učini. imam sve epizode (dvd, vhs) svih star trek sezona svih serija pa možemo sve lako provjeriti.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 20:05   #3
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Najdraži star trek kapetan

meni je najbolja ona crkinja kapetan u seriji sto se emitovala izmedju voyagera i enterprise... sala mala da je sisko u svim sezonama bio dobar kao u zadnje 2-3 (kada je umjesto brade obrijao glavu), moj glas ne bi otisao picardu.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 20:07   #4
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži star trek kapetan

Citat:
sasha vukelic kaže: Pregled poruke
meni je najbolja ona crkinja kapetan u seriji sto se emitovala izmedju voyagera i enterprise... sala mala da je sisko u svim sezonama bio dobar kao u zadnje 2-3 (kada je umjesto brade obrijao glavu), moj glas ne bi otisao picardu.
Istina da je u početku bio malo mlak s glumom ali zato u zadnje dvije sezone sve je ispravio. posebno mi je bio domljiv u bitci za planet AR-558


Nog: "Komunikacijska mreža, bila je vrijedna ovog, zar ne?"
Sisko: "Molim Boga da jest."
Worf: "Bila je to velika pobjeda. Vrijedna priče i pjesama."
Sisko: "Cijena je bila visoka."
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 20:19   #5
Mrka Kapa
Starosedelac
 
Član od: 28.11.2006.
Poruke: 1.322
Zahvalnice: 375
Zahvaljeno 973 puta na 387 poruka
Određen forumom Re: Najdraži star trek kapetan

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Ovo je prauzeto od Miroslava Bartulovića. ne znam je li on to napisao ali je preuzeto od njega.
A jesi li pitao ti Miroslava Bartulovića smeš li da preuzmeš taj tekst?

Nemojte copy/pasteovati tuđe tekstove ovako, to će se brisati jer se time krše autorska prava. Navedite par stavova iz nekog teksta (ako se već u potpunosti slažete sa njim) i ostavite link do mesta na kome ste pročitali taj tekst.
Iilija, ostavi link do mesta na kome si pronašao tekst.
Mrka Kapa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 20:28   #6
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Točan autor je nepoznat. mislim da smo ga mi iz uss ili ufp croatie prvi napisali ali nije provjereno. prvi smo ga objavili. onoga sam spomenuo jer ima samo siska. ovdje su i ostali kapetani. mislim da će svatko naći zašto je njegov kapetan najbolji.
ps.Freeware su svi tekstovi na hrvatskom na toj stranici
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=565

Poslednja ispravka: Iilija64 (17.1.2008 u 20:43)
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 20:41   #7
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Nadam se da vas nisam prekoviše izgnjavio. predhodni tekstovi su preuzeti s
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=565
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 21:32   #8
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Dvoumio sam se između Pikarda i Arčera, ali sam se na kraju ipak odlučio za ovog drugog.

P.S. Znao sam i da će svi da glasaju za Pikarda, pa rekoh da malo kontriram.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 22:02   #9
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

scott bakula je meni odlican glumac (pratio sam i quantum leap) ali je ovdje ipak pitanje ko je najdrazi kapetan

EDIT

odluka je bila bas teska, kada bi trebalo bodovati od 1 do 100 bilo bi otprilike ovako:

99 picard
98 sisko
97 janeway, archer, kirk

Poslednja ispravka: sasha vukelic (18.1.2008 u 12:54)
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 22:59   #10
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Glasao sam za Archera zato sto sam taj deo serijala najvise i najredovnije gledao. Nije on tako los, samo je na kraju u onoj zadnjoj epizodi malo "zas*ao".
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 2:58   #11
Orvel
Veteran
 
Član od: 6.4.2006.
Lokacija: Životinjska farma
Poruke: 784
Zahvalnice: 434
Zahvaljeno 336 puta na 169 poruka
Wink Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Dvoumio sam se između Picarda i Kirka, ali sam dao glas Picardu. Ipak sam imao desetak godina kad sam počeo da gledam "Zvezdane staze:TNG". Sada gledam TOS sa jednakim uživanjem, dok mi je "Star Trek: Enterprise" nekako najlošiji.
Orvel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 3:47   #12
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
Nadam se da vas nisam prekoviše izgnjavio. predhodni tekstovi su preuzeti s
http://www.usscroatia.hr/forum/viewtopic.php?f=26&t=565
Prethodni tekstovi su ti izbrisani jer su predugački i spamuju temu, rečeno ti je već jednom da ostavljaš linkove...
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 12:33   #13
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

@Ilija64
Ja sam te pobio u prvoj temi u kojoj si postovao a obzirom da se ti postovi sada ne vide evo da ih ponovim za sve tvoje tačke.

@Ilija64
Da sam na mestu moderatora izbrisao bih ti post zbog širenja dezinformacija... Ajd priznaj odakle si ovo maznuo... I to još netačno...

Ajd par tačaka da pobijem....
1) Sisko nikada nije ni bežao jer se pri prvom kontaktu nalazio u vrsti virtuelne simulacije kojom su Jem Hadari želeli da saznaju dokle bi ljudi išli u slučaju pretnje iz Delta Kvadranta. Prvo zabeleženo bežanje od Jem Hadara je malo teško definisati jer su pokušaji bežanja vezani i za Alfa Kvadrant i za Delta Kvadrant.

4) To baš nije tačno. Sisko nije baš samo zahvaljujući svom uticaju uspeo da napravi od Bejžora važan trgovinski centar. Priseti se pomoći Kai-a (na prvom mestu Kai Opake a zatim i svih ostalih)... Zapamti...Sisko je samo posrednik kome važnost daje staro predanje u koje verovao ili ne veliki deo bejžoranaca i ne veruje

5) Netačno. Ucenjivao ih je kad god je stigao... Naravno ne na kvarno. Pretpostavljam da si ovde mislio na trenutak kada je u "Izaslaniku" (pilot epizodi) ucenio Quarka da ostane na DS9-u

8) Da ali zaboravljaš da Sisko u toj epizodi dobija čin zapovednika broda (kapetana) a razlog zašto je izabran jeset ništa drugo do dobro poznavanje najnovije pretnje

9) A ono Picard nosi "pečurku" jel tako beše?

10) Hehe... Casidy Yates Ako si propratio dobro ovu epizodu shvatio bi zbog čega je to prevashodno uradio. Ne zbog toga što je sarađivala sa Makijem već da bi je poštedeo opasnih trgovačkih putanja po kojima plovi

12) Picard je bio Borg pa je preživeo

16) A ko nosi tupe?

18) Da ali Sisko je skoro uvek kretao u brobu sa "state of the art" brodom opremljenim quantum torpedima i ablativnim oklopom dok su Enterprise NCC-1701 i Stragazer bili na potpunoj rezervnoj operabilnosti. Ne zaboravi... Defiant je namenjen borbi protiv Borga

19) Jedna od većih gluposti... Siskov najbolji drug Curzon Dax je bio veoma naklonjen klingoncima...Usput... Da ne mari za klingonce ne bi učestvovao u ritualu ženidbe Worfa sa Jadziom ili poštovao tradiciju Gowrona i Worf-a u svim njihovim susretima... Ovo je jedna od većih budalaština.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 12:35   #14
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

20) Pardon... Još veća glupost... Čiji patrolni brod? Da ne misliš možda na epizodu "In the pale moonlight" u kojoj bez svog znanja Garak postavlja eksploziv u brod romulanskog ambasadora?

21) Nemaš ti pojma... Kai Opaka je poginula u sukobu dveju rivalskih frakcija na planeti nemrtvih tj. kaznenoj planeti neidentifikovane rase koja kažnjava svoje zatvorenike tako što ih tera da se stalno ubijaju iako su besmrtni. Kai Opaka je sama po svojoj volji ostala na toj planeti jer je navodno to njen put...

23) A otkud ti ovo? Koja je to epizoda?

25) Epizoda? Da ne misliš možda na "Inter arma enim silent leges"? E onda nije Sisko u pitanju

31) Netačno... U slučajevima velike krize mobiliše se cela flota...

33) Netačno... Epizoda sa Worfovim venčanjem recimo i sve epizode u kojima je stanica podignuta na najviši nivo uzbune... Ne zaborvi... Na uniformuma postoji posebno mesto za fejzer i trikorder

34) Pa sad... Ako pod najvećim specijalitetima podrazumevaš stalno njegov poznat Siskov gulaš

46) Ali zato Sisko žmuri nad uništenjem broda romulanskog ambasadora...

48) Netačno... Mrzi ga ali sve do kraja druge epizode "Izaslanika"

Bottom line... Odakle god da si ovo prekopirao bolje bi ti bilo da si to vreme iskoristio da pročitaš ponešto recimo na Memory Alphi ili nekom drugom sajtu specijalizovanim za Star Trek... Sve osim toga (primera radi tvoj post) je veeeeeeliko lupanje.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 12:45   #15
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Usput... Što si samo za za Benjamina Siska stavio nadimak Ben? Mogao si onda da umesto Kathryn Janeway staviš recimo Katty Janeway ili Jim T. Kirk

U svakom slučaju moj glas ide Picard-u. Zašto? Duga je to priča ispresecana svime i svačime... Ako uzmem u obzir sve zbog čega je moj broj jedan potrajalo bi...
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 14:51   #16
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
U svakom slučaju moj glas ide Picard-u. Zašto? Duga je to priča ispresecana svime i svačime... Ako uzmem u obzir sve zbog čega je moj broj jedan potrajalo bi...
stargazer je među najjačim krstaricama svoga vremena. ako nisi primijetio u epizodi u kojoj je stargazer pronađen Data je smislio obranu od Pikardovog manevra. Kvantna torpeda su oko 40% jača od fotonskih. Defiant je laka krstarica. U epizodi Neprijatelj pred vratima u dvoboju s USS Lakotom(čudom iz Krkovog vremena) umalo izvukao kraći kraj(nije ga gađala kvantnim torpediam).
Defian je brz i naoružan ali nema šanse u borbi s titanima tipa GALAXY, AKIRA i drugim.
A da je dizajniran za borbu protiv borga(8400gs dx10 a koje mu koristi).
U filmu Prvi kontakt vidjeli smo kako je cijela federacijska flota prošla protiv standardne kocke(nije čak ni bila Taktička)

Poslednja ispravka: Iilija64 (18.1.2008 u 15:03)
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 15:00   #17
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

klasa CONSTELLATION
Tip: Krstarica
Uveden u službu: 2283.
Maksimalna brzina: Warp 8,6 (TOS skala)
Dimenzije:
dužina: 231 metara,
širina: 135 metara,
visina: 65 metara
Broj paluba: 15
Masa: 325.000 tona
Naoružanje: 16 phaserskih baterija tipa VIII, 4 lansera fotonskih torpeda
Obrambeni sustavi: sustav štitova
Broj osoblja: 520
Štitovi su mu slabi ali naoružanje nije. Usporedbm s brodovima pred kraj dominijskog rata dođe kao miranda. a znamo da je miranda bila osnova federacijske flote.
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 16:04   #18
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
stargazer je među najjačim krstaricama svoga vremena. ako nisi primijetio u epizodi u kojoj je stargazer pronađen Data je smislio obranu od Pikardovog manevra. Kvantna torpeda su oko 40% jača od fotonskih. Defiant je laka krstarica. U epizodi Neprijatelj pred vratima u dvoboju s USS Lakotom(čudom iz Krkovog vremena) umalo izvukao kraći kraj(nije ga gađala kvantnim torpediam).
Defian je brz i naoružan ali nema šanse u borbi s titanima tipa GALAXY, AKIRA i drugim.
A da je dizajniran za borbu protiv borga(8400gs dx10 a koje mu koristi).
U filmu Prvi kontakt vidjeli smo kako je cijela federacijska flota prošla protiv standardne kocke(nije čak ni bila Taktička)
U stvari sam Picard-ov manevar je po mišljenju mnogih čist debilizam. Sam po sebi ne postoji apsolutno nikakva taktička prednost broda koji izvodi Picard-ov manevar osim toga što povećava svoje šanse da kapaten broda proguta torpedo ili dva više

Što se tiče kvantnih torpeda... Još jednom za sva vremena... Osnovna prednost kvantnih torpeda u odnosu na klasična nije u tome da zahvaljujući novom izvoru energije imaju veću snagu eksplozije već da imaju spsobnost adaptacije svoje frekvencije neprijateljskim štitovima i na taj način skoro kao topao nož kroz puter prolaze kroz štitove

Epizoda "Neprijatelj pred vratima ne postoji". Verovatno si mislio na epizodu "Paradise Lost" i na USS Lakotu koja je do zuba remodifikovana solidnim brojem lansera kvantum torpeda i teške artiljerije Dakle da se razumemo... Excelsior modifikovan do te mere da je neprepoznatljiv nije Excelsior već nešto čega bi trebalo i Defiant da se čuva. Znači nije u pitanju klasičan Excelsior brod

Ostatak što si napisao te ič nisam razumeo tako da ne znam šta da na to odgovorim
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 16:10   #19
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Citat:
Iilija64 kaže: Pregled poruke
klasa CONSTELLATION
Tip: Krstarica
Uveden u službu: 2283.
Maksimalna brzina: Warp 8,6 (TOS skala)
Dimenzije:
dužina: 231 metara,
širina: 135 metara,
visina: 65 metara
Broj paluba: 15
Masa: 325.000 tona
Naoružanje: 16 phaserskih baterija tipa VIII, 4 lansera fotonskih torpeda
Obrambeni sustavi: sustav štitova
Broj osoblja: 520
Štitovi su mu slabi ali naoružanje nije. Usporedbm s brodovima pred kraj dominijskog rata dođe kao miranda. a znamo da je miranda bila osnova federacijske flote.
E sad mali info... Brodovi klase Miranda u vreme sukoba sa Enterprise-om i uopšte u tom periodu uopšte nisu bili opremljeni bilo kakvim lanserima torpeda. Zbog toga su isključivo korišćeni u istraživačkim misijama i u onima gde su trebali da se koriste kao logistička podrška pratnji Dakle ni ovo nije tačno. Situacija se delimično promenila uvođenjem novijih refita kada su brodovi dobili značajniju taktičku vrednost.

Što se tiče sukoba između Kahna i Kirka... Pogledaj još jednom kako se ceo sukob odigrao pa će ti biti jasno kako je moguće srozati nečiju borbenu gotovost čak i ako si znatno nadmoćniji
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2008, 16:28   #20
Iilija64
Banned
 
Član od: 20.9.2007.
Lokacija: Tomislavgrad
Poruke: 1.547
Zahvalnice: 181
Zahvaljeno 281 puta na 200 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iilija64
Određen forumom Re: Najdraži "Star trek" kapetan

Jedina razlika između stare i nove mirande je ta da je ova imala poboljšani štit i VIII fazore. stara je imala VI. rift nije donio nikakva značajnija poboljšanja osim da je izdržala još koji pogodak. kao što smo vidjeli u bitci za Chin'toka. Jedna salva iz Jem Hadarskih lovaca satrala je dvije Mirande u sekundi, a što se tiče kvantnih mislim da si ih pomiješao s kronitronskim torpedima koja su temporalno fazno pomjerena.
Pikardov manevar nije debilizam već je mudar manevar. pošto skokom u warp brodu koji se bori s tobom pojavljuješ se u isto vrijeme na dva mjesta(osnove star trek termofizike). Riftovani Excelsior ima samo poboljšanjo naoružanje. Najbolja klasa protiv borga je SOVEREIGN zbog vatrene moći i riftovan PROMETHEUS(s kvantnim).
Iilija64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Star Trek online bruno MMORPG igre 326 23.8.2016 23:12
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Trek: Starfleet command bruno Strateške igre 2 6.11.2007 18:31
Dok čekamo "Star Trek: Legacy" holodoc O igrama uopšte 44 17.8.2007 18:43
Star Trek New Voyages - dobar i besplatan fan film Ivan1981 Kompjuteri i film 1 2.7.2006 22:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com