Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.9.2017, 14:21   #18
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: Telefon izmedju 200-300 e

Citat:
OWERKLOKER kaže: Pregled poruke
Pa gde nadje sa Note 4 da uporedjujes, on nije dobro radio ni kad je izasao. Slazem se da je softver na njemu bas bas los i lagova ima na sve strane. Donekle se ublazava problem custom romom ali nije to to. Inace, J7 2016 radi bar duplo bolje od Note 4, totalno drugacije optimizovan softver.

To sa lagom kod kucanja ne bi smelo da se desava, izgleda da imas neki problem sa tim romom ili nekom aplikacijom u pozadini.
Sto se tice Z3 slazem se u potpunosti. Sony je poznat po fluidnom softveru i uvek bolje radi od Samsunga u klasi.

Neko je pomenuo S8, pa i on zalaguje tu i tamo. Skrol je ocajan u odnosu na Nexus/Pixel sto nikako da rese.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Moguce ali eto ti primera sa S8, pri skrolu imas seckanje a to im je poslednji flagship, to se provlaci kroz x generacija, platis uredjaj 500-600-700-xxx evra (zavisi koliko cekas od momenta kad se pojavi) i on ima takve smesne probleme.

Ja sam donekle napravio gresku uzevsi Note 4 iskljucivo zato sto je imao bateriju koja se lako vadi i slot za SD karticu.

Inace ROM je u tom momentu kad se to desavalo bio poslednji stock MM sa avgustovskim security zakrpama, sada na ovom blago debloated custom stock romu (ista ta verzija stock roma samo blago sredjena) i toga nema u toj meri, ali nisam imao prilike ni posteno da proverim. Sa druge strane nije bas ni da imam 1000 aplikacija instaliranih pa da izazivaju probleme, jos mi background data stoji na restricted, nema sta ni da povlaci non stop sa neta nego kad ja otvorim aplikaciju ili udjem na wifi.

Zato ce da ih zgaze kinezi, licno ne gotivim Huawei zato sto im je politika oko updateova ista kao kod Samsunga, opekoh se cekajuci za G7 gde su 50 puta govorili da za njega MM izlazi za mesec, pa za dva, pa posle pitanje je da li je i izasao za EU verziju.

Xiaomi ce da ih pojede sve ako krenu da se sire.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Telefon od 6 inča star-duster Aparati i oprema 21 23.1.2017 19:07
Jeftin telefon u VIP-u dule.j Aparati i oprema 20 18.12.2016 17:15
Telefon za 200 evra sa dual sim amauri Aparati i oprema 117 17.10.2015 10:28
Ponuda telefona kod naših operatera zajchik Aparati i oprema 936 15.2.2015 17:19
Novi android telefon Flexyy Aparati i oprema 13 18.3.2012 3:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com