Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Tekstovi u SK
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Tekstovi u SK u rubrikama Internet i WWW vodič

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2009, 12:53   #11
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Imate li profil?

Citat:
Predrag Stankovic kaže: Pregled poruke
Nego jeste li primetili shta se deshava na fb danas i juche zbog novog izgleda stranice, FB je preplavljen grupama tipa "Vratite nam stari Facebook"
i takve grupe munjevitom brzinom rastu, E Marky nevaljali dechko, taman se ljudi navikli na jedno a ti im menjas
Koliko sam ja upoznat, Facebook se i ranije mjenjao i trpio velike promjene, tako da predpostavljam da je prilikom svake od njih bilo protesta. Promjene su sastavni dio svakog većeg sistema i to je prirodno.

Što se ovih naših tiče, njima je glavni problem da se opet navikavaju i uče nove stvari. Facebook je kod nas, između ostalog, popularan jer je i prilično jednostavan i user friendly, tako da ga sve mogu koristiti. Ove promjene samo negativno mogu da utiču na broj korisnika kod nas, što se meni vrlo sviđa.
Dimo je offline  
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
drusto, drustvene mreze, društvene mreže, facebook, imate li profil, microblog, myspace, profil, profile, social networking, socijalne mreze, socijalne mreže, socnet, twitter


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Kad restartujem komp, promeni mi se Color Profil - na Samsungu 223BW Mali Veseljak Grafika 0 25.4.2008 18:05
Da imate para kao Bill Gates... _RaZoR_ Brbljaonica 25 13.8.2007 15:04
Koji HD ready TV imate LebronMVP Video/TV softver 25 11.8.2007 1:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com