Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > „Ja, igrač!”
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

„Ja, igrač!” Da li se slažete sa Kuzmom?

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.8.2007, 22:44   #101
Ghost
Starosedelac
 
Član od: 10.4.2006.
Lokacija: SGC
Poruke: 1.990
Zahvalnice: 167
Zahvaljeno 486 puta na 233 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Кузнановићу треба пауза од писања колумни, види се да се "пресушио".
Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2007, 22:59   #102
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”,

Citat:
Gavran5000 kaže: Pregled poruke
Jes, jes, sigurno se upinje iz petnih zila da nauci cemu sluzi interpunkcija.

Nije stvar u tome da li se JA slazem sa njegovim misljenjem, nego u tome da covek pospesuje kolicinu sunda u ovoj zemlji. To je isto kao da kazete "ne gledajte Pink, ako vam se ne svidja". Tacno, ali ne postoji alternativa!!!

Bez toga propadosmo.

Postoji narodnjacki kanal, ali ne postoji ni rokerski ni pankerski ni metalski ni reperski niti bilo koji drugi!
Ispade da je Kuzmanovićev uticaj jednak pinkovom. Još će čovek da bude polaskan. Nisam baš siguran čemu njegova kolumna uopšte služi, ali mislim da joj se u svakom slučaju pridaje preveliki uticaj. Nije on ni premijer, ni ministar spoljnih poslova da mora svaku reč da izvaga (a verovatno to ni premijer ne uradi baš svaki put ). A ni neki veliki vođa da se za njim povode mase - pospešuje količinu šunda, gde to?
Moguće je da bi umesto te jedne strane moglo da stoji nešto drugo, ali to je već pitanje uređivačke politike časopisa. Kao što rekoh, kome se ne sviđa, ima izbor (alternativu) da je preskoči i mirna Bačka. Otprilike nešto kao kad na Pinku gledaš Simpsonove i Dosije X, a ne gledaš Grand Paradu. :P

Poslednja ispravka: Bryan Fury (7.8.2007 u 23:06)
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2007, 23:10   #103
Denis
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Poruke: 155
Zahvalnice: 180
Zahvaljeno 70 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Sta je ovo? Parada ljubomornih koji nikad nista znacajno nisu napisali? Razumem kritiku ali ovo je linc. Mrznja kipi na sve strane. Ubi protivnika - neistomisljenika.
Denis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2007, 23:46   #104
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
eh jaguare,jaguare pa ako je tako svuda u svetu kako kazes sto je samo kod nas (i jos "par" zemalja u evropi koje su totalni trash) taj srednji sloj siromasan?zato sto su svi glupi a mi pametni?
p.s.bezveze ti je poredjenje za javni prevoz na zapadu se i visi stalez itekako vozi prevozom ali retko gde ima brkatu babu da mu uvali misku opranu prosle godine u facu pored 2 dzaka krompira jer tamo ima nesto sto se zove zakon i kultura dok kod nas toga manjka prilicno
p.s.2 kic i neukus postoji svuda....hmmm....tacno ali ipak nije nametnut svuda gde se okrenes kao kod nas tako da ako nisi u shundu odmah si padavicar,narkoman,cudan,drugaciji,budala itd...
da ponovim: "retko gde ima toliko mrznje kao kod nas ovde se ljudi bukvalno radjaju (mladje generacije su pogotovo "zarazene") sa "usadjenom/nametnutom" mrznjom prema svemu sto ne razumeju ili uopste ne zele da shvate i razumeju"
Već si postao dosadan sa tim tvojim pričama da je Srbija trash,primitivizam,nekultura,kič a da je tamo negde sve super,kulturno,vlada red i zakon.
Da li si ikada bio u javnom prevozu neke od zapadnih država?Da li si živeo u nekoj od tih država?Imaš li bilo kakvo neposredno iskustvo da možeš da iznosiš takve kategorične stavove?
Ili si možda samo to video na filmu i televiziji?
Izgleda da su svi oko tebe prljavi primitivci,budale i moroni a samo si ti fin,umetnička duša,verovatno neki neshvaćeni genije od strane sredine.
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2007, 0:22   #105
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Već si postao dosadan sa tim tvojim pričama da je Srbija trash,primitivizam,nekultura,kič a da je tamo negde sve super,kulturno,vlada red i zakon.
Da li si ikada bio u javnom prevozu neke od zapadnih država?Da li si živeo u nekoj od tih država?Imaš li bilo kakvo neposredno iskustvo da možeš da iznosiš takve kategorične stavove?
Ili si možda samo to video na filmu i televiziji?
Izgleda da su svi oko tebe prljavi primitivci,budale i moroni a samo si ti fin,umetnička duša,verovatno neki neshvaćeni genije od strane sredine.
ovako (bukvalno) me na svu srecu shvatas samo ti (i mozda jos par likova) sto je hvala bogu pohvalno bilo bi krajnje zabrinjavajuce da ima puno takvih kao ti
p.s.za razliku od tebe i jaguara koji tvrde da je svuda isto iz filmova i serija (ti pogotovo se "palis" na tv jer imas takve radikalno/socijalisticke stavove a dobro znamo odakle to ovde dolazi )imam neposredna iskustva i prijatelje sa iskustvima (i to naucnike i vredne i radne ljude a ne gastarbajtere koji cim se ogrebu za inostranu penziju odmah krenu u pljuvanje zemalja koje su im to i omogucile) zivljenja na zapadu
p.s.2 pusti te vucic "gospodine vi ste lopov i lazete" fazone nego mi reci u cemu to ja nisam u pravu u gore napisanom postu?mrznje,nekulture i primitivizma ovde ima na tone.nismo bas najgori na svetu ali u evropi se "koljemo" za dno a to je strasno
p.s.3 nigde nisam napisao da su svuda oko mene primitivci,dokazi?ali na zalost jos uvek ima nekih kao ti sa idejama koje smo trebali pokopati odavno
p.s.4 kao i uvek samo umes da harikiras tudje postove i u stilu svoga politickog idola kao papagaj ponavljas nesto sto drugi nigde nije ni rekao.inace tvoj idol ti recimo lepo moze objasniti sta je bila cenzura krajem 90-ih
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2007, 0:23   #106
Jaguar
Član
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”,

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Moguće je da bi umesto te jedne strane moglo da stoji nešto drugo, ali to je već pitanje uređivačke politike časopisa. Kao što rekoh, kome se ne sviđa, ima izbor (alternativu) da je preskoči i mirna Bačka. Otprilike nešto kao kad na Pinku gledaš Simpsonove i Dosije X, a ne gledaš Grand Paradu. :P
Eh... pa nije to baš tako lako. Evo, u opisu igre Sylpheed, Kuzma je umislio
da i dalje piše kolumnu, pa je pola opisa posvetio nebuloznom pljuvanju Japanaca.

To bi bilo otprilike kao da na Pinku gledaš samo Simpsonove i Dosije X, izbegavaš Grand Paradu, a onda odjednom ubace da Jelena Karleuša sinhronizuje glas Homera, a epizode Dosije X umesto karakteristične melodije počinje zavijanjem Mitra Mirića.

Interesantno je da je Project Sylpheed remake igre Silpheed stare 20 i kusur godina ( dakle, starije od serijala Wing Commander ), a Kuzma se rastrubio
o tome kako bi se kreator Wing Commandera prevrtao u grobu, samo da je mrtav itd. itd. itd.

Ja volim da čitam Kuzmine kolumne. Čak sam i svoju devojku zarazio, te i ona čita kolumne u SK i FHM-u... al' ovaj opis je bio baljezgarija.
Jaguar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2007, 1:35   #107
paterfamilias
Banned
 
Član od: 5.9.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 549
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 109 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
ovako (bukvalno) me na svu srecu shvatas samo ti (i mozda jos par likova) sto je hvala bogu pohvalno bilo bi krajnje zabrinjavajuce da ima puno takvih kao ti
p.s.za razliku od tebe i jaguara koji tvrde da je svuda isto iz filmova i serija (ti pogotovo se "palis" na tv jer imas takve radikalno/socijalisticke stavove a dobro znamo odakle to ovde dolazi )imam neposredna iskustva i prijatelje sa iskustvima (i to naucnike i vredne i radne ljude a ne gastarbajtere koji cim se ogrebu za inostranu penziju odmah krenu u pljuvanje zemalja koje su im to i omogucile) zivljenja na zapadu
p.s.2 pusti te vucic "gospodine vi ste lopov i lazete" fazone nego mi reci u cemu to ja nisam u pravu u gore napisanom postu?mrznje,nekulture i primitivizma ovde ima na tone.nismo bas najgori na svetu ali u evropi se "koljemo" za dno a to je strasno
p.s.3 nigde nisam napisao da su svuda oko mene primitivci,dokazi?ali na zalost jos uvek ima nekih kao ti sa idejama koje smo trebali pokopati odavno
Sada nešto filozofiraš,a izbegavaš da odgovoriš na prosto pitanje,Da li si ikada bio u Americi/Zapadnoj Evropi,i da li imaš neposredno iskustvo sa životom tamo?Očigledno da nemaš nikakvo neposredno iskustvo,i da si putem posrednih saznanja preko medija i tvojih prijatelja "naučnika",stekao neke idealističke predstave o životu na Zapadu.
Kad god vidiš neku smrdljivu babu u gradskom prevozu ili nekog primitivca ovde,ti onda suprostavljaš tom prizoru svoju fantaziju o divnom i savršenom životu "napolju".Jer u SAD/EU nema smrdljivih baba,nema primitivaca,sve samo obrazovan,fin,mlad i mirišljav svet-obične dečačke fantazije.
Ljudi u tom "idealnom" svetu Zapada,žive znatno bolje što se tiče materijalnih dobara,ali suštinski nisu ništa kulturniji,obrazovaniji i produhovljeniji od prosečnog Srbina,nego samo imaju više para.
"Red i zakon" su obični mitovi,tamo je veća stopa kriminaliteta nego u Srbiji(sem Švajcarske i Luksemburga).
Citat:
ivke76 kaže: Pregled poruke
jer imas takve radikalno/socijalisticke stavove a dobro znamo odakle to ovde dolazi ;
Da se mnogo ne bavimo politikantstvom,ali da ti odgovorim.Nisam ja nikakav radikalni socijalista,ali valjda smem da poredim situaciju pre 20 godina i sadašnji sistem,bar po nekim objektivnim kriterijumima(društveni proizvod,nivo proizvodnje,socijalna politika) pa i po tom famoznom "redu i zakonu" koji toliko pominješ.
Tada se sigurno nije super živelo,kako umeju da idealizuju naši stariji sugrađani,niti je bilo toliko novca i blagostanja kao što se obično misli.Ali je bilo socijalne pravde,reda i zakona i nekih šansi za običnog i prosečnog čoveka da pristojno živi.
I to nije rezultat toga što se ja "palim" na TV,jer u svim medijima se godinama sistematski vrši satanizacija tog doba,kao nedemokratskog,komunističkog i diktatorskog,već sam deo života proveo u tom periodu.

Poslednja ispravka: paterfamilias (8.8.2007 u 1:46)
paterfamilias je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2007, 2:13   #108
ivke76
Član
 
Član od: 24.5.2006.
Poruke: 306
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 23 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
paterfamilias kaže: Pregled poruke
Sada nešto filozofiraš,a izbegavaš da odgovoriš na prosto pitanje,Da li si ikada bio u Americi/Zapadnoj Evropi,i da li imaš neposredno iskustvo sa životom tamo?Očigledno da nemaš nikakvo neposredno iskustvo,i da si putem posrednih saznanja preko medija i tvojih prijatelja "naučnika",stekao neke idealističke predstave o životu na Zapadu.
Kad god vidiš neku smrdljivu babu u gradskom prevozu ili nekog primitivca ovde,ti onda suprostavljaš tom prizoru svoju fantaziju o divnom i savršenom životu "napolju".Jer u SAD/EU nema smrdljivih baba,nema primitivaca,sve samo obrazovan,fin,mlad i mirišljav svet-obične dečačke fantazije.
Ljudi u tom "idealnom" svetu Zapada,žive znatno bolje što se tiče materijalnih dobara,ali suštinski nisu ništa kulturniji,obrazovaniji i produhovljeniji od prosečnog Srbina,nego samo imaju više para.
"Red i zakon" su obični mitovi,tamo je veća stopa kriminaliteta nego u Srbiji(sem Švajcarske i Luksemburga).

Da se mnogo ne bavimo politikantstvom,ali da ti odgovorim.Nisam ja nikakav radikalni socijalista,ali valjda smem da poredim situaciju pre 20 godina i sadašnji sistem,bar po nekim objektivnim kriterijumima(društveni proizvod,nivo proizvodnje,socijalna politika) pa i po tom famoznom "redu i zakonu" koji toliko pominješ.
Tada se sigurno nije super živelo,kako umeju da idealizuju naši stariji sugrađani,niti je bilo toliko novca i blagostanja kao što se obično misli.Ali je bilo socijalne pravde,reda i zakona i nekih šansi za običnog i prosečnog čoveka da pristojno živi.
I to nije rezultat toga što se ja "palim" na TV,jer u svim medijima se godinama sistematski vrši satanizacija tog doba,kao nedemokratskog,komunističkog i diktatorskog,već sam deo života proveo u tom periodu.
ne vredi
ti bre covece verujes u "socijalnu pravdu" i "red i zakon" u komunistickoj sfrj lol stvarno vise ne trosim vreme na tebe
p.s.ah te proklete pare da ih imamo verovatno bi vladali svetom i ne bi se gurali po prevozu
ivke76 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2007, 10:23   #109
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Oko cega se vi raspravljate. Udjite u bus koji ide centralnim gradskim ulicama a potom udjite u neki prigradski... ima razlike. Ili ste izgubili osecaj mirisa. Isto tako i ameri prozivaju svoje redneck-ove sa srednjeg zapada da su neuredni a i da vole da se razmnozavaju sa blizim rodjacima... Svaka zemlja ima svoje ludake, nevaspitanke, aljkavuse... pa i Srbija. Secam se (1993 Kragujevac) smo u vojsci imali zastavnika koji je bi zaduzen da dezura da bi se sva vojska istusirala - jednom nedeljno, petak vece. Bila je gomila likova koji nisu hteli jer se nisu osecali prljavo ali bila je ipak vecina koja je stalno protestvovala sto se ne moze tusirati svaki dan. Bavite se pojedinacnim slucajevima i od njih izvlacite globalne zakljucke... Ako cujem nekoga da kritikuje ponasanje... navijaca na nasim stadionima, npr. necu se osecati prozvanim kao Srbin nego cu pomisliti da je dobro sto je to prepoznato kao problem i bicu kivan sto se ne donese neki zakon da se zaustavi takvo ponasanje (moguce je - primer Engleza... kod njih su najveci manijaci). Ako neko kritikuje ne znaci automatski da misli zlo nego da zeli da se stvari promenu na bolje... (ne znaci da necu brisati i dalje one koji preteraju)

Naziv: cardY.gif, pregleda: 203, veličina: 845 bajtova
Naziv: rules.gif, pregleda: 202, veličina: 7,6 KB
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 11:52   #110
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”,

Citat:
Gavran5000 kaže: Pregled poruke
Mene vredja to sto sto covek bez imalo duha, bez imalo logike, pise tekstove o stvarima koje nisu za zezanje.
Kazes samo kolumna. Jeste ali nije "samo". Covek je toliko postao bezobrazan da vredja svakog ko mu trenutno nije "Fit".

Shvatite da imam potrebu da stvar isteram na cistinu. Jer ako se ovako nastavi, gospodin ce poceti otvoreno da svima nama govori da smo ovce, suckeri...

I sta? Jel trebam da kazem:"Ma nije vazno, to se samo on sali"
VAZNO JE!
Srbiji treba kvalitet.
Sve je to tacno osim onog dela "Srbiji treba kvalitet" Srbiji treba disciplina i nesto sto se zove "timski duh" tj. nesto sto Miodrag nikako ne pokazuje jer mu niko nevalja. Pa ako ti u Srbiji nike nevalja i ako zelis da zivis kao pustinjak na nekom ostrvu gde ljudska noga nije krocila milionima godina, ti lep idi na neko takvo ostrvo i stvori neki svoj mali svet u knome ces da budes. I nemoj da kritikujes ostale.

Zamisli situaciju da tvoj komsija pocne o tebi da pise i da te pljuje u nekom "shit" magazinu (mada to i nije vazno) i da vredja sve takve poput tebe, zavisnike o PC-je i slicno? Sta bi uradio? Sta bi bilo ko od nas uradio?

Ima jedna poslovica koja kaze "Hiljadu ljudi, hiljadu cudi" i slazem se sa tim. Takodje se slazem da je najveci problem u Srbiji to sto su svi eksterti za tudji posao is sto svakom svakome soli pamet u svakoj prilici i neprilici. To sto je neko priglup, seljak ili slicno nije tvoj problem, tvoj problem je da tokom dana pises za SK (tekstove o igrama i kolomunu "Ja Igrac" koja treba da ima veze sa kompjuterima) i da tokom noci ( i van radnog vremena) radis ono sto ti se hoce a da ne ometa ostale u tvojoj zgradi.

Takodje, niko nema duznost sa se javlja svojim komsijama, niti neko ima obavezu da se pomaze sa drugima, medjutim, zamisli situaciju da si kupio neko futuristicko kuciste i da je ono veoma glomazno i tesko, te da nemozes sam da ge uzneses uz stepenice a lift ne radi (sto je potpuno OK). Ko ze da ti pomogne ako ti nikome do sada nisi ni dobar dan rekao? [metaforicki gledano]...
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 11:54   #111
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

E da, najveci problem medju Srbima je to sto su mnogo pametniji od ostalih naroda te uvek nadju zaobilazni put iliti precicu. To nikako nevalja...
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 12:25   #112
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
E da, najveci problem medju Srbima je to sto su mnogo pametniji od ostalih naroda te uvek nadju zaobilazni put iliti precicu. To nikako nevalja...
Ja sam najpametniji medju vama i to odgovorno tvrdim.
LOL
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 21:19   #113
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

jedino ako si "veci Srbin" od nas svih!?

dobio sam komentar koji kaze: "a i ti si sa svojih 15god popio svu pamet sveta tipicno srpski"

Inace, ovo je svet jednakih mogucnosti i sansi za sve, i, inace, svako ima pravo na misljenje, i, inace, svi se radaju slobodni i svi imaju jednaka ljudsak prava, tako da nevidim u cemu je razlika izmedju 15-godisnjaka i 115-godisnjaka i da li bi rasprava izmedju ovo dvoje trebalo da bude zabranjena!?
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 21:47   #114
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
Inace, ovo je svet jednakih mogucnosti i sansi za sve
and then you turn 16
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 21:56   #115
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
and then you turn 16
nisam sifuran da razumem sta hoces da kazes?
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2007, 23:06   #116
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Hoću da kažem da sam tako i ja razmišljao kad sam bio mlad i zelen. A onda kako vreme odmiče vidiš da je život gadan i nepravedan.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 9:03   #117
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

to ne menja cinjenicu da se moje misljenje vazi bez obzira na godine...
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 10:21   #118
seymourc64
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Sombor
Poruke: 245
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 31 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Voodoo_ je hteo reci da ces, dok budes odrastao i dolazio u kontakt sa novim saznanjima i istinama, cesto korigovati/potpuno menjati sopstveno misljenje.U suprotnom si ili mnogo pametan ili ono sasvim drugo.Jedino nikada vise neces imati toliko volje kao sto imas sada...
seymourc64 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 10:30   #119
Alek92
Veteran
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 618
Zahvalnice: 629
Zahvaljeno 33 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
seymourc64 kaže: Pregled poruke
Voodoo_ je hteo reci da ces, dok budes odrastao i dolazio u kontakt sa novim saznanjima i istinama, cesto korigovati/potpuno menjati sopstveno misljenje.U suprotnom si ili mnogo pametan ili ono sasvim drugo.Jedino nikada vise neces imati toliko volje kao sto imas sada...
:Covek uci dok je ziv" i to je potpuno normalno. nevidim nista sporno kao ni poentu da se tako nesto napise. U svakom slucaju daleko smo odmakli od teme.
Alek92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 12:18   #120
oluja
Superb Moderator
 
Avatar korisnika oluja
 
Član od: 17.8.2005.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 4.867
Zahvalnice: 2.930
Zahvaljeno 3.861 puta na 1.164 poruka
Određen forumom Re: 8/2007 „Cenzura je bolest”

Citat:
Alek92 kaže: Pregled poruke
:Covek uci dok je ziv" i to je potpuno normalno. nevidim nista sporno kao ni poentu da se tako nesto napise. U svakom slucaju daleko smo odmakli od teme.
Samo budala sa vremenom ne menja misljenje

Tacno, daleko se odmaklo od teme
oluja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Svet kompjutera 8/2007 oluja Sadržaj novog broja SK 180 20.8.2007 13:19


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com