Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.3.2016, 18:40   #9421
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sta je sadisticko? To sto za 2 meseca nafarmas set koji ti i ne treba?
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 19:15   #9422
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Ode nam Colin
https://www.reddit.com/r/Guildwars2/..._dev_team_ama/
izgleda da je neko morao da odgovara sto se GW2 pretvorio od raja za casual igrace u sadisticki grindfest( ovo je misljenje nekog ko igra samo open world PvE). Nadam se da ce promene koje najavljuju za april igri vratiti stari sjaj.
TL;DR
- kontrola tračeva i peglanje javnog imidža zbog odlaska člana ekipe koji je bio deo tima još od GW1
- nemaju predstavu kako da ožive mrtvi WvWvW
- o dungeonima uopšte ni ne razmišljaju
- lore se toliko oteo kontroli da ni sam tim više ne može da pohvata konce
- gated sadržaj i grindačina su samo pomenuti u kontekstu dobe volje da se problem reši
- DX12 / Vulkan verzija bukvalno neće nikad biti
- ali zaaaaaato....pecanje!
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 20:12   #9423
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
Sta je sadisticko? To sto za 2 meseca nafarmas set koji ti i ne treba?
Ma ne, ja igram samo PvE i armor setovi mi nisu previse bitni, ono sto mi je pokvarilo uzivanje u igri je mastery sistem. Da bi napredovao kroz igru moras da imas mastery poene, ako ih nemas sav xp koji dobijas se gubi. Dobijanje mastery poena je sadizam o kome govorim, ima onih koji se dobijaju kroz igranje zona i tu nije problem ali neki suludi achievementi kroz LS ili neke avanture u HoT-u mi se gade da ne mogu da ti opisem.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 21:15   #9424
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Ma ne, ja igram samo PvE i armor setovi mi nisu previse bitni, ono sto mi je pokvarilo uzivanje u igri je mastery sistem. Da bi napredovao kroz igru moras da imas mastery poene, ako ih nemas sav xp koji dobijas se gubi. Dobijanje mastery poena je sadizam o kome govorim, ima onih koji se dobijaju kroz igranje zona i tu nije problem ali neki suludi achievementi kroz LS ili neke avanture u HoT-u mi se gade da ne mogu da ti opisem.
Grindfest (i to jos sadisticki) nema veze s onim sto si sad napisao. Pre svega ne treba ti kompletan lvl up svih Mastery linija, mozes da izaberes jednu ili dve za max, a ostalo je dovoljno na lvl 2. Drugo, iz nekoliko ponavljanja sigurno da mozes bilo koji mastery poen da zaradis. Sadisticki grindfest (bar za mene) je kad dobijes ekspanziju sa 4 nova dungeon-a, od kojih jedan ocigledno donosi mnogo vise xp-a od preostalih, pa ostali gube smisao, i onda radis taj dungeon 20 minuta za 0.001% xp-a, i tako treba da nabijes 10 lvl-a. E to npr. radi vecina drugih igara.

I sad GW2 napravi nov sistem, koji te ne tera da juris nov lvl cap svaki put, vec da unapredjujes sebe, bez da si realno slabiji ako ne zelis to da radis (za razliku od povecanja lvl cap-a sto rade SVI ostali) i tebi i to smeta.

Majka mu stara...ljudima nikada neces ugoditi.

P.S. Ne tvrdim 100% (testiracu), ali mislim da se XP ne gubi ako dodjes do 100% jedne Mastery linije i ne naucis je ili nemas poen da je naucis. Jedino sto ti igra sama po nekom principu usmeri taj xp na neki drugi Mastery, koji mozda nije onaj koji bi ti hteo. Ponavljam testiracu...
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 21:16   #9425
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
GaleOm kaže: Pregled poruke
Ma ne, ja igram samo PvE i armor setovi mi nisu previse bitni, ono sto mi je pokvarilo uzivanje u igri je mastery sistem. Da bi napredovao kroz igru moras da imas mastery poene, ako ih nemas sav xp koji dobijas se gubi. Dobijanje mastery poena je sadizam o kome govorim, ima onih koji se dobijaju kroz igranje zona i tu nije problem ali neki suludi achievementi kroz LS ili neke avanture u HoT-u mi se gade da ne mogu da ti opisem.
Sačekaj tek kad kreneš da radiš achievemete za mastery poene u Living Smory-ju. Ko je radio achivemente dok je bilo exploita na početku radio je, sad ne da su ih zakrpili nego su dodali i na težini. A gomila mastery poena je sakrivena baš iza tih achievementa. Što je najgore Tyria mastery poeni imaju poprilično malu rezervu pa ko hoće da pravi legendary, voli fraktale i nije lud da propusti beneficije pact comandera prosto nema mnogo opcija.

Poslednja ispravka: Neutrino (6.3.2016 u 21:24)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 22:02   #9426
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Samo lazu i mazu. U novembru bice u decembru..... i tako jos od 2012.
Recimo, otkrivanje nove mape i Karka event na njoj u novembru 2012 je bio jedan od prvih mesecnih world eventova i tada najavise scavenger hynt za precursore.... eto dobismo ga u oktobru 2015te. druge stvari da ne pominjem, tipa GH, cape, LFP interfejs koji je bio beta godinama, s*****u ekonomiju u igri, dungeone koje godinama ne pipaju...
Same osnove igre su tako konfuzno postavili, zeleli su puno toga da urade, puno obecavali, mi se nadali. Kad se pogleda unazad prelepo se moze videti da je igra pustena a da nije bila zavrsena. I onda sto pod nasim pritiskom sto u zelji da ispune nesto od tih svojih obecanja dobijas danasnji grindfeast, ekspanziju koja je vise fix mehanike nego novi content, ocajan story,bugove koji se vuku godinama itd itd.... E a u svakoj najavi se sluze tim MEGALOMANSKIM izrazima - tipa awessooomeeee, its gona be soooo much fantastishen, we gona listen player base and make such a BIIIIG AND AWESOMEEEEEE changes in next patch bla bla trutj trutj ctrl c ctrl v.... Joj setih se sada onog Gw2 manifesto kojim su najavljivali postavljanje standarda u MMO igrama, pa onog esporta od PvP gde su oni silni modovi sto obecavaju godinama, neka nova mapa? ili bar come back onih sto izbacise.
Nemam pojma kom sjaju igra moze da se vrati kada je izgubila ogroman deo igraca a najveci broj cine veterani Gw univerzuma. Tako da sto se tice Colina, mogu samo da kazem putuj igumane, nisam zadovoljan gde si doveo igru.
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 22:14   #9427
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Da se razumemo nesto, ja mislim da je GW2 odlicna igra ali mi se ne svidja nacin na koji su odradili horizontalan progres lika. Mnoge stvari su superiorne u odnosu na druge MMO-ove ali su zakazali u jednoj bitnoj stvari i nadam se da ce sledeceg meseca da je poprave. Evo slike mog lika cisto da vidis da posle nekog vremena xp se dobija za dzabe, e sad mozda je to i zato nisam otkljucao raid ali i poenta je da su bez razloga napravili koncept koji te kaznjava ako hoces da igras ono sto ti se svidja a ne ono sto ti se namece.
http://imgur.com/Aa4mHwF
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 22:47   #9428
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
LFP interfejs koji je bio beta godinama.
LFG je trenutno gori nego u beti. Evo, dve nedelje od poslednjeg patcha gde su nešto drndali i LFG baguje za sve pare. Moraju ljudi da izlaze u LA iz fraktala da bi recimo promenili LFG za sledeći tier ili kad neko napusti party. Znači LFG nikada nije bio u gorem stanju nego sada.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2016, 23:30   #9429
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Pile_glodje_kost kaže: Pregled poruke
Tako da sto se tice Colina, mogu samo da kazem putuj igumane, nisam zadovoljan gde si doveo igru.
Taman tako, nikada mi se nije svidjao kao lik, sa sve onim izvestacenim osmehom.

GW2 je u mojim ocima skoro pa mrtva igra, ekspanzija je klasican grind fest i nista vise. Secate li se samo video klipa u kojem su obecavali da nece biti grindanja?
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 0:41   #9430
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Valtazar Bogišić: "Što se grbo rodi vrijeme ne ispravi".
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ljubo-exyu na korisnoj poruci:
Pile_glodje_kost (7.3.2016)
Stara 7.3.2016, 1:00   #9431
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.358
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Vidim, na ovoj temi, optimisticno kao i uvek
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 3:15   #9432
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Sta ja znam... Jos sam ja zelen, posto sam po prvi put ozbiljno poceo da igram.
Ima dosta toga da se uradi i vidi, neke stvari nisu bas lepo objasnjene, ali kao sto rekoh, rano je da se ja zalim.
Mozda jedino na odvale koje sam imao u pokusaju da se prikljucim u fraktal 1-20. Gde mi je lik trazio Ascendant opremu i rekao mi da sam noob sto je nemam. Ili sto je dosta sadrzaja u HoT predvidjeno za grupu, i soliranje ume da bude tesko... A ljudi nigde, ili samo trce od jednog do drugog championa.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 4:04   #9433
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Kusta kaže: Pregled poruke
Mozda jedino na odvale koje sam imao u pokusaju da se prikljucim u fraktal 1-20. Gde mi je lik trazio Ascendant opremu i rekao mi da sam noob sto je nemam.
Zašto uopšte pinguješ opremu u fraktalima? Agonija postaje problem tek na levelu 20 a čak i tada nije ni približno dovoljna da te ubije. Jedini razlog zbog kojeg bi neko (bar normalan) mogao da te psuje u fraktalima je ako igraš defanzivni build pa grupa oseća nedostatk DPS-a. U fraktale ne idu defanzivni buildovi, samo zerk i condi, eventualno healer za 50+ (za 75+ druid/ele support je manje-više obavezan).

Inače, ascended opremu (bar prstenje) možeš relativno lako da dobiješ igranjem samo 1-20 fraktala. U njih možeš bez problema da ubaciš dve agony infuzije od +7AR (svaka košta 150 običnih relica) pa ako si baš te sreće da dobiješ i dva infused prstena čak i duplo (znači 28AR). Sa time možeš bez problema da igraš fraktale sve do levela 32.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 12:18   #9434
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Igra ima sve moguće vidove end game-a, ali ni jedan nije odrađen kako treba, ili, u najboljem slučaju, dovršen. Fraktali nisu loši, međutim se igraju samo 2 mape, bolje da su sve fraktale napravili tako da traju najviše ~10 minuta, a da dungeon-i predstavljaju neke duže instance pa ko šta voli. Mislim da bi bilo bolje i da se težina skalira po broju igrača. PvP mi se u kompletu ne sviđa puno, kao da ne znaju šta hoće ovde da naprave. WvWvW-u fale osmišljene guild borbe, ovako pre ili kasnije dosadi. Ovo ostalo, poput trka i jumping puzzle-a, je OK, ali to je tu uglavnom samo da popuni vreme. U principu, sve ovo bi se relativno lako moglo da posredi, ali ne verujem da će u skorije vreme.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 12:23   #9435
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Fraktali nisu loši, međutim se igraju samo 2 mape...
Čak su i zaposleni u ANet-u prihvatili naziv "Swamp of the Mists" za trenutnu "metu" fraktala. Zna se, "2/10/20/21/32/40/56/67/77" (dakle samo Swamp i Molten boss) pa se usput menja samo šta mora zbog dailija. Zato bar pola populacije kad dođe na Cliffside ili Thaumanova mapu nema blage veze šta treba da radi.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 12:39   #9436
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Mogli su ove ostale fraktale da iseckaju malo, od nekih mogu da se naprave i 2-3 nova. Thaumanova Reactor je priča za sebe, dok sam tu skapirao šta treba da se uradi da dođeš do boss-a na 48. levelu, a ne možeš da nađeš nekog ko zna ili hoće... ( :
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 19:22   #9437
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Čak su i zaposleni u ANet-u prihvatili naziv "Swamp of the Mists" za trenutnu "metu" fraktala. Zna se, "2/10/20/21/32/40/56/67/77" (dakle samo Swamp i Molten boss) pa se usput menja samo šta mora zbog dailija. Zato bar pola populacije kad dođe na Cliffside ili Thaumanova mapu nema blage veze šta treba da radi.
Taj sam
Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Vidim, na ovoj temi, optimisticno kao i uvek
Vise realno i posteno, ali najvaznije je da niko ne mrzi igru i da se razumemo. Sve ovo ipak je "žal za mlados' ", odnosno pokusaj da neko cuje neki koristan vapaj pa da nam svima bude jos bolje. ANET je u rukama imao najkvalitetniji materijal, najfiniji žad, za čiju je obradu uzeo kramp i budak.
Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
Zašto uopšte pinguješ opremu u fraktalima? Agonija postaje problem tek na levelu 20 a čak i tada nije ni približno dovoljna da te ubije.
Ja, kao njegov pravni zastupnik, u njegovu odbranu kazem da on to zna i da je na guild chatu isto to rekao. Njega pogadja necija potreba da bude 100% pr0 i najpametniji pa nekad se ne vodeci razumom razmase pr0 zahtevima tamo gde i ne treba da ih bude.
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 21:34   #9438
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kao sto je neko ranije pomenuo, pricu su bas u*****li i nema sanse da pohvataju konce. Umesto da ubace ovog Mordremota kao glavnog bossa u raidu oni ga stavljaju u faking story mod! Skroz besmisleno, mozda je taj story mod i najlosiji deo igre.

TAkodje mislim da je jedan od velikih problema to sto je igra "rascepkana" na delove, story mod posebno, w3 posebno, spvp posebno (sto je i mozda jedino logicno da bude zaseban deo igre). Nema ni kvestova, sve nekako deluje genericno bez obzira sto se kroz evente trude da ispricaju neku pricu, ali to je sve nekako usputno i skoro niko ne obraca paznju na to sto neki npc-ovi pricaju. Prezentacija glavne price je ocajna.

Jako mi se svidjela poslednja recenica u SK recenziji, Jan je bas pogodio u centar, i ocena je odgovarajuca, cak i nize zasluzuje.

Sta vi mislite, u kom smeru ce sve ovo ici, kako ce igra izgledati za godinu/dve?
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 21:42   #9439
Kusta
Veteran
 
Član od: 17.10.2012.
Lokacija: Na brdu!
Poruke: 823
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 79 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Kao sto Veliki Vodja rece gore.
Imam ja ceo Berserk set. Uzeh za karmu koja se bila nagomilala. Longbow i sada radim na greatsword-u. Imam jedan ascendant prsten i ogrlicu, takodje berserk. Nisam jos stavio nikakve infuzije u njih. Jedino sto cu mozda uzeti assassin mindjuse da jos vise povecam critical chance.
Nije mi bilo jasno zasto ljudi stavljaju i prave zidove tamo gde im nije mesto.
Kusta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2016, 22:20   #9440
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Kusta kaže: Pregled poruke
Nije mi bilo jasno zasto ljudi stavljaju i prave zidove tamo gde im nije mesto.
Nisu ljudi napravili zidove već Anet jer su fraktali sada posle nerfovanja dungeona jedan od dva preostala izvora dobre zarade (drugi je do zla boga dosadni Silverwastes). Prosečna dnevna zarada su fraktalima sa samo uračunatim daily pretrčavanjem sva tri tiera je 10-15 golda a ume da se popne i na 25-30g u zavisnosti od dropa. Logično ljudi gledaju što brže da odrade sva tri tiera i da ona pređu na farmanje box-ova i to naravno stvara situaciju kada niko prosto ne želi da otaljava svaki fraktal po pola sata.

Warrior recimo nema šta da traži sa longbow-om u fraktalima jer ulogu condi-ja mnogo bolje odrađuje necro (i uz to još ima boon corruption za mobove sa random boonovima). Za warriora se zna šta "vozi" u fraktalima - Phallanx Strength, standardan ili idealno u berserker varijanti. Ako već neko postoji ko ispunjava tu ulogu onda DPS varijanta. Sve ostalo je daleko od optimalnog i ljudi logično protestuju - čak i u 1-20 fraktalima.
Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Kao sto je neko ranije pomenuo, pricu su bas u*****li i nema sanse da pohvataju konce. Umesto da ubace ovog Mordremota kao glavnog bossa u raidu oni ga stavljaju u faking story mod! Skroz besmisleno, mozda je taj story mod i najlosiji deo igre.
Zaključavanje priče iza raida koji mnogi ne žele ili ne mogu da igraju je jako loša ideja. ANet je po tom pitanju apsolutno ispravno postupio i raid formirao tako da pričom bude neobavezna nadogradnja osnovnoj priči.

Poslednja ispravka: Neutrino (7.3.2016 u 22:28)
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com