Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.10.2019, 18:20   #321
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Hejtovanje GTA serijala, to je bas zanimljivo. Sta li igrate kad vam je ovo smaranje.
Pa verovatno ovaj novi ghost recon, ili fallout 76 sa 100e godisnjeg membershipa, da to su im verovatno bolji naslovi od r*
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2019, 18:56   #322
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Pa sad, ako je nekome GTA smoran ne znaci da kuje u zvezde sedamdesetsestice i Ubi buckurise....Ima na stotine igara u kojima covek moze da uziva. A i da ih kuje u zvezde, ukusi su razliciti i o njima ne treba raspravljati (doduse, 76 stvarno zali Boze sa onom pretplatom i sa stanjem igre, Ghost isto)

Takodje ne treba ni zaboraviti sta je bio GTA IV na PC-ju i u kakvom je stanju izasao. Ni neke danasnje igre mu nisu ravne po nivou krsa i krpljenja situacije (ako se to moze tako nazvati). Meni recimo cetvorka isto nije bas najbolje legla.....

Sa druge strane, nekome je RDR2 smor i to je sasvim OK...ne voli svako takav tip igara.

Ja obozavam Silent Hunter igre, sta bih onda ja trebao da pricam kada se neko zali na 15+ minuta setkanja po mapi ?

Sto ljudi, sto cudi
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Gonzo (24.10.2019)
Stara 24.10.2019, 19:40   #323
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

ko god je rekao da je GUN najbolja western igra, nek proba da mu se sad vrati
Užasna je.

Pritom ne vidim zašto se hejtuje linearnost misija, mogu da razumem da ljudima smetaju neke deonice, recimo duga jahanja od tačke A do tačke B, ali meni je to okej zbog odličnih dijaloga koji ih prate, često bih hteo i da produžim te deonice da bih čuo sve što svaki lik ima da kaže.

Za RDR2 je potrebno 10ak sati da se tek upoznate sa svim mehanikama, a onda još toliko da ih skapirate potpuno i ušemite se u igranje, tako da neko ko nije uložio makar 10 sati u igru ne može da da svoj sud jer nije iskusio pun sjaj proizvoda.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 0:30   #324
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
ko god je rekao da je GUN najbolja western igra, nek proba da mu se sad vrati
Užasna je.

Pritom ne vidim zašto se hejtuje linearnost misija, mogu da razumem da ljudima smetaju neke deonice, recimo duga jahanja od tačke A do tačke B, ali meni je to okej zbog odličnih dijaloga koji ih prate, često bih hteo i da produžim te deonice da bih čuo sve što svaki lik ima da kaže.

Za RDR2 je potrebno 10ak sati da se tek upoznate sa svim mehanikama, a onda još toliko da ih skapirate potpuno i ušemite se u igranje, tako da neko ko nije uložio makar 10 sati u igru ne može da da svoj sud jer nije iskusio pun sjaj proizvoda.
Cek, hoces reci da je Rockstar napravio kompleksnu igru? Nekako cisto sumnjam da je tako, jer oni prave igre za mase.
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 0:57   #325
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Cek, hoces reci da je Rockstar napravio kompleksnu igru? Nekako cisto sumnjam da je tako, jer oni prave igre za mase.
Western igre su same po sebi niša, ne verujem da su baš pucali na mlađu publiku.
GTA serijal im je tu sweet spot jer mogu da ponude priču koja će imati suptilne doze satire (u petici i ne tako suptilne) a i da klincima bude zabavna makljaža.
Naravno te igre se prodaju kao 18+ u startu, al ajd da ne uzimamo to u obzir, zna se ko sve igra taj serijal

Kada moraš da biraš koja dva oružja ćeš da nosiš sa sobom, a ostalo da ostaviš na konju, to doprinosi realizmu. Nema vađenja bazuke iz ******, sve što imaš na raspolaganju, nosiš u holsteru/na leđima.

To je recimo jedan primer koji odvaja realizam RDR2 od GTA serijala, a ima ih još. Zaista mislim da klincima ne bi bio zanimljiv dvočasovni prolog sa brda dijaloga i likova.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 1:25   #326
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.153
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Moze da se kaze svoje mišljenje posle par sati e sada to što je suprotno od onoga što fanbojz dronovi i internet vitezovi vole da čuju...njihov problem lol

Gun je igra stara 15 godina tako da je pitanje kako bi uopste radila na današnjim sistemima, ali i dalje ostaje da je to verovatno prvi pravi action ow Western i to pre RDR manije

#facts
Exia je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 3:55   #327
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Moze da se kaze svoje mišljenje posle par sati e sada to što je suprotno od onoga što fanbojz dronovi i internet vitezovi vole da čuju...njihov problem lol

Gun je igra stara 15 godina tako da je pitanje kako bi uopste radila na današnjim sistemima, ali i dalje ostaje da je to verovatno prvi pravi action ow Western i to pre RDR manije

#facts
Ja jesam internet vitez RDR dvojke. Imam pravo tako da se zovem. Imam 120 sati gejmpleja a nisam zavsio ni treci akt.
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 7:48   #328
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.153
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Red Dead Redemption 2

Good for you then :P
Exia je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 8:08   #329
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Upravo sam juče instalirao Gun, koji toliko pominjete
Definitivno je igra prava uživancija, naravno tehnički i vizuelno je zastarela, ipak je skoro 15 godina prošlo.
Ali u vrijeme kad je izašla, za mene je bila spektakularna (doduše, i ja sam bio dosta mlađi, pa me je takva vrsta igre više privlačila nego danas).
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 11:44   #330
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Odgledao sam pre nekoliko minuta par videa o "insane details in RDR2" i malo je reći da sam bio ne fasciniran, nego apsolutno zapanjen onim što sam video do kojih detalja su ljudi išli. Ajde što ima krajnje idiotskih kao što su konjske mošnice, ali jedna stvar me je zaista oborila s nogu. Dakle, Artur nailazi na kuću koja tek počinje da se gradi, ljudi su u šatorima, neki rade na daskama... Kada prođe nekoliko ingame dana Artur prolazi tuda i kuća je do pola sagrađena. Posle opet nekoliko ingame dana Artur prolazi tuda i ne samo što je kuća završena, nego na mestima gde su bili šatori trava je požutela i ulegnuta. Ej, jedna toliko besmislena sitnica, ali koja toliko (bar meni) doprinosi utisku realističnosti da je to zaista neviđeno u modernim igrama. Leševi životinja koja trule sa protokom vremena, lešinari koji se skupljaju ako ostaviš lešinu "nebranjenu", NPC-ovi koji komentarišu tvoj izgled, brada i kosa rastu sa protokom vremena, ljudi reaguju na tebe u zavisnosti kako si se ponašao prema njima... jednostavno sam razjapljenih usta gledao u te video snimke i definitivno se pitam kakvi to ljudi rade u tom Rockstaru kad su se setili svih ovih sitnica i uspeli da to implementiraju u igru??
Eto, nisam je ni počeo a već znam da igra vredi svaki cent dat za nju. Još kad bi mogao nekako da prespavam do 5. novembra...

P.S. Samo da dodam i da je RS jedina firma čiji bagovi su urnebesni. Kad god se loše osećam samo pustim GTA V FAILS i momentalno se oraspoložim...

Poslednja ispravka: NastyB (25.10.2019 u 13:59)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
altb (26.10.2019)
Stara 25.10.2019, 14:01   #331
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
kad su se setili svih ovih sitnica i uspeli da to implementiraju u igru??

Na igri se radilo konstantno 8 godina, plus nekoliko timova i ogroman budzet za sve to.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
altb (26.10.2019)
Stara 25.10.2019, 16:45   #332
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Odgledao sam pre nekoliko minuta par videa o "insane details in RDR2" i malo je reći da sam bio ne fasciniran, nego apsolutno zapanjen onim što sam video do kojih detalja su ljudi išli. Ajde što ima krajnje idiotskih kao što su konjske mošnice, ali jedna stvar me je zaista oborila s nogu. Dakle, Artur nailazi na kuću koja tek počinje da se gradi, ljudi su u šatorima, neki rade na daskama... Kada prođe nekoliko ingame dana Artur prolazi tuda i kuća je do pola sagrađena. Posle opet nekoliko ingame dana Artur prolazi tuda i ne samo što je kuća završena, nego na mestima gde su bili šatori trava je požutela i ulegnuta. Ej, jedna toliko besmislena sitnica, ali koja toliko (bar meni) doprinosi utisku realističnosti da je to zaista neviđeno u modernim igrama. Leševi životinja koja trule sa protokom vremena, lešinari koji se skupljaju ako ostaviš lešinu "nebranjenu", NPC-ovi koji komentarišu tvoj izgled, brada i kosa rastu sa protokom vremena, ljudi reaguju na tebe u zavisnosti kako si se ponašao prema njima... jednostavno sam razjapljenih usta gledao u te video snimke i definitivno se pitam kakvi to ljudi rade u tom Rockstaru kad su se setili svih ovih sitnica i uspeli da to implementiraju u igru??
Eto, nisam je ni počeo a već znam da igra vredi svaki cent dat za nju. Još kad bi mogao nekako da prespavam do 5. novembra...

P.S. Samo da dodam i da je RS jedina firma čiji bagovi su urnebesni. Kad god se loše osećam samo pustim GTA V FAILS i momentalno se oraspoložim...
Eto to su elementi koji mene uopce ne zanimaju jer ne utjecu na gameplay, direktno. Veliki promasaj je sto developeri trose vrijeme i sve ostalo na te stvari.

Daj mi dobar fight, napucavanje, AI, branching, likove, imersivnu pricu, atmosferu, izazov.

Jos malo cemo imati relisticne animacije kenj*nja i sl. Kome to treba?
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 16:51   #333
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Dakle, Artur nailazi na kuću koja tek počinje da se gradi, ljudi su u šatorima, neki rade na daskama... Kada prođe nekoliko ingame dana Artur prolazi tuda i kuća je do pola sagrađena. Posle opet nekoliko ingame dana Artur prolazi tuda i ne samo što je kuća završena, nego na mestima gde su bili šatori trava je požutela i ulegnuta. Ej, jedna toliko besmislena sitnica, ali koja toliko (bar meni) doprinosi utisku realističnosti da je to zaista neviđeno u modernim igrama. Leševi životinja koja trule sa protokom vremena, lešinari koji se skupljaju ako ostaviš lešinu "nebranjenu", NPC-ovi koji komentarišu tvoj izgled, brada i kosa rastu sa protokom vremena, ljudi reaguju na tebe u zavisnosti kako si se ponašao prema njima... jednostavno sam razjapljenih usta gledao u te video snimke i definitivno se pitam kakvi to ljudi rade u tom Rockstaru kad su se setili svih ovih sitnica i uspeli da to implementiraju u igru??
To je imao i Jagged Alliance 2 bifor it voz kul
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 17:01   #334
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Eto to su elementi koji mene uopce ne zanimaju jer ne utjecu na gameplay, direktno. Veliki promasaj je sto developeri trose vrijeme i sve ostalo na te stvari.

Daj mi dobar fight, napucavanje, AI, branching, likove, imersivnu pricu, atmosferu, izazov.

Jos malo cemo imati relisticne animacije kenj*nja i sl. Kome to treba?
Cek, kazes kako te stvari ne trebaju a hoces dobru atmosferu i imerziju ?
Jedan od razloga zasto je atmosfera toliko dobra u RDR2 su upravo ovakve stvari, gde imas osecaj da je u pitanju svet koji zivi sam mimo tebe a ne da si samo ti centar sveta. Imerzija u RDR 2 je dobra upravo zbog toga, sto ne izgleda kao tipican igracki svet gde se sve vrti oko tebe i gde igrac ne utice na apsolutno sve. Mislim, hocemo imerziju a smeta nam imerzija......

A pored toga, igra ima i odlicno napucavanje (ne bas izazovno ali definitivno odlicno odradjeno), odlicne likove, pricu i atmosferu...
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
altb (26.10.2019), Gonzo (25.10.2019)
Stara 25.10.2019, 17:39   #335
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ako RDR nema dobar gempley onda ne znam koja igra ga ima. Rokstar je zadao domaci zadatak ostalim developerima. Iskreno najbolje singl plej iskustvo i tesko da ce neki developer toliko uloziti u razvoj i imati talenta da to izvede kao sto to radi Rokstar. Rec je o igri koja se pojavljuje jednom u deceniji, nema niceg sto bi moglo da ovome parira, ko nije upoznat sa karakterima, pricom i izvodjenjem ostace zapanjen. Dobijamo igru koja je od samog starta trebalo biti na PC, upravo zbog ozbiljne price, izvodjenja i komplekskosti. Velika nepravda je ispravljena, i vise nemam razloga da razmisljam o kupovini konzole.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 18:57   #336
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Meni grafika nema gotovo nikakav uticaj na imerziju, a posebno ne takvi detalji kao što je skupljanje konjskih **** ili lelujanje travkica na povetarcu.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2019, 19:57   #337
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.359
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.827 puta na 2.385 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Akumu kaže: Pregled poruke
Meni grafika nema gotovo nikakav uticaj na imerziju, a posebno ne takvi detalji kao što je skupljanje konjskih **** ili lelujanje travkica na povetarcu.
OK ako tebe takve stvari ne uvlace dodatno u svet....vecina ljudi voli te sitne detalje stvari i vole da igre izgledaju dobro......Sto ne znaci da je to jedina bitna stvar bilo kome. Ljudi vole i jedno i drugo, a RDR2 sigurno nije dobio pozitivne kritike samo zbog konjskih m*da.

Na kraju ispada da igre trebaju da se desavaju na nekoj belog podlozi a gradovi da se sastoje samo od nacickanih NPC-jeva koji ce vam davati zadatke...Nista dodatno, samo ono sto je bitno za igru. Sta ce nam drvece, saobracaj, trava, planine u pozadini. Zasto bi taj grad izgledao kao zivi grad, dovoljne su samo osnove...Udri belu povrsinu, dobru pricu, likove i to je to....To bi verovatno bilo imerzivnije.

Ne treba ici iz krajnosti u krajnost. Igrama nisu preko potrebna m*da koja se skupljaju na hladnoci (uhvatili ste se samo za to kao da je to jedini detalj u igri) ali su tu i ubacena su bez ikakvog stete nanete na samu igrivost, pricu ili ostale delove igre. Ne znam kako takav sitan dodatan detalj koji nema nikakav uticaj na igrivost moze bilo kome da smeta....dodatni detalj i to je to.....
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Gonzo (25.10.2019), Lex987 (26.10.2019), malo blesav (25.10.2019), pike8 (26.10.2019)
Stara 25.10.2019, 21:29   #338
Gonzo
Član
 
Član od: 16.12.2018.
Poruke: 297
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 92 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Konjske mosnice, pa onda kako je navedeno gore naidjete na poluizgradnjenu kucu kojoj se vratite par dana kasnije i vidite je zavrsenu ili srusenu u zavisnosti kakva je prica i kako ste vi uticali. Pa onda udjete u general store i rucno uzimate i gledate iteme u prodavnici. Sve je to plus vec prelepoj kampanji i gejmpleju. Tacno je da neke igre su mene totalno obuzele a koje su cak i ruzne poput fallout 1,2 i new vegas, ali nista lose u tome da r* obrusi rdr2 i pretvori ga u prelep dijamant
Gonzo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2019, 13:00   #339
S.t.a.r.a.c.
Član
 
Član od: 24.3.2018.
Poruke: 264
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 104 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Cek, kazes kako te stvari ne trebaju a hoces dobru atmosferu i imerziju ?
Jedan od razloga zasto je atmosfera toliko dobra u RDR2 su upravo ovakve stvari, gde imas osecaj da je u pitanju svet koji zivi sam mimo tebe a ne da si samo ti centar sveta. Imerzija u RDR 2 je dobra upravo zbog toga, sto ne izgleda kao tipican igracki svet gde se sve vrti oko tebe i gde igrac ne utice na apsolutno sve. Mislim, hocemo imerziju a smeta nam imerzija......

A pored toga, igra ima i odlicno napucavanje (ne bas izazovno ali definitivno odlicno odradjeno), odlicne likove, pricu i atmosferu...
Realisticna konjska mu*a nisu nacin kako se to radi, i ostale nebitne gluposti. Atmosfera i realizam se mogu dici na visi nivo na neki drugi, inteligentniji nacin. Ja sam uvijek prizeljkivao da GTA igre budu vise kao Mafia recimo.

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Ako RDR nema dobar gempley onda ne znam koja igra ga ima. Rokstar je zadao domaci zadatak ostalim developerima. Iskreno najbolje singl plej iskustvo i tesko da ce neki developer toliko uloziti u razvoj i imati talenta da to izvede kao sto to radi Rokstar. Rec je o igri koja se pojavljuje jednom u deceniji, nema niceg sto bi moglo da ovome parira, ko nije upoznat sa karakterima, pricom i izvodjenjem ostace zapanjen. Dobijamo igru koja je od samog starta trebalo biti na PC, upravo zbog ozbiljne price, izvodjenja i komplekskosti. Velika nepravda je ispravljena, i vise nemam razloga da razmisljam o kupovini konzole.
Ili ce biti da je hype u pitanju, kao i uvijek kada je Rockstar u pitanju.
Btw, na Metacriticu je Xbox user score 7.6 za ovu igru. I kada se malo citaju ti opisi vide se veliki nedostatci, tipicni za Rockstar.

https://www.metacritic.com/game/xbox...2/user-reviews
S.t.a.r.a.c. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2019, 13:42   #340
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

A na PS4 je 8.1 sa 4 puta više ocena. Inače, user skorovi na mtc u ovo doba ama baš ništa ne znače, pogotovo ne za mega popularne multiplatform naslove, kojima ljudi vole da traže dlaku u jajetu. Slična situacija (samo obrnuta) je i za "kultne klasike", koji privlače određenu vrstu publike koja ima specifičan ukus i upoznata je sa svime što data igra pruža, pa je ona voljna da previdi mane i bude velikodušnija sa ocenjivanjem- npr. kada bi Kingdom Come postao mainstream i dobio znatno veći priliv igrača, user skor bi pao na nekih 4-5..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
altb (3.11.2019), Leonida (27.10.2019), pentraksil (27.10.2019), sonebrate (28.10.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com