Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.12.2014, 23:53   #1921
MoNsTeR
Veteran
 
Član od: 4.11.2010.
Lokacija: Mars
Poruke: 927
Zahvalnice: 42
Zahvaljeno 40 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Dosao sam do 10. lvla i protivnici vec pocinju da koriste mnogo bolje karte...Ja imam 300g,sad me zanima da li da kupujem dekove ili da idem u arenu?
MoNsTeR je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2014, 4:39   #1922
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Uzimaj packove (classic, ne GvG), još si "zelen" za arenu. Level nema nikakve veze sa jačinom protivnika i njihovim kartama. Ako igraš casual on ima svoj MMR koji će se povećavati ili smanjivati u zavisnosti da li dobijaš ili gubiš partije. Ranked nema MMR već te uparuje sa igračima koji su taj rank trenutno.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2015, 19:13   #1923
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Maraad card back
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2015, 15:56   #1924
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft



Lik me je odrao sa 8/8 Questingom na rank 5 (pre reseta). Nisam imao nikakav odgovor u krugu kad ga je odigrao iza Voidwalkera i u sledeća dva je već narastao na toliko. Dodao sam ga nakon toga i lik kaže da deck funkcioniše prilično dobro iako je malo gimmicky, ali da ima problema protiv druida i šamana, logično.

Inače, oko Nove godine me ljudi učestalo više dodaju nakon partije. Počeo sam da ih prihvatam uz pozdrav "Fuck off" pre nego što uradim remove sa liste, jer me niko nikad ne doda da bi mi nešto lepo rekao.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2015, 16:37   #1925
Lazar95
Veteran
 
Član od: 26.8.2008.
Poruke: 1.136
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 47 puta na 40 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Lazar95
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke


Lik me je odrao sa 8/8 Questingom na rank 5 (pre reseta). Nisam imao nikakav odgovor u krugu kad ga je odigrao iza Voidwalkera i u sledeća dva je već narastao na toliko. Dodao sam ga nakon toga i lik kaže da deck funkcioniše prilično dobro iako je malo gimmicky, ali da ima problema protiv druida i šamana, logično.

Inače, oko Nove godine me ljudi učestalo više dodaju nakon partije. Počeo sam da ih prihvatam uz pozdrav "Fuck off" pre nego što uradim remove sa liste, jer me niko nikad ne doda da bi mi nešto lepo rekao.
Ja uvek dodam ljude da ih pozdravim , ali me niko ne prihvati
Lazar95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2015, 16:43   #1926
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Nesto mi govori da ce Dr. Boom biti promenjen i da ce kostati vise, bar 8+ kristala.
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.1.2015, 18:22   #1927
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Srećna Nova i puno zlatnih karata svima koji igraju ovu ludu igru.

Ja sam danas završio Arenu, koju sam počeo pre dva dana i to je najbolja od kad sam krenuo da igram, skor 9/3. Prezadovoljan sam, jer sam nov u ovome, nisam imao ni jednu Legendary, što nije najbitnije, ali opet...
Imao sam Spellbender tajnu, koja mislim da je odlična karta, a od ostalih vrednih pomena: Mind Control Tech, Bomb Lobber, Sunwalker i 3 Flamestrike.
Dobio sam 4 nagrade, jedno pakovanje karata, jednom 150 i jednom 85 zlata i 25 prašine, sasvim lepo za početak godine. Biće i bolje nadam se.

Poslednja ispravka: mentolbrebombona (2.1.2015 u 19:04)
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
vlacke (3.1.2015), __UM__ (2.1.2015)
Stara 2.1.2015, 19:38   #1928
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Mozes slobodno Ancestors Call da pretvoris u prah.
Nije pametno da savetujes nekog da tek tako dustuje, jos uvek je suvise rano da se bilo sta tvrdi o kartama, prvi primer je dr. Boom, a evo gledam sada i deckove sa Neptulonom koji su dostigli rank 1 legend.

@mentolbrebombona,

takodje!

Poslednja ispravka: __UM__ (2.1.2015 u 19:49)
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 4:56   #1929
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
__UM__ kaže: Pregled poruke
Nije pametno da savetujes nekog da tek tako dustuje, jos uvek je suvise rano da se bilo sta tvrdi o kartama, prvi primer je dr. Boom, a evo gledam sada i deckove sa Neptulonom koji su dostigli rank 1 legend.

@mentolbrebombona,

takodje!
Slazem se sa tobom u principu, ali igram ovo od closed bete i generalno znam sta pricam, to jest ne *******im cisto reda radi, posebno ne kada se obracam ljudima koji su novi igraci i kojima treba pomoc prilikom donosenja nekih odluka.

Za razliku od Ancestor's Call-a koji je bez ikakve dileme losa karta Neptulon je od samog starta postao neizostavni deo svakog ozbiljnijeg Samanovog deka jer osim sto je on kao 7/7 zivotinja prilicno neprijatan za gledanje ukoliko u tom trenutku nema hard removala u ruci, daje i bonus karte (bez obzira sto su u pitanju random murloci) sto je od presudne vaznosti za Samane kojima card draw cesto ume da bude problem.

A Boom je od pocetka vidjen kao najbolji 7-drop u igri od strane velikog broja igraca, samo se na kraju ispostavilo da je jos bolji sobzirom da su doktorove bombe u kombinaciji sa njim samim pomalo OP, ali u granicama normale po meni barem, ne treba mu nerf posto ionako u 7 od 10 slucajeva poklekne pred neumoljivom patuljkovom dvocevkom.

U svakom slucaju moje misljenje je da kada si novi igrac, koji ne zeli/nije u mogucnosti da ulozi kintu za kupovinu dekova u startu (mada bi sada za Naxx vec morala da se da lova jer bi svakom iole svezijem igracu trebala bukvalno vecnost da otkljuca Naxx zlatom a da u isto vreme prosiruje kolekciju) moras da pretvaras u prasinu sve lose epic/legendary karte i da tom prasinom pravis polako karte koje su jednostavno bolje i korisnije, bilo klasne ili neutralne, posto nema drugog nacina da dodjes do njih.

Generalno gledano vec sada je jaz izmedju novih igraca i onih koji su nesto ranije krenuli preveliki, posebno ako se uzme u obzir da je Naxxramas maltene obavezan za bilo kakav vid ozbiljnije igre (makar i u casualu, jednostavno tu su karte poput Loatheba, Belchera itd....postane veliki problem kada ih nemas a konstantno naleces na njih) a da je pritom njegova cena u zlatu ogromna i nemoguce je skupljati za to i igrati arene i kupovati dekove u isto vreme.

Druga stvar koja koci nove igrace jeste losa odluka Blizzarda da se u Areni dobijaju samo GvG pakovi sto je po meni abnormalan hendikep za novopecene ljubitelje Hearthstona, tu su morali da ubace izbor (da li biste zeleli classic pak ili GvG pak).

Tako da, sve u svemu mislim da sam mu dao dobar savet, sigurno mu ne bih to isto rekao za Big Game Huntera ili Ancient of Lore recimo, a kada ti je kolekcija prilicno oskudna onda ti mnogo vise znaci da se taj Ancestor's Call i njemu slicne karte slabije upotrebne vrednosti pretvore u nekog Azure Drejka na primer, koji ce momentalno da radi posao gde god da ga ubacis, ili u neku dobru klasnu kartu za omiljenog heroja, jer dzaba Zov Predaka kada nemas ni Argent Commander-e, a kamoli Silvane, Ysere i Ragnarose.

@mentolbombona I tebi takodje!
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 5:11   #1930
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Trebam savjet oko disenchatovanja karata,imam neke epic i legendary karte sta mislite da li bi ih trebao dienchantovati:
Legendary:
-Kinga Crush
-Lorewalker Cho(za njeg nisam siguran jer je zabavna karta a inace znam da ga nikad ozbiljno necu koristiti)
-Trade Prince Gallywix
Epic:
-Mindgames
-Crush
-Clockwork giant x2
Takodje imam jednog obicnog i jednog golden Kezan mystic da li bih mogao disenchantovati zlatnog?
Planirao sam krafovati Ragnarosa ili Sylvanu,jer ih mogu stavljati u dosta deckova,od ostalih legendary karata imam jos harisona,bloodmagea i ove iz naxxa.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 9:35   #1931
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Slazem se sa tobom u principu, ali igram ovo od closed bete i generalno znam sta pricam, to jest ne *******im cisto reda radi, posebno ne kada se obracam ljudima koji su novi igraci i kojima treba pomoc prilikom donosenja nekih odluka.

Za razliku od Ancestor's Call-a koji je bez ikakve dileme losa karta Neptulon je od samog starta postao neizostavni deo svakog ozbiljnijeg Samanovog deka jer osim sto je on kao 7/7 zivotinja prilicno neprijatan za gledanje ukoliko u tom trenutku nema hard removala u ruci, daje i bonus karte (bez obzira sto su u pitanju random murloci) sto je od presudne vaznosti za Samane kojima card draw cesto ume da bude problem.

A Boom je od pocetka vidjen kao najbolji 7-drop u igri od strane velikog broja igraca, samo se na kraju ispostavilo da je jos bolji sobzirom da su doktorove bombe u kombinaciji sa njim samim pomalo OP, ali u granicama normale po meni barem, ne treba mu nerf posto ionako u 7 od 10 slucajeva poklekne pred neumoljivom patuljkovom dvocevkom.

U svakom slucaju moje misljenje je da kada si novi igrac, koji ne zeli/nije u mogucnosti da ulozi kintu za kupovinu dekova u startu (mada bi sada za Naxx vec morala da se da lova jer bi svakom iole svezijem igracu trebala bukvalno vecnost da otkljuca Naxx zlatom a da u isto vreme prosiruje kolekciju) moras da pretvaras u prasinu sve lose epic/legendary karte i da tom prasinom pravis polako karte koje su jednostavno bolje i korisnije, bilo klasne ili neutralne, posto nema drugog nacina da dodjes do njih.

Generalno gledano vec sada je jaz izmedju novih igraca i onih koji su nesto ranije krenuli preveliki, posebno ako se uzme u obzir da je Naxxramas maltene obavezan za bilo kakav vid ozbiljnije igre (makar i u casualu, jednostavno tu su karte poput Loatheba, Belchera itd....postane veliki problem kada ih nemas a konstantno naleces na njih) a da je pritom njegova cena u zlatu ogromna i nemoguce je skupljati za to i igrati arene i kupovati dekove u isto vreme.

Druga stvar koja koci nove igrace jeste losa odluka Blizzarda da se u Areni dobijaju samo GvG pakovi sto je po meni abnormalan hendikep za novopecene ljubitelje Hearthstona, tu su morali da ubace izbor (da li biste zeleli classic pak ili GvG pak).

Tako da, sve u svemu mislim da sam mu dao dobar savet, sigurno mu ne bih to isto rekao za Big Game Huntera ili Ancient of Lore recimo, a kada ti je kolekcija prilicno oskudna onda ti mnogo vise znaci da se taj Ancestor's Call i njemu slicne karte slabije upotrebne vrednosti pretvore u nekog Azure Drejka na primer, koji ce momentalno da radi posao gde god da ga ubacis, ili u neku dobru klasnu kartu za omiljenog heroja, jer dzaba Zov Predaka kada nemas ni Argent Commander-e, a kamoli Silvane, Ysere i Ragnarose.



@mentolbombona I tebi takodje!
Ako je noviji igrac onda njemu ni nece znaciti previse svaka karta koja bi mozda trebalo da se DE jer ce mu uvek nesto nedostajati. Sto se tice same karte, ne bih direktno o njoj, nego bih cisto zeleo da kazem da se nikad ne zna sta je dobro, evo ja zalim sto sam 5x DE Twisting Nether, bar 1 da sam ostavio. No, bas zato ako nema ni Naxx, mislim da je najbolje polako gledati kako se igra arena i raditi quest-ove. U play mode ce uvek naletati na sebi ravne, cak ako hoce da se takmici u ranked - zoo je odlican koncept, i da nema za Xixo zoo, moze uvek bez undertakera i nekih drugih karata i dalje igrati taj deck sasvim uspesno. Naxx ne mora ni da gleda kako ce otvoriti, gvg karte su sasvim solidne. Reko bih trebao da gleda da nauci arenu, ne znam kako ostali gledaju na to, ali meni je bilo uzasno kada sam morao da improvizujem neke ustaljene deck liste, iako bih uvek voleo da kazem da valja biti kreativan, a ne konstantno kopirati, mrzeo sam da igram kad mi je nedostajala neka karta.
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 11:44   #1932
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
aammeerr kaže: Pregled poruke
Trebam savjet oko disenchatovanja karata,imam neke epic i legendary karte sta mislite da li bi ih trebao dienchantovati:
Legendary:
-Kinga Crush
-Lorewalker Cho(za njeg nisam siguran jer je zabavna karta a inace znam da ga nikad ozbiljno necu koristiti)
-Trade Prince Gallywix
Epic:
-Mindgames
-Crush
-Clockwork giant x2
Takodje imam jednog obicnog i jednog golden Kezan mystic da li bih mogao disenchantovati zlatnog?
Planirao sam krafovati Ragnarosa ili Sylvanu,jer ih mogu stavljati u dosta deckova,od ostalih legendary karata imam jos harisona,bloodmagea i ove iz naxxa.
Crusha is Choa možeš DE bez razmišljanja. Prvi je prespor za hunter deckove trenutno, a tako će vrlo verovatno ostati i u budućnosti, a drugi je gimmick karta.

Gallywix se koristi u novim deckovima, tako da ako voliš da igraš rogue-a zadrži ga i isprobaj. Ja sam ga video u dve liste i obe su neka varijanta miracle. Jedan je malo više mech orijentisan, a drugi malo više podseća na staru verziju, s tim da umesto Gadgetzana fura Sprintove (uz još neke izmene, normalno).

Mindgames je gimmick karta. Ako imaš i druge stvari možeš da probaš da napraviš Randuin Wrynn deck koji koristi Choa i Mindgames, mada ti treba i gomila legendary (a deck je prlično krš, tako da ne znam koliko ti se isplati ).

Crush nisam video da se aktivno koristi. Ja imam jedan i nisam ga ni isprobao, iskreno. Sećam se da su ga pre GvG hvalili kao jako dobru kartu, ali nešto ne vidim da se to i obistinilo.

Clockwork giant je dobar za mill deckove, a mill je trenutno u gimmick fazi (oduvek je i bio). Karta nije toliko dobra u trenutnim okolnostima gde većina ljudi igra brze deckove. Kada bi svi igrali handlocka ili control paladina priča bi bila drugačija.

Kezan Mystic je još jedna karta koja je najavljivana kao super korisna, ali je istovremeno i vrlo situaciona. Da, dobra je protiv klasa koje koriste tajne, ali u svim ostalim je prosečna. Iskreno, nisam siguran da li je pametno uraditi DE druge kopije jer može vrlo lako da se desi da postane obavezna karta.

Što se tiče toga koji legendary da kraftuješ, sam odluči. Obe karte su dosta ranjive trenutno, jer većina fura BGH za Dr Booma i gomilu silence za razne neprijatne deathrattle efekte i Undertakera.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 12:47   #1933
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.886
Zahvalnice: 461
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Hearthstone cards list

Kad budeš unosio broj karata u B koloni - 0, 1 i 2 u zavisnosti koliko imaš, osim kod legendary karata. Tu je mali izuzetak zbog formatiranja, ako je imaš stavljaš 1,5.
Thx za listu.
Sad kad sam je popunio, ima li nacina da mi ispise koliko imam karata sa 0,1 i 2.
I jos bolje ako to moze da uradi za sve kategorije (common, rare, epic i legendary).

Cisto da vidim kako stojim, cilj mi je da skupim sve karte

ps. meni za legendary ne radi ako unesem 1,5 (ostane crveni X znak), moram da stavim 2 da bi checkirao zeleno.
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 13:36   #1934
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sad sam skinuo fajl i kod mene je sve normalno. U suštini kada je vrednost ćelije ≥67% od najveće vrednosti u koloni onda prikazuje zeleni checkmark, tako da sve vrednosti od 1,34 do 2 treba da vrše posao.

Što se tiče prvog dela, nikad u životu nisam upalio Excel. Može sigurno (duh), ali sam totalni duduk za to, tako da opcija nije uključena u dotičnu tabelu. Možeš da sortiraš po B koloni i onda ćeš lako da vidiš sve koje ti nedostaju.

EDIT: Sad sam bacio pogled po netu, može lako da se odradi. Uneseš u ćeliju:

=COUNTIF(B:B; "1") i vidiš broj karata od kojih imaš samo po jednu.

Poslednja ispravka: M.C. (3.1.2015 u 13:51)
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
DBrave (3.1.2015)
Stara 3.1.2015, 14:02   #1935
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Crusha is Choa možeš DE bez razmišljanja. Prvi je prespor za hunter deckove trenutno, a tako će vrlo verovatno ostati i u budućnosti, a drugi je gimmick karta.

Gallywix se koristi u novim deckovima, tako da ako voliš da igraš rogue-a zadrži ga i isprobaj. Ja sam ga video u dve liste i obe su neka varijanta miracle. Jedan je malo više mech orijentisan, a drugi malo više podseća na staru verziju, s tim da umesto Gadgetzana fura Sprintove (uz još neke izmene, normalno).

Mindgames je gimmick karta. Ako imaš i druge stvari možeš da probaš da napraviš Randuin Wrynn deck koji koristi Choa i Mindgames, mada ti treba i gomila legendary (a deck je prlično krš, tako da ne znam koliko ti se isplati ).

Crush nisam video da se aktivno koristi. Ja imam jedan i nisam ga ni isprobao, iskreno. Sećam se da su ga pre GvG hvalili kao jako dobru kartu, ali nešto ne vidim da se to i obistinilo.

Clockwork giant je dobar za mill deckove, a mill je trenutno u gimmick fazi (oduvek je i bio). Karta nije toliko dobra u trenutnim okolnostima gde većina ljudi igra brze deckove. Kada bi svi igrali handlocka ili control paladina priča bi bila drugačija.

Kezan Mystic je još jedna karta koja je najavljivana kao super korisna, ali je istovremeno i vrlo situaciona. Da, dobra je protiv klasa koje koriste tajne, ali u svim ostalim je prosečna. Iskreno, nisam siguran da li je pametno uraditi DE druge kopije jer može vrlo lako da se desi da postane obavezna karta.

Što se tiče toga koji legendary da kraftuješ, sam odluči. Obe karte su dosta ranjive trenutno, jer većina fura BGH za Dr Booma i gomilu silence za razne neprijatne deathrattle efekte i Undertakera.
Sta bi mi ti preporucio da kraftujem? Ne mora biti neka od te dvije..
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 16:21   #1936
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sad sam baš nešto gledao koje sve legendary karte ja koristim u svojih trenutnih 8 deckova i na listama su samo Dr Boom, Antonidas, Sylvannas, Al'Akir, Grommash, Loatheb i Ragnaros. Kažem samo zato što su 3 od 7 klasne karte, a jedna je "free" ako imaš Naxx. Što znači da ostaju Dr Boom, Sylvannas i Ragnaros.

Nekada su Cairne i Thalnos bili must have legendary karte, a sada ih jako slabo viđam. Ne znam šta da ti kažem. Ako ćeš da igraš control deck verovatno ti trebaju sve tri. Ako ćeš da igraš neki midrange Ragnaros ti je nepotreban, a za aggro ti ne treba ni jedan legendary. Booma trenutno koriste čak i neke hunter i zoo liste, to ti govori o tome koliko je koristan.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 19:52   #1937
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Sad sam baš nešto gledao koje sve legendary karte ja koristim u svojih trenutnih 8 deckova i na listama su samo Dr Boom, Antonidas, Sylvannas, Al'Akir, Grommash, Loatheb i Ragnaros. Kažem samo zato što su 3 od 7 klasne karte, a jedna je "free" ako imaš Naxx. Što znači da ostaju Dr Boom, Sylvannas i Ragnaros.

Nekada su Cairne i Thalnos bili must have legendary karte, a sada ih jako slabo viđam. Ne znam šta da ti kažem. Ako ćeš da igraš control deck verovatno ti trebaju sve tri. Ako ćeš da igraš neki midrange Ragnaros ti je nepotreban, a za aggro ti ne treba ni jedan legendary. Booma trenutno koriste čak i neke hunter i zoo liste, to ti govori o tome koliko je koristan.
Trenutno igram agro i middrange shaman ali ne zelim krafotvati al akira ili nepultona jer ih mogu koristiti samo u tom decku,volio bih poceti igrati kontrol ali nemam karata,pogotovo za wariora.imam dovoljno prasine za jednu legendarnu trenutno.Dienchantovao sam lorewalker choa i Crusha.
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.1.2015, 21:26   #1938
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pretpostavljam da ti je Bloodlust win condition, tako da bi ti Dr Boom dobro legao, ali ni sa Sylvannas nećeš pogrešiti.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2015, 4:24   #1939
__UM__
Veteran
 
Član od: 13.1.2008.
Lokacija: Pozarevac
Poruke: 722
Zahvalnice: 244
Zahvaljeno 23 puta na 21 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku __UM__
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Maladikt kaže: Pregled poruke
Pretpostavljam da ti je Bloodlust win condition, tako da bi ti Dr Boom dobro legao, ali ni sa Sylvannas nećeš pogrešiti.
Ako vec craftuje mozda je dobro da uzme neku classic kartu, jer ce mozda otvoriti dr.Booma. No, to i nije tolko pametno jer ko zna kada ce to biti. U svakom slucaju, najbitnije je da uzmes nesto sto bi stvarno voleo da imas i igras, nemoj cak ni da gledas previse sta je koliko jako i koliko se gde igra, bar ja bih, kada mi fale tolko karata, uzeo nesto sto stvarno volim, jer sigurno neces juriti legend ili sta ti ja znam, bitno je da se zabavljas sa tim deckom.
__UM__ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.1.2015, 17:40   #1940
Ale[x]andar
Član
 
Član od: 11.6.2009.
Poruke: 486
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 63 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Video sam hiljadu puta na twitchu ovu igru, i po netu i ovom forumu ali nikad nisam bacio pogled na gameplay. Imao sam predstavu kako igra funkcioniše (ispostavilo se da je tačno) ali nikad nisam bio ljubitelj takvog tipa igara...
Pošto ja igram CS:GO uglavnom, retko kad igram nešto drugo duže od sat vremena. Međutim, polomio sam slušalice (idiot sam, stavlio na stolicu pa seo na njih ). I šta ću, dosadno mi, igrao bih nešto... Pretražujem forum, neku dobru igru da "kupim", i naletim na ovu temu. Rekoh, hajde da probam i to čudo, čisto da vidim kakvo je. I gle čuda, naložim se maksimalno.
Znači, igra mi je fenomenalna. Sve heroje sam otključao, odigrao sa svakim herojem protiv svakoh heroja. :\Ma, igra mi je odlična. E sad, pored hvalospeva, imam i pitanja za vas iskusnije. Da l' treba prvo da skupim sve karte svim herojima, tj. da svi budu lvl. 10, pa onda tek da igram online? Skontao sam kako i šta sa pravljenjem onih deckova za heroja, sve mi je to jasno. Naravno, biće mi jasnije ako nastavim da igram ovo barem 10ak dana bar. I da, one pack što sam dobio na početku, i što kupuješ sa onim goldom što dobiješ kad otključaš sve, kako kupiti još? Je l' se dobija taj gold tokom igranja ili šta već?

Edit: Skontao sam, iskaču oni kvestovi u igri.
Ale[x]andar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com