Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.7.2015, 19:35   #2561
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
Lazar95 kaže: Pregled poruke
Ohoho ustekano 2500 gold-a Da li ce izaci pcoetkom ili krajem avgusta? nadam se krajem
Nisu rekli, ali ako release proces bude slican GvGu (a sve su sanse da ce biti isti) zelja ce ti biti ispunjena Ocekuje nas par 3-4 nedelje glasanja za to koju kartu hocemo da vidimo, jos po koja karta leak-ovana sa strane i onda preko pola karata nedelju dana pred release.

Na dnu ove stranice je nova neutralna legendary karta koja poboljsava hero powere svih klasa. Primetite da je Shaman verzija dosta losija od paladinove
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2015, 20:00   #2562
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ima jos 19 karata da se otkrije,ono sto se glasa izmedju dvije,tako da ce vjerovatno biti sredinom avgusta
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2015, 20:11   #2563
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Btw,saman sa ove dvije nove 2 drop karte ce bit jedna od najjacih klasa u areni Jos kad bi dobili neki common AoE..
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2015, 20:20   #2564
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
aammeerr kaže: Pregled poruke
Ima jos 19 karata da se otkrije
Ne sećam se kakav je tačno slučaj bio sa Naxxom, znam da sigurno nije bilo otkrivanja za vikend, čini mi se da je bilo 3x nedeljno, ponedeljak, sreda i petak, pri kraju malo češće. Mada nas verovatno očekuje dosta otkrivanja sa strane kao i prošli put, dosta sajtova je dobilo da ekskluzivno otkrije po neku kartu. Na kraju kad se sve sabralo bilo je otkriveno oko pola i onda preostala polovina odjednom.

Otkrivanja od glasanja su bila u 20h ako se dobro sećam, pošto smo sad GMT+2 verovatno će biti prebačeno sat kasnije.

Zaista interesantan najnoviji legendary, baš veliki fokus stavljen oko hero power karata. Dal će biti upotrebljivo ili ne to je druga priča, ali svakako će dovesti do fantastičnih Trolden momenata. Dodamo Prohpet Velena i opciono Auchenai Soulpriest i fireworks može da počne. Hunter je izvukao verovatno najkraću slamčicu što je bilo i očekivano, mada i da hero power radi +4 dmg pitanje je da li bi bilo igrano uopšte, gubitak u tempu je ogroman.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 0:50   #2565
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pazi, Lovcu je sasvim ok 3dmg, nije ni to mala stvar, ali sumnjam da će se igrati u facijalisu, kako ja zovem face hunter špilove, mnogo je to mane, mada ja igram jednog morskog diva, ali to nije isto.

Ono što sam između mog prethodnog posta i sada uspeo da pročitam i saznam su ove unapređene nove moći. Ne znam za vas, ali ja sam taman pomislio da će se Šaman dosta više igrati, ali više nisam toliko siguran. Njegova unapređena moć je njesra u poređenju sa Paladinom, Garošom, Sveštenikom. Zamisli, možeš da biraš koji će totem da bude, smešno, naravno jeste poboljšanje, ali kad se uporedi sa drugima...

Nekako sad ide ta fama ili hajp ili šta već, koja će karta biti ovakva i šta sve ne. Malo me to smara, pa saznaćemo ljudi, ima vremena i tu ne mislim na ovaj forum, nego na diskusije ljudi na drugim, uglavnom stranim forumima vezanim za HS. Najviše me nerviraju oni ljudi, koji kao prate i odmah sve vide i saznaju, a pojma nemaju šta pričaju. Gomila ljudi komentariše onog zmaja, koji ti dozvoljava da koristiš moć neograničeno i priča kako će to da utiče na paladina, ratnika i ne znam šta sve, a to očigledno nije njihova klasna karta. Isto tako se brinu kako Justicar karta ima malo helta i kako će poboljšana moć brzo nestati kad je ubiju, a u pitanju je Battlecry efekat ili ti poklič. Neću više da čitam ništa zbog njih, hoću da se iznenadim kad otvorim nova pakovanja.

Kad smo već kod toga, jel planira neko da uzima promociju koja kreće sledeće nedelje i daje nam pored 50 pakovanja i onu sjajnu pozadinu. Ja se premišljam i dalje, da nije mnogo...
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 1:12   #2566
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja se razmišljam da pokleknem i da pljunem 50icu, ponajviše što, za razliku od zimus, nemam vremena da grindujem, kao što sam grindovao za GvG.

Nego, drugim povodom sam ovde - treba mi crafting savet. Imam 1585 dusta, što znači da ću najdalje sutra imati da craftujem neki legendary. E sad, ove imam: Voijina, Groma, Thalnosa, Silvanu, Dr Dooma, Ragu i Alexstraszu (+Naxx i BRM).

Razmišljam se izmedju: Tiriona (koji mi jedini fali za Midrange Paladina, Sunwalker je prosto nedovoljan), Antonidasa (mage mi je omiljena klasa, ali ovi legendaries što imam ga sasvim zadovoljavajuće zamenjuju) i Ysere (koja je, pre svega, common, ali ne znam šta bih s njim (njom?), jer su mi control deckovi pretrpani, mada bi priestu dobro došla). Inače, najviše igram s mageom, warriorom, priestom i, poslednjih dana, paladinom.

Dakle, šta mi je činiti? Hvala unapred
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 1:12   #2567
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Pazi, Lovcu je sasvim ok 3dmg, nije ni to mala stvar, ali sumnjam da će se igrati u facijalisu, kako ja zovem face hunter špilove, mnogo je to mane, mada ja igram jednog morskog diva, ali to nije isto.

Ono što sam između mog prethodnog posta i sada uspeo da pročitam i saznam su ove unapređene nove moći. Ne znam za vas, ali ja sam taman pomislio da će se Šaman dosta više igrati, ali više nisam toliko siguran. Njegova unapređena moć je njesra u poređenju sa Paladinom, Garošom, Sveštenikom. Zamisli, možeš da biraš koji će totem da bude, smešno, naravno jeste poboljšanje, ali kad se uporedi sa drugima...
paladin garas i svestenik mozda i imaju bolje moci od samana ali nije ni njegova toliko losa,ako treba spell damage ne mora se kockati samo izabere,ili taunt+moze koliko hoce puta izabrati isti totem koliko sam vidio(negdje sam procitao ne znam gdje) tako da je i to mali plus
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku aammeerr na korisnoj poruci:
mentolbrebombona (24.7.2015)
Stara 24.7.2015, 1:35   #2568
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Odlična je Šamanova moć, upravo zbog ovoga što je aammeerr napisao, taunt ili 1+ spell damage ili +1 lečenje svih miniona baš uvek kad ti treba za 2 mane je po meni najbolja moć u igri. Videćete praktično da sam u pravu.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku simke85 na korisnoj poruci:
aammeerr (24.7.2015)
Stara 24.7.2015, 8:43   #2569
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

U startu izgleda kao da je šaman izvukao najkraću slamku, ali kad malo bolje razmisliš možda i nije tako. Jedina je klasa kojoj kvantitet moći nije ni malo povećan (svima je dupliran broj, osim huntera koji je dobio +1), ali totemi će moći da se ponavljaju i imaš uvek izbor pravog totema za pravu situaciju. Sećam se da je neko od poznatijih streamera pre nekog vremena rekao kako bi bilo OP kada bi u ovoj meti mogao da uradiš summon 0/2 taunt totema u svakom krugu i mislim da nije daleko od istine. Osim toga, svaki put se hvatam za glavu kada dobijem 1/1 totem protiv klasa koje imaju hero power koji radi 1 dmg, a sa ovim bi to trebalo da bude prošlost. Naravno, ako se ispostavi da je karta dobra i ako nađe svoje mesto u špilu.

@Pandemonium

I Tirion i Antonidas se igraju u svakom paladin, odnosno mage špilu, dok je Ysera prilično nezastupljena (košta 9 mana kristala, a ne radi ništa u krugu u kojem je odigraš). Paladinu je malo opala popularnost, a i opet je isplivala aggro varijanta na površinu, što se meni lično ni malo ne sviđa. Mislim da se nećeš pokajati kojeg god da odabereš, jer su izuzetno jake karte.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
Pandemonium (1.8.2015)
Stara 24.7.2015, 10:14   #2570
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Kad smo već kod toga, jel planira neko da uzima promociju koja kreće sledeće nedelje i daje nam pored 50 pakovanja i onu sjajnu pozadinu. Ja se premišljam i dalje, da nije mnogo...
Ja uzimam najverovatnije. Da je mnogo jeste, ali svako ima neku glupost/hobi na koju baca pare. Stegnem kaiš na drugim stvarima i onda ne ispadne toliko strašno. Baš juče rešio da testiram PayPal i u drugom pravcu, prodao 10 TF2 ključeva sa Steama i taman će to da skine malo teret.

Madder Scientist
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Lazar95 (24.7.2015)
Stara 24.7.2015, 13:24   #2571
simke85
Starosedelac
 
Član od: 19.11.2009.
Poruke: 1.202
Zahvalnice: 1.347
Zahvaljeno 413 puta na 209 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ja krenuo da skupljam zlato, kada izađe ekspanzija stalno ću igrati Arene. Pokvarili su mi planove kada su rekli da se kao Arena nagrada neće dobijati samo novi pakovi, ali šta da se radi. Probaću da se izborim polako za svoje dobre dekove pored pay to win igrača kao i do sada.
simke85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 14:12   #2572
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Pay to skip, not pay to win.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 14:19   #2573
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

U pravu ste za Šamana, iako mi se ne sviđa nešto, povlačim što sam rekao da je njesra, praktično je korisna moć, pa i meni se dosta puta desilo da mi treba neki totem, a izađe skroz drugi neki. Videćemo uskoro.

@Pandemonium Tirion i Antonidas, ne možeš da pogrešiš, samo pitaj sebe šta ti se više igra od te dve klase. Ja recimo, nisam Antonidasa napravio samo zato što nisam imao Silvanu, koja se u sve meša.
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mentolbrebombona na korisnoj poruci:
Pandemonium (24.7.2015)
Stara 24.7.2015, 14:53   #2574
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ima li jos ko da nije kupio citavu zadnju avanturu? Ja sam kupio samo prva 3 krila,ne znam da li da kupujem preostala krila ili cuvam za ekspanziju,mada mi se cini da i nisu neke bitne karte u ostalim krilima
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 15:43   #2575
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Koristio bi ti Flamewaker u četvrtom krilu, nezamenljiv za Tempo Mage deck.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 16:31   #2576
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

New Grand Tournament Cards Revealed at Taiwan Event!

Hype intensifies.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 17:29   #2577
aammeerr
Član
 
Član od: 21.11.2012.
Poruke: 327
Zahvalnice: 139
Zahvaljeno 28 puta na 24 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Mislim da bi se samo priestova karta mogla korsititi,warrior ne igra toliko taunt miniona,a i ima dovoljno oruzja tako da nema mjesta za kartu.Pardon zafrkao sam se za ovu warlockovu legendarnu,mislio sam da tap kosta 0,vjerovatno ce se igrati hahah
aammeerr je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 17:38   #2578
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
@Pandemonium Tirion i Antonidas, ne možeš da pogrešiš, samo pitaj sebe šta ti se više igra od te dve klase. Ja recimo, nisam Antonidasa napravio samo zato što nisam imao Silvanu, koja se u sve meša.
Onda Tirion najverovatnije, tempo mageu kojeg furam ionako Ragnaros više leži. Btw, margarin Silvana ( ) je bila prvi legendary kog sam dobio, a odmah u sledećem packu udario Grom.
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2015, 20:30   #2579
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

North Sea Kraken
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Lazar95 (25.7.2015)
Stara 25.7.2015, 11:28   #2580
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Tournament Medic

4 mana 1/8; Inspire: Restore 2 health to your hero
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M.C. na korisnoj poruci:
Lazar95 (25.7.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
battle.net, blizzard, card game, hearthstone, warcraft


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Besplatni CS 1.6 serveri Milan Milicevic Mrežne igre 574 26.8.2014 5:45
Hearthstone: Heroes of Warcraft Psycho13 otpaTci 1 23.3.2013 16:34
Heroes over Europe DeCoy Simulacije vožnje 7 13.10.2010 20:52
Battlefield Heroes - online pucačina dusski Brbljaonica 2 16.5.2010 14:08
Company of Heroes: Opposing Fronts shimec Strateške igre 106 10.4.2009 11:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com