Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.2.2011, 0:36   #1041
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Moj mag nije skakao, ipak su imali granice.
Jbg. magovi su ipak ozbiljni ljudi koje krasi inteligencija i mudrost i koji se ne dopinguju kao neki tamo ratnici.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Marti Misterija na korisnoj poruci:
Vulee (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 1:01   #1042
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Zar je skok toliko gamebreaking element u non-realistic RPG-u?
Da zmajevi i ostale karakondzule bauljaju naokolo to je ok, da ljudi bacaju magije to je ok, ali da neko skoci je zomg wtf delete?
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
zokocx (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 1:42   #1043
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Zar je skok toliko gamebreaking element u non-realistic RPG-u?
Da zmajevi i ostale karakondzule bauljaju naokolo to je ok, da ljudi bacaju magije to je ok, ali da neko skoci je zomg wtf delete?
da jbt...wtf obilazim oko stene visoke 3 cm... Kao onaj pocetak u demo gde su archeri na visini u onom hodniku od nivoa. I moram da obilazim da dodjem do njih...
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 10:53   #1044
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Nisu skokovi toliko velika stvar, pre je sto se toliko stvari vec nagomilalo u igri koje mi se ne svidjaju da je bas malo potrebno da stvorim generalno los utisak, a na zalost ti skokovi su bas ruzni.
Isuvise kompromisa za moj ukus, isuvise dobrih stvari izbaceno a prosecnih, da ne kazem glupih, ubaceno.
Ako hawk ovako brzo bije na pocetku koliko ce brzo da udara kada bude 20 lvl i nadam se da mi se samo cini da je svaki udarac odneo podjednak damage, takodje vazi za borbu sa neprijateljima facetoface i sa ledja iskreno se nadam da mi se samo cinilo da je isto odakle god ih bijes.
Koja je prednost stralca ili maga ako rouge moze da preskoci vise od pola udaljenosti od njega u jednom kliku, i umesto 5 strela ispali se samo 1.
Hm kazete fantasy okruzenje, onda bi mozda mogli i da lete, da imaju lasere i brkove koji mogu da vezu i obore zmaja, my schwartz is bigger than yours fazon
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Lars03 na korisnoj poruci:
Asmodeus (24.2.2011), Yanosh (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 11:41   #1045
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.134
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.354 puta na 693 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Pazi sve je to relativno od granice "normalnosti" koju oni postave. Da Hawke-u treba sekunda dve da zamane macekanjom (tipa dwarf iz Drankensanga) bilo bi debilno da ide i skace okolo naokolo, ovde je (tebi) veci problem sto izigrava dzedaja nego sto skace (uzrokovano dzedajstvom). Meni je veci problem sto skace ko nindza a ne moze se popne uz liticu svoje visine.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 12:50   #1046
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Dobro, da budemo realni, ni ti veliki dvorucni macevi nisu bili toliko teski i nije bilo preterano tesko vitlati njima, pogotovo za nekoga iz srednjeg veka ko je navikao i na vitlanje teskim macevima i na druge teze fizicke poslove.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 13:15   #1047
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Jel neko obilazio Vojni Muzej na Kalemegdanu? Tamo mozes da vidis prave dimenzije takvih "macekanja".

Nemacki Zweihander, ilustracija iz onog vremena:



.

Uzivo demonstracija:
Two Handed Great Sword

Poslednja ispravka: player1 (24.2.2011 u 13:24)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
bokela (24.2.2011), nameless1 (24.2.2011), Steva123 (25.2.2011), Vulee (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 13:26   #1048
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Apsolutno se slazem, problem je sto je dzedaj, i taman kada resim da mu oprostim to sto je poceo da korsiti silu pojavi se jos neka glupost i to sve za 15 min igranja.
Ne kazem da ce igra biti losa, definitivno ce imati svoju publiku, ali me izuzetno pogadja sto polako, ali sigurno, jedan od najboljih igrackih pravaca umire. Mislio sam da ce DA da bude spasioc ali oni su uradili bas suprotno.
Sto nisu napravili neku trecu igru dragon effect ili star age ili kako-god nego su morali da upropaste nesto sto je vec bilo odlicno.
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 13:28   #1049
Wiki
Član
 
Član od: 25.10.2009.
Poruke: 149
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 102 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2


nije baš da leti ali tu je

inače momci su iz svibora,
http://www.svibor.co.rs/


2 handed

Poslednja ispravka: Wiki (24.2.2011 u 13:49)
Wiki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 13:57   #1050
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
Apsolutno se slazem, problem je sto je dzedaj, i taman kada resim da mu oprostim to sto je poceo da korsiti silu pojavi se jos neka glupost i to sve za 15 min igranja.
Ne kazem da ce igra biti losa, definitivno ce imati svoju publiku, ali me izuzetno pogadja sto polako, ali sigurno, jedan od najboljih igrackih pravaca umire. Mislio sam da ce DA da bude spasioc ali oni su uradili bas suprotno.
Sto nisu napravili neku trecu igru dragon effect ili star age ili kako-god nego su morali da upropaste nesto sto je vec bilo odlicno.
Ali kako su upropastili RPG žanr, nerealističnim skokovima i brzim animacijama??

Valjda su u cRPG-u važni atmosfera, priča, lore, likovi, izbori...
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
bokela (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 14:48   #1051
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Ništa skokovima ne fali, pa zar nije bilo glupo u prvom delu kod onih random encountera da ne možete da preskočite razvaljenu ogradu, nego mora okolo da se ide da bi se došlo do darkspawna. Ili onaj baja Geralt, ubija sve živo, ali ne može da preskoči ogradu pored puta od pola metra visine i uhvati prečicu preko polja.
Uostalom kad negde dugo pešačim uvek volim da razbijem monotoniju bunny hoppingom
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 14:50   #1052
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

A zar je realisticno, recimo da neki super badass baja hiljaditog levela, kroz svo svoje postojanje i praksu, za svog veka nauci samo dva poteza, i krece se ko penzioner na sedativima? Slazem se da je Bioware trebao naci granicu izmedju originsa i ovog sto imamo sad, ali mi nije jasno zasto je nesto siromasno prihvatljivo, a nesto 'over the top'..bljak?!

@DeCoy

Ovde se misli na skok u borbi..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 15:13   #1053
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Pff sta je ovo skinuo sam i ako sam rekao da necu samo da vidim kakva je to klasa strelac i da li mogu da teram na full detaljima...Znaci gameplay je promenut kao da igram neki DevilMayCry akcija je sa roukom prebrza haoticna da ne kazem sumanuta.dijalozi uprosceni kao ima i neka joker opcija koja naravno nije smesna,voice over od hawkea mi se ne svidja naravno...pff igrao 10-ak minuta dok nisam nasao na ona dva templara i izasao ne verujem da cu i nastavljati.Opet neka prica o junaku i spasavanju sveta...Igrao meni na prvu loptu deluje jako boring...cekacu da izadje finalni proizvod.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 15:15   #1054
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Salto, piruete i makljanje macevima, krajnje realisticno znajuci kako je to radio njegov prethodnik ... i kako se to radilo poslednjih godina.
Kako su upropastili
primer: uzmem Seroius Sam-a, ubacim da se nisan pomera tokom pucanja, da ne bude 100% stacionaran, i dodam opcije tokom dijaloga hoces da te ubijem sada ili za 5 min i to nazoveme RPG-om.
Tako meni izgleda DA2, kao neka druga igra koja pokusava da se zamaskira imenom i reputacijom necega sto nije.
Realno da se izbaci par stvari i imamo pljunuti DMC, i tamo je bilo likova, atmosfere, lore-a, price.
Stoji to da ova igra ima vecinu elemenata RPG-a ali mozda i najbitniji deo (borba) je unisten, to je trend koji ce da prate, sledeci exp ce da donese jos novosti, opet ce da sklone nesto i da pokusaju da proizvod prodaju kao naslednika BG-a.
To je moje subjektivno misljenje, jos jedan primer, witcher ima sve stvari koje mi se ne svidjaju ovde, ali njemu to ne znameram jer je tako napravljen od pocetka dok je ovde to vesacki implementirano, unistavaju je tako sto menjaju ono sto ne teba da se menja.
Witcher 1 je sada trenutno po meni bolja igra od DA2, a nije bolji od DAO-a.
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lars03 na korisnoj poruci:
DacUF (25.2.2011)
Stara 24.2.2011, 15:23   #1055
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
Znaci gameplay je promenut kao da igram neki DevilMayCry akcija je sa roukom prebrza haoticna da ne kazem sumanuta.

Gameplay nije promenjen, animacije su ubrzane, i to je to, zar je to toliko težak koncept za razumevanje?
Ispod haube, borba je identična DA:O, i to je činjenica.


Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
Salto, piruete i makljanje macevima, krajnje realisticno znajuci kako je to radio njegov prethodnik ... i kako se to radilo poslednjih godina.
Kako su upropastili
primer: uzmem Seroius Sam-a, ubacim da se nisan pomera tokom pucanja, da ne bude 100% stacionaran, i dodam opcije tokom dijaloga hoces da te ubijem sada ili za 5 min i to nazoveme RPG-om.
Tako meni izgleda DA2, kao neka druga igra koja pokusava da se zamaskira imenom i reputacijom necega sto nije.
Realno da se izbaci par stvari i imamo pljunuti DMC, i tamo je bilo likova, atmosfere, lore-a, price.
Stoji to da ova igra ima vecinu elemenata RPG-a ali mozda i najbitniji deo (borba) je unisten, to je trend koji ce da prate, sledeci exp ce da donese jos novosti, opet ce da sklone nesto i da pokusaju da proizvod prodaju kao naslednika BG-a.
To je moje subjektivno misljenje, jos jedan primer, witcher ima sve stvari koje mi se ne svidjaju ovde, ali njemu to ne znameram jer je tako napravljen od pocetka dok je ovde to vesacki implementirano, unistavaju je tako sto menjaju ono sto ne teba da se menja.
Ako dodaš granajuće dijaloge, C&C i dašak nelinearnosti, onda da, bio bi RPG.

DA2 nije ekstenzija DA:O, već je igra za sebe, i zalužuje da bude tako i tretirana. Nervira me kada neko ignoriše iste stvari u drugoj igri (mogao bih do sutra da smaram koliko je TW2 pojednostavljen u odnosu na keca, ali neću, jer je dvojka igra za sebe i treba je prvo probati).

A ako mi neko nađe dokaz da je DA2 prezentovan kao naslednik Baldura (ne u vremenskom smislu ofc), pustiću vas da neargumentovano pljujete po igri koliko god želite.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 15:56   #1056
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

BioWare: Dragon Age 2 will be as good as Baldur's Gate II

Znam da sam negde procitao takvu tvrdnju.

Bilo bi lepo da ili Vule, ili bilo ko treci, meni kaze zasto je u stvari ova igra dobra, posto ja neargumentovano tvrdim da je igra losa zeleo bih da cujem te argumente zbog cega je dobra?
Posto je ne treba vezivati za DAO nego gledati kao novu igru dobar deo pohvala time otpada i prelazi u stavku vec vidjeno.
Onda se na to dodaju pojednostavljeni dijalozi(svi se svode na da, ne i pass), ubrzane animacije, uvecana oruzja, preterano posvecivanje frizuri i bradi (khm manga anyone?), pominjes nelinearnost dok, koliko ja vidim (zasada) DA2 je cist primer linearnost, odsecanje delova igre da bi kasnije bili dodati kao DLC, losa grafika za danasnje standarde (i ako je meni dovoljna to ne znaci da je generalno dobra), cak bi rekao i da voice acting nije bas najbolji (posebno kod patuljka, koji patuljak u istoriji fantasy igraca prica tako cisto i glatko),izbacen friendlyfire, ubrzanjem animacija i ubacivanjem specijalnih poteza unakazen sistem borbe i za kraj igra maksimalno adaptirana za korisnike konzola.
Da i nedostatak iso kamere kao i losiji dizajn protivnika ali ostavimo to za full verziju, dobro je sto nema argumenata za pljuvanje ali ih uvek ima za branjanje velikih firmi koje su resile da upropaste dobru igru i da se okrenu komercijalizovanju naslova ne da bi se zaradile pare nego da bi se zaradilo sto vise para.
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Lars03 na korisnoj poruci:
Asmodeus (24.2.2011), Mocko (24.2.2011), SFRJ-Forever [CG] (26.2.2011)
Stara 24.2.2011, 16:51   #1057
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

"Biće dobra kao Baldur", a ne "Biće kao Baldur". Razlika je značajna.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
Posto je ne treba vezivati za DAO nego gledati kao novu igru dobar deo pohvala time otpada i prelazi u stavku vec vidjeno.
Znači ako je posmatraš kao nastavak DA:O onda neće preći u stavku već viđeno? Zar nije obrnut slučaj kada su u pitanju nastavci?

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
Onda se na to dodaju pojednostavljeni dijalozi(svi se svode na da, ne i pass)
Ako se pojednostavi do granice debilnosti, onda svaki dijalog u svakom RPG-u izgleda tako. A i svaka čast za zaključivanje ovoga na osnovu 45-minutnog demo-a gde je 75% makljaža.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
ubrzane animacije
Ne vidim zašto je ovo loše, meni izgleda kao dobrodošla promena. Mada, mogli su malko sporije, ali neću da cepidlačim.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
odsecanje delova igre da bi kasnije bili dodati kao DLC
Molim za dokaz.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
losa grafika za danasnje standarde
Grafika je prosečna, a pošto je u demou isključen maksimalni nivo detalja, takvu procenu nije moguće doneti pre izlaska igre.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
preterano posvecivanje frizuri i bradi (khm manga anyone?)
Kada se ne posvete dovoljno, onda su to lenštine i skotovi koji ne umeju da naprave kosu kako treba, a kada se posvete onda je to odmah manga. Previše se ložite na DMC poređenja. Igrajte neki jRPG pa vidite šta su manga uticaji.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
cak bi rekao i da voice acting nije bas najbolji (posebno kod patuljka, koji patuljak u istoriji fantasy igraca prica tako cisto i glatko)
Znači svaki patuljak mora da zvuči kao Oghren, i da predstavlja stereotip pijane budale.
Svaka čast BioWare-u na proširivanju horizonta kod svojih igara.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
izbacen friendlyfire
Ako je igra balansirana uzimajući ovo u obzir, problema nema. Ako si čvrsto odlučio da ubijaš sopstvenu družinu, onda igraj na nightmare jer je tu FF uključen.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
nedostatak iso kamere
Tu mogu da se donekle složim, iako je Bio dao savršeno validan razlog za ograničavanje kamere.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
losiji dizajn protivnika
Izuzetno subjektivno, meni se, recimo, samo ogre nije dopao.

Citat:
Lars03 kaže: Pregled poruke
dobro je sto nema argumenata za pljuvanje ali ih uvek ima za branjanje velikih firmi koje su resile da upropaste dobru igru i da se okrenu komercijalizovanju naslova ne da bi se zaradile pare nego da bi se zaradilo sto vise para.
Da da, velika zla firma koja ubija dušu u igrama. Ta ista velika zla firma je napravila i DA:O. Ta zla firma ima svoju kreativnu viziju koja nije pogrešna samo ako se tebi kojim slučajem ne dopada. Ne vidim zašto bi se oni ograničavali samo određenim prihodom ako postoji potencijal za njegovo povećavanje.
Ja sam aktivan na BioWare forumima, i tamo se stalno mogu videti poruke članova tima koji prave DA2. Oni nisu roboti gladni para, već su obični ljudi koji izuzetno vole ono što rade, i troše svoje vreme (niko ih ne tera da idu na forume) kako bi odgovorili na razna pitanja ljudi, i kako bi podelili koju zanimljivost sa nama. Na raznim live snimcima sa konvencija je moguće osetiti njihov entuzijazam i posvećenost svom radu. Zbog toga ih izuzetno cenim i poštujem, i nadam se da nam daju još mnogo igara u budućnosti.

Baldur's Gate igre su se prodale u više od 2.5 miliona primeraka, što je za to vreme ogromna količina. I tada je bilo ljudi poput tebe koji su se žalili kako je BG2 ubio svu žar u igranju igre jer su izbačene smorne međuoblasti. Bilo je onih koji su pljuvali po igrama jer se nisu pridržavale D&D pravila dovoljno strogo. I oni su govorili da je igra pravljena za maloumnike koji ne umeju da igraju D&D. Sada su oni zaboravljeni, i na njihovo mesto dolaze oni koji smatraju BG2 sinonimom za fenomenalan RPG, i sve što makar malo menja formulu je abominacija koju treba spaliti zajendo sa zlim ljudima koji se usude da naprave takvu igru.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
bokela (24.2.2011)
Stara 24.2.2011, 17:11   #1058
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Gledao sam malopre kako izgleda demo na kutiji i moram da priznam da sam se poprilicno iznervirao. Mnogo, mnogo ispoliranije nego na PC-u: nema situacija gde mac prolazi kroz stit, luk na ledjima preseca sa armorom, obrve na likovima su mnogo pravilnije i ne izvrcu se neprirodno kao u nekim situacijama na PC-u..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 17:13   #1059
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Gledao sam malopre kako izgleda demo na kutiji i moram da priznam da sam se poprilicno iznervirao. Mnogo, mnogo ispoliranije nego na PC-u: nema situacija gde mac prolazi kroz stit, luk na ledjima preseca sa armorom, obrve na likovima su mnogo pravilnije i ne izvrcu se neprirodno kao u nekim situacijama na PC-u..
Meni se to nije dešavalo.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2011, 17:21   #1060
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age 2

Kad si igrao sa magom! Uzmi male rogue-a, koristi bow, pa onda kreni negde da trckas i bice ti jasno (ili warriora sa shieldom i macem). Also, obrati paznju na Izabeline vrdave obrve na PC-u, a onda pogledaj ovde od 19 minuta..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dragon age, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Age: Awakening Goldfinger Role-Play 285 11.2.2012 14:38
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com