Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.10.2015, 21:13   #1
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Uvrnuta situacija sa porukama

Imam Huawei y330 koji radi skroz ok za moje potrebe duže od godinu dana, ali od juče mi se dešava nešto krajnje čudno, ne znam šta bi mogao da bude razlog niti kako da rešim to.

Naime, juče sam krenuo do prodavnice u 9.15 a pre toga sam primao poruke od banke zbog nekog plaćanja online. Kad sam u gradu hteo da pošaljem poruku drugarici, primetio sam "načetu" praznu poruku a u polje za primaoca bio je upisan nepoznat mi broj sa prefiksom 063.

Pokušao sam da obrišem poruku, ali mi nije uspelo iz 4-5x, jednostavno posle "brisanja" poruka nastavi da stoji u listi, mogu da uđem u nju itd.

Tada sam mislio da mi se zabagovao telefon i "mislio" da ja kucam poruku... mada je pisalo da sam je slao oko pola devet, dakle 45 min pre nego što sam izašao i u vreme kada sam sam sedeo u sobi (plaćao ono pomenuto preko neta).

Danas na poslu, nakon što sam 3-4x gledao sat itd, uđem u poruke - stoji opet prazna poruka za neki 063 broj (pretpostavljam isti taj). Ponovo probam da obrišem, nije htelo sve do 5-6. pokušaja.

Da li se neko susreo sa ovim? Je li posredi neki virus ili nešto slično? Šta mi savetujete da uradim?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2015, 21:42   #2
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Uvrnuta situacija sa porukama

Očisti keš i data interne SMS aplikacije kao i custom SMS aplikacije ako koristiš neku.
Ali svakako bih ti preporučio da proveriš da neka aplikacija nema SMS permissions i možda ti pravi kuršlus.

Na kraju krajeva možda je i samo običan bag u pitanju koji možeš da rešiš hard resetom.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
World of Tanks BigBadVuk Mrežne igre 32062 7.10.2023 16:34
[Android] Problem sa porukama darko1986 Programi za mobilne telefone 10 11.4.2013 20:43
Povezivanje kompa sa TV-om i DVD-om mikimaricic Video/TV softver 12 2.3.2009 22:02
leadtek Winfast 2000 expert - nemogu da dobijem signal na s-video ulazu sa sat. risiv ural Foto i audio/video 17 30.8.2006 1:36
101 situacija da ste preterali sa 3D Max-om bobi Cvet kompjutera 15 21.4.2006 0:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com