Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.5.2009, 14:56   #1
Payne
Član
 
Član od: 28.7.2007.
Poruke: 62
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom WIFI Ruter i umrezavanje!

E ovako,

hteo bih da povezem tj umrezim 2 kompjutera najvishe zbog igranja igrica , ali i sharowanja adsl konekcije(manje vishe), putem wifi rutera... kablovi ne dolaze u obzir jer ih i onako imam previshe(zvucnici itd...)

Medjutim problem je u tome sto mi se 1. kompjuter nalazi na spratu(ima wifi MSI PC60G karticu), a drugi se nalazi u prizemlju(nema wifi karticu).

Pa se plasim da udaljenost(oko 4m) kao i plafon(betonski + brodski pod) ne uticu na kvalitet mreze....

S toga svi saveti i preporuke(oko nacina umrezavanja kao i modela rutera) su i vishe nego dobrodosli....

A i hitno mi je....
Payne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2009, 10:06   #2
Rasa
Član
 
Član od: 23.4.2007.
Lokacija: Zubovac - Ribarska banja - Kruševac
Poruke: 410
Zahvalnice: 110
Zahvaljeno 89 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rasa Slanje poruke preko Skypea korisniku Rasa
Određen forumom Re: WIFI Ruter i umrezavanje!

Daljina nebi trebala da predstavlja problem, kod mene je i vise od 4m plus plafoni i zidovi, sve to lepo radi. Sto se tice modela ja sam koristio Siemensov SE505, kada je otiso u vecna lovista ja sam nabavio Air Live WT-2000R i sa njim isto nemam nikakvih problema sto se tice jacine signala.
Rasa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Huawei MT 822 i TP Link R402M ruter problemi Covenant Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 23.11.2008 4:01
Umrezavanje putem wifi..problem..pomozite!! blade_91 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 15.9.2008 21:14
Kako da od Tp-link WiFi kartice napravim nesto nalik HotSpot-u?? Dyca Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 24.7.2008 9:41
1 ruter, da li još jedan? dzonihsv Komunikacioni uređaji i umrežavanje 14 12.4.2008 17:12
Aolynk (Huawei) DR814 ruter pitanje Pegaz Komunikacioni uređaji i umrežavanje 2 6.4.2008 20:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com