Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.2.2016, 11:48   #21
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Mogu da se vrate u Vietnam kao sto su uradili za BC2, ali uglavnom bi dobro bilo da se drze WW2 setinga posto du BF gameplay moze da dodje do izrazaja za razliku od WW1.

WW1 jeste zanimljiv ali ne za BF igru. Tu vise vidim CoD, mozda BF Bad Company, Brothers in Arms...
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 12:11   #22
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Battlefield 5

Taman se spremio da izdvojim 60 eura, ali sada sa ovim novim informacijama, uzdrzacu se od kupovine, dok ne vidim beta utiske.
Nekako mi sve ovo nema smisla, da ce aspekt igre sa vozilima biti jako osakacen, usred nedostatka istih iz tog perioda. Bice jedan tip aviona, koji je u to vreme jos bio prototip, bez puno funkcija, bez helikoptera, bez vojnih dzipova, a o drugim vozilima da i ne pricam. Najbrze prevozno sredstvo na zemlji ce nam biti konj, jer tenk iz tog perioda je bio toliko brz ,da je pesadija brze hodala pored njega.
Ne znam sta da mislim o svemu ovome, 80% ljudi je igralo prostrane mape gde su vozila dominirala, ali ako bude u pitanju ovaj period, morace na drugim stvarima da kompenzuju ove nedostatke.
Ostaje samo da vidimo dal cemo imati jos jedan hardline/battlefront dosadan tip ili ca da izvedu nesto, sto ce nas drzati godinu, dve do sledeceg izlaska.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 12:23   #23
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Battlefield 5

Zato što se igrači žale već dva BF unazad kako ih rasturaju igrači sa baš tim vozilima i "uniste" im čitavo iskustvo u partiji. Naravno, tu je problem što oni samo igraju sa klasama koje ne mogu da unište ta vozila, iako je u BF4 recon baš zato i dobio C4(beše vratili mu?), da bi pomogao protiv vozila. No to nije pomoglo i većina igrača naravno bila rasturena od strane vozača ovih vozila.

Zato lepo WW1, puška u ruke, i napucavaj se po rovovima(čitaj hodnicima)...
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 12:50   #24
gorgilije
Starosedelac
 
Član od: 13.2.2008.
Poruke: 2.645
Zahvalnice: 965
Zahvaljeno 1.026 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

He,he,sada su sklonili ono WW1!

http://www.wog.ch/index.cfm/details/...-Battlefield-5
gorgilije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 13:16   #25
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Battlefield 5

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Zato što se igrači žale već dva BF unazad kako ih rasturaju igrači sa baš tim vozilima i "uniste" im čitavo iskustvo u partiji. Naravno, tu je problem što oni samo igraju sa klasama koje ne mogu da unište ta vozila, iako je u BF4 recon baš zato i dobio C4(beše vratili mu?), da bi pomogao protiv vozila. No to nije pomoglo i većina igrača naravno bila rasturena od strane vozača ovih vozila.

Zato lepo WW1, puška u ruke, i napucavaj se po rovovima(čitaj hodnicima)...
Jeste, dobila je c4, recon klasa.
Tacno je da ima dosta ljudi koji kukaju kako su im igraci koji dominiraju vozilima upropastili igracko iskustvo igrajuci kao pesadija, ali po meni nisu upravu, mislim da su lepo izbalansirane mape, da svaka mapa ima deo gde pesadija ima okrsaj, gde vozila imaju okrsaj i gde moze pesadiji da pomrsi konce, i gde se vodi vazdusni okrsaj i mesta gde oni mogu da doprinesu ishodu meca. Nema mnogo mapa kao Golmud raildway, gde je veliko prostranstvo bez mnogo zaklona, ali i na takvima mapama ubace specijalno oruzije, kao sto je onaj bacac raketa, koji ispaljuje 3 pratece rakete koje iz jednog pogotka obore avion ili heli, cisto da malo pomognu i pesadiji da ocisti taj vazdusni prostor do sledeceg zaklona.
Doduse ima i mapa samo za pesadiju, ako neko to vise preferira, koje su takodje dobro odradjene, kao meni omiljena Operation Locker, na kojoj je takodje vazna taktika, a ne samo bezumno prepucavanje.
Dobro si rekao, da uzmu pogresnu klasu pa kukaju, svaka mapa ima svoje i nisu mape ubacene da ih ti MORAS igrati, ti sto se zale, nek igraju neku njima odgovarajucu mapu koja je pogodna za njihovu klasu. Evo ja na primer, ne volim Lancang Dam i zaobilazim je.
Opet se nadam, ako je kojim slucajem tacno da je vremenski period iz Prvog svetskog rata, da ce uspeti da naprave neki slican balans, da zadovlje i jednu i drugu stranu, jer koliko god se to nekim ne svidjalo, mnogo je vise ljudi koji igraju sa vozilima, jer ipak je to car BF fransize i po tome se izdvaja od drugih pucacina, kao recimo Cod i CS.
Ja se licno nadam de nece biti taj period.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dacajak na korisnoj poruci:
filpan (27.2.2016)
Stara 27.2.2016, 13:16   #26
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Citat:
perablenta kaže: Pregled poruke
Zato što se igrači žale već dva BF unazad kako ih rasturaju igrači sa baš tim vozilima i "uniste" im čitavo iskustvo u partiji. Naravno, tu je problem što oni samo igraju sa klasama koje ne mogu da unište ta vozila, iako je u BF4 recon baš zato i dobio C4(beše vratili mu?), da bi pomogao protiv vozila. No to nije pomoglo i većina igrača naravno bila rasturena od strane vozača ovih vozila.

Zato lepo WW1, puška u ruke, i napucavaj se po rovovima(čitaj hodnicima)...
To nije battlefield
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 14:29   #27
Isko
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.8.2006.
Lokacija: Fortress in Transylvania
Poruke: 3.118
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 668 puta na 346 poruka
Wink Re: Battlefield 5

Mnogo bolje bi bilo da su igru nazvali Battlefield 1913 nego Battlefield 5. Jer dobro bi bilo da broj 5,6,7 itd... sacuvaju za moderno ratovaje a ostalim BF neka dodaju godine.

Vise sam volio BF:Vietnam ili Afganista , nekako WW1 za BF fransizu siromasan. Bolje da su Medal of Honor uradili u WW1 okruzenju,
Isko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 14:45   #28
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Ja bih najvise voleo Vijetnam da vidim.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 17:20   #29
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: Battlefield 5

Ma kakav prvi svetski rat,tu nema vozila,tako da to sigurno neće biti. Ovo je samo pokušaj nekih da privuku pažnju na sebe što su i uspeli.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 17:33   #30
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.150
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.053 puta na 1.268 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

WWII ili Vietnam.
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 20:32   #31
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Pre 3 dana sam imao opasnu zelju da odigram neki dobar WW sp. I ovo me mnogo veseli..ne samo zbog toga sto dugo nije izasla neka ozbiljnija pucacina na bazi WW vec i zbog toga sto ce se time odloziti izlazak neke future pucacine sa laserima i ostalim glupostima bar za 2 3 naslova dok se pokrije cela WW prica.

Puca mi se iz karabina metak po metak vise nego iz bilo kakvog savremenog automata ili nedo Bog neke laserske puske.
Dakle WW1 ili WW2 nije bitno. Samo da se zaustavi ova azdaja haoticnih savremenih i futuristickih pucacina.
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 20:55   #32
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

I onda te posle nedelju dana svrab za tandzarama prodje, pa se vratis na BF3/4 i mrske automate.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2016, 21:14   #33
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Zanimljivo je koliki hajp na osnovu jedne misleading rečenice koja je vjerovatno kreirana da promoviše neki website za prodaju igara.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
goranmax (27.2.2016)
Stara 27.2.2016, 21:23   #34
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Sa ovakvim "pouzdanim" informacijama bi mogli da otvaramo teme svakodnevno.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
altafir (28.2.2016)
Stara 27.2.2016, 22:24   #35
MARE GSX R
Starosedelac
 
Član od: 25.12.2013.
Lokacija: Moto Land... ;)
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 361
Zahvaljeno 354 puta na 312 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

E kada bi ljudi probali, igre prvo, pre no sto ih pocnu hvaliti, ili kuditi, sve bi bilo daleko bolje,kada bi gledali, da li im je nesto zanimljivo igrati ili nije, a ne koje to ime nosi, i sta bi to ime moralo biti, kao sto su kukali za far cry serijal, on mora biti ovakav i te price se mora drzati, kad se drzi, onda opet ne valja sve je isto, monotono, naprave primal, opet ne valja sve isto a opet ovo ili ono drugacije, dajte sansu ljudi, probajte, pa ako vam ne odg kukajte slobodno, ja licno nisam nikada patio od imena i reputacije koja ta igra ima, uvek gledam, da li mi je zanimljivo igrati ili nije....
MARE GSX R je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2016, 3:16   #36
Rkoma
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2010.
Poruke: 1.395
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 207 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
I onda te posle nedelju dana svrab za tandzarama prodje, pa se vratis na BF3/4 i mrske automate.
Na high tech automatima smo/sam od modern warfare-a pa na ovamo. Dodao bih da se stvarno nadam da ce oladiti malo sa avionima, tenkovima i ostalim borbenim vozilima. Mislim da ce pravo osvezenje biti da se igra za promenu malo svede na osnovu borbe. Super je sarenolikost gameplaya i avioni koji te upucavaju u glavu i snajperista koji ubija pilota ali meni licno bi prijalo malo spustanje lopte.
Imam bf3 i bf4 i bf hardline. O CoD naslovima da ne pricam. Nista od toga ne igram, samo mi skuplja prasinu na polici. Igram cs go, bas zbog te neke sustine koja igra pruza. Neverovatno kako jedna tako svedena igra i na prvi pogled sablonska moze da bude drugacija svaki put kada je igras. Samo je potrebno da budes kreativan. Po meni je to poenta...da u sustini igre pokazes svoju kreativnost a ne u stavljanju boljih atacmenata na pusku...a danasnje pucacine, zbog velike sarenolikosti te teraju upravo na tu vrstu manje bitne kreativnosti. Tako da moze i pracka sto se mene tice
Rkoma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rkoma na korisnoj poruci:
Helldiver (1.5.2016)
Stara 28.2.2016, 11:36   #37
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

^Na pogresnoj si ti temi. Nikada BF nece biti CS. Sve sto si naveo je sustina BF-a a odmorili su od tih stvari u hardlineu i BC2.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jonathan na korisnoj poruci:
goranmax (28.2.2016)
Stara 28.2.2016, 12:21   #38
Starfighter2
Veteran
 
Član od: 28.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 586
Zahvalnice: 606
Zahvaljeno 207 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Korejski rat 1950-1953 nije nikada dovoljno obrađen u igrama a naročito u FPS žanru. To bi bilo dovoljno interesantno i za vozila i za pešadijsko naoružanje: prava kakofonija pešadijskog naoružanja iz WWI, WWII, ruskog, američkog i francuskog porekla uz gomilu "field mod" modifikacija. Sami ameri koji su učestvovali u njemu zvali su ga "Drugi Svetski rat i po". Ako nije WWI, ja bih voleo da bude Korea.
Starfighter2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2016, 13:29   #39
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
Nikada BF nece biti CS.
Srećom.
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2016, 19:11   #40
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
^Na pogresnoj si ti temi. Nikada BF nece biti CS. Sve sto si naveo je sustina BF-a a odmorili su od tih stvari u hardlineu i BC2.
Niko ne traži od Battlefielda da bude CS ali tužna činjenica je da BF od BC2 pa na ovamo više liči na partije "tenkića" nego na FPS. Kad većina bukvalno samo zna da otrči do prvog tenka ili helija a onda sledećih trideset minuta ne izlazi iz njega šta čovek da očekuje od igre? Poslednja igra koju je DICE koliko toliko znao da izbalansira je BF2142. Posle toga opšta katastrofa a vozila su jedan od glavnih razloga za to.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Battlefield 2 zona spalejela Mrežne igre 310 11.11.2013 1:27
Battlefield 2 worm4 Akcione igre 82 23.3.2012 15:36
Battlefield 1943! Cernobil Akcione igre 91 5.2.2011 22:56
Najbolja igra iz Battlefield serijala zidan grobar Akcione igre 24 29.6.2010 17:10


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com