Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.5.2014, 0:30   #1
Jonny
Član
 
Član od: 12.1.2009.
Poruke: 61
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 6 poruka
Određen forumom Outlook 2013

Pozdrav momci,

ceo dan lupam glavu oko naizgled prostog problema. Direktorka tvrdi da je u Outlooku imala ribbon za page layout kao što je u Wordu. Kaže, citiram: "Kada uđem u mail i hoću da ga odštampam, imala sam gore prozorčić u kome sam mogla da kliknem na landscape ili portret i tako odštampam mail".

Jedino šta sam ja našao kada sam dodao custom ribbon je print option, odatle mora da selektuje štampač pa na properties i tamo izabere jedno od ta dva. Kaže nije to to i tvrdi 200% da je imala skoro isti "prozorčić" kao što Word ima, tj. page layout ili orientation i odmah prilikom čitanja maila mogla da menja.

Da li postoji neki add-in (ili da se napravi) ili sam pak ja slep pa ne vidim u listi?

Prvo što sam uradio je bilo da proverim da li je uključen Word kao editor ali sam se onda setio da od verzije 2007 pa naovamo Outlook koristi isti, tako da te opcije i nema u opcijama. Ne znam više gde da gledam. :/
Jonny je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pro Evolution Soccer 2013 Chicharito 14 Sportske simulacije 920 2.9.2016 22:37
Avg 2013 gagi323 Zaštita 1 15.11.2012 14:03
Microsoft ukida Outlook i Outlook Express? jozvan_Kg Aplikativni softver 3 5.6.2009 13:23
Microsoft Outlook u Outlook Express akostic Aplikativni softver 1 30.1.2009 9:11
Outlook express-problem Deki Aplikativni softver 22 17.10.2006 21:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com