Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.12.2006, 15:57   #61
DaAli
Član
 
Član od: 4.5.2006.
Lokacija: Autonomna Oblast - Mun Ze
Poruke: 97
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 17 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Iskreno meni je licno drago sto je TS kupio Telekom!!!Sta ce da bude, vidjece se!Mislim da je Telekom iskoristio priliku da prvi udje na komsijsko trziste, koje je jos uvijek bez velikih igraca.Da li je platio previse?Jeste, ali tu ima i politike, Sporazum od specijalnim vezama, bla, bla, truc... Ako je procjena da ce Telekom da zaradi vise od kupovine TS od ulaganja u domacu infrastrukturu, nije nerealno ocekivati da ce nesto od tog profita uloziti u Srbiju?!Mada ne vidim tu neki silan profit! Ali ako ocekujete da ce Telekom zadovolji domace korisnike, pa da onda krene u ekspanziju, ne znam...Da prvo sredi stvari u Srbiji, pa da se onda takmici sa Vodafonom ili Dojce Telekomom u inostranstvu?!Da, u nekom paralelnom univerzumu!!!Meni ova kupovina nije nelogican potez!!!Ali koliko je isplativ, vrijeme ce reci!!!
DaAli je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2006, 17:42   #62
Psychon@ut
Veteran
 
Član od: 20.10.2005.
Poruke: 672
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 111 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

A zašto mislite da je Telekom Srpske plaćen previše?No Doubt,to je najprofitabilnije preduzeće u RS.
Psychon@ut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2006, 19:32   #63
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

@ Psychon@ut
Hehe, da. Toliko kradu da bi bilo čudno kad ne bi bili najproftabilnija firma u RS...
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2006, 20:58   #64
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Marko_L kaže:
Da pojednostavim ja tebi. Da li je Telenor kupovinom Mobtela možda poboljšao ekonomiju Norveške za neki procenat ? Jok. Da li je tim potezom nešto uradio za građane Norveške ? Jok. Time je samo povećao svoj udeo na svetskom tržištu, a verovatno vremenom i svoj profit. Znaš, u normalnom svetu kompanije funkcionišu nezavisno od države, pa tako plaćaju porez onim državama u kojima pružaju svoje usluge ili prodaju svoju robu. Vezivanje za državu postoji još samo u post-komunističkim državama....
Ne mozes porediti Norvesku i Srbiju.Poenta je zaista u postkomunizmu.Mogu i ja sad da lupam kako je zastavu trebalo zatvoriti odavno, ali mislis da je tim ljudima (10k hiljada) svejedno sto ce mozda sutra ostati bez posla i bez hleba?Sto bolje ne kazes kako su politicari u bordu zastave totalni debili za ekonomiju te su upropastili doticnu kompaniju nacisto, ma koliko se para od poreza u nju upumpalo?

Kada kompanija povecava svoj profit, globalno gledano, tada postoji realna osnova za podizanje plata, otvaranje novih odeljenja sa novim radnim mestima itd itd.
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2006, 21:20   #65
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Mogu i ja sad da lupam kako je zastavu trebalo zatvoriti odavno, ali mislis da je tim ljudima (10k hiljada) svejedno sto ce mozda sutra ostati bez posla i bez hleba?
Kad me već vučeš za jezik, to nisu ljudi, to je lenja stoka. Naviklo da se ne radi ništa, da se ispijaju kafe, da se ide na bolovanje tri puta godišnje+godišnji odmor, hvataju se krivine... a sve to preko mojih leđa i leđa ostalih građana Srbije koji zaista nešto i rade... i to tako već godinama, jer deo para koji se nama odbija od plate ide upravo u tu hebenu Zastavu. Uostalom, kada ljudi ostanu bez posla, dobijaju otpremnine, pa umesto da kupuju nove frižidere, zamrzivače, šporete, usisivače, automobile... nek ulože novac u privatan posao ili neka ga investiraju u obrazovanje koje će im pomoći da nađu drugi posao. Ali ne, lakše je jednostavno pokupiti pare... obnoviti kućnu belu tehnike, za ostatak kupiti polovan golfić, izvesti prijatelje na večeru, a onda kukati kako država ne brine o njima i kako su oni završili na ulici. More... ja im ni tu otpremninu ne bih dao, majke im ga džabalebaroške.
Citat:
Sto bolje ne kazes kako su politicari u bordu zastave totalni debili za ekonomiju te su upropastili doticnu kompaniju nacisto, ma koliko se para od poreza u nju upumpalo?
Upravni odbor je smenjiv. Zastava je bar poznata po štrajkovima i buntovništvu. A pa ne, oni štrajkuju samo kada nema plate, a kad nema posla, onda baš nisu u fazonu da se bune, nego će da odu na posao, zavrću jedan šraf 3 dana, u međuvremenu pijackaju kafe i svima lepo... a ja koji zaradim svaki dinar 3 puta, treba da ih sponzorišem. More sikter.
Citat:
Kada kompanija povecava svoj profit, globalno gledano, tada postoji realna osnova za podizanje plata, otvaranje novih odeljenja sa novim radnim mestima itd itd.
Globalno gledano, kada jedna kompanija kupi drugu kompaniju, obično ostavi najveći deo radnika te kompanije, eventualno pošalje čoveka da vodi poslove, što znači nema povećanja plata kod nas, i nema novih radnih mesta, tj. praktično nema nikakve koristi ni za koga osim za Telekom, jer je proširio svoje stado ovaca, pa će biti više vune.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2006, 22:36   #66
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Marko_L kaže:
Kad me već vučeš za jezik, to nisu ljudi, to je lenja stoka. Naviklo da se ne radi ništa, da se ispijaju kafe, da se ide na bolovanje tri puta godišnje+godišnji odmor, hvataju se krivine... a sve to preko mojih leđa i leđa ostalih građana Srbije koji zaista nešto i rade... i to tako već godinama, jer deo para koji se nama odbija od plate ide upravo u tu hebenu Zastavu. Uostalom, kada ljudi ostanu bez posla, dobijaju otpremnine, pa umesto da kupuju nove frižidere, zamrzivače, šporete, usisivače, automobile... nek ulože novac u privatan posao ili neka ga investiraju u obrazovanje koje će im pomoći da nađu drugi posao. Ali ne, lakše je jednostavno pokupiti pare... obnoviti kućnu belu tehnike, za ostatak kupiti polovan golfić, izvesti prijatelje na večeru, a onda kukati kako država ne brine o njima i kako su oni završili na ulici. More... ja im ni tu otpremninu ne bih dao, majke im ga džabalebaroške.
Nisam mislio da cu ovo skorije reci/pomisliti ali ovde se slazem u potpunosti.
Naime ko ima/ili je imao zastavu zna o cemu se govori, mada to naravno nije presudan kriterijum. Vidite AR, posle prodaje akcija Kneza Milosa po gradu su pocela samo da sljaste nova kola, pitanje je da li je iko ulozio novac u nekretnine ili profitabilan biznis. A evo sta se meni desilo davne '88 kada je moj otac umesto golfa 2 odlucio ipak da uzme zastavu, pa otisao je izabrao jedan lep model, boja etc. i posle uplate dosao da podigne oni skinuli (radnici)retrovizor i rekli da ne moze da uzme nju jer nije potpuna ali da bira izmedju ostale tri koje nisu ni slicne boje exterijera a ni enterijera, a nisu imale ni neke sitnice, e ko bi lud posle toga ponovo dao pare njima. Znam da ja ne bih pa da je ovaj zoro punto duplo jeftiniji (a nema naslone za glavu pozadi).

EDIT: Mada je sa Telekomom druga prica...

Poslednja ispravka: Nicolas (12.12.2006 u 2:43)
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2006, 23:37   #67
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Moj ujak je isto tih godina, kad se raspadala Jugoslavija kupovao Juga i nakon sto ga je jedva dobio jer su bili u manjku sa primercima automobila na kraju ispalo da mu jedan brisac ne radi kako treba (a to nije bila jedina mana). Nov auto ljudi...
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 1:13   #68
aerochivija
Veteran
 
Član od: 19.3.2006.
Poruke: 498
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 762 puta na 295 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Marko_L kaže:
Kad me već vučeš za jezik, to nisu ljudi, to je lenja stoka. Naviklo da se ne radi ništa, da se ispijaju kafe, da se ide na bolovanje tri puta godišnje+godišnji odmor, hvataju se krivine... a sve to preko mojih leđa i leđa ostalih građana Srbije koji zaista nešto i rade...
Ovih dana baš sam vodio slične razgovore sa svojim kolegama. Zašto su kod nas doprinosi 63%, a u nekim razvijenijim zemljama par desetina procenata - zato da se nahrane takve lenčuge.
Tačno je, kada nema plata svi štrajkuju, a kada nema posla slave. I takva je situacija decenijama. Još u staroj Jugoslaviji, ni rukovodioci, ni glavni inženjeri nisu hteli da prihvate i podrže bilo kakvu inovaciju, ne samo u automobilskoj, već i drugim proizvodnim granama zastave. Bili su zadovoljni da rade po licenci, i da kopiraju (loše, da tragedija bude veća) druge proizvođače. Zato su došli dotle da ih država dotira milionima evra, a da uz to budu i bezobrazni i prema poslovnim partnerima, ali i prema svima nama, na kraju krajeva.
Čini mi se, prema podacima kojima raspolažem, da ćemo uskoro morati da se pokrijemo ušima, i da više ni u šali ne pričamo o crnogorskoj lenjosti, bosanskoj gluposti, ciganskoj nehigijeni, i slično. Pre dvadeset godina smejali smo se Rumunima i Poljacima, a danas...

I da završim u duhu one države (a nekako se prelilo u Srbiju): "Ala volim ovaj režim, plata ide, a ja ležim".
aerochivija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 1:24   #69
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Od kada se u ovoj temi govori o ekonomskim problemima i zaposlenima u Zastavi??

Žao mi je ali ovde se radi o kupovini jedne firme od strane Telekoma Srbija, molim da ostanemo na tome...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 18:41   #70
Che_
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 157
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
SuperG kaže:
Koga nas? Akcionare? Mislim stvarno, sta ti ocekujes? Referendum?
Pogresno si me shvatio. Mislio sam na kvalitet usluga, ko pita nas kao krajnje korisnike da li smo zadovoljni kvalitetom usluga koje uredno placamo. Umesto da uloze u svoju maticnu mrezu, oni trose vise od pola milijarde evra na neki tamo telekom srpske
Che_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 19:38   #71
madsrdjan
Član
 
Član od: 2.3.2006.
Poruke: 386
Zahvalnice: 61
Zahvaljeno 25 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Che_ kaže:
Pogresno si me shvatio. Mislio sam na kvalitet usluga, ko pita nas kao krajnje korisnike da li smo zadovoljni kvalitetom usluga koje uredno placamo. Umesto da uloze u svoju maticnu mrezu, oni trose vise od pola milijarde evra na neki tamo telekom srpske
Kao prvo pronadji informacije o poslovanju telekoma Srpske na netu i vidjeces da je to jedna od najprofitabilnijih kompanija u BiH. Samim tim investicija u Telekom Srpske je vrlo dobar potez od strane telekoma Srbije i imace veliku finansijsku dobit od toga. Sa druge strane krajnji korisnici u Srbiji su sa pravom nezadovoljni uslugama ali to je prvenstveno do loseg menadzmenta i nejasne razvojne strategije Telekoma ( ako je uopste imaju ). Trebate se malo zapitati cak i da nisu kupili Telekom RS-a da li bi u skorije vrijeme poboljsali kvalitet usluga u Srbiji. Meni je drago da je Tel. Srbija kupio Tel. Srpske ali mi nije drago sto ju je kupila kompanija koja se prema svojim korisnicima odnosi krajnje bahato i drsko. Ovako sada mi korisnici sa obe strane Drine mozemo samo da se nadamo da ce nam u dogledno vrijeme kvalitet veza biti kao sto treba ali znajuci kakav je Telekom nesto sam skeptik.
madsrdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 20:29   #72
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Eto, pojevtinili nam razgovori sa Srpskom u fixnoj mrezi...samo jos da imam tamo nekog koga bi zvao...
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.12.2006, 21:04   #73
Psychon@ut
Veteran
 
Član od: 20.10.2005.
Poruke: 672
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 111 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Shang Tsung kaže:
Eto, pojevtinili nam razgovori sa Srpskom u fixnoj mrezi...samo jos da imam tamo nekog koga bi zvao...
Na svu sreću ne vrti se svijet oko jedne osobe...
Npr. imam brata(koji živi u istoj kući kao i ja) čija je majka iz Srbije,ili ako hoćeš precizno,Čačka.Oni često prave pozive prema Srbiji,i konkretno,ovo će njima da koristi.

Ipak meni ovo postaje malo sumnjivo...previše je tu para,i mora da postoji neka "fora".Uostalom, vrijeme će da pokaže...
Psychon@ut je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 0:53   #74
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
Psychon@ut kaže:
Na svu sreću ne vrti se svijet oko jedne osobe...
Na svu srecu, vise se ne vrti oko jedne.Sada su tu njih par komada...
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 4:17   #75
aerochivija
Veteran
 
Član od: 19.3.2006.
Poruke: 498
Zahvalnice: 1.236
Zahvaljeno 762 puta na 295 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Da ne budem OT. Na žalost, možda ću na posredan način dotaći politiku, temu koja ovde nije ni dopuštena, ni omiljena, ali ovu poruku je uvek moguće obrisati.
I da dodam, a mislim da treba: Nisam član nijedne partije, a teško i da sam simpatizer bilo koje.

Iskreno se nadam da je ova kupovina najzad pokazala i shvatanje države Srbije (jer ipak je "Telekom Srbija" državna firma) da je ekonomski uticaj jedino efikasno sredstvo ovladavanja nekom teritorijom. Naravno, "ovladavanja" u onom najpozitivnijem smislu – da se profit uveća, zaposli još ljudi, a u konkretnom slučaju i da se ljudima olakšaju i pojeftine veze.
Možemo mi da mislimo šta god hoćemo o našem "Telekomu" i vlastima, možemo da ih kritikujemo – s pravom, rekao bih, ali mislim da je trenutak da stišamo emocije i sačekamo da vidimo da li su ovoga puta čista posla, ili se "nešto iza brda valja".
Možda je procena "Telekoma" bolja – da u ovom trenutku pre ulože u kupovinu druge firme, nego u rekonstrukciju infrastrukture kod nas (samim tim i u osetnije poboljšanje kvaliteta, možda i pojeftinjenje, svih vrsta telefonije, kao i Internet veza).
Danas svako ko je ovde zaposlen u inostranoj firmi, zna da ima dobru platu do koje se stiže ponekad i "krvavim radom" uz stalnu potrebu za učenjem, ali tu firmu smatra "srpskijom", bolje da kažem više svojom od svake druge, i mislim da ima daleko više satisfakcija od problema.
Najzad smo na svojoj koži počeli da osećamo šta znače potrebe za radom i obrazovanjem koje diktira tržište i sve više osećamo šta znači pravna država – ima tu još mnogo toga za menjanje, ali smo krenuli u tom smeru. A da nismo čekali dvadeset godina... No, ne želim da budem general nakon bitke.
Zato, pozdravljam ovu kupovinu, i verujem da je ona motivisana ekonomskim razlozima, što će kao posledicu imati i prvi realan korak ka povezivanju Srbije i Republike Srpske, a zašto ne reći i BiH.

Male su naše mogućnosti da u ovom trenutku pokrenemo ekonomsku "ofanzivu" i na druga područja, ali verujem da će se i ostali složiti da treba da nastavimo tim putem, i da nam je bar pružena šansa.
Zato, knjige u šake, kompjuter sa manje igrica, a sa više korisničkih aplikacija ili napisanih programa, da naučimo, da otvaramo svoje firme, steknemo potrebe i mogućnosti da otvaramo inostrana predstavništva ili kupujemo strane firme.
Tvrdim da je svoj dinar, ma kako teško stečen, vredniji i slađi od svih poklonjenih. Ako ulažući svoj dinar pružimo mogućnost i drugima da radeći kod nas hrane sebe i svoju decu, onda nam kraja nema.
Možda je to dobar način da se proširimo do Tokija?

Niko nam ne brani da sanjamo i maštamo, jer bez snova se teže uspeva na javi. Ko ne sanja da otputuje na neku zvezdu, neće stići ni na Mesec. Želim da uvek budete suviše mladi da biste mislili o grobu, a nikada suviše stari da biste brojali zvezde. Jedna mora biti vaša!
aerochivija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 5:22   #76
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
aerochivija kaže:
Možda je procena "Telekoma" bolja – da u ovom trenutku pre ulože u kupovinu druge firme, nego u rekonstrukciju infrastrukture kod nas (samim tim i u osetnije poboljšanje kvaliteta, možda i pojeftinjenje, svih vrsta telefonije, kao i Internet veza)...
Bicu prost da prostije ne moze Oni koji igraju ili su igrali cesto strategije znace o cemu govorim. Primer: kada igrate strategiju (recimo C&C Generals) i krenete s izgradnjom armije, zar nije lakse zauzeti odmah vise rafinerija, napraviti vise supply depota (ako se tako bese zovu kod amera) nego sa ono malo prihoda odmah praviti vojsku/istrazivati tehnologije na manjem procentu zauzete povrsine mape od protivnika i uz to najvaznije s manjim procentom prihoda od neprijatelja. Naravno da nije, jer cena koja se plati u pocetku ne gomilanjem jedinica momentalno (ili necim slicnim) a kasnije isplati visestruko vredi itekako i kljuc je pobede. Bar u mojoj strategiji. To je vise sigurica. Ima i brzih nacina ali oni nose veci rizik.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 11:08   #77
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Citat:
NikolaS kaže:
Bicu prost da prostije ne moze Oni koji igraju ili su igrali cesto strategije znace o cemu govorim. Primer: kada igrate strategiju (recimo C&C Generals) i krenete s izgradnjom armije, zar nije lakse zauzeti odmah vise rafinerija, napraviti vise supply depota (ako se tako bese zovu kod amera) nego sa ono malo prihoda odmah praviti vojsku/istrazivati tehnologije na manjem procentu zauzete povrsine mape od protivnika i uz to najvaznije s manjim procentom prihoda od neprijatelja. Naravno da nije, jer cena koja se plati u pocetku ne gomilanjem jedinica momentalno (ili necim slicnim) a kasnije isplati visestruko vredi itekako i kljuc je pobede. Bar u mojoj strategiji. To je vise sigurica. Ima i brzih nacina ali oni nose veci rizik.
Pa je l' treba da gledaju samo na to kako će njima biti siti stomaci (pošto se često prejedu), ili da pokažu interesovanje za krajnjeg korisnika, što i treba da im bude cilj? Taj cilj je Telekom tako vešto zamaglio tokom proteklih godina da se ljudima sada čini normalno ovo stanje infrastrukture u telefoniji, koje na ivici očaja i golog bezobrazluka. I kakvi crni mali prihodi kod Telekoma? Oni više ni sami ne znaju odakle im priliva novac, i to je odavno prestalo da bude tajna. Zemlja u tranziciji i na pozajmicama, Internet zakržljao, a kompanija iz iste investira gigantske sume (prsi se i pred Austrijom) u susede. Tu nisu čista posla.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2006, 11:21   #78
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Dobro, oni bas i ne spadaju u klasu "vecih igraca" na evropskom trzistu. A cilj opravdava sredstva. Tako je svuda, samo sto smo mi specifican slucaj, zbog ovih silnih neprilika koje su nas pratile. A reklo bi se i da tako dobrostojeca kompanija ima i vrsne timove pa su verovatno sve natenane razmotrili pa jos kada se na to doda cinjenica da je to jedina preostala cista srpska drzava pored Srbije i da ce uskoro izbori a Telekom je pod vodjstvom drzave itd.
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.12.2006, 21:36   #79
bachi
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd, Srbija
Poruke: 2.715
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 908 puta na 671 poruka
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Heh, ja ni nemam fiksni telefon... Možda da palim u Bosnu ?!?
bachi je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.12.2006, 16:20   #80
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Telekom Srbija kupio Telekom Srpske

Šire se u Bosnu, a ovde ne mogu da srede svoje stvari. Nisam imao net 3 dana, a rekli su da će biti sređeno u toku noći. Izem ti organizaciju.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com