Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.6.2010, 11:12   #9
--ComputerBoy--
Starosedelac
 
Član od: 7.3.2006.
Poruke: 1.346
Zahvalnice: 1.167
Zahvaljeno 647 puta na 285 poruka
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Citat:
icemama kaže: Pregled poruke
Mnogi nisu shvatili cs kao igru, njen cilj i u cemu je draz...
Shvatio sam sve - bilo mi je muka. (tako ide jedna pesma )
Citat:
caine kaže: Pregled poruke
Zato što igranje fudbala na kompu nije ista stvar kao i igranje fudbala u stvarnosti. Iako se isto zovu, u pitanju su totalne drugačije igre.
Ma sta mi rece. Da, razlika je u tome sto je uzivo neuporedivo bolje.
Jedina sportska igra koja me je ikad uopste i zabavila je Tiny Toon 2 na Segi kad sam bio mali. Behu to vremena...

Citat:
DonCorleone91 kaže: Pregled poruke
Mozda nema najsjajniju grafiku,fiziku i ostale dzidza bidze, ali se zato igra evo vec punih 10 godina, ja sam prvi put seo za CS tacno pre deset godina, u ovo neko vreme, i od tad me nikad nije smorio ,naprave se pauze duze,krace al uvek je tu. To je jedna od igara koja se najduze igra u MPu
Delimicno se slazem, ali je glupa, jednolicna, uvek isto radis i generalno, zesce je smorila. Da je bila hit - bila je. Da sam je igrao nekad - igrao sam je, ali mi je muka od klinara koji su pretrpali CS, kreiraju neke svoje shatro servere i admini cak cheat-uju na istim, prema tome, sta god se kod nas preterano odomaci, nrocito kod male decice koja su tek sela za komp, svojim ponasanjem ti urnisu bilo sta. Pocevsi od toga, pa fejsa, YT, Interneta uopste.

Naravno, zasao sam u off, ali CS jeste sad smarachina nevidjena. Po ko zna koji put: Koja je draz igre gde ti blenes kao hrcak u monitor, hipnotisano pomeras mis i uvek ides na ista mesta i uvek radis isto? I naravno mape od kojih mi se automatski prevrce zeludac kao sto su Ice World, Aztec ili Dust jer su toliko puta preigrane da ih i slepac zna napamet.

Poruka: Probajte druge FPS multiplayer igre, you won't regret.
--ComputerBoy-- je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku --ComputerBoy-- na korisnoj poruci:
Bascelik (12.6.2010)
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dokle ce ljudi IGRE nazivati "igricama"? TomWaits O igrama uopšte 263 10.12.2012 21:01
Najbolje igre 2008. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 166 4.10.2009 17:32
Ultimate Fight igara - prva sezona Patton O igrama uopšte 102 9.5.2009 0:08
Video igre - uticaj na mlade i još ponešto Nenad Stevanović O igrama uopšte 116 10.3.2009 0:04
Najbolje igre 2006. godine Nenad Vasovic Tekstovi u SK 73 1.7.2007 16:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com