Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.9.2008, 12:49   #1
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom iPod Touch

Da li jos neko ima ovu bebicu

Ja sam je sticajem okolnosti juce dobio i sad istrazujem. Ako neko jos ima, javite se pa da razmenjujemo iskustva.

Ja imam verziju od 8GB, malopre sam uspeo da je jailbreakujem (pre toga sam ga jednom ubio) i sad radi savrseno...

Ono sto mi se najvise svidja je sto prima standardni jack od 3.5mm za sluske, pa mogu da ubodem moje Altec Lansing bubice umesto onog belog djubreta koje dolazi sa njim...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2008, 9:29   #2
wipeout
Član
 
Član od: 2.9.2008.
Poruke: 34
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

koliko trazis za belo djubre?
wipeout je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 21:44   #3
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: iPod Touch

Jao najs. Extra je iPod touch. Ja sam hteo da sebi priustim jedan, ali sam kupio sansa clip, i sad trazim po oglasima iPhone. Igrao sam se i sa iPhoneom i iPod touchom, uredjaji su fenomenalni. (nisam fanboy )
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 21:54   #4
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Ja pre neki dan uzeo iPhone i postao sam fanboy momentalno

Ako nekom treba pomoc oko "softverskih modifikacija" stojim na raspolaganju...

U svakom slucaju sto se tice igara i programa tople preporuke za Star Wars Force Unleashed, Spore i Real Soccer 2009 (pravi PES u malom) kao i Asphalt 4... i jos ima da nam se pojavi NFS Undercover... a verovatno i brdo dobrih igara koje jos nisu ni najavljene do kraja godine...

Takodje WiFi funkcija je predivna. MSN mi radi perfekt, Facebook isto... cak i ovaj forum je isti kao i na desktopu... Imam cak i aplikaciju za remote upravljanje PC racunarima (znaci vidis ono sa monitora na ekranu iPhone-a).

Spravice su bolesno dobre
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 22:00   #5
sharlo_03
Veteran
 
Član od: 16.5.2007.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 634
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 118 puta na 58 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku sharlo_03
Određen forumom Re: iPod Touch

Ako nije tajna, koliko si platio iPhone? Ja sam batalio da trazim po Americi posto moj drug nije vican tehnologiji, pa necu da slucajno uzme neispravan, pa cu probati ovde da nadjem neki za do 320 eura. Stvarno je fenomenalan uredjaj, Wi-Fi je perverzija
sharlo_03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 23:22   #6
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Platio sam 310 evra. Znam lika koji upravo sad prodaje za 300 evra... ako ga nije vec prodao...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.8.2011, 19:39   #7
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Zna li neko koliko kosta Ipod 3 Gen od 16GB (ukoliko uopste postoji model sa tom memorijom) ...
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2011, 1:16   #8
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Ako je verovati Wikipediji, 3G modeli su se izrađivali samo sa memorijama od 32 i 64GB. Naši prodavci obično po izlasku nove generacije iPoda "šutnu" stariju generaciju (ili je drže veoma kratko), tako da sad najverovatnije po prodavnicama imaš samo 4G iTouch. Što znači da ćeš morati da pogledaš po oglasima koliko bi te izašao...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
Bujosh (5.8.2011)
Stara 5.8.2011, 7:24   #9
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Ako je verovati Wikipediji, 3G modeli su se izrađivali samo sa memorijama od 32 i 64GB. Naši prodavci obično po izlasku nove generacije iPoda "šutnu" stariju generaciju (ili je drže veoma kratko), tako da sad najverovatnije po prodavnicama imaš samo 4G iTouch. Što znači da ćeš morati da pogledaš po oglasima koliko bi te izašao...
Pa i planirao sam da kupim polovan....Hvala...
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2011, 14:50   #10
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Jel moze neko da mi kaze koja je razlika izmedju 2. i 3. generacije ovog ipoda od 8GB....Negde sam procitao da 2 gen ima nesto manji ekran od 3 i 4 generacije....Hitno mi je jer su mi na raspolaganju 2 i 3 gen od 8 gb a 2 gen je jeftiniji pa bih zbog toga njega uzeo, ako moze neko da mi kaze razliku u specifikacijama ova dva modela (npr ako neka igra malo veca radi na 3 gen da li ce da radi na 2 gen tojest da li ce 2 gen moci da je podrzi)....Hitno mi je....

Hvala!
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2011, 15:15   #11
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Dal ce ti igru podrzavati Ipod il iphone ne zavisi od generacije ipoda il kog god i uredjaja vec od verzije softvera na njemu(jedino je naravno dal ce ti raditi brze igra na novijoj verziji uredjaja zbog boljeg hardvera)...Ja sam dobio ipod prve generacije i nazalost ne mogu dalje od 3.1.4 verzije softvera....dakle sto je uredjaj novije generacije to ti je ujedno i bolje....(moci ces noviju verziju softvera da stavis na njega) kad god budes trazio program il igru pise ti koja verzija iOS ti je potrebna za njega....(a da zaboravio sam a ako te interesuje koja jer razlika idi samo na apple stranu tamo ce ti biti prilozeni opisi svih ipod uredjaja od prve pa do zadnje generacije i sve razlike medju njima pa ti je savet idi na njihovu stranu i sve lepo procitaj )
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TearDrop na korisnoj poruci:
Bujosh (5.8.2011)
Stara 5.8.2011, 21:42   #12
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Dal ce ti igru podrzavati Ipod il iphone ne zavisi od generacije ipoda il kog god i uredjaja vec od verzije softvera na njemu(jedino je naravno dal ce ti raditi brze igra na novijoj verziji uredjaja zbog boljeg hardvera)...Ja sam dobio ipod prve generacije i nazalost ne mogu dalje od 3.1.4 verzije softvera....dakle sto je uredjaj novije generacije to ti je ujedno i bolje....(moci ces noviju verziju softvera da stavis na njega) kad god budes trazio program il igru pise ti koja verzija iOS ti je potrebna za njega....(a da zaboravio sam a ako te interesuje koja jer razlika idi samo na apple stranu tamo ce ti biti prilozeni opisi svih ipod uredjaja od prve pa do zadnje generacije i sve razlike medju njima pa ti je savet idi na njihovu stranu i sve lepo procitaj )
A jel moze neko da mi kaze do koje verzije softvera moze ipod touch 2 gen...?
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2011, 22:21   #13
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

ako wikipedia ne laze http://en.wikipedia.org/wiki/IOS_version_history (dakle do 4.2.1 sto ti je i vise nego dovoljno)
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TearDrop na korisnoj poruci:
Bujosh (5.8.2011)
Stara 5.8.2011, 22:33   #14
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Ok hvala ti, jos jedno pitanje ako moze, posto je na ipodu instaliran jailbreak da li ce se instalacijom novog sistema obrisati jailbreak pa onda morati opet da se instalira....
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.8.2011, 22:48   #15
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Da instalacija il update iOSa automatski ponistava jailbreak.....Moraces ponovo i to ces morati da nadjes za tu verziju softvera ,,novi alat" za jailbreak...(skoro svaka verzija softvera ima svoj ,,programcic" za jailbreak) zato nisam ni radio update iOSa ...Mrzelo me da se ponovo bakcem sa svim tim i da trazim po netu I kao sto sam ti rekao nemoj se mnogo zaleces s updateom jer ako uzimas taj ipod 2ge generacije a nabacujes 4 verziju iOSa ne znam kako ce jadnicak moci da to nosi na svojim plecima(da ne bude ti posle previse usporen ipod)
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TearDrop na korisnoj poruci:
Bujosh (5.8.2011)
Stara 5.8.2011, 23:04   #16
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Da instalacija il update iOSa automatski ponistava jailbreak.....Moraces ponovo i to ces morati da nadjes za tu verziju softvera ,,novi alat" za jailbreak...(skoro svaka verzija softvera ima svoj ,,programcic" za jailbreak) zato nisam ni radio update iOSa ...Mrzelo me da se ponovo bakcem sa svim tim i da trazim po netu I kao sto sam ti rekao nemoj se mnogo zaleces s updateom jer ako uzimas taj ipod 2ge generacije a nabacujes 4 verziju iOSa ne znam kako ce jadnicak moci da to nosi na svojim plecima(da ne bude ti posle previse usporen ipod)
Uzeo bih ja trecu ali ne mogu da nadjem nigde....Svaki me oglasi poznaju ....
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2011, 15:51   #17
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Jel zna neko ima li kakve razlike izmedju 2gen 8 gb i 2gen 32 gb osim u memoriji naravno ? i da li 2nd generation ima mikrofon ?

Poslednja ispravka: Bujosh (6.8.2011 u 20:45)
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2011, 23:18   #18
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Nisi mi jasan sto jednostavno ne izguglas....Ja reko da sve lepo pise na appleovom sajtu no ajd.... Kakvu bi ti razliku hteo izmedju istih verzija(da samo se razlikuju po velicini memorije)... nije ti to Ipad pa da ima razlika dal je verzija i sa 3G i Wi-fi il samo sa Wi-fi....Sto se tice mikrofona ne znam cemu ce ti kad je to ipod ne iphone al ajd i to.Ja imam prvu generaciju ipoda i u kompletu dolaze slusalice....Moje nemaju mik jer su stara serija sad sve verzije slusalica dolaze sa mikrofonom....Eto.Uzimaj to sokocalo vise i ne zezaj (zvirni malo po oglasima ako neko prodaje i iphone pa probaj se o njega ogrebes .Taman 2 muve jednim udarcem )
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TearDrop na korisnoj poruci:
Bujosh (6.8.2011)
Stara 6.8.2011, 23:23   #19
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: iPod Touch

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Nisi mi jasan sto jednostavno ne izguglas....Ja reko da sve lepo pise na appleovom sajtu no ajd.... Kakvu bi ti razliku hteo izmedju istih verzija(da samo se razlikuju po velicini memorije)... nije ti to Ipad pa da ima razlika dal je verzija i sa 3G i Wi-fi il samo sa Wi-fi....Sto se tice mikrofona ne znam cemu ce ti kad je to ipod ne iphone al ajd i to.Ja imam prvu generaciju ipoda i u kompletu dolaze slusalice....Moje nemaju mik jer su stara serija sad sve verzije slusalica dolaze sa mikrofonom....Eto.Uzimaj to sokocalo vise i ne zezaj (zvirni malo po oglasima ako neko prodaje i iphone pa probaj se o njega ogrebes .Taman 2 muve jednim udarcem )
Ok znam da sam malo dosadan (malo vise) ali stacu takav sam, upravu si za te slusalice sa mikrofonom te cu da kupim (mic. mi treba samo za skype) hvala na odgovorima ...
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2011, 23:28   #20
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: iPod Touch

Nisi dosadan....bolje je raspitati se prvo nego uzimati macku u dzaku ...Pa kazem ti gde god uzimas doci ce ti slusalice vec u kompletu....Pa i ako uzimas polovan moras dobiti usb prikljucak za povezivanje na komp....(meni taj usb sluzi i za povezivanje s punjacem fansy je adapter....usb u ipod ,2gi kraj u punjac pa u struju a mozes i na komp (i tako moze da se puni)...)Dakle u paketu moras imati ipod,usb konektor,adapter, i slusalice....bez toga u paketu ne uzimaj.Kazem ti jer slusalice su skupe ko sam djavo 3000 ako se secam....Dakle obavezno uzimaj samo ako ima sve sto sam ti nabrojao....Jedino ako su stare sluske kao i moje pa oces mik inace nemoj dzabe bacati pare
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ipod Nano 2 gen alesandro Foto i audio/video 69 19.2.2008 16:18
Novi iPod nano, Creative Zen, iPod classic ili iPod Touch luleas ŠDK - Foto i audio/video 39 26.1.2008 18:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com