Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.8.2008, 16:19   #1
znaisha
Novi član
 
Član od: 9.8.2008.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Toshiba P200D serije, kako da opravim Windows i gde da nađem drajvere?

Imam toshibin laptop P200D serije, nisam dobio instalacione diskove, sve ja na skrivenoj particiji racunara. Posto ne mogu da "podignem" win, hteo sam da izvrsim reparaciju, ali ne uspevam.Problem je u tome sto posle podizanja sistema i priskanja F8 tastera i ulaska u Advanced Boot Options i pokretanja Repair Your Comp.. opcije, racunar zablokira, tj crna pozadina, mis moze da se pokrece, ali se ne desava nista satima. Vadio sam i bateriju i opet sve pokusavao, ali se nista ne desava. Ne mogu doci do opcije za reparaciju Pitanja su, sta da radim, da se racunar ne blokira.. I kao krajnja opcija, da li bih mogao instalirati, tj kako, vistu sa svog diska, koja nije dosla sa racunarom, tj kako da dobijem klasicnu instalaciju kao na XPu, jer se i u slucaju klasicne instalacije racunar blokira, tj crna pozadina satima, ali se mis moze pokretati i da li bih tada izbrisao tu skrivenu particiju?
znaisha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.8.2008, 18:17   #2
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Toshiba P200D serije, kako da opravim Windows i gde da nađem drajvere?

Ako ti je ta Toshiba u garanciji, onda pravac servis. Mada i ako nije, verovatno ćeš opet morati u servis, pošto ne bi nikako smeo da se blokira kada pokreneš klasičnu instalaciju sa diska.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako da izbrišem Windows Genuine (to je Windows Update) Master Of The Air Aplikativni softver 1 24.4.2007 12:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com