Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.2.2012, 2:04   #2001
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.590
Zahvalnice: 919
Zahvaljeno 585 puta na 364 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Mislim da je sada vreme da jos jednom okaciom ovaj vizionarski klip (nadam se da Vulee ovaj put nece da se ljuti)..

state of Bioware
Omg. ovaj drugi lik je na nekom Speedu ili LSD bio sto posto... mogli bi neku spravu da prodaju uz svoje EA igre ,pritisnes dugme jedno te isto 100 puta za redom i veliki cekic ti udari po kompu/konzoli sa tv i eto awesome ,manje krsha nego igra.

Eh EA unistitelj dobrih game studija, sad ne mogu ni da se setim kad sam poslednji put video EA logo... da Plants vs Zombies, ali to im je 1. igra.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 2:07   #2002
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
mniz kaže: Pregled poruke
ti nisi svesna koliko njih briga za to.znas koliko ljudi igra SWTOR i koliko samo para zaradjuju od prosecne igre.

Pa i nije se bas SWTOR nesto proslavio. Vec su poceli osetno da gube igrace. A i glasine kruze da je razlog za odlazak Drew Karpyshyna iz BW povezan sa nedovoljnim uspehom SWTORa.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 2:14   #2003
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Moze li neko ovo da mi pojasni. Da li ce proteanci stvarno biti Jamajcani, ili su to glasine/neko se zahebavao ?
Ja bi voleo da je to ili neko zezanje,ili placeholder

Mada, znajuci Bioware, ni bi se vise ni iznenadio da je prava stvar.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 2:25   #2004
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Знате, понекад мислим да је Bioware мало промашио жанр. Mass Effect би могао бити добра комедија. Онда би такве ствари као што су јамајкански протеанци били сасвим логичан резултат једног бизарног универзума.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 2:27   #2005
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Pa i nije se bas SWTOR nesto proslavio. Vec su poceli osetno da gube igrace. A i glasine kruze da je razlog za odlazak Drew Karpyshyna iz BW povezan sa nedovoljnim uspehom SWTORa.
Ne znam gde si ovo čuo, ali meni zvuči kao load of bull.
Kao prvo: BW je pre neki dan proslavio dva miliona prodatih primeraka, što je indikacija da baza igrača polako raste.
Drugo: Da je odlazak Drew-a povezan sa 'neuspehom' igre, onda čovek ne bi totalno napustio industriju igara kako bi se skoncentrisao na profesionalno pisanje, i ne bi rekao da piše još jedan TOR roman.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
mniz (23.2.2012), vlacke (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 2:27   #2006
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

We &#@$ or we die!!


nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
mniz (23.2.2012), Pegasus (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 2:38   #2007
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Kao prvo: BW je pre neki dan proslavio dva miliona prodatih primeraka, što je indikacija da baza igrača polako raste.
Ne, to je indikacija da raste broj prodatih kutija, a ne igraca koji aktivno igraju i placaju pretplatu.


Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Drugo: Da je odlazak Drew-a povezan sa 'neuspehom' igre, onda čovek ne bi totalno napustio industriju igara kako bi se skoncentrisao na profesionalno pisanje, i ne bi rekao da piše još jedan TOR roman.
Nista od toga ne iskljucuje mogucnost da su ga suptilno sklonili.



Kao sto rekoh, ovo su glasine, i samim tim ne mora da znaci da su to i cinjenice. Medjutim, ne mogu se one obarati zvanicnom spikom namenjenom za javnost. Informacije vremenom procure,pa cemo saznati zasto je on stvarno otisao.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 2:44   #2008
Vulee
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.8.2009.
Lokacija: Csilla
Poruke: 3.672
Zahvalnice: 1.551
Zahvaljeno 1.820 puta na 888 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Vulee
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ne, to je indikacija da raste broj prodatih kutija, a ne igraca koji aktivno igraju i placaju pretplatu.
Svakako, ali je merodavnije od nekih tamo 'glasina' kada se posmatra veća slika. Lažne glasine vrlo lako mogu biti sredstvo ostvarivanja tuđih ciljeva, nekih ugroženih MMO velikana možda... *wink wink, nudge nudge*

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Nista od toga ne iskljucuje mogucnost da su ga suptilno sklonili.
Možda, ali ne vidim racionalno objašnjenje za tako nešto, on je bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji pisac u BW-u.

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Kao sto rekoh, ovo su glasine, i samim tim ne mora da znaci da su to i cinjenice. Medjutim, ne mogu se one obarati zvanicnom spikom namenjenoj za javnost. Informacije vremenom procure,pa cemo saznati zasto je on stvarno otisao.
Ne vidim zašto bi Drew imao razloga da laže, onaj dizajner koji je napustio BW nešto pre izlaska DA2 se nije ustručavao da pljucne po BW. Ne verujem da ćemo dobijati još merodavnih informacija na tu temu, i ne vidim zašto ne bi verovali čoveku da je stvarno želeo da se osamostali, svako sa iole malo ambicije bi uradio to pre ili kasnije.
Mada ok, spreman sam da pojedem svoje reči ako se situacija razvije u neočekivanom smeru, videćemo.
Vulee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vulee na korisnoj poruci:
vlacke (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 2:47   #2009
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ne, to je indikacija da raste broj prodatih kutija, a ne igraca koji aktivno igraju i placaju pretplatu.
pa nece je sigurno kupiti da gledaju u praznu kutiju a sa dvdovima da se igraju frizbija

nego moze li neko da mi kaze sta je lose shepard uradio da su mu uzeli brod i sve?
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 2:53   #2010
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
mniz kaže: Pregled poruke
nego moze li neko da mi kaze sta je lose shepard uradio da su mu uzeli brod i sve?
Разнео соларни систем и са њим колонизовану батаријанску планету.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pegasus na korisnoj poruci:
mniz (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 3:04   #2011
High life
Starosedelac
 
Član od: 12.9.2009.
Poruke: 1.581
Zahvalnice: 73
Zahvaljeno 807 puta na 347 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
mniz kaže: Pregled poruke
pa nece je sigurno kupiti da gledaju u praznu kutiju a sa dvdovima da se igraju frizbija
MMO igre stvaraju profit tek na dugi rok, tako da je mnogo vazniji stabilan broj igraca koji aktivno placaju pretplatu/trose u shopu, nego broj kupljenih kutija.


@ Vulee

Videcemo sta ce ispasti. Meni licno je nelogicno da se neko prihvati dugrorocnog projekta kao sto je MMO, i da sve to iz cista mira napusti. Inace, on itekako moze imati interesa da cuti o pravim razlozima njegovog odlaska. Tamo je cest obicaj da se top zaposleni ne placaju kroz plate, vec im se daju akcije pa prihoduju kroz dividende.
Sasvim je moguce da je i on imao takav ugovor sa EAom, pa mu je samim tim i interes da sve prodje bez galame.

A i stvarno je moguce da je resio da se bavi ozbiljnijim spisateljstvom. Ko ce mu ga znati.
High life je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 4:23   #2012
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Pegasus kaže: Pregled poruke
Разнео соларни систем и са њим колонизовану батаријанску планету.
I to su spakovali u jedan DLC i ubrzo prešli preko toga, nije ni stigao da izađe pred sud.
Cela treća igra se bazira na oslobađanju dragocene nam zemlje (prvenstveno Amerike).
Sad nek mi kažu ovi fanbojevi koji su kačili onaj blog post koji govori o tome kako je ME najvazniji sci-fi, gde tu vide ideju Lavkraftovog kosmicizma? Ja samo vidim ljudski šovinizam prema ostalim rasama u svemiru i manjak kreativnosti u priči, gde se preširoka space opera svela na borbu prsa u prsa protiv vanzemaljaca na Zemlji (prežvakano independence day s**nje po 100-i put)...
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 5:33   #2013
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
High life kaže: Pregled poruke
Ne, to je indikacija da raste broj prodatih kutija, a ne igraca koji aktivno igraju i placaju pretplatu.

Nista od toga ne iskljucuje mogucnost da su ga suptilno sklonili.

Kao sto rekoh, ovo su glasine, i samim tim ne mora da znaci da su to i cinjenice. Medjutim, ne mogu se one obarati zvanicnom spikom namenjenom za javnost. Informacije vremenom procure,pa cemo saznati zasto je on stvarno otisao.
Nema brige za SWTOR, odlicno mu ide, a nema mesta ni teorijama zavere, Drew je otisao zato sto je tako hteo, da se vise posveti pisanju romana i nekom samostalnom radu, to je to.
Uostalom covek pise novi roman za TOR.

12 godina je radio za Bioware u industriji igara i njegovo objasnjenje zbog cega odlazi je sasvim na mestu, normalno je da zeli da ispuni i neke druge ambicije covek.

Poslednja ispravka: vlacke (23.2.2012 u 5:45)
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 8:16   #2014
anded zombi leš!
Banned
 
Član od: 9.1.2010.
Lokacija: Groblje... bilo koje!
Poruke: 212
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 132 puta na 89 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Vulee kaže: Pregled poruke
Možda, ali ne vidim racionalno objašnjenje za tako nešto, on je bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji pisac u BW-u.
oh, tek ćeš da vidiš kako se BW osipa.

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
12 godina je radio za Bioware u industriji igara i njegovo objasnjenje zbog cega odlazi je sasvim na mestu, normalno je da zeli da ispuni i neke druge ambicije covek.
Vratiće se čova gejmingu, samo ne pod BW palicom
anded zombi leš! je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 9:32   #2015
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
I to su spakovali u jedan DLC i ubrzo prešli preko toga, nije ni stigao da izađe pred sud.
Al jel sigurno da je sud izbacen iz igre?
Jeste, nema ga u demo-u. Ali mi deluje ko sjajna prilika za izbor dogadjaja iz prethodnih igara, bez importovanja lika.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 11:13   #2016
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Space Edition Trailer


E sad sam sve video
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
Asmodeus (23.2.2012), bokela (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 12:07   #2017
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Cela treća igra se bazira na oslobađanju dragocene nam zemlje (prvenstveno Amerike).
Sad nek mi kažu ovi fanbojevi koji su kačili onaj blog post koji govori o tome kako je ME najvazniji sci-fi, gde tu vide ideju Lavkraftovog kosmicizma? Ja samo vidim ljudski šovinizam prema ostalim rasama u svemiru i manjak kreativnosti u priči, gde se preširoka space opera svela na borbu prsa u prsa protiv vanzemaljaca na Zemlji (prežvakano independence day s**nje po 100-i put)...
Polako sa hejtom, prvo momci su pisali članak na bazi ME1 i ME2, tek ćemo videti šta će biti sa ME3 i koliki je to zapravo fail.

Koliko se sećam ti si takođe bio oduševljen sa ME1 i ME2 i primetio slične stvari koje su i ovi momci naveli u blog postu, tako da nema razloga za auto-hate i ako je već cela tema pretvorena u to.

Koliko sam ja video ideja Kosmicizma je i te kako bila ispoštovana u prva dva dela, pogotovu u ME1 i kao što je već naglašeno možda je trebalo tu staviti tačku na ME i ne ići ka stvaranju franšize i DLCovanja što je stvarno nedopustivo šta rade danas sa ovim i tu se slažemo.

Inače lični utisak dok sam igrao ove igre je stvarno bio kao što su momci i napisali u blogu, da je skoro svaki quest ili misija bila kao jedna epizoda Star Treka i derivata, BGS-a, Farscape-a itd... samo u slučaju ovog medija (igre) mnogo bolje iskustvo jer nisam pasivno pratio epizodu već sam imao stvaran utisak da ostavljam lični pečat u svakoj od tih epizoda i da naravno imam moć izbora i odluke.

Ako si uživao u serijama kao što su Star Trek, BGS, Farscape itd... i dobiješ "alat" koji ti omogućava da se postaviš u ulogu jednog Pikarda ili Admirala Adame, to ćeš svakako umeti da ceniš i da uživaš. Ne govorim ja ovde o nekomg "nerdgazmu" već o normalnom obožavaocu neke sci-fi sage koji je odrastao na tome i sada ima priliku da "aktivno" proživi to iskustvo putem ovog medija. Koja pritom nije puka B produkcijska igra sa istim nazivom igre kao i serija.

Što se tog hejta oko spašavanja Zemlje tiče, verovatno će biti u stilu: Dana Nezavisnosti, ali to ipak ostaje da vidimo. Po meni najbolje spašavanje Zemlje od invazije je uradio Homeworld, maestralnom gradacijom priče i tenzije stvarajući taj neverovatni osećaj kada se nađete u orbiti Zemlje u poslednjoj misiji spasavanja dok armada neprijateljskih brodova se sprema za napad! Moguće da je ekipa iz BioWare išla na sličnu kartu i želela sličan efekat, verovatno drugačije realizovan.

Taj motiv i akcenat na Zemlji je internacionalni osećaj i plot tool da se kod igrača stvori osećaj "pripadnosti" i osećaj "domovine" kojoj svi mi pripadamo, bilo da si Kinez, Amerikanac, Rus ili Srbin, svi mi živimo na ovoj maloj planeti. I uvek je ona bila ta karta u skoro svim sci-fi filmovima, serijama itd., koja kod gledaoca probudi osećaj "pripadnosti" i poistovećenja za koju je najlakše evocirati neke emocije. Nazovi to klišeom ali tako je, i BioWare je i ovoga puta verovatno išao na tu kartu. Ovde ne govorim o gajmpleju ili tipu igre i načinu kako će to biti izvedeno već o samom motivu "Zemlje". Ako si npr uživao u ovom kadru iz igre onda razumeš o čemu pričam:



Ufff, raspisah se fino, a nije mi bila namera da vas smorim ovoliko Prešla tema u veliki hejt pa reko da malo pokušam da vratim voz na šine
Samo bih još jednom istakao da onaj članak vredi pročitati pogotovu ko je fan ME-a i generalno SciFi-a, pa pobogu ljudi RPS ga preporučuje
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku bokela na korisnoj poruci:
Asmodeus (23.2.2012), Skenderevo (23.2.2012), vlacke (23.2.2012), Vulee (23.2.2012)
Stara 23.2.2012, 12:19   #2018
bokela
Veteran
 
Član od: 15.11.2008.
Lokacija: Čačak
Poruke: 1.175
Zahvalnice: 2.781
Zahvaljeno 833 puta na 389 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Exia kaže: Pregled poruke
Spoiler za video:


E sad sam sve video
Sećam se kada je ovo isto uradio Blizzard sa kutijom SC: BW. Samo naravno nije prodavao to specijalno space izdanje kao EA sad. Kutija SC je bila poslata u svemir tokom jedne šatl misije i svi astronauti su se potpisali na njoj i kasnije vratili Blizzardu i ona sada stoji kao eksponat u kompaniji.

Ovo što EA sada radi je naravno marketinški "trik" i čitao sam o ovome pre par dana kada je bilo najavljeno. Čisto sumnjam da i oni koji kupe ovu kopiju mogu biti sigurno da je stvarno bila u svemiru! Ali sigurno će određen broj kutija biti poslat u orbitu i verovatno raspodeljen zaposlenima u EA-DlcWare-u

Hehe ako ništa i ako ne lažu, pratite nebo tih dana možda stvarno padne koja kopija u naše dvorište malo li je? Kada i onako ne planiramo da uzimamo original Baš me zanima sad da pogledam kako je urađeno to praćenje u orbiti? Realno ovo je veoma skup marketinški stunt, još jedan dokaz na kojim parama oni leže!

BTW, moj iner geek mi kaže da bih voleo da posedujem ovu kutiju kada bih 100% bio siguran da je kopija bila u svemiru i da imam para za ove zezancije. Inače volim da posedujem kutije igara a ova bi svakako bila special u mojoj kolekciji. (samo razmišljam na-glas)
bokela je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 12:29   #2019
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
Po meni najbolje spašavanje Zemlje od invazije je uradio Homeworld, maestralnom gradacijom priče i tenzije stvarajući taj neverovatni osećaj kada se nađete u orbiti Zemlje u poslednjoj misiji spasavanja dok armada neprijateljskih brodova se sprema za napad!
Homeworld? Земља? Ваљда Hiigara.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.2.2012, 12:36   #2020
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 3

Citat:
mesomebody kaže: Pregled poruke
Zanimalo me je sta na njihovom forumu kazu povodom DLCa i prijatno sam iznenadjena da su oni koji brane ovaj potez BW u velikoj manjini (mada meni nije jasno da ih bilo ko brani). Mislim da je to zdrav pritisak na igracku industriju, imamo pravo da se bunimo i kazemo sta nam nije po volji (pre nego sto neko primeti kako nemamo pravo jer ne kupujemo igre, neka primi k znanju da kupim svaku igru koja mi se dopada).

Ali kada se digne tolika galama onda izmile i mnogi (verovatno bolesni, a mozda samo obesni) umovi koji reaguju kao da im je ukraden bubreg:

http://www.gamespot.com/features/the...ement-6350732/

Ukratko, zena koja je pisala za DAO, DA2 i TOR je izjavila (pre 6 godina) da ne bi bilo lose da postoji opcija da se preskoci borba kao sto moze da se preskoci razgovor, jer smatra da neki igraju zbog price i da ih borba smara. Nije bitno da li se neko slaze ili ne, ali kada je otvorila Tviter pre nekoliko nedelja, za desetak dana je zatrpana pretecim i uvredljivim porukama.
HAMBURGER HELPER HAHAHA....likusa izjavila u intervjuu da joj najgori deo posla igranje igara...i ta radi za bioware
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, multiplayer, rpg, srbija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Problem sa Mass effect igrom Vestax Kvarovi 6 24.6.2009 14:00
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:55.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com