Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.6.2017, 4:38   #301
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Da,kada bih ja imao vremena da cekam minut.Lako bih ja sa njima da imam vremena koliko ja hocu,ali meni istekne vreme i eksplodiram..Do njih dodjem netaknut.Predjem sve prepkreke lagano,sacuvam helt,zivote,nakupim tacnije helta dosta,ali dzabe..Jednom sam uspeo jednog da ubijem,ali to je bilo jedva i na jedvite jade.....Sto je najgore,ne znam kako da napustim tu misiju i vratim se otvorenom svetu.
a-haaa, pa ne mislimo ovde na iste protivnike. ti mislis na dvojicu ogromnih zombija sa velikim maljevima (iz bozak horde), a ja sam ovde mislio na dzinove iz ekspanzije, tj. kako ih je nazvao "kolega", mini-bossove.
za ovu dvojicu iz bozaka je najbolje da iskoristis mali crveni tank koji stoji pored vrata i bacis kod njih cim se otvore, pa ga po potrebi pogodis necim da eksplodira. posle se brze dokrajce, skines im dosta. eh, a da su samo oni najveca muka.
srecno. preci ces ako se zainatis, mada je dosta mucno i predvidjeno za co-op, kao sto ti i igra kaze. a nije bas vredno truda, jedino ovako, satisfakcija sto si presao.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2017, 11:52   #302
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
a-haaa, pa ne mislimo ovde na iste protivnike. ti mislis na dvojicu ogromnih zombija sa velikim maljevima (iz bozak horde), a ja sam ovde mislio na dzinove iz ekspanzije, tj. kako ih je nazvao "kolega", mini-bossove.
za ovu dvojicu iz bozaka je najbolje da iskoristis mali crveni tank koji stoji pored vrata i bacis kod njih cim se otvore, pa ga po potrebi pogodis necim da eksplodira. posle se brze dokrajce, skines im dosta. eh, a da su samo oni najveca muka.
srecno. preci ces ako se zainatis, mada je dosta mucno i predvidjeno za co-op, kao sto ti i igra kaze. a nije bas vredno truda, jedino ovako, satisfakcija sto si presao.
A nisi mi rekao,da li ja mogu da napustim misiju i vratim se u otvoreni svet,ako ipak dodje do toga da ne uspem da predjem?
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2017, 12:40   #303
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Dying Light

Možeš da se vratiš, znam pouzdano, jer sam ja odustao. Čak i u Co-op misija je preterano smaranje i još jedan dokaz kako su "ačivmenti" i sitni DLC i ostalo smeće koje je na PC stiglo iz konzolaškog sveta upropastili igranje. Sve je neko takmičenje, nema uživanja kao nekad.
Ovde je najveći problem jurnjava za sanducima i traženje njihove tačne lokacije. Pripadam starijoj generaciji igrača i uopšte nemam običaj da rešenja tražim po Tjubu, a posle 20-og puta restartovanja misije zbog tumaranja po nivou i traženja sanduka, izgubio sam volju da ponovo sve prelazim. Čisto gubljenje vremena. Ne znam kakav je Bozak Bow, ali i sa običnim sam se odlično snalazio.
Inače, ovo ne treba pokretati dok sve veštine nisu dobro razvijene. Demolisheri su zezanje u tom slučaju.
Što se napuštanja misije tiče, mislim da na samom ulazu može da se aktivira lift/ulaz, tako nešto. Posle toga lik ostaje u onom bolničkom odelu.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (19.6.2017), SAJEVAC (13.6.2017)
Stara 13.6.2017, 12:54   #304
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Možeš da se vratiš, znam pouzdano, jer sam ja odustao. Čak i u Co-op misija je preterano smaranje i još jedan dokaz kako su "ačivmenti" i sitni DLC i ostalo smeće koje je na PC stiglo iz konzolaškog sveta upropastili igranje. Sve je neko takmičenje, nema uživanja kao nekad.
Ovde je najveći problem jurnjava za sanducima i traženje njihove tačne lokacije. Pripadam starijoj generaciji igrača i uopšte nemam običaj da rešenja tražim po Tjubu, a posle 20-og puta restartovanja misije zbog tumaranja po nivou i traženja sanduka, izgubio sam volju da ponovo sve prelazim. Čisto gubljenje vremena. Ne znam kakav je Bozak Bow, ali i sa običnim sam se odlično snalazio.
Inače, ovo ne treba pokretati dok sve veštine nisu dobro razvijene. Demolisheri su zezanje u tom slučaju.
Što se napuštanja misije tiče, mislim da na samom ulazu može da se aktivira lift/ulaz, tako nešto. Posle toga lik ostaje u onom bolničkom odelu.
Hvala roker...Nasao sam kako da izadjem.Inace necu tek tako odustati od prelazenja.Ovo me je vise onako zanimalo za svaki slucaj,a ako ne uspem izacicu iz misije pa cu posle pokusati ponovo.Inace jako se slazem sa tobom...To i jeste najveci problem sto covek ako ne poznaje lokaciju i ne zna napamet gde se sta nalazi,poludi dok ne pronadje sta treba da uradi,a vreme ide...Zato sam tek posle nekoliko igranja dosao do mesta koje me muci,bez greske...Volim izazove tako da veceras kad se dodje sa posla,verujem da ce biti dobrog lupanja po tastaturi....
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2017, 0:57   #305
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

propustih da ti kazem i sam za izlaz. ja sam vise puta slucajno izlazio na glavnu mapu umesto da udjem u izazov.

pohvali se kad uspes, mada...
Spoiler za mada....:
ko sto ti rekosmo, taj izazov i nije stvar skila, nego vise smaranje i pamcenje napamet gde je sta, sreca sa izbegavanjem eksplodirajucih zombija i pogadjanjem onih drugih...

ja sam probao 30 puta najmanje, pre nego sto sam uzeo da pogledam na yt gde je sta, kako ne bih izgubio jos 50 na glupo mapiranje. prosto, besmisleno je, a zao mi bilo da ne predjem posle toliko cimanje.

a bozak bow nije nista posebno. sta vise, ni priblizno odgovarajucem za ulozeni trud. ima boljih weapona u igri!


Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Možeš da se vratiš, znam pouzdano, jer sam ja odustao. Čak i u Co-op misija je preterano smaranje i još jedan dokaz kako su "ačivmenti" i sitni DLC i ostalo smeće koje je na PC stiglo iz konzolaškog sveta upropastili igranje. Sve je neko takmičenje, nema uživanja kao nekad.
ali, achievementi uglavnom ne uticu na samu igru, mozes potpuno da ih ignorises i uzivas u svom tempu i nacinu igranja.
meni je dying light BAS legao, iznenadio me prijatno u svakom segmentu. (mada, pre njega mislim nisam igrao ni jedan fps koji je noviji od 2012. godine, pa je sigurno i to odradilo svoje ).


EDIT: dying light je trenutno 60% off na steam-u, kosta 20 dolara, ako ikoga zanima. slucajno videh.

Poslednja ispravka: polarnimeda (14.6.2017 u 1:07)
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2017, 13:09   #306
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
propustih da ti kazem i sam za izlaz. ja sam vise puta slucajno izlazio na glavnu mapu umesto da udjem u izazov.

pohvali se kad uspes, mada...
Spoiler za mada....:
ko sto ti rekosmo, taj izazov i nije stvar skila, nego vise smaranje i pamcenje napamet gde je sta, sreca sa izbegavanjem eksplodirajucih zombija i pogadjanjem onih drugih...

ja sam probao 30 puta najmanje, pre nego sto sam uzeo da pogledam na yt gde je sta, kako ne bih izgubio jos 50 na glupo mapiranje. prosto, besmisleno je, a zao mi bilo da ne predjem posle toliko cimanje.

a bozak bow nije nista posebno. sta vise, ni priblizno odgovarajucem za ulozeni trud. ima boljih weapona u igri!



ali, achievementi uglavnom ne uticu na samu igru, mozes potpuno da ih ignorises i uzivas u svom tempu i nacinu igranja.
meni je dying light BAS legao, iznenadio me prijatno u svakom segmentu. (mada, pre njega mislim nisam igrao ni jedan fps koji je noviji od 2012. godine, pa je sigurno i to odradilo svoje ).


EDIT: dying light je trenutno 60% off na steam-u, kosta 20 dolara, ako ikoga zanima. slucajno videh.
Ma sve bi to bilo drugacije da te igra ne vraca na pocetak kad ispucas sve zivote ili da ih ima vise.Mozda bi i to smaranje izgledalo drugacije onda....Ja jos nisam uspeo da ubijem oba ona velika cudovista...Predpostavljam da je stvar u tome sto jos nisam dovoljno osposobio lika.Nekako vise uzivam u sporendim misijama nego glavnoj prici .Nju sam trenutno stavio u drugi plan.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.6.2017, 20:56   #307
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Ma sve bi to bilo drugacije da te igra ne vraca na pocetak kad ispucas sve zivote ili da ih ima vise.Mozda bi i to smaranje izgledalo drugacije onda....Ja jos nisam uspeo da ubijem oba ona velika cudovista...Predpostavljam da je stvar u tome sto jos nisam dovoljno osposobio lika.Nekako vise uzivam u sporendim misijama nego glavnoj prici .Nju sam trenutno stavio u drugi plan.
ako te oni muce, onda stvarno bolje pusti malo dok se ne nabudzis - sigurno je u tome glavni problem.
mislim da sam ja skoro sve nabio na maks kada sam presao, a i tada je bila muka.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.6.2017, 12:22   #308
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Da, tako cu i da uradim. Glavna prica je koliko se secam kad sam prvi put igrao kratka.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 18:42   #309
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Da, tako cu i da uradim. Glavna prica je koliko se secam kad sam prvi put igrao kratka.
glavna jeste ali ima dosta sporednih. pomazu da dobijes exp.
uzivaj.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.6.2017, 22:13   #310
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Dying Light | New Enemies Teaser
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2017, 15:45   #311
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
glavna jeste ali ima dosta sporednih. pomazu da dobijes exp.
uzivaj.
Pa na sporedne sam se i fokusirao sad....
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2017, 15:45   #312
panta80
Član
 
Član od: 22.10.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 332
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 24 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Postoje 3 lika zombija u celoj igri pa sve klonirano samo mala izmena neke necivilizovane odece, vise mi lice na neka africka plemena nego na civilizovane zombije, ako se vec radnja odigrava u gradu, jel neko to zapazio ???
panta80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2017, 18:49   #313
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
panta80 kaže: Pregled poruke
Postoje 3 lika zombija u celoj igri pa sve klonirano samo mala izmena neke necivilizovane odece, vise mi lice na neka africka plemena nego na civilizovane zombije, ako se vec radnja odigrava u gradu, jel neko to zapazio ???
Tačno, ali toliko je nebitna mana da skoro nije ni vredna pomena. Dal si odsekao glavu 37 različitih karaktera zombija ili ta 3 klona sto se provlace kroz igru rezultat ce uvek biti isti . Bolje što su se iscimali na neki određeni mehanički deo igre nego na različite modele zombija.

Trazis perut na dlaci koja je na jajetu.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2017, 21:55   #314
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Meni igra izgleda i malo previse cpu zahtevna.Ne kazem da imam los fps,laganica 60 na maks maksimuma,ali bez 4 core,nema stabilnog fps.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.6.2017, 22:17   #315
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

sve open world igre su cpu zahtevne treba ceo grad da izrenda, mada ako smanjiš na minimum možda prođe i dual core
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2017, 4:57   #316
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

odlicno je optimizovana, bar enhanced verzija. meni sa i3 4170 (+gtx960) radi glatko na high/max, 1080p.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2017, 15:08   #317
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
polarnimeda kaže: Pregled poruke
odlicno je optimizovana, bar enhanced verzija. meni sa i3 4170 (+gtx960) radi glatko na high/max, 1080p.
Pa sad,koliko je to moguce da ti radi savrseno glatko i sa teksturama na high ja ne znam .Narucitno ako imas 2gb graficke memorije...Zna igra da bude itekako zahtevna ako se juri 60fps.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2017, 15:19   #318
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.473
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.005 puta na 3.727 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

I ti mi reče da nije bitno da li je 60 fps nego da je glatko kad sam ti jednom rekao da smanjiš detalje da bi imao 60 fps
Inače rekao bih pre da njega koči procesor kad uđe u gužvu na trgu na primer gde ima 300 zombija, negde mi se zagubila igra ne mogu da vidim na kojim sam je ja podešavanjima igrao...
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.7.2017, 15:46   #319
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Dying Light

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
I ti mi reče da nije bitno da li je 60 fps nego da je glatko kad sam ti jednom rekao da smanjiš detalje da bi imao 60 fps
Inače rekao bih pre da njega koči procesor kad uđe u gužvu na trgu na primer gde ima 300 zombija, negde mi se zagubila igra ne mogu da vidim na kojim sam je ja podešavanjima igrao...
Ma nije bitno nego znam provereno da ni 280x i i5 ne mogu uvek 60 fps u toj igri.I kod mene kad iskljucim vertikalnu sinhronizaciju je fps prosek oko 80 sve na maks,ali u retkim slucajevima na momente zna pasti ispod 60,a gpu je 99.Zna igra biti povise zahtevna na odredjenim momentima.U zatvorenim prostorijama 120 ...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.4.2020, 19:18   #320
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Dying Light

Dugo sam odlagao ovo i nakanim se nekako ovih dana da odigram. Kad se pojavila nisam mogao da igram na pristojnim detaljima, odlozio za koji mesec ali kasnije zaboravio, igrao nesto drugo...
Ako je jos neko napravio gresku i propustio ovu igru, mozda razmislja sta da igra ovih dana, dajte joj sansu. Za mene jedna od boljih open-world igara u poslednjih 5-6 godina, atmosfera 10/10, pogotovo nocu. Far Cry 3 sa zombijima
Odlicno optimizovana, sve glatko na maks.
Ocena 9/10.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Lex987 na korisnoj poruci:
filpan (20.4.2020), SAJEVAC (20.4.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
FTL (Faster Than Light) player1 Upravljačke simulacije 78 23.1.2020 13:51
Virtuelni piloti, javite se... Loodi Simulacije vožnje 1360 24.7.2015 15:45
Modovanje Z5500 [Bežični Light Show 12V] BAD BOY Modovi 11 12.9.2011 0:35
Light show case Nash Knight Ostale komponente 2 12.9.2006 3:10
Light Wave X800 GT Grafički softver i radovi 79 7.8.2006 19:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com