Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Pregled rezultata glasanja:
01. DeCoy 281 17,42%
02. marko river 175 10,85%
03. Oggy 158 9,80%
04. Nemesis 129 8,00%
05. bogdan 119 7,38%
05. Carnex 119 7,38%
07. Patton 104 6,45%
08. ktulu 79 4,90%
09. Covenant 77 4,77%
09. Nash Knight 77 4,77%
11. Shumsko_drvece 74 4,59%
12. Shlaymara 32 1,98%
13. Stepski Vuk 22 1,36%
14. forsaken 20 1,24%
15. bobi 17 1,05%
16. holodoc 15 0,93%
17. Doolio 12 0,74%
18. zoran845 11 0,68%
19. 101st Airborne 10 0,62%
20. Willy 8 0,50%
21. Miki-Car 7 0,43%
22. Plagy 6 0,37%
22. dzambo 6 0,37%
24. mvasic 5 0,31%
24. NiceGuy 5 0,31%
24. Bifrost 5 0,31%
24. sasha vukelic 5 0,31%
28. seymourc64 3 0,19%
28. branko999999999 3 0,19%
28. micko76 3 0,19%
28. dijego_ 3 0,19%
32. Vuckovic Veljko 2 0,12%
32. Red Dragon 2 0,12%
32. Ketchua 2 0,12%
32. Lokigodofirendlies 2 0,12%
32. sloba89 2 0,12%
32. 3LANCER, vasquez 4 0,25%
37. mesto, 1 poen: makarije, zone2403, Ulmawen, M. Silenus, Boris B, canon, gamer4life, apostrof, vulee 9 0,56%
Lista pogodjenih igara: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=8211 0 0%
Poslednja promena: 05.09.2011. 10:19 - (willy, #14856) 0 0%
Glasova: 1613. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.8.2007, 0:05   #5801
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.208
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

E ovako, ja sam ceo dan sinoc zaglavio u bolnici. Kada sam se probudio usna mi je bila natecena kao da sam postao tri crnca istovremeno. Sve je ok ako se neko zabrinuo, morao sam da prenocim zbog opasnosti da mi ne otekne grlo. Valjda neka alergija sta li bi moglo da bude.

E ovako, Doolio me je naveo na pravi odgovor, ni ja ne bih nikada pogodio. A sad ja sam igrao taj fudbal i na kertridzu i sa kasete, ali sam mislio da ga svi znaju sa kertridza. Priznajem, znam da je Marko igrao taj fudbal, a uz opis i Doolio uspeo sam da podoim.

I ja sam obozavao da ga igram, i ja se secam dzinovskih igraca, onog belog loading screena, krstaste loptice. Bilo mi je i smesno kako golman brani kada se baca po zemlji. A bila je i neka fora sa davanjem gola ne secam se sada tacno koja, ali bih se sigurno vratio u semu da probam. I bilo je kul kada pipmujes loptu na glavi pola terena Bio je i isti takav basket, sa boljom grafikom, i isto je bio kul, ali tu mi se nije svidelo sto se mnogo lako prave oni faulovi u napadu.

E sada pitanje:
U ovoj igri, ja sam igrao na c64, koristite protivnike kako bi unistili svoj cilj na ekranu. Protivnici su vase velicine, a cilj mnogo veci!
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 0:10   #5802
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Aj i ja da kucnem kad sam vec sve lepo zamesio...

Dakle, razlog da ovako umesim pitanje: odmah sam imao u glavi iako nisam proveravao da je ama bas svako ko je imao C64 i voleo da igra igre na nejmu igrao ovaj fudbal. Velika vecina njih je u nekom trenutku imala i taj ketridz. Taj fudbal mu dodje kao u normalnim zemljama racun kad kupis neki prozvod - jednostavno je bila veoma zastupljena, barem na nasim prostorima.
To mi je i dalo ideju: igra koju ste sigurno igrali ali niste mnogo razmisljali o njoj. Ako postavim nesto iz te igre malo zakukuljeno, verovatno cete razmisljati o mnogo boljim/novijim igrama. Nacin na koji sam zakukuljio vam je sada jasan.

Zasto porediti savrsen oblik i religiozni? Iskreno, savrseni oblik nije trebalo da predstavlja filozofsko pitanje, samo da je umesto prostog kruga upotrebljen oblik kojim bi se tesko igrao fudbal. Napomenuo sam vam da ne razmislajte nesto mnog duboko vec cisto kao oblik (bar mi se cini da jesam). Naravno da je i malom detetu (ukljucujuci i mene, brata i druge) bilo jasno da je to lopta sa grafickim limitom prikazivanja, niko o toem nikad nije ni polemisao. Ostalo je da je igra po tome i bila prepoznatljiva. Izgled publike npr. nije ostavljao dilemu da je lotpa mogla bolje da izgleda mnogo bolje, tj slicnije krugu. Kada jednom pimpujes taj krst na glavi sigurno ostavlja utisak i ima neki poseban smek, bas taj izgled lopte.

U mom drustvu a kasnije pri razgovoru sa jos nekim fanovima C64 (naravno u to vreme) nije bilo nikakvog problema pri sporazumevanju: "Onaj fudbal sa ketridza, onaj sto je lopta kao krst". Naravno "kao", svi znamo sta to treba da predstavlja.

To naravno ne daje meni za pravo da ocekujem da svi tako mislite, iskreno i nisam ocekivao, ali probam da vidim jer me bas to i zanima. Svako ce pogoditi fudbal sa ketridza ili pimpovanje na glavi, ali hteo sam da vidim da li je bilo jos "drustva" koji je ovako mogao da tretira igru.
Nemam sad vise primera pa cu uzeti zadnji: neko je postavio igru koju su "svi" zvali karatista i bokser. To "svi" se naravno odnosi na ljude iz njegove neposredne okoline. Pretpostavljam da mu je zanimljivo da vidi kako su drugi doziveli tu igru, barem ja tako razmisljam. Ako niko ne pogodi onda bi isli malo konkretniji hintovi. Meni je cak bilo zanimljivo da vidim koju su igru tako zvali. Zanimljivo mi je da cujem (kada sam po faxu rasirio MAME ljudima) istu stvar od tri razlicita lika iz tri razlicita dela Srbije: svi su Cadillacs&Dinosaurus zvali jednostavno Mustapha. Cak je onaj iz Death Ride-a nekom licio na kauboja (ne secam se ko je postavio pitanje).
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku marko river na korisnoj poruci:
Oggy (22.8.2007)
Stara 22.8.2007, 0:11   #5803
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Dakle poenta ovakvog hinta je bas da vidim da li je ovu igru jos neko doziveo slicno meni. Istovremeno poenta kviza je podsecnje starih igara. Mnogo ljudi ju je igralo a malo ko zna kako se zaista zove, cak sam i ja potrazio tacno ime pre nego sto sam postavio pitanje. To je jednostavno onaj prosti fudbal sa ketridza koji su svi igrali, nema bas puno dileme.
Nisu mi sva pitanja bila po dozivljaju kao npr Arnold i Dzes za FIFA, ali carape definitvno jesu. Opet, vise ljudi su to navijanje tako zvali. Ne svi naravno, ali se cak secam nekih mentola iz igraonice koji su fifu cepali na segi.

Naravno, neka pravila moraju da se postuju. Ako sam pogresio sto sam priznao Ogiju odgovor a ne Carnexu (cini mi se) koji je rekao Soccer, onda priznajte odgovor Carnexu, Ogi se sigurno nece ljutiti, a ni Carnex. Nije bilo zlonamerno, niti onaj koji je postavio pitanje mora da bude uvek u pravu sa rasudjivanjem.

Sve u svemu, predajem se Vidim da su ova pitanja a la marko kako ih je neko (Dekoj valjda) nazvao samo kontraproduktivna. Neka ovaj Soccer bude ta koska koju sam vam obecao posto je ocigledno zapala za grlo. Mozda cu imati malo manje inspiracije ali pokusacu da smislenije formulisem pitanja ubuduce. Zaista, ovo nije a la marko obecanje

Pa, nek moderator jednom odluci kome pripada poen. KVIZ MUST GO ON!!
Sta bolje zvuci: "kviz must go on" ili "GOK must go on"??

@Carnex: Pa zaista studiram matematiku, ali iskreno posle sam se setio da je krug savrsen oblik kada je neki grcki filozof i matematicar nacrtao nesto savrseno. To se pominje u filmu Sfera. A to sam zapamtio jer nas je prof. filozofije u 4.-om srednje ucio da su starogrcki filozofi posmatrali savrsenstvo koje prozima univerzum kao loptu. Taj oblik im je bio savrsen. Stvarno enma veze sa matematikom.
Ako te ne mrzi slobodno mi posalji PM zasto je prsten ili oreol savrsen oblik. Sad si me zainteresovao
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku marko river na korisnoj poruci:
Oggy (22.8.2007)
Stara 22.8.2007, 0:12   #5804
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Sad videh da me je Ogi pretekao
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 0:26   #5805
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Mislim da je lako pitanje, aj cutacu malo.

Izvinjavam se bog ovoliko postova, editovao bih prethodni sa ovim
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 1:41   #5806
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

nisam je rekao ono za prsten
Sto se tice boda nije problem da ode DeCoy-u. Samo kada postavljate pitanja probajte da budu logicna. Licna zapazanja uvek mozes da stavis uz odgovor kao ja npr.

Sto se pitanja tice ne znam ali znam sada kako cu da postavim sledece pitanje koje ja budem postavljao...
Carnex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 1:49   #5807
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.380
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.007 puta na 7.049 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Šta mene sad mešate...kakav bre poen da ode meni Pa nisam ni postovao ništa u vezi igre...

Rekoh...stvar je jasna Oggy je dobio poen...idemo dalje...

@pitanje

Pojma nemam
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 4:37   #5808
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

samo malo da pojasnim zasto nije prsten nego lopta
'savrsen oblik' u raznim religijama jeste krug, a ne prsten. to jest, prsten mu dodje kao neki 'derivat' kruga, krug ne moze da se predstavi fizicki (nije 3d), a i prsten je jako zgodan, posto moze da se nosi oko prsta, oko oruzja itd. simbol kruga u mnogim religijama predstavlja neprekinutost toka, kao i neku zaokruzenu celinu ili sveobuhvatnost. nije stvar u prstenu vec u krugu. 3d krug bi bio lopta, ali lopta nije u kontekstu simbolizma kruga u ovom slucaju, stoga se taj krug predstavljao prstenom. pogledajmo npr jormunganda u nordijskoj mitologiji koji se predstavlja sa sopstvenim repom u ustima tako formirajuci krug, tj prsten - uslovno receno, posto je poenta u krugu, a ne u prstenu
dalje, krug u ovom kontekstu nije savrsen oblik, vec predstavlja neki sklad, neprekinutost i sl. moze se u prenesenom znacenju mozda shvatiti kao savrsen oblik, ali on to nije predstavlja svojevrstan simbol koji ne mora imati veze sa savrsenstvom.
dalje, savrsen oblik jeste krug i savrseno geomitrijsko telo jeste lopta. nema to veze sa matematikom, lopta jeste savrseno telo, u starogrckoj filozofiji je to ustanovljeno, a prihvaceno od strane nas modernih i za to postoje odredjeni razlozi. nije to smislio niko od nas ovde.
zamisli da na milioneru dobijes pitanje sta je savrseni oblik/telo i ti lepo kazes prsten i izgubis pare a izgubio bi pare i onda bi tuzio kviz i izgubio bi i parnicu, posto ne bi bio u pravu hocu da kazem da je common knowledge, sto bi se reklo, da je lopta savrseno geometrijsko telo.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 10:45   #5809
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Dakle kviz vise nije samo podsecane starih igara, dobija nove aspekte kao npr. common knowledge
A i stvarno bi moglo da se caska u svacemu izmedju pitanja, samo kada to neko ne bi okarakterisao kao "rec-koja-se-dobija-spajanjem-skracenog-oblika-predloga-za-lokativ-i-nadimka-silikonske-zvezde-koja-se -proslavila-u-seriji-sa-Dejvidom-Haselhofom". Izgleda da sam ozbiljno bolestan

Sto se tice pitanja, mozda je navlakusa, ali sam mislio da cete vec probati izvesnu igru, za C64 novijeg datuma...

Poslednja ispravka: DeCoy (22.8.2007 u 16:01)
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 11:25   #5810
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

ahaha, ali ne, to je mozda offtopic, ali nije rec-koja-se-dobija-spajanjem-skracenog-oblika-predloga-za-lokativ-i-nadimka-silikonske-zvezde-koja-se -proslavila-u-seriji-sa-Dejvidom-Haselhofom

sto se tice pitanja, pojma nemam, nisam strucnjak za c64

Poslednja ispravka: DeCoy (22.8.2007 u 16:02)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 15:45   #5811
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Jos nema odgovora??? Aj probajte malo, ja cu onda probati tek veceras.
Mozda ta igra ipak ima dobru grafiku

@Doolio: pa propustio si gomilu zabavnih igara sa C64, slicno kao i ja sa Amige, ali danas kada postoje emulatori samo ti jos treba jedan GOK da bi uzivao u raznoraznm igrama

Poslednja ispravka: marko river (22.8.2007 u 15:50)
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 16:24   #5812
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Hehe. Vidim da se povećao broj postova u ovoj temi. Razlog za moj prethodni post je činjenica da se sve više pitanja (a Markovo je bilo samo šlag na torti) zadaje tako što se opisuju subjektivni doživljaji o igri. Takođe, pojavio se još jedan, po meni negativan trend, a to je postaviti što komplikovanije i besmislenije pitanje u startu, pa posle odugovlačiti sa hintovima. Nije nikakva mudrost prostu stvar zakomplikovati, ali jeste majstorija složenu stvar predstaviti na što jednostavniji način. Ja sam se u pitanjima trudio da opišem igru (ili detalj) tako da onome koji je zaista igrao bude očigledno o čemu se radi, a da sa druge strane onemogućim "izmamljivanje" odgovora. Možda su zato moja pitanja u većini slučajeva i padala za manje od sat vremena? Ako je potrebno N hintova onda ili pitanje nije dobro osmišljeno, ili niko nije igrao pomenutu igru.

Naravno to ne znači da očekujem da svi postavljaju pitanja na isti način. Ja sam uvek voleo različitosti i mislim da je dobro što svako "fura" neki svoj stil. Međutim, apelovao bih na sve da ulože samo jedan minut više u pripremu pitanja, kako bi se izbegle nedoumice. Na primer, Carnex ima zanimljiva pitanja ali kod njih nisam uočio nikakvu nedoumicu o kojoj igri se radi. Kod Marka sa jednim opisom može da se poveže više igara (setimo se samo "lunarne moći") i kako onda odrediti na koju je on zaista mislio i da li je bilo "štimanja"? Ako bih rekao da se u igri ide desno i puca onda bi svaki R-type klon bio tačan odgovor.
Dakle, samo malkice se potrudite i neće biti problema.


Što se tiče diskusija o igri i prikupljanju informacija o "doživljajima" nemam ništa protiv, ali sam primetio da veoma malo ljudi piše detalje o igri kada je pogođena. Mislim da je to pravo mesto za raspravu o tim stvarima (ili čak otvaranje nove teme) a da se sama pitanja time ne opterećuju.

Za kraj vidim da je Marko radoznao za prsten. Na moju veliku radost, Doolio me je poštedeo kuckanja PMa jer je napisao suštinu. Sve se svodi na neprekidnost toka, koja opet simbolizuje večnost, a to opet božanski uticaj i sl. U principu sve zavisi od aspekta sa koga posmatraš. Dalja rasprava na ovu temu bi bila kontra produktivna za kviz.
Ko se još seća čuvene teme o vanzemaljcima i koliko se frke diglo oko Darvinove teoreme?

Vidim da su poslednja pitanja mnoge naoštirla uz najave koski. Prema tome očekujem Branka KoSkicu narednih nedelja. Tatatatira!
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 16:29   #5813
Nemesis
Veteran
 
Član od: 29.11.2005.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.181
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 44 puta na 31 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nemesis
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Od silgno kuckanja zaboravio sam ono glavno, da ogovorim na pitanje.
Nažalost, za sada nemam ideju o kojoj se igri radi.
Nemesis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 16:55   #5814
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.208
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

U ovoj igri unistavate taj veliki cilj tako sto obarate protivnike na njega
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 18:33   #5815
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Hmmm, onda nije ono nasta sam mislio
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 22:19   #5816
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

ogi, to si nam rekao i proslim hintom

nemesis:
eh, pa pazi, ja sam svoj subjektivni dozivljaj smatrao za objektivan, tj, u koju god 'buvaru' da sam otisao (kalis, zvezdara, karaburma, novi beograd itd) svi su gang wars zvali 'karatista i bokser', kao sto rece covek i za cadillacs & dinosaurs da su je svi zvali 'mustafa'.
sto se tice toga da nema mnogo price o pogodjenim igrama, nemam pojma, meni je zao sto sam izvalio ovaj forum relativno kasno, dosta igara koje su mi mozak popile su vec bile u kvizu, pretpostavljam da cu dobiti nagon za nostalgicnim blebetanjem ako me neki 'task' potrefi bas onako profi

edit:
jao bre, pa znam ovo (barem mislim), imao sam na snajderu jel su to oni avioncici sto ih obaras na brodove? ako je to, ostaje da neko kaze kako se zove igra...

Poslednja ispravka: Doolio (22.8.2007 u 22:21)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 22:36   #5817
marko river
Veteran
 
Član od: 13.8.2006.
Poruke: 654
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 119 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Ti ces da se izgleda pretpaltis na zvanje GOK's little helper. Pa ja sam imao jednu poznatiju igru na umu ali posle drugog hinta jasno je da nije ta, pomislio sam da mozda cilj nije protivnik uospte nego nesto sasvim drugacije
marko river je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.8.2007, 23:35   #5818
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

da nije the island of doctor destructo?

mada se kao faintly secam da su bile dve koje su maltene iste, ja znam za ovu, sa snajdera.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2007, 0:35   #5819
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.208
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

Citat:
Doolio kaže: Pregled poruke
da nije the island of doctor destructo?

mada se kao faintly secam da su bile dve koje su maltene iste, ja znam za ovu, sa snajdera.

Bravo Doolio. Sledeci hint nije bio isti kao i prvi, u njemu sam rekao da obarate protivnike, sto sam mislio da moze da bude presudno.



Meni se igra strashno svidela jer je obaranje tih aviona pravilo rupe u brodovima, podmornicama, ostrvu.. obicno u ovakvim igricama neprijatelji jednostavno nestanu tj. eksplodiraju ili tako nesto, a ovde su zaista padali i uz to deformisali tlo. Meni je to bilo ekstra, plus sto mi je bilo sve ukupno zanimljivo!

The Island of Dr. Destructo
1987, Mastertronic/Bulldog



Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.8.2007, 10:57   #5820
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Game-o-Kwiz

ma to sam se zezao da je isti hint, zato sto za nekog ko nije igrao igru je prilicno slicno 'obarate protivnike na cilj' i 'koristite protivnike da unistite cilj'

sad treba nesto izvuci iz malog mozga
ajde, samo ne obecavam neki kvalitet hintova, posto sam igrao pre sigurno 15 godina, a nisam se ponovio skoro

radi se o sukobu dva carobnjaka, dobrog - plavog i zlog - crvenog
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Godfather:The Game Carl Jonson CJ Akcione igre 121 4.6.2016 14:01
game port na USB?! Master Neo Ostale komponente 1 2.4.2006 8:20
Pygame game dev. Darkvud Pravljenje igara 3 15.1.2006 18:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com