Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.5.2010, 19:10   #1
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Alcatel 800 OT Tribe

I deo:
Pakovanje: Mala lepo dizajnirana kutija sa telefonom i osnovnim dodacima: kabal za povezivanje sa PS, slušalice, softver na mini dvd-u, uputstvo za upotrebu.
Alcatel 800 One Touch Tribe (pleme), bi trebalo da bude jedan klasičan poslovni telefon. Međutim koliko je daleko od toga, toliko i nije.
Navešću osnovne karakteristike koje su meni zapale za oko, da ne ulazimo u dublje detalje.
Plastikaner koji je sa prednje strane u boji (plava crvena, zuta...) a sa zadnje strane u crnoj gde se nalazi i kamera. Ta crna boja je izuzetno prijatna na dodir. Telefon se ne ugiba i ne škripi kao mnogi skuplji modeli.
Poseduje ekran 2,2" poprečno postavljen, koji ima odlične karakteristike. U zatvorenoj prostoriji slika je zaista izvanredna. Napolje mnogi telefoni imaju problema sa prikazom, ali ne i ovaj. E to mu je jedna od najboljih karakteristika. Ne zaboravite da ovaj telefon moze da se kupi u slobodnoj prodaji za vrlo male pare. Politiku cena u našoj zemlji ne treba ni pominjati, ali ovaj telefon u inostranstvu moze da se kupi za 50 evra, a kod nas od 70 do 90, ili sa nekim od paketa koja nudi jedan od naših poznatih provajdera.
Tastatura je poznata qwerty sa takodje svima znanim rasporedom. Dugmići jesu sitni, ali telefon i nije zgodan da se drzi jednom rukom jer dugmići ako nisu pritisnuti kako treba, neće ni da reaguju. Zato je najbolje da bude u jednoj a sa prstima druge ruke da se piše poruka. Ja sam levak, tako da ga drzim u desnoj a pišem sa levom. Za kratko vreme sam lepo navikao da rukujem sa njim. Tastatura je osvetljena belom bojom i moze da se ograniči vreme osvetljenja tastature. Kod mene je od 09 do 19h.
Kamera je od 2mph 1600 x 1200, fotografije su isprane, treba da se drzi potpuno mirno da bi izgledale koliko, toliko pristojno. Poseduje i video rezolucije 176 x 144.

Poslednja ispravka: todos (22.5.2010 u 19:41) Razlog: šđčć
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Sh0m1 (10.6.2010), shrafko (3.6.2010), starx (24.5.2010)
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
800, 800 ot, 800 ot tribe, mob, review, test, user


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com