Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.3.2010, 15:12   #1
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Samsung P2370H



Osnovne karakteristike:

Dijagonala: 23" - 58cm
Rezolucija: 1920x1080
Boja: Piano Rose Black
Priključci: DVI, HDMI, Audio
Osvežavanje: 2ms
Kontrast: 70000

Pa da počnemo

Model P2370H se razlikuje od P2370 u tome što "H" ima HDMI ulaz, kao i jači kontrast - 70k naspram 50k. Trenutna cena za 2370H je 21.999,00 din dok slabiji model 2370 košta više 22.799,00 din, što nema nikakve logike. Ni meni ni ljudima u w**w** prodavnici ali neka bude.

Monitor je zaštićen njihovom "zero pixel" garancijom - ako se u prva 3 meseca od kupovine pojavi dead ili stuck pixel, dobijate novi, no questions asked.

Prvi primerak P2370H koji sam ja uzeo sam samo otvorio, bez skidanja zaštitne nalepnice. Velika greška. Kada sam ga doneo kući (~50km) i raspakovao, tačno na sredini, u visini očiju - stuck pixel, zeleni na crnoj pozadini. Ništa, pakuj i nosi nazad.

Srećom, u prodavnici su imali još jedan primerak. Nije mi se žurilo sada pa sam ovaj put u samoj prodavnici skinuo i foliju i sve. Uključili ga, kad i on ima jedan stuck pixel, jedva vidljiv na hd rezoluciji pošto je bio dosta tamniji ali opet. Ništa, pakuj i taj. Poručen treći primerak. Njega sam takođe odmah otvorio u prodavnici, isprobao, i sve je ok, bez mrtvaka ili stuck pixela. Garancija je inače 3 godine, od toga, kao što rekoh, prva tri meseca se odnosi i na dead pixele.

Samsung je, za razliku od P2370 na ovom modelu forsirao "Rose Black" dizajn - postolje, ivice ekrana i touch sensitive tasteri su crvenkaste boje, što mi se sviđa.

Samo postolje je relativno stabilno. Do klaćenja dolazi samo pri jačem lupanju po stolu, ali to verovatno zavisi i od konstitucije stola. A i sumnjam da bi neko toliko lupao "astal".

Od priključaka, na zadnjoj strani nalaze se DVI, HDMI (ulazi) i audio (izlaz). Ovo u praksi znači da monitor možete koristiti i za PS3 ili Xbox, samo nakačite nešto na audio izlaz.

DVI sam probao, radi super. Takođe ću testirati i HDMI ulaz, i to Xtreamer media plejerom.

Na monitoru ne postoji nijedan taster. Prednji tasteri su touch sensitive (mada u praksi mislim ipak heat sensitive). Nakon par sekundi indikatori se gase sami, sem power indikatora. Jačina svih ovih led dioda se može podešavati.

Zbog piano black dizajna, monitor predstavlja magnet za prašinu i otiske prstiju. ALi to se i dalo očekivati.

Napajanje je smešteno u spoljnoj jedinici, time se dobilo na slim dizajnu.

Probijanje na mom primerku je jedva primetno, i to na gornjoj i donjoj ivici. Ali to ćete videti na slici večeras, kad budem slikao u zatamnjenoj prostoriji.

Fotke stižu kasnije u toku dana. Ako ima neki specifični ugao fotke koji želite, napišite...
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Ninoslav na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (27.3.2010), nikola87 (27.3.2010), shrafko (22.5.2010), Stefan 5 (21.5.2010), todos (22.5.2010)
Stara 27.3.2010, 17:02   #2
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: [Monitor] Samsung P2370H

Замолио бих те да сликаш поред монитора неки метар или нешто на том принципу, чисто да видим колико је висок монитор, ако није проблем наравно.
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2010, 17:56   #3
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: [Monitor] Samsung P2370H

Evo nekoliko fotografija (Nikon D200)... Nadam se da će vam se svideti















I evo, poređenje sa standardnim DVD case...


Poslednja ispravka: Ninoslav (27.3.2010 u 18:22)
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Ninoslav na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (28.3.2010), shrafko (18.7.2010)
Stara 20.5.2010, 23:00   #4
Gosa
Član
 
Član od: 29.1.2007.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 158
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Da li ovaj monitor moze da menja nagib ili mu je fiksan?
Gosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2010, 14:14   #5
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Može da mu se menja nagib. Ali sve to deluje nekako bezveze, škripavo i nestabilno. Ne sviđa mi se meni u crvenoj boji, naročito crvena tačka kad je uključen. Pa valjda takva tačka treba da postoji kad je isključen. Razmišljam da preko nje stavim izolir traku u crnoj boji da je više ne gledam.
p.s. One kablove pozadi si nadam se proturio kroz ono parče plastike što si dobio uz monitor.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 0:51   #6
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Kupio bih ovaj monitor....(dvoumim se izmedju vise modela vec podosta)pa me interesuje sto se tice slike i kvaliteta za igre ,filmove(pa i rad)jel pravi izbor za te pare il da trazim neki ,,bolji"
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 18:10   #7
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Kupio bih ovaj monitor....(dvoumim se izmedju vise modela vec podosta)pa me interesuje sto se tice slike i kvaliteta za igre ,filmove(pa i rad)jel pravi izbor za te pare il da trazim neki ,,bolji"
Ne znam šta se dešava sa Samsungom, u principu je dobar, međutim obrati pažnju na pozadinsko probijanje i eventualne mrtvake kao i garanciju koja je zero na mrtve piksele i tri meseca garancije. I ta piano završna obrada koja je vrlo teška za održavanje i čišćenje. da sam na tv om mestu ja bi uzeo negog LG iz poslednje generacije. Oni su skoro počeli agresivnije da nastupaju na našem tržištu.
A što se same slike tiče kod Samsunga ona je na visokom nivou.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 18:40   #8
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Model P2370H se razlikuje od P2370 u tome što "H" ima HDMI ulaz, kao i jači kontrast - 70k naspram 50k. Trenutna cena za 2370H je 21.999,00 din dok slabiji model 2370 košta više 22.799,00 din, što nema nikakve logike. Ni meni ni ljudima u w**w** prodavnici ali neka bude.
Fora je u tome što si sam sebi odgovorio na pitanje zbog čega je slabiji 2370 skuplji U pitanju je razlika u potrošnji monitora. Nominalna snaga za 2370H je 45W u normalnom režimu rada dok 2370 troši samo 30W Na zvaničnom sajtu ne postoji model 2370H pa zato prilažem link ka poprilično kompetentnom sajtu na kojem mogu da se vide uporedne karakteristike (http://www.all-monitors.com/compares...ncmaster_p2370)

HDMI čisto sumnjam da mnogo znači bilo kome ko nema nameru da gradi perverzije tipa ATI Eyefinity itd. a za trećinu slabiji potrošač je sigurno bitan
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 18:42   #9
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

dvoumim se izmedju njega i modela xl2370....Po nekom mom misljenju u principu je ista prica samo sto ovaj ima dinamicki kontrast od 5000000....I cena mu je zato veca za skoro 13 000...Dal zaista vredi tih para pa da se zrtvujem il je p2370h sasvim dobar?Gledao sam i LG model W2486L-PF isto je led al ga ima u svega 2 radnje kolko sam uspeo da vidim i on je jos skuplji
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 19:08   #10
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
dvoumim se izmedju njega i modela xl2370....Po nekom mom misljenju u principu je ista prica samo sto ovaj ima dinamicki kontrast od 5000000....I cena mu je zato veca za skoro 13 000...Dal zaista vredi tih para pa da se zrtvujem il je p2370h sasvim dobar?Gledao sam i LG model W2486L-PF isto je led al ga ima u svega 2 radnje kolko sam uspeo da vidim i on je jos skuplji
Da ti kažem iskreno taj dinamički kontrast meni bar ne znači ništa. Drugim rečima na modelu P2350 koji ja imam ne sećam se kad sam poslednji put uopšte koristio opciju automatske regulacije kontrasta zato što to naglo menjanje kontrasta ume strašno da umara oči. Ako si u mogućnosti najbolje ti je da ipak probaš na licu mesta da vidiš kakva je slika na monitoru. Sve ostalo, pa i specifikacije, su poprilično slični klasičnom kockanju.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 19:24   #11
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Da ti kažem iskreno taj dinamički kontrast meni bar ne znači ništa. Drugim rečima na modelu P2350 koji ja imam ne sećam se kad sam poslednji put uopšte koristio opciju automatske regulacije kontrasta zato što to naglo menjanje kontrasta ume strašno da umara oči. Ako si u mogućnosti najbolje ti je da ipak probaš na licu mesta da vidiš kakva je slika na monitoru. Sve ostalo, pa i specifikacije, su poprilično slični klasičnom kockanju.
Ma najgore od svega sto je slika na tim modelima od 20000pa na gore dosta slicna...LED je Led da se ne lazemo slika je stvarno san snova al kazem dal stvarno vredi tolko vise od 2370h to me interesuje....Zasto bi dzabe davao pare za nesto sto je minimalna razlika....Vazna mi je fenomenalna slika u igrama i filmovima a da u radu ne oslepim gledajuci text il tako nesto....Ostalo je manje vazno i naravno da se dobro ponasa u vecini rezolucija a ne samo u najvecoj
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 19:50   #12
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Ma najgore od svega sto je slika na tim modelima od 20000pa na gore dosta slicna...LED je Led da se ne lazemo slika je stvarno san snova al kazem dal stvarno vredi tolko vise od 2370h to me interesuje....Zasto bi dzabe davao pare za nesto sto je minimalna razlika....Vazna mi je fenomenalna slika u igrama i filmovima a da u radu ne oslepim gledajuci text il tako nesto....Ostalo je manje vazno i naravno da se dobro ponasa u vecini rezolucija a ne samo u najvecoj
Ja imam model P2350 (bez ikakvih sufiksa u oznaci) i mogu da kažem da sam generalno zadovoljan što se tiče kvaliteta slike, prikaza boja itd. Uzmi u obzir inače da ja umem poprilično "izvoljevati" kada je u pitanju hardver koji koristim ali da nikako ne dajem više novca čisto zbog stvari koje mi realno neće trebati. Tako sam i ja prilikom kupovine uzimao u obzir P2370 (bez sufiksa) model i shvatio na kraju da je jedino P2350 u toj klasi optimalan po pitanju funkcionalnosti koje meni trebaju. HDMI mi ne treba a dodatan novac čisto za fensi dizajn (mada ni P2350 nije ružan) mi se nije davao. Uostalom pogledaj sliku dole i videćeš da nije ružan

holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 21:33   #13
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Ja imam model P2350 (bez ikakvih sufiksa u oznaci) i mogu da kažem da sam generalno zadovoljan što se tiče kvaliteta slike, prikaza boja itd. Uzmi u obzir inače da ja umem poprilično "izvoljevati" kada je u pitanju hardver koji koristim ali da nikako ne dajem više novca čisto zbog stvari koje mi realno neće trebati. Tako sam i ja prilikom kupovine uzimao u obzir P2370 (bez sufiksa) model i shvatio na kraju da je jedino P2350 u toj klasi optimalan po pitanju funkcionalnosti koje meni trebaju. HDMI mi ne treba a dodatan novac čisto za fensi dizajn (mada ni P2350 nije ružan) mi se nije davao. Uostalom pogledaj sliku dole i videćeš da nije ružan

Znam i ja sam gledao p2350 i stvarno je lep....Al uvek me grize prokleta savest (dodaj jos malo mozda je ipak bolje) Posle ce biti ko ti bio kriv kad nisi mogao doplatiti jos 100 din Sve u svemu hvala za pomoc... Na mene mora da padne ta ogroooomna odluka Full mis....Jel bezicni na baterije il neko novo high-teck cudo
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2010, 22:35   #14
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
Full mis....Jel bezicni na baterije il neko novo high-teck cudo
Ma prokleti 21. vek u kome u vr' glave možeš da nađeš laserski miš... Mi u 24. imamo subscape carrier miševe gde se signali prenose nadsvetlosnim brzinama pa je odziv dovoljno dobar za Counter Strike

Izvoli link sa detaljima http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=819.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 1:16   #15
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Ma prokleti 21. vek u kome u vr' glave možeš da nađeš laserski miš... Mi u 24. imamo subscape carrier miševe gde se signali prenose nadsvetlosnim brzinama pa je odziv dovoljno dobar za Counter Strike

Izvoli link sa detaljima http://www.sk.rs/forum/showpost.php?...&postcount=819.
Mnogo dobro cudo stvarno izgleda svemirski No posto vecina budzeta otpada na ekran moram da se zadovoljim sa svojim bezicnim geniusom zasad Kad cena dodje medj nas smrtnike kupovina moze da padne ....(da sam na tu stranu foruma okacio svoj stari logitech mis pored tog tvog mislim da bi pocrkali ljudi od smeha ,mucenik ima deset stoleca malo secne glavom al jbg oce s godinama )
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 10:02   #16
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Fora je u tome što si sam sebi odgovorio na pitanje zbog čega je slabiji 2370 skuplji U pitanju je razlika u potrošnji monitora. Nominalna snaga za 2370H je 45W u normalnom režimu rada dok 2370 troši samo 30W Na zvaničnom sajtu ne postoji model 2370H pa zato prilažem link ka poprilično kompetentnom sajtu na kojem mogu da se vide uporedne karakteristike (http://www.all-monitors.com/compares...ncmaster_p2370)

HDMI čisto sumnjam da mnogo znači bilo kome ko nema nameru da gradi perverzije tipa ATI Eyefinity itd. a za trećinu slabiji potrošač je sigurno bitan
Ti STVARNO misliš da je WinWin toliko "green" orijentisan

Naravno da nije, bila je greška. Čak i prodavcima nije bilo jasno

Naravno, od tada je prošlo neko vreme i ispravili su grešku.

Trenutna cena za 2370 je 21.399,00 a za 2370H je 22.299,00.
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 10:22   #17
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Ti STVARNO misliš da je WinWin toliko "green" orijentisan

Naravno da nije, bila je greška. Čak i prodavcima nije bilo jasno

Naravno, od tada je prošlo neko vreme i ispravili su grešku.

Trenutna cena za 2370 je 21.399,00 a za 2370H je 22.299,00.
Pa sad da li su zeleni nemam pojma. Moraću da pitam vlasnike sledeći put kad ih vidim . A ovo za monitore uopšte nije greška bar u vreme kad sam ja kupovao monitor. "Neobjašnjiva" razlika u ceni je zaista postojala (doduše u P2350 seriji) a objašnjenje koje sam našao na jednom od foruma (da me ubiješ ne mogu da se setim sada kojem) bila je upravo razlika u nazivnoj snazi uređaja. Trećina snage ipak nije zanemraljiv broj
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 11:09   #18
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Pa i Majbah troši više od Punta Šta bi u tom slučaju uzeo, jeftiniji Majbah koji troši više ili skuplji Punto koji troši manje
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 11:22   #19
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Pa i Majbah troši više od Punta Šta bi u tom slučaju uzeo, jeftiniji Majbah koji troši više ili skuplji Punto koji troši manje
Jesi ti ikad probao da parkiraš Majbaha u Beogradu? Dakle neka fala ja bih pre Punto
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2010, 14:37   #20
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Pa i Majbah troši više od Punta Šta bi u tom slučaju uzeo, jeftiniji Majbah koji troši više ili skuplji Punto koji troši manje
Da ostavimo price o puntu postrance....Ti nadam se imas ovaj monitor pa me interesuje tvoje misljenje u vezi njega.....Kolko je dobar za igre i filmove i iskreno kolko je xl2370 bolji od njega i dal je to neka ogromna razlika....Moram da odlucim pa zato ovoliko i pitam
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
2370, dvi, hdmi, monitor, p2370, ps3, review, samsung p2370h, test, user, wide


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Samsung New PC Studio Teniser Programi za mobilne telefone 5 28.5.2013 17:35
BENQ G2220HD/W, Samsung 2243SN, Samsung 2343NW, Samsung 2233SN damagedgoods ŠDK - Grafika 27 13.9.2009 21:21
Da li SAMSUNG 2263DX ili neki drugi SAMSUNG od 22"? denis-deda ŠDK - Grafika 1 6.12.2008 12:53
Koji je bolji - Samsung m3510 ili Samsung l700? Andyui Aparati i oprema 3 30.11.2008 13:05
Samsung najavio Phase-Charge RAM Kostarum Rex Persia Osnovne komponente 0 11.9.2006 20:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com