Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Opisi, recenzije i testovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Opisi, recenzije i testovi Ovde šaljite sopstvene opise, recenzije i testove hardvera. Neka ono što ste poslali bude vaše autorsko delo - nemojte kopirati tuđe tekstove sa drugih sajtova i časopisa.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.6.2010, 12:07   #21
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Nisam probao taj LED ali ne bih davao tu razliku nikako. Ja sam sa LG 19" i to 4:3 prešao na ovo. Trebalo mi je vremena da se naviknem, ali sada kad sednem pred bilo koji drugi monitor, kao da gledam u laptop - svi su premali.

Monitor ima sve što ti treba - dizajn, kvalitet, moj čak nema ni probijanja po ivicama u prevelikoj meri...

Plus, ima i HDMI pa možeš da nakačiš i Xbox ili PS3 jednog dana kad te PC smori
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 12:24   #22
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Nisam probao taj LED ali ne bih davao tu razliku nikako. Ja sam sa LG 19" i to 4:3 prešao na ovo. Trebalo mi je vremena da se naviknem, ali sada kad sednem pred bilo koji drugi monitor, kao da gledam u laptop - svi su premali.

Monitor ima sve što ti treba - dizajn, kvalitet, moj čak nema ni probijanja po ivicama u prevelikoj meri...

Plus, ima i HDMI pa možeš da nakačiš i Xbox ili PS3 jednog dana kad te PC smori
E kamo srece ....Bila su nekada dobra stara vremena kad sam igrao s bratom i ortacima sony kec a onda me neka budala navuce na PC i eto belaja Ostase samo uspomene....Za sad moram samo monitor nabaviti a neminovno ce uslediti i generalka kompa....Ne znam kazem na sve strane sam gledao ...Sto se tice televizora stvarno je razlika ogromna LED nema premca....Al za monitor stvarno ne znam.....To je kad kod nas mozes samo da ih nadjes putem radara il vradzbine a ako ih je i bilo odu ko od sale
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 13:50   #23
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
Nisam probao taj LED ali ne bih davao tu razliku nikako. Ja sam sa LG 19" i to 4:3 prešao na ovo. Trebalo mi je vremena da se naviknem, ali sada kad sednem pred bilo koji drugi monitor, kao da gledam u laptop - svi su premali.

Monitor ima sve što ti treba - dizajn, kvalitet, moj čak nema ni probijanja po ivicama u prevelikoj meri...

Plus, ima i HDMI pa možeš da nakačiš i Xbox ili PS3 jednog dana kad te PC smori
Znači ima. Običan korisnik to neće ni primetiti, ali drugi koji bar malo zna više tu problematiku, vidi, i te kako. A svaki ima i dizajn i kvalitet završne obrade koja se preliva u piano, tako da je vrlo nezgodan za održavanje kod naravno nepažljivih korisnika.
Ako ikad budem farbao neka svoja kola biće u mat boji.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 14:01   #24
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Znači ima. Običan korisnik to neće ni primetiti, ali drugi koji bar malo zna više tu problematiku, vidi, i te kako. A svaki ima i dizajn i kvalitet završne obrade koja se preliva u piano, tako da je vrlo nezgodan za održavanje kod naravno nepažljivih korisnika.
Ako ikad budem farbao neka svoja kola biće u mat boji.
Pa dakle sta jel da onda probam da nadjem xl2370 i otvorim dzep il je super i p2370h....
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 14:49   #25
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Samo da znaš da to nije tehnologija koja krasi nove led televizore, ta je nešto starija i bilo je ovde nekih govora o tome. Čak ima u jednom od prethodnih brojeva SK opis jednog takvog, koji nije baš dobro prošao u toj recenziji.
Ja bih ti preporučio da uzmeš Samsung P2470 oko 23000 kontrast 70000:1, pogledaš ga kako izgleda uživo i kad budeš uzeo novi računar u naredne tri godine ne moraš da brineš. Kasnije već možeš da razmišljaš o nečem drugom.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 15:19   #26
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Samo da znaš da to nije tehnologija koja krasi nove led televizore, ta je nešto starija i bilo je ovde nekih govora o tome. Čak ima u jednom od prethodnih brojeva SK opis jednog takvog, koji nije baš dobro prošao u toj recenziji.
Ja bih ti preporučio da uzmeš Samsung P2470 oko 23000 kontrast 70000:1, pogledaš ga kako izgleda uživo i kad budeš uzeo novi računar u naredne tri godine ne moraš da brineš. Kasnije već možeš da razmišljaš o nečem drugom.
Xaxaxa e jbg sad..... Taman iole svedem izbor na 2,3 modela kad neko preporuci sledeci model Izgleda ona izreka svako svoga konja hvali potpuno deluje ....Sto se mene tice meni je zapao za oko p2350 nema hdmi al je slika super bar ono sto videh...Nazalost p2470 nisam nigde video a iskreno ne volim da kupujem nesto na osnovu ,,karakteristika"da je tako xl bi vec bio na stolu....Al posto znam da to nista ne znaci zato se jos koprcam po radnjama i svoj ubogi budzet kalkulisem il da puknem sve il da mi ostane nesto sirotinje...Problem je u tome sto kad kupim nesto ne menjam ga sve dok ne rikne il jednostavno nema svrhe koristiti...tako da je ovo one time kupovina na dugeee staze zato kad uzmem ocu da uzivam....I zaista bi voleo da nadjem monitor koji se malo greje ovaj moj siroti benq fp767 greje se leti ko ringla...Ne bi ga ni menjao da ne riknjava al ajd...
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 17:52   #27
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Ja sam video P2470, ima sve priključke međutim treba obratiti pažnju na pozadinsko probijanje koje može biti izraženo po gornjoj i donjoj ivici. Ne treba zanemariti i garanciju na mrtve piksele. A i cena mu je dosta povoljna s' obzirom da može da ti ostane kinta za AMD-Ati5770.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2010, 20:18   #28
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Ja sam video P2470, ima sve priključke međutim treba obratiti pažnju na pozadinsko probijanje koje može biti izraženo po gornjoj i donjoj ivici. Ne treba zanemariti i garanciju na mrtve piksele. A i cena mu je dosta povoljna s' obzirom da može da ti ostane kinta za AMD-Ati5770.
s obzirom kako je nvidia seljacki i lagodno pocela da se odnosi prema svojim fanovima i uopste lako shvatila konkurenciju s atijem ati bi i trebao da mi bude resenje(za ono stvorenje od gtx 480 treba skoro 1000w napajanje.....Sta je to more mlaznjak pa da treba tolko?No posto sam oduvek bio veran intel-nvidia kombinaciji(a i imam c2duo procesor ati mi nazalost otpada) ....No bar se nadam da cu u skorije vreme uzeti gtx 275OC ako je ponovo nadjem
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2010, 3:00   #29
Ninoslav
Veteran
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Bečej/Novi Sad
Poruke: 632
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 235 puta na 119 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko AIM-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Yahooa korisniku Ninoslav Slanje poruke preko Skypea korisniku Ninoslav
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Znači ima. Običan korisnik to neće ni primetiti, ali drugi koji bar malo zna više tu problematiku, vidi, i te kako. A svaki ima i dizajn i kvalitet završne obrade koja se preliva u piano, tako da je vrlo nezgodan za održavanje kod naravno nepažljivih korisnika.
Ako ikad budem farbao neka svoja kola biće u mat boji.
90% panela ima (bar malo) probijanje. U odnosu na moj stari monitor, ovaj je san snova. Moj 2370H ima probijanje samo na gornjoj ivici, od 2-3mm i to SAMO pod određenim uglom gledanja, ne uvek. Za mene je to sasvim prihvatljivo.

U pravu si za piano black, i za "teško" održavanje. Ne znam za tebe, ali ja gledam U monitor, a ne oko njega. Bitnije mi je kakva je slika nego da li ima neki otisak prsta na ivici gore levo, u ćošku.

Pa i u radnji kad su izloženi, i njih je morao neko izvaditi iz kutije i montirati i pipkati...

Monitor se kupuje zbog kvaliteta slike, pre svega. Otisci prstiju su sekundarni. I na njih posle par dana više niko ne obraća pažnju.
Ninoslav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ninoslav na korisnoj poruci:
shrafko (19.7.2010)
Stara 7.6.2010, 18:23   #30
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
holodoc kaže: Pregled poruke
Ja imam model P2350 (bez ikakvih sufiksa u oznaci) i mogu da kažem da sam generalno zadovoljan što se tiče kvaliteta slike, prikaza boja itd. Uzmi u obzir inače da ja umem poprilično "izvoljevati" kada je u pitanju hardver koji koristim ali da nikako ne dajem više novca čisto zbog stvari koje mi realno neće trebati. Tako sam i ja prilikom kupovine uzimao u obzir P2370 (bez sufiksa) model i shvatio na kraju da je jedino P2350 u toj klasi optimalan po pitanju funkcionalnosti koje meni trebaju. HDMI mi ne treba a dodatan novac čisto za fensi dizajn (mada ni P2350 nije ružan) mi se nije davao. Uostalom pogledaj sliku dole i videćeš da nije ružan

E pa da ti se zahvalim i ovim putem....Dugo nedeljno trazenje zavrsilo se izborom tvog ekrana...Povezah ga kuci na dvi i stvarno je vauuuuu...Jedno samo pitanje koji si odziv ostavio na ekranu....Meni je automatski bilo na faster....Da stavim na fastest il ?
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2010, 19:51   #31
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
Ninoslav kaže: Pregled poruke
90% panela ima (bar malo) probijanje. U odnosu na moj stari monitor, ovaj je san snova. Moj 2370H ima probijanje samo na gornjoj ivici, od 2-3mm i to SAMO pod određenim uglom gledanja, ne uvek. Za mene je to sasvim prihvatljivo.

U pravu si za piano black, i za "teško" održavanje. Ne znam za tebe, ali ja gledam U monitor, a ne oko njega. Bitnije mi je kakva je slika nego da li ima neki otisak prsta na ivici gore levo, u ćošku.

Pa i u radnji kad su izloženi, i njih je morao neko izvaditi iz kutije i montirati i pipkati...

Monitor se kupuje zbog kvaliteta slike, pre svega. Otisci prstiju su sekundarni. I na njih posle par dana više niko ne obraća pažnju.
Da u nekim situacijama to probijanje se uopšte ne vidi.
Vidim da je dotični izgleda završio posao oko kupovine ili se varam.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2010, 21:30   #32
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
TearDrop kaže: Pregled poruke
E pa da ti se zahvalim i ovim putem....Dugo nedeljno trazenje zavrsilo se izborom tvog ekrana...Povezah ga kuci na dvi i stvarno je vauuuuu...Jedno samo pitanje koji si odziv ostavio na ekranu....Meni je automatski bilo na faster....Da stavim na fastest il ?
Ako mi veruješ ništa nisam menjao nakon kupovine osim kontrastnog profila koji mi stoji na "Games" koji meni najviše odgovara. Dakle odziv stoji na faster a ne na fastest i nisam primetio nikakvih problema čak ni u slučaju jako "pokretnih" slika. Kao što rekoh, mislim da se nećeš pokajati i čestitam na kupovini.
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2010, 21:35   #33
TearDrop
Veteran
 
Član od: 23.5.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 878
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 408 puta na 221 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Da u nekim situacijama to probijanje se uopšte ne vidi.
Vidim da je dotični izgleda završio posao oko kupovine ili se varam.
Jeste ,,doticni" je zavrsio..... I prezadovoljan sam apsolutno....Nemoj da mislis da bilo ciji predlog i savet nisam uzeo u obzir al posto u celom ******* beogradu nisam video jedan primerak tvog modela koji si rekao niti 2370h niti ,xl2370 a trazim ,,pravi ekran vec mesecima e pa da onda sam se odlucio za ovaj i uopste se ne kajem pored svih modela ovaj mi je bas vrhunski....Nek i nema hdmi al iskreno bas me z....Dvi nakon analognog prikljucka je apsolutni raj....za sledecih 5 il 6 godina cu kad mi dojadi mozda menjati do tad blue ray filmovi uzitak moze da pocne
TearDrop je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2010, 20:44   #34
manager1
Novi član
 
Član od: 15.7.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom CAO

Imam problemcic sa monitorom SAMSUNG SYNCMASTER 720N :
Kada je upaljen preko celog ekrana mi stoji Brightness opcija koja je pojacana na 100 i ne mogu da je iskljucim jer ne znam kako,kao da je dugme zaglavljeno,mada sam gledao nece ni da mrdne,mogu da ga pritisnem ali se ne desava nista,bilo koje dugme da pritisnem nista se ne desava,ako moze neka pomoc,hvala ?!?!?!?! ((
manager1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2010, 14:35   #35
Zoran Dosenovic
Član
 
Član od: 20.8.2008.
Lokacija: Temerinu
Poruke: 41
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Pozdrav!

I mene interesuje ovaj monitor (p2370h) i to jako! a ipak kad vec kupujem necu nesto sto mi nece sluziti izvesni period, jos kad novac sam moras zaraditi :-D! Dakle ima li ga ko i vredi li? Sad mu je cena opala sa tih 20k dinara...
Zoran Dosenovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.7.2010, 17:44   #36
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.724
Zahvalnice: 4.564
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Čitaj malo pažljivije iznad. Pogledaj moj review u istoj ovoj temi P2370HD. To je isto samo što ovaj drugi ima TV karticu.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2010, 7:49   #37
Mario Kempes
Novi član
 
Član od: 1.8.2010.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Samsung P2370H

Juce sam zvao par radnji u nameri da kupim ovaj model, ali mi momak iz jedne od njih kaze da je sve rasprodato i da je u zadnjih 2meseca stopiran uvoz kvalitetnijih Samsungovih monitora. Da li neko ima info o ovome?
Mario Kempes je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
2370, dvi, hdmi, monitor, p2370, ps3, review, samsung p2370h, test, user, wide


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Samsung New PC Studio Teniser Programi za mobilne telefone 5 28.5.2013 17:35
BENQ G2220HD/W, Samsung 2243SN, Samsung 2343NW, Samsung 2233SN damagedgoods ŠDK - Grafika 27 13.9.2009 21:21
Da li SAMSUNG 2263DX ili neki drugi SAMSUNG od 22"? denis-deda ŠDK - Grafika 1 6.12.2008 12:53
Koji je bolji - Samsung m3510 ili Samsung l700? Andyui Aparati i oprema 3 30.11.2008 13:05
Samsung najavio Phase-Charge RAM Kostarum Rex Persia Osnovne komponente 0 11.9.2006 20:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com