Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.1.2012, 23:30   #2101
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
vlacke kaže: Pregled poruke
Dodjite na Tomb of Freedon Nadd EU PvP, odlican server za Republiku, i krcat ljudima generalno na obe strane.
Na flotama po 250 ljudi bleji na obe strane, a i planete su pune ljudi, i PvP i PvE je odlican jer se uvek lako nadju ljudi za sve, ja sada tu igram sa dva drugara, prebegao sam.

A Vanguard je odlican ali generalno samo kao tenk, njegovo DPS drvo nije toliko dobro.
Meni je jedan od likova Commando, on je odlican DPS i super je kao Combat Medic, uzeo sam Jedi Knighta Guardiana kao tenka, mada treba razne stvari da se tek dovedu u red i kod Guardiana i kod Juggernauta.

Mozda cu sa druge strane probati Bounty Hunter Power Tech advanced class, cuo sam da su oni bas tvrdjava.
Znam sve to,i rekli su mi da uzmem tank,pa sam mislio da je vanguard najbolji,prvi dio tree i 2.
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.1.2012, 23:59   #2102
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Ако имаш информације из прве руке, какво је стање са ганкоманијом на вишим нивоима (генерално после Нар Шаде)? Лично бежим од ганкања, али ако је "подношљиво" стање...
Nema gankovanja bas, pokusa se s vremena na vreme, ali uvek ima dovoljno ljudi kod republike da se skupi i pritekne u pomoc da se razbije Sitovska banda, i na Ilumu su cujem odlicne bitke iako su Impovi brojniji, ima bas mnogo ljudi tako da nigde se neces naci usamljenim.

Poslednja ispravka: vlacke (24.1.2012 u 0:14)
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 1:31   #2103
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Skinulo se pocinjem sjutra,posle odrzavanja
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 11:10   #2104
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Jedno malo banalno pitanje: šta se dešava sa likom koje vodiš u igri kad se završi glavna priča i kad se dobije level 50?Da li nastavljaš da vršljaš po planetama ili se igra završava i da li se i dalje mogu dobiti skill poeni iako je dostignut maksimalni level?
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 11:17   #2105
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Nijedan MMORPG se nikada ne zavrsava Ostaje ti PvP, Raidovanje, radis daily questove itd.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 11:19   #2106
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Настављаш да вршљаш, тј. креже "енд-гејм", где иду рајдови и ПвП борбе; 50. ниво је крај, и нема више икспи-ја и/ли скилова, али ти расте легаси ниво (када завршиш акт 1, добијаш своје легаси презиме и начин да "левелујеш" исто).

Или боље речено, личне приче после 50 више нема, али има приче на Илуму и инстанцама (као она инстанца што је додата у задњем печу).
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku animusu na korisnoj poruci:
Goldfinger (24.1.2012)
Stara 24.1.2012, 13:34   #2107
Abraksas
Član
 
Član od: 2.12.2011.
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 20 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Pozdrav svima,
Rekoh da podelim sa vama moja iskustva u igri, level 45 sage telekinetic spec, server Legions of Letow.


Topla preporuka za sage klasu. Sjajan arsenal spelova. Imate sve: direct damage spelove, heal, dotove, CC, pushback, interrupt, stun, silence, jak aoe.. Stvarno fenomenalna klasa koja moze biti jak hiler i jak dps-er. Doduse trebace vam dosta bindova za sve spelove ali kada malo udjete u fazon sjajna klasa sa pomalo dosadnim scenarijom i nezanimljivim kompanjonima (subjektivno misljenje).


Ja sam, kao i vecina vas, pretpostavljam, najveci deo igre odigrao u solo modu, cak sam i vecinu 2+heroic kvestova isolirao. To nije tesko ukoliko uvek pazite da imate dobru opremu na sebi i kompanjonu, kao i malo skila u prstima. Medjutim, mislim da igra dobija posebnu draz ukoliko uspete da od pocetka igrate u grupi sa nekim. Najbolje bi bilo da vas je cetvoro, jer onda zajedno radite sve kvestove, flashopinte i dobijate najveci broj social points-a, koje u suprotnom tesko da cete skupiti. Ne kazem da su social pointsi mnogo bitni ili presudni za igru, ali predstavljaju stvar prestiza i nude neke interesantne iteme. U svakom slucaju, ako imate mogucnosti da igrate sa nekim od pocetka, pa do kraja, nemojte tu mogucnost propustiti.


U solo modu, igra ume da bude na momente dosta monotona i to ne zato jer je tesko naci grupu za neki 4heroic kvest, vez zato sto su cesto planete i oblasti po kojima idete nekako prazne. Nema dovoljno detalja na njima i onda imate utisak da se stalno krecete po nekom praznom i nepopunjenom prostoru. Tu su stvarno mogli malo vise da se potrude. Primer su planete Hoth ili Tatooine, a i ostale lokacije deluju pomalo bledunjavo.

Inace, ako jurite achivmente, tj codex entrije, manji broj njih ne radi, ali mislim da su svi datacroni dostupni, opet ukoliko imate zivaca da ih skupljate, jer neki umeju da budu prilicno frustrirajuci.


Flash pointi, nisu nista posebno, Prvi, The Essels, je mozda i najbolji, a tu je i Colicoid war game, koji je malo drugaciji od ostalih u pozitivnom smislu. Sve izmedju toga je vrlo prosecno.


Za ovih 45 nivoa koje sam digao skoro iskljucivo kroz PvE aspect igre, imao sam jedva desetak PvP okrsaja. U PvP zonama je bolja zabava, narocito jer su sada odvojili level 50 u posebnu kategoriju.


Od profesija, biochem, bioanalysis i slicing, pri cemu sam kasnije zamenio slicing za diplomacy. Mislim da ce vam ova kombinacija doneti sasvim solidan prihod ako se nalazite na iole ozbiljnom serveru sa vecim brojem igraca. Mogucnost reusable stimova i medical kitova je stvarno super i nebrojeno puta me je spasla sigurne smrti. Krafting profesije bolje sacuvajte za altove, ako budete zeleli da ih pravite.

I to je to. Ostaje mi da jos vidim sta ce se desavati na levelu 50 i da pokusam da navatam neke od ovih mojih wow pacijenata da krenu da igraju ovo samnom, jer bi od pocetka u grupi dozivljaj sigurno bio mnogo bolji.
Abraksas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Abraksas na korisnoj poruci:
JAZO (25.1.2012), NaraYan (24.1.2012)
Stara 24.1.2012, 14:06   #2108
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Moji wow pacijenti igraju sa mnom,nego koje su najbolje profesije,ja imam druga zajedno cemo igrati ali ne u party da ne share exp.
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 15:01   #2109
Abraksas
Član
 
Član od: 2.12.2011.
Poruke: 39
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 20 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Nema razloga da se plasite da sharujete exp. jer ima toliko puno kvestova i mogucnosti da dobijate exp. da to uopste nije problem.

Dakle, ako vec igras sa ortakom besmisleno je da ne budete zajedno u istoj grupi sve vreme.

Sto se profesija tice, napisao sam ti gore moj izbor jer on predstavlja trenutno najveci benefit za karaktera sa kojim igras. Nije mala stvar u PvE i PvP ako stalno imas neki buff na sebi ili reusable med. kit.
Abraksas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Abraksas na korisnoj poruci:
JAZO (25.1.2012)
Stara 24.1.2012, 17:01   #2110
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Moji wow pacijenti igraju sa mnom,nego koje su najbolje profesije,ja imam druga zajedno cemo igrati ali ne u party da ne share exp.
U SWTOR-u je bas poenta da igrate u party, naime iako delite exp zapravo leveleujete MNOGO brze nego kada igras solo, znam iz iskustva, prosto ubijate daleko vise, ciscenje bukvalno.

Druga stvar sistem je tako koncipiran da je mnogo vece zadovoljsto igrati sa nekim i ucestvovati zajedno u svim konverzacijama(sem u sopstvenom storyline), posebo kada se prave light/dark izbori, pa ciji roll bude bolji ode kvest u tom smeru (Doduse tvoj izbor se pamti, tako da na primer ako tvoj drug sa dark side izborom dobije konverzaciju kvest ce da ode u tom smeru, ali ces ti dobiti svoje light side poene ukoliko si napravio taj izbor)

Treca stvar, veoma bitna su Social Points, njih dobijate iskljucivo kroz ucestvovanje u dijalozima kada ste u grupi, tada se povecava social rank, i u odnosu na njega se otkljucava bas dosta dobre opreme i nekih drugih zanimacija, sto veca grupa vise poena kada se dobije conversation roll.

Ako igras solo em levelujes znaci sporije, em ces social rank poene morati bukvalno da grindujes u flashpointima ukoliko budete zeleli pristup social gear-u i, medjutim tu konverzacija nema bas mnogo i samim tim ide uzasno sporo u poredjenju sa drugom solucijom.

Od profesija Biochem/Bioanalasys/Diplomacy je trenutno najpopulkarniji, jer se na top levelu parave ubitacni stimovi i medpacks.
Sa druge strane ako uzimas Jedi Knight klasu moja preporuka ide na Artifice/Archeology/Treasure Hunting
Cybertech/Scavenging je takodje dobar, pravi odlicne modove za oklope, implante, modove za brod, mozes cak i sopstvene speeder-e da napravis.

U principu svi crafting skilovi su i dalje u razvoju, i tu ce non stop da bude modifikacija, dodavanja novih i boljih schematicsa, sta god da uzmes neces mnogo pogresiti.
Ako budete igrali u grupi jedan od vas bi mogao da uzme Slicing/Scavenging/jos neki gathering skill, da bi imali uvek visak materijala i pare.
Armormech trenutno ne preporucujem jedino, njega treba da poboljsaju primetno.

Imas na swtor forumu u CREW SKILLS sekciji dva sticky threada gde je bas detaljno sve objasnjeno.

Moj savet ti je, kad vec imas drugare raspolozene za igru, da obavezno kvestujete zajedno.

Moja dva drugara i ja smo vec negde kod tridesetog levela imali social rank 3, sto je odlicno, a da ne pricam o gomili zanimljivih scena u konverzacijama u troje, kada je jedan light, drugi dark, a treci je mufljuz oportunista

Ako neko upadne na Tomb Of Freedon Nadd neka se javi, uvek sam raspolozen da krenem u levelovanje novog alta.

Poslednja ispravka: vlacke (24.1.2012 u 17:33)
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vlacke na korisnoj poruci:
JAZO (25.1.2012)
Stara 24.1.2012, 17:13   #2111
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Uh jos 130 poena do social V i novog speedera, za republiku cini mi se da esseles daje najvise social poena pogotova ako ima 4 coeka u grupi
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 17:46   #2112
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja cistim i bez njega inace sam tropper lvl 10 sad.
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 18:12   #2113
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Uh jos 130 poena do social V i novog speedera, za republiku cini mi se da esseles daje najvise social poena pogotova ako ima 4 coeka u grupi
Za sta sluze ti social point?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 19:26   #2114
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Za sta sluze ti social point?
Prcitaj prethodne postove na ovoj strani.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.1.2012, 22:53   #2115
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Za sta sluze ti social point?
Što više tih poena skupiš imaš veću šansu za prok da ti dete sutradan upiše sociologiju.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NaraYan na korisnoj poruci:
Krilce (24.1.2012)
Stara 24.1.2012, 23:44   #2116
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
narayan kaže: Pregled poruke
Što više tih poena skupiš imaš veću šansu za prok da ti dete sutradan upiše sociologiju.
Сем ако си на империјалној страни, предмет је Марксизам уместо Социологије...
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku animusu na korisnoj poruci:
Krilce (25.1.2012), NaraYan (24.1.2012), pentraksil (25.1.2012), vlacke (25.1.2012), Vulee (24.1.2012)
Stara 25.1.2012, 1:32   #2117
gimli2v
Novi član
 
Član od: 23.12.2011.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Pozz svima,evo napokon sam se izborio sa onim pojedenim kljucevima.Evo igram na Tomb Of Freedon Nadd serveru pa ako neko hoce da djuskamo zajedno neka me cima slobodno.Kepa-Jedi Guardian 15level\Courascant.
gimli2v je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 12:25   #2118
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Kako funkcionisu profesije,je li companion sve radi?Je li dobro slati companion-a na misije cesto?
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 12:35   #2119
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Procitaj malo ovaj thread, zanimljiv je

Jos jedno prilicno dobro napisano uputstvo

Poslednja ispravka: Sakiboj (25.1.2012 u 20:33)
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.1.2012, 15:29   #2120
vlacke
Veteran
 
Član od: 20.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 616
Zahvalnice: 450
Zahvaljeno 169 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
gimli2v kaže: Pregled poruke
Pozz svima,evo napokon sam se izborio sa onim pojedenim kljucevima.Evo igram na Tomb Of Freedon Nadd serveru pa ako neko hoce da djuskamo zajedno neka me cima slobodno.Kepa-Jedi Guardian 15level\Courascant.
Naci cu te veceras ako budes online.
vlacke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com