Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.4.2016, 0:13   #1
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Problem sa misem, podlogom?

Pozdrav ljudi, kao sto naslov kaze, imam problem sa vec drugim misem po redu. Koristio sam neki obican Omega mis sa do 2400dpi i neku havit podlogu sa slikom, radilo je sve kako treba. Onda sam kupio MS Imperator "gamerski" i isto je radilo par dana i onda je pocela strelica u pojedinim trenucima da se mrducka iako ne diram misa, ili da mis sa putanje udesno skrene na dole ili gore. S obziirom da sam dan pre nego sto se to desilo cistio podlogu onom prskalicom za prozore posumnjao sam da mozda nije podloga u pitanju mada bila je skroz suva ni malo pohabana. Nisam imao drugu da probam a i otklonio sam sumnje jer je bila i suva i ista kao pre ciscnjea, samo cista I posaljem misa na reklamaciju, vratim staru omegu jedan dan, i juce uzmem novog, Genius g200, rek'o genius nece da izneveri. Dok sam koristio omegu ponovo, nisam primetio igranje strelice u mestu i opet glas protiv dao MS misu. Juce stavim geniusa, i opet provalim da kada brzo pomeram desno levo, strelica skrece sa putanje ili samo uspori na pola i slicno. Ali nema igranja u mestu. S obzirom da mis svetli i spolja, provalio sam da kada prelazim preko slike na podlozi, svetlo treperi, tacno na prelazima i ivicama slike. I onda se zapitam da li je moguce da sam poslao mis na reklamaciju a sve vreme je bila podloga u pitanju. Sklonim podlogu stavim misa na sto, opet isto, skrece sa putanje (doduse ni sto nije skroz jednobojan, ima onu klasicnu saru drveta). Stavim beli A4 papir, opet isto, stavim 5 papira, opet isto. I tu pocinjem da se pitam ko je ovde lud Na kraju sam, tacnije pre 10 min, izvadio onu staru torbicu za diskove, koja je jednobojna i probao isto i da vi's cuda, strelica vise ne zeza. E sad, provalio sam da je podloga u pitanju, konacno, mozda ni onaj MS nije bio skroz super a mozda je i njega bas podloga zezala, ali mi povrh svega nije jasno, kako to da se sa ovom omegom to nije desavalo. Da nije ipak to ciscenje napravilo problem, mada nisam primetio sa omegom problem posle ciscenja. Ili ta omega ima bolju optiku i od geniusa i od MS-a?
Izvinite na predugom postu ali raspisah se eto.. hvala unapred.
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2016, 0:51   #2
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Problem sa misem, podlogom?

meni na papiru od sveske nije mrdao neki najjeftiniji miš od 2$, probaj ti to na nekom drugom kompjuteru, okreni podlogu naopako ...
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2016, 0:58   #3
Helldiver
Član
 
Član od: 1.4.2011.
Lokacija: 80s
Poruke: 360
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 39 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Problem sa misem, podlogom?

Kad okrenem sve u redu, kao i kad stavim na torbicu za diskove. Beli papir, sto..baguje.
To i mene cudi, jer i ova omega od 600 din je radila ok. Ili jer sam je cistio, ili prosto omega moze svuda, ova druga dva biraju
Helldiver je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.4.2016, 1:46   #4
water wizard
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.1.2008.
Poruke: 20.482
Zahvalnice: 433
Zahvaljeno 4.007 puta na 3.729 poruka
Određen forumom Re: Problem sa misem, podlogom?

ne znam, meni laser isto probirljiv samo kad okrenem podlogu radi dobro ovako neprecizan, a jeftini svetleći radio bolje
water wizard je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Help!!!veliki problem sa grafickom kojot043 Grafika 18 26.11.2015 11:11
Problem sa pristupom https vezama Miki2 Operativni sistemi 2 26.8.2013 10:04
Problem sa misem. (RMB) max18 Kvarovi 4 7.6.2013 14:09
Problem sa misem i tastaturom. dejan_cz Kvarovi 0 11.8.2010 20:46
Problem sa misem? dekik Ostale komponente 3 10.8.2010 2:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:51.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com