Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Prenosni računari
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Prenosni računari PDA, notebook, laptop i ostali prenosni računari, ne računajući tablete

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.9.2006, 18:46   #1
Alex82
Član
 
Član od: 2.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 53
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa DVD rezacem!!!

Cao. Imam jedan problem, on mi stoji vec neko vreme ali eto... Radi se o tome da ima DVD rezac na laptop-u(Packard Bell), koji je poceo da posustaje. Naime, rezac je radio besprekorno citavih godinu ipo dana ali je poceo da se cudno ponasa . Radi se o sledecem:

1.)Kad hocu da narezem obican cd, onda mi se desava da nekada hoce da nareze kako treba, tj. kad uradi verifikaciju prijavi mi da je ok narezao a nekada prijavi da je lose narezao-(sto je obicno tacno);

2.)Kad hocu da narezem bilo koji CDRW-(DVD ili obican CDRW), jednostavno nista ne zapisuje na CD, tj. kao nareze ok ali kad ubacim disk da proverim prijavi mi da nema nista na CDu ?!;

3.)Isto kao u 1.) stavci, samo sto je u pitanju DVD disk.

O cemu je rec?
Ako moze neko da me posavetuje sta da radim i da li moram da menjam rezac ili moze nesto da se uradi i bez uzimanja novog.

Unapred hvala
Alex82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Metal gear solid 2 problem sa grafikom solid_snake Kvarovi 2 11.8.2006 1:30
Problem sa CD Rezacem LG 52x32x52 Predrag Stankovic Nosači podataka 2 4.8.2006 23:06
Problem sa CD rezacem (+savet za DVD rezac) Cupavi Zeka Nosači podataka 3 22.7.2006 20:08
YOUR PRODUCT KEY - problem sa upgrade-om WinXP boljanici Operativni sistemi 17 27.5.2006 23:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com