Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.6.2020, 20:28   #381
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Mandragora kaže: Pregled poruke
Pa ti ni nakon tri godine ne bi kupio kao što nisi ni prvi deo već bi narezivao na DVD! i gledao na CRT televizoru Videćemo krajnje cifre prodaje, nakon godinu ili dve je realno da ima 13-15 miliona kopija. Ako to ne bude slučaj onda se može reći da publika nije bila zadovoljna... i pored dobrog starta.
Ti to očekuješ da seirim ako propadne? Propasti neće, to nigde nisam tvrdio. Da li je vredna tolike love date toliko vremena. unapred? To znate vi koji ste je preorderovali.
Neki od vas će je braniti do poslednje kapi pljuvačke da ne bi priznali kako su kupili prilično ošugavljenu mačku u džaku, drugi će je braniti zato što im baš ova homo-linija intimno paše, treći samo da bi kontrirali "desničarima"...

Meni, lično, jeste najžalije ono što i prethodnici pominjaše - bespotreban prekid kontinuiteta odlične SF-priče. Uz to, iznenađen sam
Spoiler za povremenom...:
...vulgarizacijom, koja igru zaista spušta na prizeman nivo. Npr. onaj papir nađen u jednoj od osmatračnica na koji su nažvrljane gomile sisa, dlakavih testisa i povelikih penisa...,uz poruku da treba poslužiti ubijanju vremena do kraja smene na stražarskom mestu.
. Možemo i o tome, do detalja, ali neki drugi dan.


Citat:
Mandragora kaže: Pregled poruke
Edit: agenda podizača lestvice bola?
Nisam toliko nepismen koliko ti ne umeš/ne želiš da pročitaš i (još bitnije) protumačiš napisano. Zato stani i ne iskušavaj me na jeftine forice.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
PrivremeniNalog (26.6.2020)
Stara 26.6.2020, 20:50   #382
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

A nije moguće da je neko brani zato što mu se sviđa igra?
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
Mandragora (26.6.2020)
Stara 26.6.2020, 20:59   #383
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Ti to očekuješ da seirim ako propadne? Propasti neće, to nigde nisam tvrdio. Da li je vredna tolike love date toliko vremena. unapred? To znate vi koji ste je preorderovali.

Neki od vas će je braniti do poslednje kapi pljuvačke da ne bi priznali kako su kupili prilično ošugavljenu mačku u džaku, drugi će je braniti zato što im baš ova homo-linija intimno paše, treći samo da bi kontrirali "desničarima"...



Meni, lično, jeste najžalije ono što i prethodnici pominjaše - bespotreban prekid kontinuiteta odlične SF-priče. Uz to, iznenađen sam
Spoiler za povremenom...:
...vulgarizacijom, koja igru zaista spušta na prizeman nivo. Npr. onaj papir nađen u jednoj od osmatračnica na koji su nažvrljane gomile sisa, dlakavih testisa i povelikih penisa...,uz poruku da treba poslužiti ubijanju vremena do kraja smene na stražarskom mestu.
. Možemo i o tome, do detalja, ali neki drugi dan.









Nisam toliko nepismen koliko ti ne umeš/ne želiš da pročitaš i (još bitnije) protumačiš napisano. Zato stani i ne iskušavaj me na jeftine forice.
Ošugavljena mačka u džaku i homo-linija paše pa će braniti igru? Jbt šta ti pišeš, al drago mi je da pišeš posebno za ovo drugo. A ne postoji šansa da nam se sviđa igra pa je branimo od ovih jeftinih napada ljudi koji nisu igrali. Čuj ti pričaš o vulgarizacij i prizemnom nivou...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2020, 21:15   #384
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ja sam tek od skoro vlasnik 4ke i skoro sam odigrao prvi deo, pa nisam mogao da cekam par godina. Da ne spojlujem, u Sijetlu sam trenutno, cistim mapu... Prica i meni u ovom drugom delu vise lici na pricu iz TWD-a, nacin na koji se razvija, ali to ne vidim uopste kao nesto lose. Lici na TWD sa pocetka, dok je bio dobar.Posle nemilog dogadjaja i prvog sok momenta u igri ostao je jako, jako gorak ukus u ustima, ali to sad zaista moze da se gleda na razlicite nacine. Da cela ova prica o pravima i onih koji ih zasluzuju i onih koji ne, nije ovoliko nahajpovana, ovo bi moglo da se smatra i cistom prekretnicom u necijem zivotu, trenutku odrastanja, kraju jednog i pocetku drugog puta... kao mnogo toga do sada vidjenog u raznim ostvarenjima i kao takvo uopste ne mora da bude stvar agende. Ako jeste, onda neka im je na cast. Samo jos jedan dokaz da oni drugi nisu nista bolji od onih prvih, ako ne i gori. Verujem da ima tu jos dosta da se vidi i ko zna kakvo cu misljenje na kraju da imam, ali nema tu govora o bilo kakvim nulama! Onaj ko je igrao prvi deo u samom gejmpleju moze samo da uziva sada. Lepotu same igre sa audio-vizuelne strane necu ni da komentarisem nesto. Nisam imao prilike da jasem po divljem zapadu, ali ovo je bez bilo kakve polemike.Prelepa igra i radi ko sat.Toliko sada ima propagiranja svega svuda da taj gej momenat u igri uopste nije toliko isforsiran. Za sada! Ne mogu da tvrdim da ce tako i ostati i da mi se kasnije nece smuciti, ali za sada ono sto mi je najvise zasmetalo jesu dlake ispod dininog pazuha! Elino izvodjenje "Take on me" od A-HA u fulu
Za mene samo jos jedan dokaz potpunoj posvecenosti igri!

Ako ovo zaista jeste igra zarad agende i propagiranje jednog a sahranjivanje drugog, u odnosu na neke SW, birds of prey, batwoman... abominacije, ovo je prvi predstavnik vredan paznje.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2020, 21:25   #385
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
A nije moguće da je neko brani zato što mu se sviđa igra?
Naravno da je moguće, ali se igra onda ne brani stilom kojim on to radi, prelazeći često na lični nivo, kao da mu je neko "pozdravio gospođu majku".


Citat:
...pa je branimo od ovih jeftinih napada ljudi koji nisu igrali. Čuj ti pričaš o vulgarizacij i prizemnom nivou...
Izvin'te što moja vulgarna, dlakava, smrdljiva malenkost iritira vašu tananu pesničku dušicu. Naviknite se na to, ubuduće će još i više.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Koreli A. (27.6.2020), PrivremeniNalog (26.6.2020)
Stara 26.6.2020, 22:23   #386
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Da sutra izadje Half Life 3 bilo bi 5 puta vise prodatih kopija ali to ne znaci da je dobra igra.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2020, 22:28   #387
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Za HL3 ne znamo da li bi bila dobra igra, za ovu znamo da jeste.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2020, 22:41   #388
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 885
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Facijalne animacije su stvarno najbolje sto sam video u video igrama do sada.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2020, 23:40   #389
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ladno neki debil na fejsbuku napiše šta se desi, ovaj "srčka" momenat, i ja pročitam.
pacsle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 9:23   #390
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Luka Filipovic kaže: Pregled poruke
Ali nevezano za to, zasto ne uvaziti misljenje nekoga ko pricu isprati preko youtuba i na osnovu nje zakljuci da mu se igra ne svidja?
Zato što igra nije film ili serija, gde je gledanje jedini merodavan način da prosudiš valja li nešto ili ne.

Koliko igara ima gde je gejmplej vrhunski, a priča (ispod) prosečna?
Otprilike isto koliko i onih gde je situacija obrnuta.

Više puta sam pokušavao da odgledam prelaze nekih igara koje su me zanimale, ali iz nekih razloga nisam, ali retko šta sam priveo kraju...
Uspeo sam da završim prva četiri Metal Geara (nisam imao konzolu pre PS4 i nikad nisam igrao nijedan MGS), i to u sklopu priprema za MGSV. E sad, ustanovio sam da mi je jako žao što nisam saznao ranije za Snake Eater, koji mi se najviše i dopao od svih, jer na neki način predstavlja omaž filmovima o Bondu i priča mi je fantastična, a i uvodna numera je vrhunska.

Ipak, radije ću odigrati igru, nego da gledam, jer kao što rekoh, to nije TO, bar meni.

Dalje, teško da TLOU 2 može da se okarakteriše kao ošugavljena mačka, to je sve samo ne objektivna ili subjektivna kritika, nego najobičnije preterivanje.

Jednostavno, ljudima smetaju stvari na koje ja ni ne obraćam pažnju, a kao što neko reče ovde, mnogi su zauzeli stav i oblikovali mišljenje o igri kad su procureli spojleri i ništa ih više ne može ubediti ni odvratiti od toga.

I još bih dodao, šta mene briga za prodaju, refund i ostalo, meni se igra dopada, to je najvažnije.

Meni je i Days Gone odlična igra (a nisam platio full price, niti preorderovao) , iako je prošla kako je prošla, smatram je jednom od najpotcenjenijih igara u 2019-oj, i šteta je što joj više ljudi nije dalo priliku.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
djuras (3.7.2020), Mandragora (27.6.2020), nameless1 (27.6.2020)
Stara 27.6.2020, 13:45   #391
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Jednostavno, ljudima smetaju stvari na koje ja ni ne obraćam pažnju, a kao što neko reče ovde, mnogi su zauzeli stav i oblikovali mišljenje o igri kad su procureli spojleri i ništa ih više ne može ubediti ni odvratiti od toga.
Pa dobro ovo je posteno reci. Ne igras igre zbog price nego zbog gejmpleja i to je to.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 14:50   #392
Luka Filipovic
Starosedelac
 
Član od: 9.7.2010.
Lokacija: N/A
Poruke: 1.795
Zahvalnice: 750
Zahvaljeno 536 puta na 369 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ja sam namerno napomenuo da mislim na priču, tj da se sa youtube snimaka i te kako može steći odredjeno misljenje o priči neke igre. U slučaju TLOU, priča je jedan od glavnih aduta igre i developeri su u prvom delu dozvolili da se igrači emotivno vežu za glavne junake što nosi određenu odgovornost tj rizik. Za uopstenu procenu kvaliteta igre se slazem, nista dok se ne odigra. Recimo neki COD bi morao da se odigra, koga briga da l ces u sred igre pociniti genocid na ruskom aerodromu?

Da uporedim ovaj slucaj sa nesrecnim GoTom gde su seriju počeli kvalitetno i na kraju je toliko upropastili da su je mnogi gledaoci zamrzeli. Ne bi im taj kraj bio toliko los da nije u pitanju nastavak jedne dugogodisnje price kojoj su se mnogi radovali. Ubacivanje šokova u priču čisto radi efekta šoka je nešto što se sve češće može videti i priča koja se uvek odvija onako kako čitalac ne bi nikad pretpostavio ne znači nužno da je kvalitetna.
Naravno, poređenje sa GoTom je samo zbog reakcije publike, ne poredim kvalitet ova dva dela.

Jedino što nikako ne shvatam u celoj ovoj drami je da neki forumaši toliko brane igru da omalovažavaju i ismevaju ostale članove kojima se igra iz bilo kog razloga nije svidela. Da je igra vaših ruku delo i da ova rasprava utiče na njenu prodaju pa da i razumem.

Poslednja ispravka: Luka Filipovic (27.6.2020 u 19:30)
Luka Filipovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 15:32   #393
Mandragora
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Poruke: 196
Zahvalnice: 160
Zahvaljeno 57 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Luka Filipovic kaže: Pregled poruke
Ja sam namerno napomenuo da mislim na priču, tj da se sa youtube snimaka itekako može steći odredjeno misljenje o priči neke igre. U slučaju TLOU, priča je jedan od glavnih aduta igre i developeri su u prvom delu dozvolili da se igrači emotivno vežu za glavne junake što nosi određenu odgovornost tj rizik.





Jedino što nikako ne shvatam u celoj ovoj drami je da neki forumaši toliko brane igru da omalovažavaju i ismevaju ostale članove kojima se igra iz bilo kog razloga nije svidela. Da je igra vaših ruku delo i da ova rasprava utiče na njenu prodaju pa da i razumem.
Sam si rekao, glavni junaci su jako bitan deo priče i IGRAČI su se vezali za junake iz prvog dela. Kako možeš da se vežeš za likove ako nisi igrao sa njima, važi i za prvi i za drugi deo? Niko ovde ne napada članove kojima se igra nije svidela a koji su je odigrali, dok god taj neko artikuliše razloge nesviđanja dal gejmpleja dal priče a koji ne sadrže samo igra je *****e ili ošugavljena mačka u džaku. Očekuješ da poštujemo mišljenje jednog od "kritičara" koji nije igrao ni prvi deo a nije i neće ni drugi... on je kao više vezan za likove iz prvog dela od nas koji smo ga bezbroj puta igrali

U krajnjem slučaju, stvarno ne vidim potrebu i logiku da neko ko ne igra i neće da igra komentariše igru koju mnogi obožavaju (dal objektivno ili ne). Zamisli da ja odem na temu World of Tanks i na svakoj strani ostavim igra je *****e, ja gledo na YouTube I umesto da se vodi rasprava o gejmpleju i novim tenkovima, ljudi gube vreme na raspravu sa mnom jer ne mogu da ne odreaguju na moj flejm, trol, kako hoćeš...


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Mandragora je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 16:12   #394
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Kidja kaže: Pregled poruke
Pa dobro ovo je posteno reci. Ne igras igre zbog price nego zbog gejmpleja i to je to.
Kidjo, prođi me se, molim te. Znaš ti dobro na šta se to odnosi, ne pravi se pros'.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Atwa013 na korisnoj poruci:
Mandragora (27.6.2020), nameless1 (27.6.2020)
Stara 27.6.2020, 16:31   #395
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.372
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Mandragora kaže: Pregled poruke
U krajnjem slučaju, stvarno ne vidim potrebu i logiku da neko ko ne igra i neće da igra komentariše igru koju mnogi obožavaju (dal objektivno ili ne). Zamisli da ja odem na temu World of Tanks i na svakoj strani ostavim igra je *****e, ja gledo na YouTube I umesto da se vodi rasprava o gejmpleju i novim tenkovima, ljudi gube vreme na raspravu sa mnom jer ne mogu da ne odreaguju na moj flejm, trol, kako hoćeš...
Kako se usuđuješ da viktimizuješ ljude koji gledaju a ne igraju igre! #PassiveWatchersMatter
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Dantheus (27.6.2020), Mandragora (27.6.2020)
Stara 27.6.2020, 18:56   #396
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Citat:
Luka Filipovic kaže: Pregled poruke
Jedino što nikako ne shvatam u celoj ovoj drami je da neki forumaši toliko brane igru da omalovažavaju i ismevaju ostale članove kojima se igra iz bilo kog razloga nije svidela. Da je igra vaših ruku delo i da ova rasprava utiče na njenu prodaju pa da i razumem.
Pa tako je oduvek ovde. Sta te to cudi? Jedina razlika je bila sto su moderatori radili svoj posao tada pa se nije toliko videlo ali te sad i moderator izvredja lagano.
Tako ti je to kad im je redakcija ostavila forum u svoje ruke a njih odavno i ne zanima forum.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 20:12   #397
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ovo je bio jedan od naslova zbog kojih sam pomalo zavideo PS4 igracima... ali kad vidim sta su uradili sa pricom u drugom delu, samo da bi postigli onaj vec cuveni "subvert expectations" efekat... tacno bih poludeo da sam investirao vreme u pricu i likove. SJW pandering je takodje komican - napucana riba u postapokalipticnom svetu (ne znam samo gde nabavlja test-e i anavar s obzirom na okruzenje), trans best friend jer je to sada totalno in a inace je bas esencijalno za pricu, i naravno shock value pre logicnog pisanja.

Zamisli da je u ME2 ili ME3 neki random thug sa Omege
Spoiler za spoiler:
ubio Shepiku i da si onda video njegov tragicni backstory u kojem mu je Shepika gurno brata kroz prozor u onoj misiji sa renegade interruptom... i sada odjednom igras sa njim.
To jednostavno ne ide tako, perspektiva i vezanost za likove se NE MOZE olako menjati uz jeftine psiholoske trikove kao sto su ubijanje pasa ili mucenje zivotinja... Mislim, jednostavno mi je nerealno da poverujem da bilo ko moze da pomisli: "Hej, nije ovo toliko lose, Ljudi ce vise voleti novog lika nego fan favorite-a iz prethodnog dela, samo ih treba malo pogurati u tom pravcu."

Ono cime sam ja impresioniran je grafika. Prosto mi je nerealno da jedna "kanta' iz 2013. moze da pokrene ovako vizuelno impresivnu igru. Sta bi tek bilo na PC-u... nadam se da ce izaci i na PC-u jednom kao i HZD.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Kidja (27.6.2020)
Stara 27.6.2020, 20:24   #398
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Evo ga još jedan "stručnjak" koji sve zna, a nije ni jednu milisekundu proveo igrajući. Mandragora, do your thing.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 20:30   #399
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Jeste strucnjak. Napisao je sve detaljno i kako jeste i to bolje nego ovi sto su navodno igrali a hvale igru.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2020, 20:34   #400
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: The Last Of Us Part II

Ahaha, ti si našao nekome da kažeš da je "navodno" odigrao igru?! Ajoj Zemljo, otvori se!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Mandragora (27.6.2020)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Harry Potter And Deathly Hallows Part 2 GATTUSO88 Akcione igre 3 12.7.2011 13:56
ASUS ENGTX460 nv4_disp.dll Infinite Loop (Graficka kartica riknjava part 2) Shlaymara Kvarovi 7 24.11.2010 18:09
defrag C part. HDa cime i kako??? Levčanin Aplikativni softver 2 30.3.2010 14:52
5000+ i igranje na vazduhu, part I mad_skillz Overklok 74 22.10.2007 20:16
Kako da instaliram part magic? cages Aplikativni softver 11 29.9.2006 20:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com