Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.11.2009, 0:51   #1081
miticfam
Veteran
 
Član od: 10.12.2006.
Poruke: 689
Zahvalnice: 209
Zahvaljeno 110 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ja zaista igram polako ali mi ja ta krcma nekako promakla, ne znam ni ja kako ali jeste
miticfam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 1:07   #1082
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Propustio si drugi po velicini objekat u onolicnom Lotheringu.
Ajde sto je tamo moglo da se dobije par questova ali ono sto mi je tamo najvise leglo jeste trgovac kom cu da uvalim nepotreban inventar, pa makar za sicu jer se vreca prepunila i vec po ulasku u Lothering vise nista nisam mogao da uzmem. Naravno tu mi je i Leliana koja mi definitivno za sada vise vredi nego onaj lajavi krelac Alister.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 1:08   #1083
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Kad pređeš mostić odmah desno, gde stoji ona grupa rudara... "preko puta" od Elderke. Da znaš u sledećem prolasku.

BTW, vi što se žalite na fajtere, koliko im budžite konstituciju? Kod mene su prvi put svi magovi imali 20+, rogui 25+ a fajteri 30+, kontam da je to najvažniji atribut u mom načinu igranja. Mislim, džaba 28+ magija i otključavanje svih dometa već u 7. nivou ako mag padne čim ga neko pipne zbog konstitucije 11...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 1:17   #1084
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
BTW, vi što se žalite na fajtere, koliko im budžite konstituciju?
Ne zalim se na fajtere nego samo na Alistera. Inace svaki level im na konstituciju dodam bar +1, ali to ne menja stvari da Alister suck. Pa i moj glavni lik je warrior i razvijam ga na gotovo isti nacin kao i Alistera pa ne pada ni priblizno tako brzo kao ovaj.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 1:36   #1085
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Brate duša mi na nos izađe dok dođoh do Werewolf laira trista soba u svaku po petnaestina kostura svaki mi od junoša vuce po 6-7 rana a tek treba da se obračunam sa gomilom zubonja
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 2:00   #1086
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ja nemam tih problema sa Alistairom. Ne znam kako vam on previše pada. Neko negdje reče da je kod njega problem što u startu ima slabu konstutuciju. Nabijte mu konstituciju na pristojan nivo, dajte mu dobar armor, i ne bi smjelo biti problema. Padanje zavisi od konstitucije i armora. Ja sam mu dao Templar armor. Inače dobar je onaj Blod Dragon Armor , ali ja ga nosim, ne dam ga Alistairu niti bilo kome , a i on nema toliki STR, treba 38. Ostale dijelove tog armora još nisam kupio u kampu, kasnije ću, zasad nosim samo onaj osnovni dio.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 2:03   #1087
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Heh... ja za sad nikome nisad dodao ni poen konstitucije. Dva nivoa Con-a (6 poena), koliko je to, 30hp? Ne deluje mi ko sjajna investicija.

Mada jesam par puta dodavao Willpower nekim likovima (uglavnom sam kalkulisao tako da mogu uz aktivne modove i sve bitnje talente da bace po jednom, pa ako nema dovoljno, onda buzdim Willpower).
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 2:12   #1088
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Con nije narocito korisna po meni. Pored HP, povecava physical resistance ali to i nije tako bitno.

Snaga takodje povecava HP i to mi se cini bitnijim.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 2:30   #1089
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Physical resistance povecavava bilo koji od str/dex/con. Slicno sa mental i druga 3 atributa.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 10:43   #1090
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Kako da povecam skladistenje loota?Treba li da budzim snagu ili nesto drugo?
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 10:47   #1091
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.099 puta na 2.674 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ne, traba da kupujes ranceve od trgovaca.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
Goldfinger (16.11.2009)
Stara 16.11.2009, 11:32   #1092
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Ja sam inventar ovaj put čestito ispraznio, sve gift-ove sam ostavio u Soldier's Peaku, i druge stvari, neke prodao, pa u quest na novu lokaciju odem sa oko 25/80 inventarom.

Da pitam za poklone, zasad još nikome ništa nisam davao, osim "ono" što sam dao Morrigan a što je aktiviralo Flemeth quest. Da li im napamet dajete da vidite da li im taj poklon odgovara ili kako? Znam da se iz razgovora može tu i tamo vidjeti koji poklon bi nekome odgovarao, više-manje, ali to znam samo za neke osobe. Da li se puno dobija sa tim da im se daju pokloni? Znam da to diže reputaciju ali reputacija mi nije posebno značajna osim ako će mi zbog nje davati neke questove. Jedino kod Zevrana imam minus reputaciju, mislim -16, šta god da sa njim pričam dobijem minus , ali Zevran mi nije značajan pa mi je svejedno.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 12:19   #1093
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Uvek dobijaš +6, pa +5, pa +4...

Morrigan
Spoiler za pokloni:
voli nakit, ogrlice, lančiće i slične stvari... Na kraju je središ zlatnim ogledalcem kakvo je imala kao dete.


Alister
Spoiler za pokloni:
koliko sam video voli fancy piva, svoj ulepljeni amulet iz Redcliffe, razne statuice...


Wynne
Spoiler za pokloni:
daj one knjige o blood magic i drugim magijama


Lilijana
Spoiler za pokloni:
pada na najrazličitije stvari i najlakše je zadovoljiti, ali glavni pokloni su Andraste's Grace (našao 2 do sad - jedan u šumici i drugi u alianage) i cipele...


Sten
Spoiler za pokloni:
voli one portrete... ko bi rekao.


Psu ne moraš ništa davati,
Spoiler za pokloni:
njegove koske možeš dati Šejlu ili Lilijani. Ne pitaj


Shale
Spoiler za pokloni:
koliko videh obožava "Oh Shiny!" kamenčiće sa atributom, dakle kad nađeš dragi kamen koji je gift i piše da je izuzetan, to je za njega...


Zevranu
Spoiler za pokloni:
daj daelish rukavice i... zaboravih šta je drugo... zlatnu polugu i slično.


Al' u suštini svako od glavnih likova ima 2 glavna poklona, plus gomilu drugih koje može da dobije, i po jedan quest...
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
Aljosa (16.11.2009)
Stara 16.11.2009, 12:29   #1094
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Od njihovih questova zasad imam Flemeth za Morrigan i Lenianinu bivšu gazdaricu. Da li questove kod ostalih aktiviran tako što imam određenu reputaciju ili se aktiviraju kada pređem određen procenat igre? Jer kod Morrigan je bilo davanje onog poklona (na kojem je čak ovoreno pisalo da je za nju , na ostalim poklonima to ne piše) ali quest za Lelianu nisam dobio preko poklona.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 12:45   #1095
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Dragon Age: Origins Equipment Database

- fully searchable equipment database for the game (about 1100 items, including all armor, weapons, and other trinkets you'll be picking up during your fight against the Darkspawn)
- begun work on our Dragon Age: Origins walkthrough
- set item database
- codex database will be coming soon

http://www.gamebanshee.com/news/9575...-database.html
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 12:56   #1096
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Not cool man, takve baze su ok kad pređeš igru 9 puta pa posle godinu-dve poželiš da vidiš ima li nešto da si propustio i pokažeš sebi da je bolja i punije nego što si bio uveren, ali sad, nepunih mesec dana nakon izlaska, dok nisi ni jednom prešao do kraja? Zašto?
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
mmn2911 (16.11.2009)
Stara 16.11.2009, 13:14   #1097
Aljosa
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Beograd - Zemun
Poruke: 504
Zahvalnice: 116
Zahvaljeno 51 puta na 38 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aljosa
Određen forumom Re: Dragon Age

@Eniaroyah: ovo mi je bas trebalo. Za Sten-a najvise. Nikako nisam mogao da pronadjem koji poklon njemu odgovara, a stalno ga vucem sa sobom. Pokusam da pricam sa njim on nista.
Evo otkad sam u Orzammaru, smucila mi se cela igra. Ovi tuneli su toliko monotoni da samo idem napred i ignorisem bilo kakvu pricu samo da bi ih presao. Ubise od smora.
Aljosa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 13:24   #1098
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
Not cool man
Bazu nisam gledao, niti namjeravam, niti imam vremena , našao sam link i prenio ovde, možda nekome zatreba ili voli takve stvari, ili bar da si bookmarkuje za kasnije.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 14:04   #1099
Aniketos
Novi član
 
Član od: 31.10.2009.
Lokacija: Šume severa.
Poruke: 29
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Alister voli sve što ima veze sa magijom, a Vin knjige. Piše ti u kodeksu, ali mislim da tu informaciju dobiješ tek nakon što nabaciš reputaciju na jedan nivo iznad neutralnosti.

Nego, ima jedna žena koju sam video na par slika, a i na autorun tokom instalacije, ali koja se ne pojavljuje tokom igre. Da je nije neko kojim slučajem sreo? Meni su na kraju u kodeksu falile informacije o jednom ili dva lika.

Ovo je ona:

http://www.downloadmunkey.net/images8/daow-08.jpg

Ili je ipak reč o totalno random liku koji je trebalo da služi kao primer kako bi protagonista mogao da izgleda?

Druga stvar, pre nekoliko meseci izašla je knjiga Dragon Age: The Stolen Throne koja govori o tome kako je Marik postao kralj a Logejn heroj.

Ko nema nameru da pročita, nek baci pogled, naročito na boldovani deo:

Spoiler za Radnja:
The novel opens with the country of Ferelden occupied by the neighbouring Orlesian Empire. Queen Moira, who sought to expel the Orlesians has been killed by traitors, but her son Maric has escaped. While attempting to flee the assassins who killed his mother Maric encounters Loghain, who is part a band of Fereldan outlaws. Having no real alternatives, Maric joins up with them. However Maric is not able to stay at the outlaw camp long, as a force looking for Maric attacks. Yet, Loghain is able to lead Maric to safety by taking him to the Korcari Wilds, a region avoided by most due to its danger. Here they meet the mysterious Witch of the Wilds, who enables them to pass through the Wilds safely. She provides this help on the condition that Maric makes her a promise. What this promise is is unknown.

After escaping the Wilds Maric and Loghain meet up with the Moira’s rebel soldiers. Amongst these troops is Rowan, Maric’s betrothed. The next few years see Maric, Loghain and Rowan become close friends as they strengthen the rebel army until it is in a position take Gwaren, a Fereldan town. Katriel, who claims to be a messenger, warns them of an impending attack on Gwaren and they are able to repel it. After this, Katriel and Maric begin a relationship. However, Katriel is a spy for Meghren, the Orlesian King of Ferelden. She provides Maric with false information that convinces him to attack the town of West Hill. This attack results in massive loss of life for the rebel army, and Maric, Loghain and Rowan being separated from the remainder of the army.

Regretting her deception and developing real feelings for Maric, Katriel leads Maric, Loghain and Rowan to the Deep Roads, a series of underground tunnels, in order to return to Gwaren. Once they return to Gwaren, they find the remnants of the rebel army and once again secure the town. By this time, Loghain and Rowan have formed a romantic bond, but Loghain has also discovered Katriel’s betrayal and reveals it to Maric. After discovering her actions, Maric kills Katriel. Following her death, Loghain encourages Rowan to become Maric’s wife and queen, for Maric and Ferelden’s benefit. She agrees and with increased momentum and growing outrage at the continuing cruelty of the Orlesians, there is now widespread support for Maric and the rebel cause. Victory is all but assured for the rebels.

The novel closes with Mother Ailis, who once lived within the outlaw camp, telling Maric’s and Rowan’s son Calain stories of his father, and revealing that Maric has become a popular king, Loghain has become a powerful lord and has married and had a daughter, and that Rowan has died after long illness. After relating this, Ailis chases after Calain, who has run off into the distance.

Poslednja ispravka: Aniketos (18.11.2009 u 15:08)
Aniketos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2009, 14:19   #1100
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Dragon Age

Da nije artwork za Wynn/Flemmeth?

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (16.11.2009 u 14:29)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bioware, dao, dragon age, dragon age origins, origins, role-play, rpg


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dragon Ball online VladarTame Mrežne igre 4 26.2.2009 2:38
MSN - pomoć Pedinho Aplikativni softver 3 4.12.2008 16:45
Cooler Master CSX Green Dragon pharaon.92.bc Ostale komponente 1 1.9.2008 13:51
Metalci spasavaju princezu Covenant Cvet kompjutera 28 12.10.2007 16:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com