Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.3.2007, 2:15   #1
alien
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Poruke: 97
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Mozilla Firefox nece da radi

Mozilla Firefox (2.0.0.1) nece da otvara ni jednu stranicu dok opera,internet explorer rae normalno.E sad posto Mozilla Firefox u sebi ima plugin za flashget koji umnogome olaksava posao pri downloadu sto nije slucaj sa operom kako da osposobim Firefox da radi.Pokusao sam sa unistalingom ali nije pomoglo.Do juce je sve normalno radilo kad odjenom nece pa nece.Prihvatam bilo koji predlog sem formatiranja particije.
alien je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 11:06   #2
marxo
Član
 
Član od: 23.7.2006.
Lokacija: Kikinda - WPC.HQ
Poruke: 321
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 39 puta na 27 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku marxo Slanje poruke preko MSN-a korisniku marxo Slanje poruke preko Yahooa korisniku marxo
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Formatiranje ti ne bi predlozio nijedan normalan covek (bar sto se toga tice)...
Probaj logicno resenje i udri update na jucerasnju verziju 2.0.0.2 mozda su popravili bug... Ako to ne radi moras pruziti jos informacija o samoj konekciji i npr. tipu modema koji koristis (mada to moze biti nebitno ali...). Uzdravlje...

Poslednja ispravka: marxo (4.3.2007 u 11:53)
marxo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 11:26   #3
smeker
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 223
Zahvalnice: 87
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

imao sam slicne probleme nece da otvori neke stranice pise sttoped i tako te gluposti skidao sam opet i sta vec nisam probao ali nece moj odgovor je ovaj koristi operu ili ie7 a ako neams onda ie6 i skini sa yahoo-a tab da imas i to je to mada ja koristim operu 9.10 i ie7
smeker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 18:51   #4
sasa843
Član
 
Član od: 18.2.2007.
Poruke: 37
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Ako koristis neki firewall pogledaj da li si slucajno zabranio izlazak Firefox-u na internet.
sasa843 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2007, 19:05   #5
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

tools->options->general->connection settings - treba da ide direktno, ili ako koristis neki proxy onda tu treba da ga podesis (u svakom slucaju podesavanje treba da bude isto kao u drugim browserima koji rade).

Sto se samog firefoxa tice, meni se cini da je najstabilnij verzija 1.5, tako da ako ovo ne upali probaj sa starijom verzijom.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.3.2007, 0:18   #6
Predrag Stankovic
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: NRW, Nemačka
Poruke: 4.522
Zahvalnice: 999
Zahvaljeno 666 puta na 458 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Predrag Stankovic Slanje poruke preko Skypea korisniku Predrag Stankovic
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Nemoj da mislis da te za*ebavam, posto neznam koliko imas iskustva sa kompjuterima, da nisi slucajno ukljucio Work Offline
Predrag Stankovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2007, 19:03   #7
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Slican imam problem.Naime od kad sam jutros updatovao na 2.0.0.3 vise nije upotrebljiv.Izbacuje dobro poznatu poruku:
Citat:
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at www.sk.co.yu.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.
Dok svi ostali radi Mozilla ni da bekne.Jos cudnija stvar je sto ne mogu da je uninstaliram .Smrdi mi Win....
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 20:45   #8
Acid
Član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 188
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 14 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Slican imam problem.Naime od kad sam jutros updatovao na 2.0.0.3 vise nije upotrebljiv.Izbacuje dobro poznatu poruku:

Dok svi ostali radi Mozilla ni da bekne.Jos cudnija stvar je sto ne mogu da je uninstaliram .Smrdi mi Win....
Meni se ovo deshava od novog upadate 2.0.0.8 chini mi se.....IE 7 radi normalno...medjutim FF ni da mrdne kao ni opeta....skenirao sam komp (normalno i iz safe mode-a) apsolutno je chist....podeshavanja za ff su ista kao i za IE 7...konekcija je w-less...probao sam i sa iskljuchenim Av-om (AVAST) i sa iskljuchenim firewallom (comodo...ff stavljen na allow) i nishta....chak sam radio i reinstalaciju FF i dalje nishta....

Dajte josh neki savet ne mogu da koristim ovaj IE 7 ubija me..... a nema potrebe da radim format....
Acid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 20:52   #9
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Citat:
Acid kaže: Pregled poruke
Meni se ovo deshava od novog upadate 2.0.0.8 chini mi se.....IE 7 radi normalno...medjutim FF ni da mrdne kao ni opeta....skenirao sam komp (normalno i iz safe mode-a) apsolutno je chist....podeshavanja za ff su ista kao i za IE 7...konekcija je w-less...probao sam i sa iskljuchenim Av-om (AVAST) i sa iskljuchenim firewallom (comodo...ff stavljen na allow) i nishta....chak sam radio i reinstalaciju FF i dalje nishta....

Dajte josh neki savet ne mogu da koristim ovaj IE 7 ubija me..... a nema potrebe da radim format....
Nisi jedini, evo opet je bilo nekih problema izgleda da je do servera.Medjutim evo meni sada sve radi Ok.Dok celo jutro nisam mogao da se konektujem.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 20:57   #10
Acid
Član
 
Član od: 18.9.2007.
Poruke: 188
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 14 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Mozilla Firefox nece da radi

Citat:
PAIN kaže: Pregled poruke
Nisi jedini, evo opet je bilo nekih problema izgleda da je do servera.Medjutim evo meni sada sve radi Ok.Dok celo jutro nisam mogao da se konektujem.
Meni i dalje ne radi a toliko sam se odvikao od IE da je to strashno jedva se snalazim
Acid je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako podesiti ISDN da radi na 128 kbps jaba.hut Internet usluge 7 31.5.2007 11:54
Mozilla Firefox 3.0 Alpha1 oluja Internet tehnologije 9 14.4.2006 5:06
Laptop nece da se pokrene Robert Prenosni računari 6 1.2.2006 11:31
Sta je sa forumom!? dzambo Forum o forumu 27 10.1.2006 18:35
Problem sa mp3 playerom? Na nekom XP-u radi na nekom ne... Master Neo Foto i audio/video 7 5.1.2006 2:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:11.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com