Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.8.2018, 11:46   #12481
mciggzy
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 11160 Myryewo Reputacija: ■■■■■■■■□
Poruke: 1.515
Zahvalnice: 605
Zahvaljeno 2.479 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ehej, da prijavim da sam gledao u bioskopu Spijun koji me je sutnuo.
Simpaticna komedija, koja ce vas drzati tokom celog filma, tako da sam zadovoljan, bilo je i smeha. Sustinski, poslednjih par filmova koje sam gledao u bioskopu su bili slicni, i nisam zazalio, mada nije da su neka remek dela - Ousns ejt i Gejm Najt... a super mi je bilo i Tiho mesto
mciggzy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2018, 12:53   #12482
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.660
Zahvalnice: 1.648
Zahvaljeno 695 puta na 482 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
code master kaže: Pregled poruke


The Day After je TV film iz 1983, koji prikazuje fiktivni konflikt izmedju NATO i Varšavskog pakta i posledice nakon nuklearnog napada. O propagandi, rusofobiji koja je prisutna i danas u Americi i o ostalim stvarima ne želim da komentarišem, ali ono što je svakako poenta je prikaz kako izgleda dan posle svega i svakako je veoma potresno i uznemirujuće (originalna zamisao je bila da se prikaze još realniji prikaz od posledica nuklearke i radiacije ali su smatrali da bi za gledaoce bilo previše). Na momente film ume da spor ali na kraju veoma efektivna TV drama, film je tada pogledalo veliki broj gledalaca ispred malih ekrana i zanimljivo da je tadašnji pokojni predsednik Ronald Regan rekao da ga je film bacio u depresiju, ali ja mu ne verujem.


Ocena 7/10
Film sam gledao kao klinac. mozda nisam imao ni 7 godina. Scena kada bombe eksplodiraju i oni ljudi koji se trenutno pretvore u kosture mi je ostala urezana u glavi. Znam da sam se dugo posle toga pokrivao preko glave kada spavam i tesio sebe tipa "ma nece nas, sto bi neko bacio atomsku bombu na nas"
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2018, 14:14   #12483
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Deadpool 2 (2018)



Isti stil i humor kao u prvom delu. Odabir muzike fenomenalan, reference na pop-kulturu odlične... tako da je zabava i dalje na visokom nivou. Utisak mi kvari priča - meni deluje da se od 30-40% filma zbrzano uvode neki novi likovi i negativci od kojih niko nije upečatljiv, i stvari se dešavaju tek da se nešto dešava kao podloga za akciju i fore. Prvi mi je bio 9 a ovaj je recimo 7.5 - 8.

Blade Runner 2049 (2017)



Priča mi je zanimljiva, scenografija i muzika dobri ali... Sama atmosfera prosto nema ono nešto što je original imao. Odabir boja je takav da scene često budu u jednom tonu i u par navrata me je podsetio na neke stilizovane video igre ali ona mračna, nadrealna atmosfera iz originala ne postoji. Režija isto lepa ali i tu nešto fali, npr. na samom kraju filma ima puno potencijala da se stvori neka jaka emocija ali ništa od toga jer nema nikakvog fokusa na likove, glumce i njihovu glumu, već sve ostaje u okvirima lepuškastog i stilizovanog. Sve u svemu fin film ali ne uspeva da ponovi upečatljivost originala. 7.5

EDIT: Posle sveg ovog vremena, kad god pustim poslednji monolog Rutger Hauera iz prvog dela, ceo se naježim (kreće od 1:45, nešto ne radi link sa "start from")

Blade Runner - Final scene, "Tears in Rain" Monologue (HD)

Poslednja ispravka: Aibo (13.8.2018 u 14:28)
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.8.2018, 23:07   #12484
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

SICARIO 2



Dobar, na tragu prvog dela, ali se vidi da nisu imali preteranu ambiciju da idu u neke dubine koje doseže predhodnik, već sve više ostaje na nivou turobnog, atmosferičnog trilera sa par efektnih akcionih scena. Jedna scena/odluka pred kraj totalno kvari utisak, dou, mogli su/morali su to bolje da odrade, naročito s obzirom na finalnu scenu u filmu.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pipboy na korisnoj poruci:
caine (14.8.2018)
Stara 14.8.2018, 2:20   #12485
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Slazem se, dobar gritty triler. Jedino mi je kraj, koji izgleda kao da je izasao iz nekog drugog (vise mainstream) filma, pokvario utisak...

A pogledao sam i The Spy Who Dumped Me. Glupa, ali zabavna akciona komedija, koja mesa buddy komediju, parodiju na spijunske filmove i krvavu (R-Rated) akciju. Mila Kunis i Kate McKinnon imaju dobru hemiju (Kate je posebno zabavna za gledanje), film je smesan i dinamican, i dramaturski je sve dosta dobro postavljeno...
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2018, 6:16   #12486
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Patient Zero (2018)

IMDb

RottenTomatoes





YT trejler


Ukratko :

Detaljnije : nisu baš zombiji u romerovskom smislu reči,ali jesu u granicama zombi sub-žanra.
Zaplet je toliko tanak da bi stao u malo složeniju rečenicu,pa mu ni nešto poznatija B-ekipa nije pomogla.Režija je skoro-pa-nepostojeća.
Met Smit (jedanaesti doktor Hu) je glavni dasa od koga zavisi sudbina ljudskoga roda,Natali Dormer je vkv-nosilja njegovog semena (spojite to dvoje i jasno vam je da će se ubuduće rađati samo rugobe),a poseban piš predstavlja Stenli Tuči kao super-inteligentni,super-agresivni,super-snažni ćelavo-zombastični oberštumfirer.
Završetak je ostavljen otvorenim za nastavak,što će vas navesti na držanje palčeva zombijima da ih iz'edu sve odreda i to iz ovih stopa.Bruka.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.8.2018, 14:22   #12487
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Viking Destiny (a.k.a. Of Gods and warriors) (2018)
https://www.imdb.com/title/tt5657280/



Po posteru bi čovek očekivao kršinu od filma, kad ne lezi vraže, pacifistički pokret među vikinzima! Zemljo, otvori se...
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Viking Destiny (2018) BDRip.x264-SPOOKS[rarbg].zip (20,0 KB, 6 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (14.8.2018 u 20:37)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2018, 11:27   #12488
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.293
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.963 puta na 2.385 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Nice Guys (2016)



Krimi komedija smeštena u LA 70-ih. Zanimljiva priča sa gomilom neočekivanih situacija, dobar humor, dobra gluma... Ryan Gosling zapravo može da glumi drugačiju ulogu kada mu je daju. Mogu reći da su me propisno nasmejali i zabavili. 8

Gangster Squad (2013)



Film je gledljiv i dovoljno zabavan mada je praktično kopija The Untouchables-a. Znači grupa nepotkupljivih se sakuplja da obori krimi vođu... sve je OK ali već viđeno a ovaj film ni na koji način ne blista niti se bilo čim izdvaja. 6.5
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.8.2018, 16:42   #12489
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

First Reformed (2017)
https://www.imdb.com/title/tt6053438/



Dobar i mučan na neki način, film. Sa čovekom i njegovom potragom i dilemama u vezi sa Njim.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip First Reformed (2017) WEB-DL.x264-FGT.zip (38,7 KB, 3 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (15.8.2018 u 22:15)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2018, 3:44   #12490
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.887
Zahvalnice: 779
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upgrade (2018)



Očekivao sam neku akcionu zezanciju a dobio sam odličan, niskobudžetni kiberpank (sajberpank? ) film. Vidi se da se štedelo na specijalnim efektima ali u scenama gde ih ima su i više nego pristojni. Svi glumci u filmu su za mene anonimusi koji su odradili korektan posao. Radnja je dobra, brza, i fokusirana, ne tupe ga mnogo niti se bave previše nebitnim stvarima. Priča počinje kao mnogo puta viđen scenario ali ima odličan kraj. Dopada mi se kako su snimane scene borbi, kamera kao da je fiksirana za glavnog glumca, nešto poput onih kamera koje postavljaju biciklisti kada se spuštaju niz planinu. U svakom slučaju, deluje atraktivno.

Ako niste gledali trejler, nemojte, jer previše otkriva. E da, i glavni glumac izgleda kao mlađa kopija Toma Hardija.
Od mene 8.5/10.

Poslednja ispravka: Vladimirus86 (16.8.2018 u 10:14)
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2018, 12:54   #12491
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.337
Zahvalnice: 4.511
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Vladimirus86 kaže: Pregled poruke
Upgrade (2018)



Očekivao sam neku akcionu zezanciju a dobio sam odličan, niskobudžetni kiberpank (sajberpank? ) film. Vidi se da se štedelo na specijalnim efektima ali u scenama gde ih ima su i više nego pristojni. Svi glumci u filmu su za mene anonimusi koji su odradili korektan posao. Radnja je dobra, brza, i fokusirana, ne tupe ga mnogo niti se bave previše nebitnim stvarima. Priča počinje kao mnogo puta viđen scenario ali ima odličan kraj. Dopada mi se kako su snimane scene borbi, kamera kao da je fiksirana za glavnog glumca, nešto poput onih kamera koje postavljaju biciklisti kada se spuštaju niz planinu. U svakom slučaju, deluje atraktivno.

Ako niste gledali trejler, nemojte, jer previše otkriva. E da, i glavni glumac izgleda kao mlađa kopija Toma Hardija.
Od mene 8.5/10.

+1


Cuo sam dobre stvari ali nisam citao niti video apsolutno nista pre gledanja. Poceo je malo cudno, konfuzno kao da je izmesano par zanrova.....I onda se fokusira u kasnijim delovima i odlicno mi je legao na kraju. Kao sto rece, vidi se da je budzet nesto manji, ima svoje mane, ima tu nekih rupa i likova koji su mogli malo bolje da se razrade...ali na kraju svega poprilicno zabavan i dobro osmisljen film. Glavni glumac odlican, nije bas potpuni anonimus (Prometheus, Invitation, Spiderman i jos neki) ali mi je cudno da lik ne dobija vise uloga. Odlican je i u Invitation. Mozda ga mesaju sa Tom Hardijem
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2018, 13:25   #12492
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.652
Zahvalnice: 2.253
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Kodachrome (2017), https://www.imdb.com/title/tt1880399/



Set during the final days of the admired photo development system known as Kodachrome, a father and son hit the road in order to reach the Kansas photo lab before it closes its doors for good.

Jedna od boljih drama koje sam ikada gledao! Ed Harris savršeno odglumio umirućeg namćora, Jason Sudeikis takođe na visini zadatka, Elizabeth Olsen dovoljno dobra, izvanredni snimci putovanja lokalnim putevima, odličan prikaz završetka jedne ere. Dobra muzika. Film će, pretpostavljam, više prijati starijim generacijama, onima koji nisu rođeni i ceo život odrasli u digitalnom dobu.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2018, 18:50   #12493
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Meni je najviše smetalo što je upravo tim tehničkim stvarim vezanim za analogne foto-aparate dato i najmanje vremena u filmu, koji je pre svega hteo da bude drama na relaciji otuđeni sin-nadrndani ćale (što je sasvim ok i dobro odrađeno), ali su propustili priliku da naprave zanimljiviju retrospektivu i studiju tih tehničkih momenata (čemu ne pomaže ni rogobatno ubačen omaž fotografijama kao takvima u finalu filma).
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.8.2018, 23:32   #12494
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.652
Zahvalnice: 2.253
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Verovatno bi to bilo suviše komplikovano nama koji se apsolutno ne razumemo u fotografiju. Ja recimo nisam primetio da "je upravo tim tehničkim stvarim vezanim za analogne foto-aparate dato i najmanje vremena u filmu", valjda zato što nisam ni čuo za Kodachrome tehnologiju ranije
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2018, 9:29   #12495
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Gangcheolbi aka Steel Rain (2017)


IMDb

AsianWiki

RottenTomatoes (žene pojma nemaju šta su sve muškarci sa čvarcima na ramenima u stanju da urade)




YT trailer


Noviji južnokorejski koga mirne duše mogu preporučiti i ljubiteljima njihove kinematografije,ali i ljubiteljima zapadnjačkih akcionih trilera.Zaplet je izrazito spekulativan,ali nije neverovatan : grupici severnokorejskih je generala dozlogrdilo to što ih debeli Kim godinama maltretira i skraćuje za glavu,pa rešiše da ubiju dve muve istim udarcem - atentat na njega uz vojni puč i pičenje nuklearkama po Japanu,J.Koreji i murikanskim bazama u okolini.
Režija je zanatski solidna,scenario teče bez neoprostivih nelogičnosti,gluma veoma dobra (čak i epizodisti imaše svoj dan),muzika odlična (pojačava gledaočevu anksioznost).Akcione scene su zanimljive (vatreni okršaji i borbe prsa-u-prsa) i deluju prirodno (nisu previše uočljivo koreografisane, što često ume biti slučaj).
Blaga ideologizacija postoji,ali je ravnoteža održavana prženjem obe strane,kao i kritičkim osvrtom na uloge Murike i Kine.Neobičnost : "precednik" Kim prikazan kao osoba koja je naklonjena mirnom rešenju (smanjivanje tenzija između dve države ?).

Mane su malobrojne i ne toliko izražene da vas odvrate od filma :
- film je trebalo da bude duži za kojih desetak minuta (doprinelo bi trodimenzionalnosti likova)
- većini belutana koji glumataju Murikance engleski (očigledno) nije maternji,pa deluju nategnuto ; Korejci (srećom samo po par rečenica) engleski u ovom filmu govore gore no što ja parlam klingonski.

Poslednja ispravka: torivoje (18.8.2018 u 9:39)
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku torivoje na korisnoj poruci:
Mac4LiF (22.8.2018)
Stara 18.8.2018, 16:25   #12496
Mario Pavićević
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Mario Pavićević
 
Član od: 4.3.2006.
Lokacija: Izmedju korica
Poruke: 4.644
Zahvalnice: 506
Zahvaljeno 1.136 puta na 820 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mario Pavićević
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
torivoje kaže: Pregled poruke
Operation Red Sea (2018)


RottenTomatoes

IMDb

Wikipedia


YT-trejler



Film namenjen stanovništvu dvaju država : Murikancima i Kinezima...,a nas ostalih ako se sete,sete nas se.
Ne verujete mi ? Pogledajte poslednja 2 kadra.Jedino što se čuje glasi : "Attention! This is Chinese Navy.You're about to enter Chinese waters.Please turn around immediately!
Attention! This is Chinese Navy.You're about to enter Chinese waters.Please turn around immediately!
I repeat!Please turn around immediately!" .
Osim ako ste bili u komi poslednjih par meseci,trebalo bi da znate kakva se igra tamo trenutno vodi sa američkom mornaricom.


Film veoma fokusiran na prikaz šta sve Kina (vojno i tehnološki) može kada je suzdržana.Zaključak o mogućnostima u slučaju stvarnog sukoba donesite sami,ili sačekajte neki naredni film (kladim se ,biće takvih još).Ne očekujte priču koja će vas naročito inspirisati ,ali možete očekivati bogatu produkciju,akciju bez prestanka,eksplozije i rafalnu paljbu na sve strane,kaskadersku vožnju,zavidne specijalne efekte,samopožrtvovanje slično onome u našim partizanskim filmovima,dži-aj džejnovsku Kineskinju...
Da budem jasan - ovakav je film bilo potrebno napraviti da bi se pariralo holivuđanskom Delta Force/Navy Seals/US Marines ispiranju mozgova kojim nas dave od osamdesetih i Kina ga je napravila.Neka im je sa srećom i u budućim filmskim poduhvatima.Ovo je prošlo prihvatljivo dobro (ukoliko inače gledate takvu vrstu filmova),bez nekih krupnih mana koje se ne bi mogle progutati.


Komični momenti :

- sklonost kopiranju tuđe tehnike/naoružanja koja izaziva zabunu kod nekineskog gledaoca čije to trupe trenutno gleda (jeste Skar-nije Skar; jeste Mastif-nije Mastif ; jeste Testera-nije Testera...)
- način na koji se obraćaju sagovorniku,pa se čovek u titlu načita kilometarskih prezimena i imena ,dok ne stigne do jedostavne naredbe : "Kreni!"
- nikada do sada u nekom filmu ne videh veći broj ganc-novih uniformi po metru kvadratnom,no što ih bi ovde
- u filmu ginu samo Zhang-ovi (Džang / Čang , ko će ih znati) ,što će reći da je pametno imati jednog takvog uz sebe (da usisa metak)


Isključite mozak,pojačajte ton i prepustite se ra-ta-ta-tiranju.
Sa kojim prevodom si ovo gledao, ono sto ja nalazim je sve neki ocajni Google Translate?
Mario Pavićević je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.8.2018, 19:55   #12497
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Sa kojim prevodom si ovo gledao, ono sto ja nalazim je sve neki ocajni Google Translate?
Čini mi se da je bio onaj sa titlovi tačka com.Kada ga odgledah, bio je taze film i tada nije bilo mnogo titlova u opticaju.Verovatno me je to i nagnalo da ga gledam sa ex-Yu,a ne sa eng-titlovanjem.
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2018, 0:50   #12498
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Mario Pavićević kaže: Pregled poruke
Sa kojim prevodom si ovo gledao, ono sto ja nalazim je sve neki ocajni Google Translate?
https://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=10277&page=65
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Mario Pavićević (19.8.2018)
Stara 19.8.2018, 11:23   #12499
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.013
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 403 puta na 329 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

American Animals (2018)
https://www.imdb.com/title/tt6212478/



Film o istinitom događaju. Mešavina mladalačkih snova i ludorija, težnje ka individualnošću, ima neodoljiv šarm uzburkane mladalačke krvi. I puno dobre muzike. Prva verzija titla, po mom (lošem) običaju, treba mu malo peglanja.
Pesme su najveći problem.
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip American Animals (2018) BDRip.x264-DRONES[rarbg].zip (43,6 KB, 3 puta viđeno)

Poslednja ispravka: Suad Novic (19.8.2018 u 23:09)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Suad Novic na korisnoj poruci:
Dare01 (19.8.2018)
Stara 19.8.2018, 21:35   #12500
Pipboy
Starosedelac
 
Član od: 19.8.2007.
Poruke: 1.947
Zahvalnice: 47
Zahvaljeno 765 puta na 460 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

HERE ALONE



Odlična zombie-survival drama, sa akcentom na samom preživljavanju i dinamici između likova, umesto klasičnog krljanja sa zombikanerima. Glavna glumica odlična.
Pipboy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com