Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Dešavanja i događaji

Dešavanja i događaji Budite na licu mesta dešavanja i događaja

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.5.2018, 13:21   #1
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

Pozdrav svima,
zahvaljujući našim prijateljima iz Computer Landa i Blizzarda dobili smo deset ključeva za pristup beti ekspanzije Battle for Azeroth, novog poglavlja slavnog MMO-a World of Warcraft.
Ključeve ćemo podeliti najposvećenijim igračima WoW-a među forumašima, a da bismo odredili ko zaista voli i igra WoW, potrebno je da napišete nekoliko rečenica o svom WoW iskustvu.

1. Koja je vaša omiljena WoW ekspanzija do sada i zašto? (odgovor maksimalno do tri rečenice)

2. Koju kombinaciju rase i klase ste najviše igrali u WoW-u i zašto. (može i više od jedne kombinacije rase i klase, odgovor maksimalno do tri rečenice)

3. Podelite sa nama neki od svojih zabavnih doživljaja iz WoW-a. (maksimalno pet rečenica, opciono dodati screenshot koji ima veze sa anegdotom o kojoj pišete.)

Propozicije su sledeće:
- Igra traje 8 dana, od utorka 8. maja 2018. do utorka 15. maja 2018. u 18 časova.
- Svaki član foruma ima pravo da napiše jedan odgovor. Razmislite dobro pre nego što postavite svoj odgovor jer naknadno editovanje posta nije dozvoljeno (povlači za sobom diskvalifikaciju).
- Molimo vas da poštujete navedena ograničenja u dužini odgovora, predugi postovi povlače za sobom diskvalifikaciju.
- Prekaljeni veterani WoW-a u redakciji SK izabraće najbolje odgovore, a imena dobitnika objavićemo na ovom topiku do srede 16. maja 2018. godine u 15 časova.

Svim učesnicima puno sreće i vidimo se u WoW-u.
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Kole na korisnoj poruci:
Exodius (18.5.2018), Luka Filipovic (17.5.2018)
Stara 8.5.2018, 15:07   #2
Misax90
Novi član
 
Član od: 5.11.2012.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. "Burning Crusade", zbog toga što je prisutan Illidan ali još bitnije njegovi "Twin Blades of Azzinoth" koje sam toliko želeo za svog lika ali nikada ih nisam dobio. Ekspanziju sam počeo da igram na prelazu za WoTLK, pa je napor dolaska do seta bio utoliko manje izvestan. Rekao sam sebi da kada dođem do seta ispunio sam svoj glavni kvest u WoW-u, pošto igra svakako nema kraj.

2. Vodio sam samo jednog lika sve vreme tokom igranja originala, Night Elf - Warrior. Zamislio sam ga klasično kao fighter-a koji tuče sa dva oružja ali kada sam krenuo da igram svi su tražili nekog "tenka" i terali me da nosim štit i oružje, pretpostavljate da nisam znao da postoje podele na DPS,Healer itd. pa sam mislio da sloboda postoji, I was wrong. Sve u svemu veći deo igranja WoWa sam solirao ali zaista sam uživao u svom liku i vilenjačkim predelima, bilo je to magično iskustvo.

3. Moj prvi susret sa WoW-om je bio na početku srednje škole kada sam se preselio u Novi Sad, ušao sam u igraonicu tražeći WoW, zamolio sam jednog momka da mi pokrene igru i kada sam napravio lika bio sam zatečen, očekivao sam strategiju, mislio sam da je to nešto poput "Warcraft 3" samo što napraviš svog heroja na početku, svi su mi se smejali nešto tipa "Hahaha e gari...", najveći fazon je što tada još nisam igrao ni W3, samo sam čitao o njemu.
Muzika - naprosto je toliko dobra da sam je često koristio kao uvod u D&D sesije koje sam vodio nekada. Istraživanje sveta je naprosto bilo nešto toliko magično u to vreme da je to neopisivo, nismo znali gde se šta nalazi, o patuljačkom gradu Ironforge smo pitali usputne igrače kako stići do njega, preko snežnih brda, nije bilo nikakvog drugog načina da to saznamo sem igranjem. Ovo prethodno nema veze toliko sa samim in game iskustvom ali je deo mog lepog i zabavnog iskustva sa WoW-om. Od tada nostalgiju i propušteno avanturisanje nadoknađujem skupljanjem likova na kartama u Hearthstone-u, kraftao sam Illidana iako je loša karta ali ga volim zbog starih WoW dana.
Misax90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2018, 7:55   #3
Existenz1985
Novi član
 
Član od: 8.5.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. World of Warcraft: Cataclysm. Do ove expanzije wow je jos uvek bio onaj stari wow, sa ne tako puno izmena u svim sferama.

2. Night elf - Priest. Izbor na "najt elfa" je definitivno pao zbog filma Gospodar prstenova i Legolasa. A priest, shadow je u prvim verzijama igre bio opasan ubica, a i hiler je uvek potreban

3. Dugo godina sam igrao WOW, od njenog izlaska pa narednih 6-7 godina i naravno sa Diabla 2 sam presao na WOW, kao i svaki ljubitelj Blizzarda. Da ne duzim, imali smo klan (REUNION) uglavnom igraci iz Hrvatske, jedan Bosanac, par Engleza, Holandjana i nas dva Srbina. Raidali smo od 20-24h svaki dan, to su bili 25man raidovi, ali jedan dan raid se oduzio do kasno u noc i ja sam jednostavno umoran zaspao za racunarom. Pritom, blokirao ceo raid jer ne mogu da me uklone i tek nakon pola sata kada je account otisao u afk fazu server me kickovao i drugari su mogli da ubace novog hilera. Da ne pricam sta je sve bilo sutradan kad sam dosao online....
Existenz1985 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2018, 14:34   #4
exanimisgg
Novi član
 
Član od: 11.5.2018.
Poruke: 1
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. Ovo je jako teško,ali moram da kažem Wrath of the Lich King, Kao klinac sam proveo dosta vremena igrajući Warcraft 3 i njenu ekspanziju The frozen throne tako da je wotlk moja omiljena ekspanzija. Takođe mogućnost da se ubije lich king je prava poslastica. Po meni je nova klasa death knight uvela nešto potpuno novo od kako je izašao World of Warcraft.

2. Orc hunter sam često igrao zato što mi se svidela idea da imaš svog ljubimca/kompanjona koji se bori na tvojoj strani,a uz to može da bude bilo koji kompanjon,a ne kao kod warlock-a. Takođe često sam igrao Blood elf death knight.

3. Pošto volim player vs player moja zanimljivost dolazi odatle : bio je warsong gulch tek sam krenuo da igram pvp i bio sam negde level 35,stojali smo jedan plejer i ja na njihovoj teritoriji i odjednom naiđu tri njihova igrača. Borili smo se tako i moj saigrač je umro kao i njihov i ostao sam ja protiv dvojice igrača. Kad je moj igrač pao brzo sam iskoristio feign death da izbegnem par magija i pustim svog ljubimca da se bori,nakon toga sam ustao iskorisito disengage i ubio obojicu sam.
exanimisgg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2018, 18:24   #5
Exodius
Novi član
 
Član od: 16.7.2015.
Poruke: 10
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 3 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. Da ste mi ovo pitanje postavili pre 2 godine i par meseci, rekao bih Wrath of the Lich King zbog toga što smo konačno dobili završetak priče vezane za Arthasa započetu u WarCraft-u III. Sada, najomiljenija ekspanzija mi je Legion samo zbog toga što su objasnili priču oko Illidana i dali nam do znanja da on nije bio tipičan zloća već "haotični dobrica" koji je kršio sva pravila da bi se dokopao moći i odbranio Azeroth od Sargerasa i njegove beskrajne Legije demona. Plus, konačno smo dobili da igramo kao Demon Hunteri a Illidan je vaskrsao i možda ćemo ga videti ponovo u nekoj budućoj ekspanziji.

2. Na kome god realmu sam počinjao da igram, uvek sam imao Human Warlock-a... Ima nečeg interesantnog vezano za to da si neko ko poseduje neverovatnu moć vladavine nad čarolijama i vradžbinama čiji je izvor Fel a pritom komanduješ gomilom demona koji čine ono što im ti narediš. Takođe, Warloci su uvek prikazani kao karakteri koji poseduju moć i nisu uplašeni da je iskoriste u svoju korist.

3. Najzabavniji događaj se desio u periodu na samom početku mog uplovljavanja u World of Warcraft tokom TBC ekspanzije. Kao neko ko je WarCraft igre igrao sa cheatovima samo zbog price, pojima nisam imao o tome koji su statovi prioritetni za moju klasu koja je, pogodili ste, bila Warlock. I dan danas se ortaci, sa koji sam igrao tada, sprdaju samnom u maniru "Šta bre on zna. Nema on pojima. Nemoj njega da pitaš, on je nosio Warriorov mač od kako je došao na max level dok nije dobio Sunfury od Kildžejdena".
Hvala bogu pa se moje znanje drastično poboljšalo što se tiče tog aspekta igre.
Exodius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2018, 1:58   #6
Salieri
Član
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 40
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

1. Omiljena i najbolja mi je Wrath of the Lich King ekspanzija zbog izvanredne price, atmosfere i sadrzaja. Vrhunac WOW-a.

2. Kul mi je bilo igrati Druida koji se moze transformisati u razne zivotinje i "svestrano" igrati sve uloge u timu (tank, dps, healer). Iz tog obicnog razloga sam zavoleo i dosta igrao tu klasu. Jedino sam Hordu igrao i zato logicno je izbor bio Tauren.

3. Jednom sam izasao iz nevidljivosti ispred Stormwinda pred igrace. Niko me ne dira niti provaljuje. I tek posle 15-ak sekundi jedan me autoattack i tada shvataju da nisam njihov. xd
Salieri je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2018, 15:25   #7
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

Hvala svima na učešću i trudu.
Šest forumaša koji su se javili dobiće keyeve u sledećih 7-10 dana (u zavisnosti kada nam Blizzard prosledi keyeve).

Pozdrav do sledeće akcije.
SK
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Kole na korisnoj poruci:
exanimisgg (16.5.2018), Existenz1985 (23.5.2018), Exodius (18.5.2018), Misax90 (30.5.2018), Salieri (18.5.2018)
Stara 30.5.2018, 11:40   #8
Misax90
Novi član
 
Član od: 5.11.2012.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

Da li se zna kada će stići ključevi?

Hvala.
Misax90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2018, 13:05   #9
Kole
Moderator
 
Avatar korisnika Kole
 
Član od: 17.10.2005.
Poruke: 90
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 110 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: Poklanjamo beta ključeve za World of Warcraft: Battle for Azeroth

pozdrav svima
ključevi su stigli tek danas i upravo su poslati
Veliko izvinjenje na dugom čekanju.
Kole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Kole na korisnoj poruci:
exanimisgg (14.6.2018), Exodius (15.6.2018), Salieri (12.6.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
beta, ključevi, wow

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
War Thunder Red Wing Mrežne igre 514 20.11.2020 13:59
Guild Wars 2 - poklanjamo beta keyeve Nenad Vasovic O igrama uopšte 119 16.7.2012 10:31
Neobee i world of warcraft... Apocalyptic Mrežne igre 8 31.1.2010 22:26
Kako se zaštiti od krađa World of Warcraft naloga kreator_ MMORPG igre 12 21.2.2009 4:59
Warcraft World Editor Lucic Nemanja Strateške igre 4 14.10.2007 17:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:47.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com