Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.9.2012, 23:24   #341
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Poceo...
Sta znace br. dusa koje sakupim - pa izgubim kada poginem?
Sta znaci onaj broj pored energije?
I sta znaci hjumaniti kada se desi kod bon fajr?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.9.2012, 23:46   #342
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Duse su ti za levelovanje, kupovanje kod merchanta, popravljanje opreme itd...
Kada umres, mozes da vratis te duse na tom mestu gde si zaginuo, ali mozes da ih pokupis samo ako ne zagines ponovo pre toga.

Broj pored energije je upravo koliko imas Humanity-a trenutno za koriscenje na bonfire-u, koristis ga da postanes Human i onda imas malo bolje stats-e, malo vecu sansu za bolji loot i jos neke beneficije koje se vecinom ticu online play-a.
Sa Humanity-em isto mozes da Kindle-ujes Bonfire, ali samo kad si vec Human, time dobijas 10 Estus Flask-a i naposletku kada se god restujes na tom Bonfire-u koga si Kindle-ovao puni ti do 10.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 0:21   #343
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Takodje kada imas konzumiran humanity mozes da samonujes NPC-a da se bori pored tebe, ali samo kod boss fajtova.
Kad ubijes drugog bossa
Spoiler za Ime bossa:
Minotaura
samo trcis pravo, spustis se niz dvoje spojenih stepenica pa kroz vrata desno (nemoj levo preko mosta jos) i tamo niz stepenice stoji neki NPC sto gleda sa tih zidina u bozije zrake, tj. u sunceve zrake koji se probijaju kroz oblake. Pricas sa njim 2 puta i kada te bude nesto pitao odgovori sa "Yes" i dace ti nesto sa cime mozes da summonujes NPC-a, al samo na oznacenom mesto. To mesto se obicno nalazi ispred vrata gde treba da bude boss.
Znak za summon je drecave narandzaste boje u obliku nekih slova, rec. Tu stanes i dozoves NPCa. Veoma korisno za pocetnike, dobro dodje da imas partnera u borbi. Samo nemoj gledati kako ga tuku ,on ce da drzi aggro a ti udaraj.
Pre nego sto dodjes do tog mesta, ima dosta toga da predjes, meni koji zna vec sve napamet treba 30-40 min , a prvi put preko sat vremena mi trebalo. Taman do tamo da se vec upoznas sa igrom.
I gledaj one hintove na zemlji, to ti dodje kao tutorial za komande.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 2:32   #344
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Skenderevo kaže: Pregled poruke
old games, here I come!
Sacekaj Baldur's Gate enhanced edition, stize sredinom septembra..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Skenderevo (8.9.2012)
Stara 8.9.2012, 9:17   #345
Uruk
Veteran
 
Član od: 30.5.2011.
Lokacija: V o M
Poruke: 623
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 186 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
koristis ga da postanes Human i onda imas malo bolje stats-e, malo vecu sansu za bolji loot i jos neke beneficije koje se vecinom ticu online play-a.
Mene su vec 2x napali fantomi kada sam bio u human formi. Prvo u Blighttownu i sada u nekom svetu u koji me je usisala velika slika u Anor Londo. Mislim da je bolje istraživati lokacije u human formi... Ja sam te humanitije štekao, ali se bojim da sam možda propustio neka dešavanja jer sam češće igrao kao zombi.
Uruk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 12:32   #346
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Takodje kada imas konzumiran humanity mozes da samonujes NPC-a da se bori pored tebe, ali samo kod boss fajtova.
Kad ubijes drugog bossa
Spoiler za Ime bossa:
Minotaura
samo trcis pravo, spustis se niz dvoje spojenih stepenica pa kroz vrata desno (nemoj levo preko mosta jos) i tamo niz stepenice stoji neki NPC sto gleda sa tih zidina u bozije zrake, tj. u sunceve zrake koji se probijaju kroz oblake. Pricas sa njim 2 puta i kada te bude nesto pitao odgovori sa "Yes" i dace ti nesto sa cime mozes da summonujes NPC-a, al samo na oznacenom mesto. To mesto se obicno nalazi ispred vrata gde treba da bude boss.
Znak za summon je drecave narandzaste boje u obliku nekih slova, rec. Tu stanes i dozoves NPCa. Veoma korisno za pocetnike, dobro dodje da imas partnera u borbi. Samo nemoj gledati kako ga tuku ,on ce da drzi aggro a ti udaraj.
Pre nego sto dodjes do tog mesta, ima dosta toga da predjes, meni koji zna vec sve napamet treba 30-40 min , a prvi put preko sat vremena mi trebalo. Taman do tamo da se vec upoznas sa igrom.
I gledaj one hintove na zemlji, to ti dodje kao tutorial za komande.
Bre ja sam pricao sa njim i nista... mozda sam trebao da budem u human formi....Imam utisak da se ova igra najbolje igra uz guide, sanse da sam provalis sve cake su male. Jedino uz vise playthrough-a.......Kad vidm koliko ima caki i tajna, gotovo da mi zao sto sam obrisao.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 13:29   #347
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Uruk kaže: Pregled poruke
Mene su vec 2x napali fantomi kada sam bio u human formi. Prvo u Blighttownu i sada u nekom svetu u koji me je usisala velika slika u Anor Londo. Mislim da je bolje istraživati lokacije u human formi... Ja sam te humanitije štekao, ali se bojim da sam možda propustio neka dešavanja jer sam češće igrao kao zombi.
Spoiler za U Depths-u, kada si u human formi:
Napada te na tri random mesta neki zli vitez, koga ako ubijes dobijas njegov thorn oklop


PS. Human forma treba da se nabaci kada uvezbas nivo, pre boss fajtova, inace si dzaba trosio humanity..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2012, 14:15   #348
Uruk
Veteran
 
Član od: 30.5.2011.
Lokacija: V o M
Poruke: 623
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 186 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Moracu ponovo da obidjem neke predele za koje sumnjam da sam obilazio samo kao zombi, pa cu da vidim sta ce sve da izleti.
Uruk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 0:08   #349
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Ovo nece igrati oni sa slabijim zivcima definitivno! Ja sam na granici...jbt bon fajr je nekad i mnogo nakon BOSSa udaljen
I ove kontrole su pomalo debilne (mis -tastatura), bas je nekada los osecaj kontrole
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 1:16   #350
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Potrebno je naviknuti se, sto se tice bonfire-a, ne, nije potrebno uvek naci nov bonfire, jer je igra prepuna precica. A sto se tice zivaca... Pa ja sebe smatram za igraca sa slabijim zivcima, a evo, vec sam ulozio desetak sati u igru... I idem dalje, vec sam zazvonio prvo Zvono... Dodjavola, koliko su me oni gargojli namucili...
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 2:00   #351
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
vukodav kaže: Pregled poruke
Potrebno je naviknuti se, sto se tice bonfire-a, ne, nije potrebno uvek naci nov bonfire, jer je igra prepuna precica. A sto se tice zivaca... Pa ja sebe smatram za igraca sa slabijim zivcima, a evo, vec sam ulozio desetak sati u igru... I idem dalje, vec sam zazvonio prvo Zvono... Dodjavola, koliko su me oni gargojli namucili...
Da si samonovao onog NPCa, mozda bi ih i iz prve ubio. Al igra ima dosta skrivenih stvari i treba sve povatati, i pored toga sto NPCovi malo teksta izgovaraju, negde izmedju redova nalazi se neki skriveni hint, nije ih za potceniti.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 2:09   #352
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Da...najjace je pitanje sta to vuce da je igras?! Igram, ne prestajem ...i to se pitam
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 8:39   #353
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.124
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 388 puta na 197 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Koje vam je oruzje najbolje "lezi" za sada? Posle 4-5 prelaza meni su najbolji Washing pole (2 handed) Rapir sa parry daggerom i Claymore sa Eagle shield.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 9:04   #354
Uruk
Veteran
 
Član od: 30.5.2011.
Lokacija: V o M
Poruke: 623
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 186 puta na 125 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

^za sada enchantovana helebarda u kombinaciji sa spelovima... kao onaj pikeman iz sronghold crusadera

Spoiler za pikeman :
VoD
Uruk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 15:24   #355
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Jbt..izabrao sam onog bandita...koje bre on prednosti ima?! Sta treba da nabudzim i koristim onu dvorucnu veliku "sekiru"? Jedva je drzi u rukama.. I oni crni vitezovi odvaljuju.. grrrrrr. Poludecu sa ovom igrom!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 15:37   #356
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Posle 4-5 prelaza


Ja se ovde patim sa prvim..

Inace, koristim nabudzeni winged spear + eagle shield, i kada zelim da se brze otarasim protivnika, black knight sword..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 17:21   #357
vukodav
Veteran
 
Član od: 25.4.2010.
Lokacija: Galirad
Poruke: 543
Zahvalnice: 134
Zahvaljeno 93 puta na 69 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Proklete zabe... Izgubio sam oko 25k dusa zbog njih i njihovih kletvi... -.-'' A tek onaj zmaj...
vukodav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 18:39   #358
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
dacajak kaže: Pregled poruke
Takodje kada imas konzumiran humanity mozes da samonujes NPC-a da se bori pored tebe, ali samo kod boss fajtova.
Kad ubijes drugog bossa
Spoiler za Ime bossa:
Minotaura
samo trcis pravo, spustis se niz dvoje spojenih stepenica pa kroz vrata desno (nemoj levo preko mosta jos) i tamo niz stepenice stoji neki NPC sto gleda sa tih zidina u bozije zrake, tj. u sunceve zrake koji se probijaju kroz oblake. Pricas sa njim 2 puta i kada te bude nesto pitao odgovori sa "Yes" i dace ti nesto sa cime mozes da summonujes NPC-a, al samo na oznacenom mesto. To mesto se obicno nalazi ispred vrata gde treba da bude boss.
Znak za summon je drecave narandzaste boje u obliku nekih slova, rec. Tu stanes i dozoves NPCa. Veoma korisno za pocetnike, dobro dodje da imas partnera u borbi. Samo nemoj gledati kako ga tuku ,on ce da drzi aggro a ti udaraj.
Da...ali to samo jedan pokusaj zajednicke borbe?

I najvaznije...koga ste izabrali od klasa? Totalno sam neodlucan! Stigao sam do gargojla sa banditom...i planiram da menjam rasu..kao bice mi lakse

Ustvari ...ima li neka sa kojom je "lakse"?????????

Poslednja ispravka: Shonkas (10.9.2012 u 19:06)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 19:26   #359
dacajak
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.4.2008.
Lokacija: https://www.youtube.com/user/dacajak
Poruke: 3.350
Zahvalnice: 503
Zahvaljeno 693 puta na 563 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dacajak
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Da...ali to samo jedan pokusaj zajednicke borbe?

I najvaznije...koga ste izabrali od klasa? Totalno sam neodlucan! Stigao sam do gargojla sa banditom...i planiram da menjam rasu..kao bice mi lakse

Ustvari ...ima li neka sa kojom je "lakse"?????????
Mogao bi da uzmes viteza, on je tank mano to mano. Dok se ne uhodas u igru, za prvi prelaz je ok. Drugi prelaz izaberes nekog lika sa magijama ili bolje lopova da se naviknes na pokretljivost, da steknes jos bolji osecaj kontrole, pa kad uvezbas kombat sistem i pokretljivost, izaberes maga ili "piromana" da osetis i daj drugi aspekt igre.
Ili ne moras celu igru da predjes, sa svakim likom odigras onaj laksi deo igre, pozvonis dva zvona i onda napravis finalnog lika da predjes celu igru.
Neces se smoriti na ovaj nacin, jer posle ta dva zvona nisi presao ni trecinu igre. Ima jos muka da mucis i sate da provedes da je zavrsis.
dacajak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.9.2012, 21:22   #360
evil_geko
Starosedelac
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Zaječar
Poruke: 1.356
Zahvalnice: 585
Zahvaljeno 638 puta na 297 poruka
Određen forumom Re: Dark Souls za PC

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Da...ali to samo jedan pokusaj zajednicke borbe?

I najvaznije...koga ste izabrali od klasa? Totalno sam neodlucan! Stigao sam do gargojla sa banditom...i planiram da menjam rasu..kao bice mi lakse

Ustvari ...ima li neka sa kojom je "lakse"?????????

Vidim da svi spominju kako je "Pyromancer" lak za pocetnike, imas te vatrene magije koje ti mnogo pomazu na pocetku, ciji dmg ne zavisi od statova ako se ne varam, tako da moze da se pravi neki "Battle Mage", pravis neki Dexterity ili Strength melee build i plus imas jak Range napad.
Ja ga licno nisam probao, bas zato sto vecina ljudi igra sa tom klasom, hteo sam nesto drugo da isprobam, ali svakako planiram i sa njim da opletem u nekom drugom prelazu.
evil_geko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Warhammer 40,000: Dark Millennium Online Thuzar MMORPG igre 14 20.3.2014 20:33
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena DeCoy Akcione igre 196 22.3.2011 16:54
Dark Seed Patton Avanturističke igre 13 25.4.2010 13:25
Dark Fall 3: Lost Souls MarkoNI Avanturističke igre 19 24.3.2010 20:25
Dark Earth Erdeljan Boris Akcione igre 6 12.6.2006 17:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com