Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2011, 23:15   #161
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa da, danas video reklamu na jednoj autobuskoj stanici na Vidikovcu, pa mi bilo malo čudno...
Pandemonium je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 18:32   #162
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Konačno odgledah prvu epizodu, hvala više Bogu... Prvi utisak je da je previše zbrzana, ali razumem to. Ko da sam gledala samo pet minuta, jako zanimljivo deluje. Promenjene su neke sitnice, ali očekivala sam i to.. Deneris, kad sam je videla na slikama, nije mi bila baš nešto posebno, ali ovako u seriji, baš sam se oduševila. Ista Deneris iz knjiga, ali apsolutno. Barem meni. I devojka ima prelepe oči, simpatičan mi je i Viseris. XD Ali je ovako užasan lik.. Ne sviđa mi se ona scena sa Deneris i Kal Drogom na kraju...

Ned mi izgleda malo matoro, ali sasvim mi se dopada što je izabran taj glumac, ne mogu da zamislim drugog u njegovoj ulozi. Robert je isto odlično odabran..
Sersei sam zamišljala mnogo lepšu, ali, ima ova glumica nekako taj opasan pogled, tako da može proći. Džejmi mi je sasvim okej, liči mi na onog princa u Šreku. XD
Ketlin... Pa, ne sviđa mi se i nešto, uopšte je nisam tako zamišljala.. Više sam imala na umu ovu Ketlin:
Spoiler za Slika:

Džofri, eeee, njega ću mrzeti sa zadovoljstvom. Izgleda kao gnjida, a i to jeste. Verujem da ću se nervirati u kasnijim epizodama zbog njega....
Tirion, odlično je odabran, samo mislim da bi trebalo jedno oko da ima zeleno, a drugo crno(braon?) I ne znam što, ali me podseća na nekog mnogo!
Arja, biće od te male nešto, simpatična mi je mnogo, i nekako deluje onako muškobanjasto. Očekujem od nje mnogo u kasnijim epkama...
Bren...... Nije ostavio neki utisak na mene, pa neću da komentarišem...
Sansa, da, da, uglađena ''dama'', ali lepa je mnogo devojka, čekam da vidim kasnije epizode sa njom i Džofrijem...
Džon, promašen skroz. Barem u mom slučaju. Previše sam idealizovala Džona iz knjiga. xD
Rob, može, prolazi..
Teon, e, baš mi je takav pao na pamet, onako bljak
Jezovuci su mi mnogo slatkiii.
Verovatno sam zaboravila nekog lika, ali nema veze sad!
Ne sviđa mi se mnogo preterano što su neke scene eksplicitne, mislim, nisu morali baš da prikažu kako onom čoveku vire creva. Ali i knjige su same takve.
I da znam, serija je za 18+, tako da mi ne komentarišite u vezi toga....


Ukratko, sviđa mi se baš prva epka, zbrzano, ali dobro.
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 18:57   #163
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za Sedma epizoda:
Ja sam 100% jedini kome je Viserys Targaryen bio najgotivniji lik i bas sam se iznervirao zbog njegovog "krunisanja". lol.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 19:37   #164
Bathoryy
Član
 
Član od: 13.10.2010.
Poruke: 492
Zahvalnice: 306
Zahvaljeno 218 puta na 126 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Nisi jedini, čudno kako me je nervirao u knjigama, a ovako mi je baš gotivan. A možda je i to zato što ima zelene oči, na koje sam slaba, who knows.
Spoiler za viseris:
Znači..Još šest epki, pa ga nema.
Bathoryy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2011, 19:48   #165
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.885
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Spoiler za zlatna kruna:
e al stvarno bi bila fora da jeste zmaj, pa da mu nije nista od krunisanja, ali da se zlato ohladilo i formiralo mu tu krunu preko cele glave
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 21:28   #166
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Viseris je ispao stvarno "kul" lik u seriji sa tim se slazem. Al ono zlato sto se istopilo za 30 sekundi, to je stvarno ...mora da je magicna vatra u pitanju
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2011, 23:09   #167
hate
Član
 
Član od: 28.5.2011.
Lokacija: Over the Rainbow
Poruke: 170
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 244 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Great_Sun_Jester kaže: Pregled poruke
Viseris je ispao stvarno "kul" lik u seriji sa tim se slazem. Al ono zlato sto se istopilo za 30 sekundi, to je stvarno ...mora da je magicna vatra u pitanju
A šta bi ti, da 15 minuta gledaš kako se zlato topi???
hate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku hate na korisnoj poruci:
Doomche (30.5.2011), Laskaris (30.5.2011), Marshall George (1.8.2011), Nash Knight (30.5.2011), zvjer (29.5.2011)
Stara 30.5.2011, 9:14   #168
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa znam, ali prosecna temperatura na kojoj se topi zlato je 2800+ stepeni a da bi se onolka kolicina zlata prevela u tecno stanje onako brzo ta temperatura bi morala biti bar za 50% visa...a ako je ona "vatrica" iznad koje se krckao konjski paprikas u kazancetu stvarno gorela na ~4200 °C, ne samo da bi im corba zagorela nego bi realno ceo sator eksplodirao i prisutni deo kalasara ispario u jednom dzinovskom FIREBALLu (pa da vidimo onda ko je pravi zmaj! ).

Razumem ja da je sve to zbog serije itd., ali ipak te "sitne" omaske zarad AWESOME efekta znaju ponekad da mi zasmetaju (ne samo u GoTu nego bilo gde da naletim na nesto slicno; bau-bau sindrom)
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 10:52   #169
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Kada vec nesto pises i zalis se trebalo bi i da znas sta pises: zlato se topi vec na oko 1065 stepeni a kljuca na pomenutih 2800 + stepeni celzijusa. Ono sto smo videli je bilo topljeno zlato i daleko od tacke kljucanja svakako (pocetak isparavanja). Govorimo o cistom zlatu a ne o leguri od koje je verovatno bio napravljen onaj pojas (tacka topljenja je verovatno niza od TT cistog zlata). Plamen ima razlicite temperature (u zavisnosti sta sagoreva) a cak i plamen svece dostize temperature u jezgru plamena i od cca 1400-1500 stepeni. Zakljucak: sasvim je moguce istopiti zlatni nakit "na vatri za paprikas" (ako je dovoljno velika) sve dok nije u pitanju cisto zlato, kao sto verovatno i nije bilo. Ako je kazance od livenog gvozdja npr tacka topljenja mu je oko 1500 stepeni celzijusa i zlato se moze teorijski istopiti u njemu a da on sam ne pocne da se topi.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 10:53   #170
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.885
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

@Jester:
slazem se skroz, ne znam kako je to opisano u knjizi ali i u epskoj fantastici i SF-u takvi propusti su uvek bili ismejani.

@Laskaris:
nije moguce istopiti zlato za par sekundi, izgleda smesno i pomiri se sa tim
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 11:39   #171
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
@Laskaris:
nije moguce istopiti zlato za par sekundi, izgleda smesno i pomiri se sa tim
"Pomiri se sa tim" ? WTF? Ja nemam problem sa tim - treba verovatno da cekamo 20-30 minuta ili duze dok se sve ne zavrsi - to je film druze a ne reality show sa temom "topljenje zlata u kazanu za konjski paprikas pre krunisanja". Ovo je serija radjena po knjigama epske fantastike btw a ne po nekom udzbeniku metalurgije (koji sam za razliku od nekih ovde procitao, bas kao i knjige). Serija ima drugih slabih strana ali neplauzibilnost ove scene svakako ne stoji.

Poslednja ispravka: Laskaris (30.5.2011 u 11:47)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laskaris na korisnoj poruci:
Doomche (30.5.2011)
Stara 30.5.2011, 12:29   #172
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.885
Zahvalnice: 460
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

eye eye ste se ljutis
Videh da si izveo doktorsku disertaciju o topljenju zlata ali ne pije vodu zbog brzine topljenja.
Naravno da ne treba da cekamo 20min, ali misljenja sam da je moglo vec nekako da se drugacije improvizuje. Zato sam i napisao da ne znam kako je opisano u knjizi.

Inace to je sitnica, i takve stvari mogu da budu pomalo smesne, ali uopste ne kvare dozivljaj ove fantasticne serije.
DBrave je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 12:37   #173
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

^
No hard feelings - no harm done Serija je sasvim dobra za sada.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 13:10   #174
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Hate vam je lepo objasnio, a kom se ne svidja nek batali seriju i ode na www.24hourlgoldmeltinginapotLiveStreaming.com pa nek uziva
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 22:18   #175
Wastelander00
Član
 
Član od: 30.7.2010.
Poruke: 328
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 9 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Kako u seriji ima pravih sabana a pogotovo deca kraljeva,ne sva deca,starija cerka Neda Starka,sin od sestre Cataylin Stark i Jofrey
Wastelander00 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 22:35   #176
Great_Sun_Jester
Veteran
 
Član od: 11.8.2010.
Lokacija: Life sucks and then you die.
Poruke: 577
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 458 puta na 183 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Kada vec nesto pises i zalis se trebalo bi i da znas sta pises: zlato se topi vec na oko 1065 stepeni a kljuca na pomenutih 2800 + stepeni celzijusa. Ono sto smo videli je bilo topljeno zlato i daleko od tacke kljucanja svakako (pocetak isparavanja). Govorimo o cistom zlatu a ne o leguri od koje je verovatno bio napravljen onaj pojas (tacka topljenja je verovatno niza od TT cistog zlata). Plamen ima razlicite temperature (u zavisnosti sta sagoreva) a cak i plamen svece dostize temperature u jezgru plamena i od cca 1400-1500 stepeni. Zakljucak: sasvim je moguce istopiti zlatni nakit "na vatri za paprikas" (ako je dovoljno velika) sve dok nije u pitanju cisto zlato, kao sto verovatno i nije bilo. Ako je kazance od livenog gvozdja npr tacka topljenja mu je oko 1500 stepeni celzijusa i zlato se moze teorijski istopiti u njemu a da on sam ne pocne da se topi.
YOUR HONOR, OBJECTION!

Spoiler za odbrana diplomskog rada:

Exhibit A

- Od tacno 3:53 do 3:55 (kao i u momentima 4:02-4:03 i momentu 4:05) na prilozenom snimku dokaznog predmeta A u slucaju "Zakoni Fizike Multiverzuma protiv Paradoxalnih Svojstava Dotracke Vatre za Paprikas", lepo se mogu primetiti mehurici vazduha koji izranjaju na povrsini istopljene mase.

Samim tim sto su se mehurici pojavili prakticno istog casa (u roku od svega 9 sekundi) to nas navodi na logican zakljucak da je potrebna temperatura bila vec dostignuta (ako ne i dobrano prestignuta) da bi omogucila samoj reakciji da se odigra u tako kratkom periodu.

*iako priznajemo da je doslo do permutacije i umesto TT treba da stoji TK u prethodnom iskazu tuzioca Great_Sun_Jester-a

- Od tacno 3:44 do 4:06 kazance stoji na vatri za paprikas i nakon toga Kal Drogo uzima drsku od nepoznatog materijala (pretpostavka je da je metal u pitanju...ali sama cinjenica da je Kal to ucinio GOLIM RUKAMA govori nam nesto interasantno na sta cemo se vratiti kasnije) i prekida kontakt kazanceta sa izvorom toplote, sto znaci da su Drogove zlacane toke sa pojasa bile zagrevano maximalnih 22 sekunde i za to vreme presle iz cvrstog u tecno agregatno stanje. Neverovatno zar ne?

- Ako bismo uzeli u obzir, kao sto je odbrana navela, da zlato nije 23 ili 24 karatno (iako mi to smatramo uvredom za nekoga kao sto je Kal Drogo) cak i tada da je zlato bilo od minimalnih 14 K Yellow (58% zlato, 4-28% srebro, 14-28% bakar) TT bi iznosila ~879°C ; prosecan plamen postojane logorske vatre iznosi izmedju 900°C do nesto ispod 1100°C (sto bi predstavljalo potrebnu temperaturu). Ali cak i tada bi bila potrebna koncentrisana temperatura iz nekog izvora (iz brenera npr. koji je van tehnoloskog dometa Dotraki Horde), ravnomerno i direktno rasporedjena na sve delove pojasa a ne preko nekog posrednika (kazance u ovom slucaju) da bi se reakcija odigrala u dostupnom vremenskom periodu.

- Pretpostavimo da su Dotraci dovoljno razvijeni da proizvedu jedno kaznace od livenog gvozdja (ili jos verovatnije da su ga poharcili od nekoga); TT za liveno gvozdje u proseku iznosi izmedju 1175 - 1290°C sto je veoma blisko maximalnoj temperaturi logorske vatre. Cinjenica da spoljna strana koju cini dno kazana nije ni rumena a kamoli usijana, govori nam da je temperatura campfire-a daleko od maximalne vrednosti (sem ukoliko kazance nije stavljeno na vatru nesto pre nego sto se pojavilo u kadru pa nije stiglo da se zagreje, u sta cisto sumnjamo jer Kal ubija i za manje a kamoli za hladnu veceru).

- Sam Drogo, kao sto je ranije u tekstu vec navedeno, GOLIM RUKAMA i u najboljem maniru Shaolin budista, podize sipku koja drzi kazance iznad vatre, nosi ga od 4:03 do kraja snimka (total of 44 seconds) ne pokazujuci nikakve znake ozleda niti poteskoca dok to cini. To nas navodi na zakljucak da sem ako:

a) Drogo nije iluzijom zamaskirani Human Torch iz Fantasticne Cetvorke

b) Poseduje mehanicke proteze od space age legura umesto ljudskih ruku

c) Ustvari je pravi naslednik loze Targarejna i najjaci Zmaj koji je ikad hodao Westerosom

ili

d) Pati od CIPA poremecaja

temperatura vatre je daleko niza od potrebne za topljenje zlata bilo koje legure koja se koristi za izradu nakita...i sve to ide u prilog teoriji koliko je ceo ovaj proces besmislen i protivrecan sam sebi

- Jedino u slucaju da su iz ove verzije izbaceni dodatnih pola sata scena (koje ce se pojaviti jedino u nekom Director's Cut Platinum Gold Box 3D Limited setu) u kojima se Dotraci smaraju i Viseris vristi ko promukla narikaca dok svi cekaju da se zlato skrcka (a za to vreme Kal Drogo ponosno bambusa svoju dragu) onda bi ovakva pojava bila moguca i paradox bi bio "nekako" odbranjen.

Ili to ili je vatra u Drogovom satoru svojevrsna termalna manifestacija Sredingerove macke^^


"Da li tuzba ima jos neki dokaz da predstavi u svom izlaganju?"

-Ne casni sude, to bi bilo sve.

"Dobro onda. Precasni sudija Geralt od Trivije prepusta rec odbrani. Please continue."

...


Poslednja ispravka: Great_Sun_Jester (30.5.2011 u 23:51) Razlog: meh, niko nije raspolozen za salu :P
Great_Sun_Jester je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Great_Sun_Jester na korisnoj poruci:
Corwin (7.6.2011)
Stara 30.5.2011, 22:43   #177
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

"Osnove alhemije" i "Baba-Martin kuvar" su predmeti iz 2. i 3. godine, koje necemo obradjivati na ovom kursu.

Ukratko, dosta o tome.


Hvala.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2011, 22:54   #178
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

O bogo kako su samo failovali kod Joffrey-a i umesto da ga prikazu kao visokog, zgodnog i naocitog mladica (nek ne bude decaka kako je GRRM zamislio) u stvari prikazali ga kao sve, sve samo ne takvog. In fact, Joffrey je u seriji jedan prilicno ruznjikav princ/kralj i poprilicno odbojan celokupnom svojom pojavom - i stavom i ponasanjem sa jedne strane (as he should be) ali i fizicki (as he shouldn't).
Mislim da kod nijednog lika nisu tako failovali, kada je bar spoljasnjost u pitanju kao sto je to slucaj kod njega - naravno ako zanemarimo razliku u godinama u seriji u odnosu na knjige. Ostale likove sam citajuci knjigu manje vise i zamisljao takvim (neke manje neke vise) ali njega bas apsolutno nikako nisam zamisljao sa onako upadljivo neuglednom facom i stasom, narocito imajuci u vidu opis GRRM-a.
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2011, 8:43   #179
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

^
To je mali problem sa ekranizacijom - ljudi vizuelno dozivljavaju junake - pa se stoga autori vode logikom da je bolje za negativnog naci ruznjikavog nego lepog (na stranu to sto je zaista lepog i teze naci). U knjizi je sasvim druga prica jer ljudi ne obracaju paznju na opis fizickog izgleda previse. Ako cemo bas o fizickom izgledu, fail je i Cersei pa i Sansa. Mala Arya je nasuprot njima pun pogodak.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.5.2011, 11:20   #180
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Pa meni Sansa nije losa...a ima tu i jos jedna zackoljica uz gore navedeno: bolje je naci dobrog glumaca koji mozda vise podseca nego sto lici na opisani lik nego nekog ko potpuno odgovara opisu ali je los ili prosecan glumac. Problem je kad stave prosecnog glumca koji ni fizicki ne podseca.
Recimo Kraljeubica, glumac fizicki mozda bas nije najsrecniji izbor, ali za sada dobro skida Dzejmijevu aroganciju i moci ce da nosi lik u buducnosti.
Onda Lord Tivin, Carls Dens nema opisane zlatne zaliske, ali ako on nije najbolji moguci izbor za ulogu ja ne znam ko je
Mene nervira glumica koja glumi Sersei, imam utisak da pokusava da je odigra mnogo blazu i osecajniju, jer zeli da publika saoseca sa njenim likom a ne da ga mrzi.
Sto je pogresno, jer je Sersei cutthroat bitch koju volimo da mrzimo.
Bila bi bolja Kejtlin.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, game of thrones, igra prestola, incest, serije


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic 4 - Arcania Robby Role-Play 389 20.7.2016 13:20
A Game of Thrones Jon Snow Role-Play 165 2.11.2013 21:45
A Game of Thrones: Genesis Vulee Strateške igre 41 12.10.2011 10:37
White Knight Story-56k warning donator99 Konzole 11 24.12.2008 22:31
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:07.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com