Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.3.2019, 21:15   #1
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.143
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.044 puta na 1.266 poruka
Određen forumom Warparty

trailer



Citat:
Warparty is an real-time strategy romp with some pretty radical theories about the Stone Age. A trio of tribes are vying for control of the era and its limited resources, and they're not doing this just by going around clubbing each other. Each tribe has special abilities, like handy dinosaur taming skills or the power to summon the undead. This is a lot more exciting than learning about the Agricultural Revolution.
It looks like a pretty straightforward RTS, with everything being subservient to building big armies and hurling them at the opposition. You'll still need to build a base and harvest lots of resources, but it's all just fuel for the war machine. There are some wrinkles, though, like tricky PvE encounters and magic spells.
Dinosaurs wander around and guard important resources, including the indomitable T.rex. They can be hunted and harvested for the meat you need to recruit more units, but as one of the factions you'll also be able to tame them and send them into battle for you, while another can recruit triceratops cavalry. Whichever faction you play, dinosaurs are key to winning the Stone Age. I've been living in ignorance all this time.
Along with a campaign, skirmishes and multiplayer, there's a survival mode where you pick a faction and see how long you can last against increasingly nasty waves of enemies, fighting for your spot on the leaderboard.
After a stint in Early Access, Warparty is out now on Steam

Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Exia na korisnoj poruci:
perablenta (30.3.2019)
Stara 30.3.2019, 19:27   #2
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.264
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.666 puta na 1.059 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Warparty

Lepi modeli i baš lep izgled. Jeste malo kao crtani, ali dobro su izveli.

Baš ću da pratim.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.7.2019, 23:28   #3
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Warparty

Igrao malo večeras i šareni stil me najviše podseća na Warcraft III. U kampanji sam prešao par misija i nešto ne mogu da se primim na igru - nije rđava ali je nekako neinspirativna.

Inače igra i dalje nema save unutar misije iako se mnogo igrača žalilo i developeri su još krajem marta obećali da će da razmotre ubacivanje istog. Evo baš sam sada igrao neku misiju koja je errand running 40 min a onda ničim signalizirani veliki napad na bazu i kraj. Samo sam tužno uzdahnuo i pomislio na ponavljanje tih neinspirativnih 40 min pre toga... tako da ne verujem da ću nastaviti sa igrom.

Pošto mi se jako igrale strategije, uporedo sam isprobao ovo i They Are Billions koji mi je mnogo zaraznija igra sa nekim svojim twistom, iako ima isti biser da nema save-a unutar misije. Mada je tamo izuzetno lako premostivo ručnim bekapovenjem iz save foldera. Ovde ni ta opcija ne postoji. Ne znam šta su se svi naložili na tu foru odjednom kao da svi pucamo od vremena da uvek od nule ponavljamo misije koje mogu u satima da se mere.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Malik Tintilinic (25.7.2019)
Stara 25.7.2019, 12:23   #4
Malik Tintilinic
Starosedelac
 
Član od: 14.12.2010.
Poruke: 1.240
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 335 puta na 237 poruka
Određen forumom Re: Warparty

Imamo slicne utiske. U medjuvremenu su dodali mid game save. Ipak, radije bih igrao ParaWorld jos jednom.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2019, 19:45   #5
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Warparty

Nisam igrao ParaWorld, nekako mi je skroz promakao, ali mogao bih da ga probam kad završim sa zombijima.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com