Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.11.2006, 21:32   #1
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Određen forumom Medieval II Total War

Поздрављам све чланове форуме Света Компјутера, а пре свега чланове-љубитеље Total War серијала.


Medieval II Total War је изашао!!!


Најишчекиванија стратегија за PC, и једна од уопште најишчекиванијих игара за PC je коначно изашла (сишла у народне масе). Неколико интернет малопродаваца и малопродајних ланаца на Западу су почели да продају игру пре званичног излазка, који је у Европи 10. новембар. На страним форумима већ се јављају људи који су инсталирали игру.

Ако неко примети наредних дана или недеља да у Београду има да се купи оригинал нека ме обавести путем приватне поруке.

Игра ће бити модабилна и то по свој прилици много боље него RTW и експанзије. Још кад би Creative Assembly објавио алатке за модинг, Total War заједница би експлодирала од среће. Доста фајлова је исто као и у RTW-у, али има и доста нових. Такође, Creative Assembly је увео у употребу .xml фајлове. Највећи проблем ће бити израде анимација и скинова. И по свој прилици ће бити 31 слободан слот (један је обавезан за ребеле)!
Морам признати да сам био јако скептичан кад је SEGA купила Creative Assembly, али је изгледа огроман притисак Total War заједнице на форумима уродио плодом.
И једна тужна вест - два главна модера са totalwar.org-a повлаче на одређени (подужи) период. Желим им све најбоље.

Замолио бих чланове форума да од сада остављају поруке на овој теми, а тема која је претходила овој нека оде у заслужену пензију (катанац).

Кад је у питању Србија, молим вас да прво овде остављате поруке. Немојте да отварате теме на страним форумима. Све што вас интересује, слободно ме питајте. Ако сам у могућности, увек ћу радо да одговорим.


Medieval Total Realism
Више наредних дана...

Poslednja ispravka: DukeofSerbia (9.11.2006 u 13:23)
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
medieval, patch, total war


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval Total War + Viking Invasion DukeofSerbia Strateške igre 100 9.8.2012 11:25
Medieval II Total War - najava!!! DukeofSerbia Strateške igre 544 8.11.2006 21:33


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com