Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.6.2014, 14:20   #2001
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Nema opravdanja za sopstvenu lakovernost.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 17:15   #2002
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Dark Magician kaže: Pregled poruke
Nema opravdanja za sopstvenu lakovernost.
Hahaha ti si onaj što gleda stilove borbe u američkoj seriji

Daj bre opusti se malo u životu, serija je zabava, niko nije lakoveran ako ga baš zabole dal je nešto stvarno po istinitom događaju il nije.

Edit, on topic, ja uzeo da gledam Stargate SG1, pa preporučujem svakome ko hoće da se opusti uz malo pitke naučne fantastike.
Kad se pređe preko prvih nekoliko epizoda (prva je užasna) razvije se u jednu finu seriju za opuštanje mozga

PS: Nije po istinitom događaju, eto da naglasim.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 17:46   #2003
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Hahaha ti si onaj što gleda stilove borbe u američkoj seriji

Daj bre opusti se malo u životu, serija je zabava, niko nije lakoveran ako ga baš zabole dal je nešto stvarno po istinitom događaju il nije.

Edit, on topic, ja uzeo da gledam Stargate SG1, pa preporučujem svakome ko hoće da se opusti uz malo pitke naučne fantastike.
Kad se pređe preko prvih nekoliko epizoda (prva je užasna) razvije se u jednu finu seriju za opuštanje mozga

PS: Nije po istinitom događaju, eto da naglasim.
Da, i meni je to bila fina serija, vise sam voleo Atlantis, a cak i Universe mi je bio OK Steta sto su smorili u Universe-u pa su je prekinuli napola, inace mi se ona cinila kao SG serija sa potencijalno najboljom pricom, i imala je prilicno impresivne specijalne efekte. Danas nema sta da se pogleda, a da je nalik tome, sve neke zavere protiv USA i vampiri/vukodlaci
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 18:12   #2004
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Fargo je postao krš veoma brzo. Trebalo je da naprave mini-seriju od par epizoda. Kulminacija ponora je bila scena sa CGI snežnom olujom, koja je izgledala kao jadna B- produkcija. I odlično oslikava ostatak serije trenutno. Ne vidim kako će da se izvuče.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 22:08   #2005
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Edit, on topic, ja uzeo da gledam Stargate SG1, pa preporučujem svakome ko hoće da se opusti uz malo pitke naučne fantastike.
Kad se pređe preko prvih nekoliko epizoda (prva je užasna) razvije se u jednu finu seriju za opuštanje mozga
Ima da se nagledaš, 10 sezona (+5 Atlantis, +2 Universe, +2 filma) Prva epizoda je bila pilot epizoda, pa je prilično dosadna, uvod i sve to. Dobro rečeno, plitka naučna fantastika, ali seriju izvlači solidna gluma (a i harizma Mekgajvera ) i interesantna tema.

Možeš da pogledaš i film Stargate (1994) sa K. Raselom, ništa posebno ali može da posluži kao uvod, mada se za mnogo stvari iz filma kasnije "otkrilo" da nisu tačne (naravno - zbog potreba serije).

Inače, SG Universe je dosta drugačija serija od prve dve, mračnija, sporija i teža. Ponegde su i kopirali B. Galacticu. Meni je bila prilično dosadna, i jako štrči u odnosu na prve dve. Počela je da bude zanimljivija pri kraju druge sezone, ali su je baš tada prekinuli zbog loše gledanosti, i od tada ne stiže ništa novo iz Stargate sveta.

Inače, smarač Roland Emerih je režirao pomenuti Stargate film i pre neki dan je najavio snimanje Stargate trilogije, ali izgleda da ti filmovi neće imati veze sa serijom (jer je uvek imao negativan stav prema istoj). Osim ako iz MGM ne zahtevaju to.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 22:21   #2006
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.294
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Stargate je odlicna serijal, meni jedan od omiljenih SF-ova. Interesantna prica, dobar izbor glumaca. Sve preporuke.
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 23:51   #2007
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Posle su doveli Klaudiju i Browder-a i serija je postala jos bolja, ali nekako su poslednjim sezonama sami sebe doveli u situaciju da zavrse seriju, u tom smeru se kretala prica, mada ja mislim da su mogli da iskoriste nove likove jos malo,posebno ako se doda da se kasnije Morena pridruzila ekipi, ali njen lik nije dovoljno razradjen Neki film ili tako nesto bi bilo fino da se odradi da se stavi tacka na jednu od najboljih SciFi serija ikada
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 8:14   #2008
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.407
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Pa bilo je dva (DVD) filma sto se tice original SG-1 serije. Jedan zavrsava pricu sa invazijom iz zadnje dve sezone, a druga sa onim Goaul-om sto se klonira.

Steta sto nista slicno nije uradjeno za Atlantis i Universe, iako je bilo planova za tako nesto.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 9:04   #2009
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Posle su doveli Klaudiju i Browder-a i serija je postala jos bolja, ali nekako su poslednjim sezonama sami sebe doveli u situaciju da zavrse seriju, u tom smeru se kretala prica...
Serija je trebalo da se završi sa sezonom 8, ali su zbog još uvek dobre gledanosti nakalemili još 2 sezone. A RDA nije bio u redovnoj glumačkoj postavi jer je hteo da se posveti porodici, pa su uvedeni novi likovi - Klaudija da bi se nadoknadio humor, Browder da bi se nadoknadio sam glavni glumac. I bili su ok zamena.
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 9:08   #2010
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: TV serije

The Andromeda Strain (2008, mini serija), http://www.imdb.com/title/tt0424600/



U.S. military satellite crashes in a small town and unleashes a deadly plague killing all but two survivors. As the military quarantines the area, a team of highly specialized scientists is assembled to find a cure to the pathogen code-named "Andromeda," and a reporter investigates a government conspiracy.

Sasvim solidna mini-serija. Interesantna ideja (na žalost, deluje moguće), pristojno odrađeno, gluma dobra, možda je jedino kraj malo zbrzan, ali sve u svemu vredi odgledati.
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 14:20   #2011
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Polako ljudi, spojleri i tako to

Znam za filmove, kao i za originalni film koji sam gledao još poodavno. Sve ću pogledati samo polako

Najpribližnije ovome po generalnom osećaju mi je bio xfiles, doduše malo sporiji ali dosta elemenata je slično. Ovo je samo Xfiles s druge strane laganja javnosti

Da, i znao sam da će svi pogrešno pročitati, napisao sam pitka , a ne plitka, mada mu dođe na isto
U svakom slučaju očekivao sam krš seriju al sam se baš prijatno iznenadio.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 16:00   #2012
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Zavrsila se prva sezona Silicon Valley-a. Inace ide nakon GoT-a na HBO-u, pa je pokupila dosta gledalaca i sa odlicnom finalnom epizodom mislim da ce biti ono sto Big Bang Theory nikad nije postao.

dick joke [spojler za finale]
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:19   #2013
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
zvjer kaže: Pregled poruke
Zasto ti je film bolji od serije? Moj utisak je da neko ko voli brzi tempo ce vise zgotiviti seriju. Meni su zasad egal po zabavi.
Slazem se da je u seriji brzi tempo, ali mi serija nema smek i atmosferu koji film ima. Fargo film je za mene umetnicko delo, a serija je zabavna serija Mozda bi trebao da ga pogledam ponovo, mozda mi se promeni misljenje.

Btw. Ako je neko gledao, deveta epizoda cetvrte sezone Lujija sa poplavom, Luji je vidovnjak

"Ten people died in the Bronx last night due to a fire that killed ten people in the Bronx last night during a fire.
Fire officials say all ten people died due to the fire which was too hot for their bodies."
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:53   #2014
Dark Magician
Veteran
 
Član od: 14.1.2011.
Poruke: 812
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 140 puta na 103 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Louie je genijalna. Najbolja serija u emitovanju.
Dark Magician je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2014, 17:56   #2015
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Polako ljudi, spojleri i tako to
Da, malo se zanesem... Ali dobro, uglavnom je predvidiva serija, uvek tu i tamo iskoči neki čudesni izum/način da se dođe do cilja i to se često ponavlja
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2014, 1:54   #2016
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Zavrsila se prva sezona Silicon Valley-a. Inace ide nakon GoT-a na HBO-u, pa je pokupila dosta gledalaca i sa odlicnom finalnom epizodom mislim da ce biti ono sto Big Bang Theory nikad nije postao.
Hvala sto si me podsetio na ovo, odgledah sezonu za 2 dana, umro sam od smeha za mass effect i za MJT
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2014, 22:33   #2017
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Ima li ko da prati Good Wife?
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2014, 23:01   #2018
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Bindzujem Entourage. Taman kad sam mislio da necu vise naci kvalitetnu seriju, uletela je "svita". Trebao sam ranije da chekiram, hbo je odlicna naznaka kakva je serija

Nisam ni pola od 8 sezona odgledao, a vec mi se ne gleda jer predosecam zestoki withdrawal nakon zavrsetka gledanja. Mark Volberg reziser, serija je komedija 100%, bukvalno 1% mozda drame. Meta humor je fantastican i preporucujem svakom da proveri pilot .
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 0:13   #2019
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Kad zavrsis ostaje ti da cekas 2015. kada ce izaci film

Mozda neka vrsta spojlera: Serija pada posle 4. ili 5. sezone, vise se ne secam. Ne u bukvalnom smislu, nego od komedije mutira u dramu. I dalje je dobra, a i da nije, toliko u prvih par sezona zavolis likove da ne mozes da odustanes.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2014, 16:52   #2020
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Dark Magician kaže: Pregled poruke
Fargo je postao krš veoma brzo. Trebalo je da naprave mini-seriju od par epizoda. Kulminacija ponora je bila scena sa CGI snežnom olujom, koja je izgledala kao jadna B- produkcija. I odlično oslikava ostatak serije trenutno. Ne vidim kako će da se izvuče.
Ja ne znam sta si ti ocekivao, ali to je produkcija FX a ne HBO.A i taj FX u bliskoj proslosti sem serije The Shield i mozda Rescue Me nema sa cime da se pohvali.U poslednje vreme imaju par dobrih serija(Sons of Anarchy, Justified i cini mi se da su tek u ekspanziji, sigurno ne raspolazu sa velikim budzetom, a meni licno je vise bitnije sto glume BBT i Martin Frimen nego da im je vrhunska produkcija.

Btw, Fargo je bio zamisljen u pocetku kao mini-serija od 10 epizoda tj tako sam procitao, ali izgleda da bi moglo da dodje do druge sezone sa novim likovima i dogadjajima, bas kao kod True Detective i American Horror Story.Nadam se da do toga nece doci.

Mene bas interesuje sta ce se desiti u poslednje dve epizode.Nadam se da ce Malvo imati dosta vecu ulogu nego u prethodne dve epizode, jer cim njega nema kvalitet automatski opada.Nije sada da sam nezadovoljan, samo Malvo daje skroz drugu dimenziju.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com