Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Dešavanja i događaji
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Dešavanja i događaji Budite na licu mesta dešavanja i događaja

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.3.2011, 9:36   #1
LordAnubis
Novi član
 
Član od: 10.3.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Arrow Skup CoD4 u Šidu (4. i 5. jun 2011.)

Dobro vece gospodo.
odradili smo posao danas u VU Morovic i ja evo sad napisati sta i kako.
evo linka gde mozete da pogledate loviste jos jednom
Vojna ustanova Morović


SKUP ŠID 2011, je 04/05-06.2011

Da krenem od smestaja za prenociste,u vu morovic postoje bungalovi koji po osobi kostaju 2.200 rsd sa doruckom,ako je ova solucija skupa nasao sam danas prenocista u Sidu za 1.300 rsd sto mislim da je ova cena krajnje OK.mesta za prenociste u oba slucaja ima 50 mesta tako da ljudi iz daljine ne moraju da misle o tome.
Druga stvar,na lovistu nije dozvoljeno da se nose satori i kamp kucice tako da nema spavanja pod satorima,ili bungalovi ili odmaraliste u Sidu.
Sto se tice ribnjaka i pecanja posto znam da ima strastvenih pecarosa,dnevna dozvola za ribnjak je 800.00 dinara a ako zele camac morace da izdvoje jos 1.000.00 rsd.(jedino je u ovom slucaju mali satorcic dozvoljen).

Da nastavim dalje,iznajmljivanje letnjikovca kosta 6000.00 rsd i ono pokriva mesto za pecenje rostilja i raznja,ogrev (drva i ugalj),ukljucuju se i frizideri za hladjenje pica,kompletan servis za rucavanje (tanjiri i sve ...),klupe,stolice.
6.000.00 rsd ukljucuje do 25 osoba,tako da ako nas ima 35 do 50 moramo da izdvojimo 12.000.00rsd za letnjikovac.

Sto se PAINTBALL-a tice,on je DOZVOLJEN od strane lovista,oni dalju prostor i neodgovaraju ni za koga,tako da ako zelimo da se pucamo u prirodi moramo da kontaktiramo MUP i da dovedemo ljude koji iznajmljuju ovu stvar i kod od njih dobijamo svu potrebnu opremu.
Danas smo Legi i ja prikupili cenovnik i za ovu stvar,cena jednog kompleta je 1.000.00 rsd x12 =12.000.00 rsd, to je ako zelimo pucnjavu
6 vs 6.U svakom kompletu na pocetku dobija se 100 kuglica (metaka),a kad se one potrose dokupljuju se nove koje nisu ni malo jeftine.cena jedne kuglice iznosi vise od 3.00. rsd. Tako ako zelite da pucate,to ce i da kosta gospodo.

Znaci jednostavno,ako zelimo da igramo paint ball moramo da izdvojimo po 1.500.00 rsd za ucesce kako bi se pokrili svi moguci troskovi,a ako nam je ova stvar ipak skupa mozemo smanjiti cenu na 1.000.00 rsd i provedemo se na najvisem mogucem nivou.
Sve to zavisi samo od Vas.
F1 clan ce obezbediti jagnje za razanj a ja cu obezbediti prase za razanj,ali to ce svakako biti malo pa moramo da narucimo i rostilj meso koje takodje kosta+salata,hleb i ostale sitnice.
Takodje jos jedna stvar je pice,alkoholno i bezalkoholno,tako da ako stavimo sve ovo na papir (ovo kosta),i projekat je veliki..
ocekujem Vasa pitanja i naravno predloge.

--------------------------------------------------------------------------------

Quote form : =SC=Head_Hunter (on: March 09, 2011, 05:44:35 AM)

Pa videcemo,napisao sam 1.500.00 rsd po osobi.Sa tom cifrom bi mogli da se uklopimo oko svega,a ako i ostane neki dinar slozicemo se svi gde ce on zavrsiti.Ali mislim za te pare boljeg provoda nema to je 4 ture pica u gradu negde i manje.Opet sve to zavisi od odaziva,mi se nadamo da ce biti mnogo pristunih i da cemo pokriti sve,no ipak ako nas bude manje to smanjuje celokupne troskove pa i sve ostalo.Mora se ranije potvrditi(mi smo danas zakazali),no moramo da potvrdimo to u neko dogledno vreme,do kraja ovog meseca da se zna otprilike tacan broj jer kao sto sam gore napisao svi troskovi zavise od prisutnih.
Napisao sam,iako je smestaj u lovistu skup a po meni jeste malo veca cena,ima prenociste u Sidu,pa kad zavrsimo sa tandrbalom u sumi odemo lepo od Sida sredimo se,istusiramo i odemo do grada,nocni zivot Sida nije nesto posebno mada je leti Vrh.
Sve u svemu ja se iskreno nadam da sve biti ok.Napomenuo sam da nema satora u sumi to ne daju vec ocekuju da se iznajme sobe kao sto rekoh po meni su malo skuplje no kako odlucimo svi.Moramo shvatiti da dolaze ljudi iz cele zemlje i da ja necu dozvoliti da se ide kucji kasno u nocj pogotovo pod gasom i hocu da to napravimo kako dolikuje a ne da se dodje u podne a ide u 16h to nepostoji u ovoj prici,


--------------------------------------------------------------------------------

ovo je prepisano sa naseg sajta i sadrzi sve podatke o skupu

Poslednja ispravka: Chivan (11.3.2011 u 12:28) Razlog: sređeno
LordAnubis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2011, 12:35   #2
LordAnubis
Novi član
 
Član od: 10.3.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Skup CoD4 u Šidu (4. i 5. jun 2011.)

a da zaboravih izvinjavam se ukoliko postoji klan iz CoD4 ili bilo ko da zeli da dodje da prisustvuje slobodno moze se prijaviti na nasem sajtu http://www.scclan-gamers.com/ ili kontaktirati mene na mail lazarevic.danilo@gmail

hvala svima
LordAnubis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
skup


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Call of Duty 4 serveri dodgeme Online susreti 242 23.3.2011 22:54
kako napraviti free cod4 server GojaS Mrežne igre 4 9.11.2008 0:50
[FSK] CoD4 klan... strajo Online susreti 594 20.7.2008 22:25
Dozvola za naziv CoD4 klana genius O SK-u uopšte 20 1.3.2008 22:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com