Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte > Online kupovina igara

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.8.2019, 22:24   #421
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
O Epic-u se moze pisati dan i noc ali srz je prakticno to da Epic prakticno zeli da postane Amazon samo za video igre ne za ostalo. Koriste se istom taktikom kojom se i Amazon koristio (loss leader). Ulazu silne kolicine novca u radnju koja nece biti profitabilna duzi period kako bi zgrabili dio kolaca jer su skontali da Fortnite nece trajadi vjecno, a digitalna radnja hoce. A posto su se malko uvalili u problem sa UE4 i dalii ga jeftino za koristenje/licenciranje kada je Fortnite poceo da donosi ozbiljnu lovu pa ne mogu nazad (a svi veci studiji sada koriste vlastite Engin-e tako da nema velikis suma novca od licenciranja) moraju da osiguraju stalan priliv novca kada Fortnite popularnost splasne.

A to sve prati jak PR pa su sve to fino zamotali u paketic zvani "mi ovo radim za dobrobit developera". Dovoljno je pogledati samo clanke koji se ticu Epic Store-a i ako nadjete jedan koji se bavi pitanjem sta kupci imaju od svega ovoga dobijete zlatnu medalju. To sto je Epic Store u trenutnoj formi cisti monopol to nikoga nije briga, to sto su cijene igara koje su na Epic Store-u skocile ni to nikog nije briga, to sto im je bezbjednost naloga uzasna ni to nikog nije briga. I tako dalje. Ali jbg dobijes 4 igre mjesecno i odma zaboravis na sve to
Aha..njihova taktika je jedan od problema igraca...OOook zapisujem u 'MANE'.. Inace toliko se zaradilo na 'Fortnite ' da im se trenutno sve moze..Jbg
:P
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 22:47   #422
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Aha..njihova taktika je jedan od problema igraca...OOook zapisujem u 'MANE'.. Inace toliko se zaradilo na 'Fortnite ' da im se trenutno sve moze..Jbg
:P
Problem je sto te tjeraju da platis nesto skuplje za manje dobijenog zbog dobrobiti developera i izdavaca koje boli patka da li si ti radio 6 ili 14 sati za tih 60$ jer njih samo zanima novac (cast izuzecima). I to ti guraju pod nos konstantno i nazivaju te toksicnim ako kazes necu.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 22:52   #423
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Problem je sto te tjeraju da platis nesto skuplje za manje dobijenog zbog dobrobiti developera i izdavaca koje boli patka da li si ti radio 6 ili 14 sati za tih 60$ jer njih samo zanima novac (cast izuzecima). I to ti guraju pod nos konstantno i nazivaju te toksicnim ako kazes necu.
Mmm da..ok. Ima tu elemenata krivicnog gonjenja Salu na stranu, u meni izgleda proradio 'SRPSKI INAT'...pa ako ga pola sveta pljuje, onda meni bude automatski drag nekako...heheh..mozda mi se samo svidja font koji koriste..ko zna...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 23:16   #424
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Mmmmda... a mozda je i ono srpsko dzaba sirce zaista slatko. Realno, ne postoji eksluziva kojom me mogu privuci, a prilicno sam siguran ni besplatna igra. Ne zamlacujem se sirenjem hejta, stavise sad sam uputio par drugara na epic store da pokupe for honor da bih imao ekipu, ali znam sigurno da niko od njih dinara nece dati epicu (nisu tipovi koji kupuju cesto igre).

A ja cu dati Epicu sansu kad budu prestali da se bahate i batale stav "posto je svet?". A nisam ni steam fanboy, imam skoro sve launchere osim Bethesdinog i kupljene igre na njima, i naravno Epica... A sada da se nesto pravimo, kao iz inata ih branimo - ne, branimo ih jer smo:
a) jeftini i prodacemo se za par besplatnih igara
b) ne mozemo da se uzdrzimo i sacekamo da istekne period eksluzivnosti za igre koje nas interesuju
c) ne interesuje nas gde ce gejming biti kroz 5-10 godina (ne vidim da je ovo sto Epic radi zdrava konkurencija od koje ce igraci imati koristi)
d) svi odgovori su tacni
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2019, 23:45   #425
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Mmmmda... a mozda je i ono srpsko dzaba sirce zaista slatko. stavise sad sam uputio par drugara na epic store da pokupe for honor da bih imao ekipu, ali znam sigurno da niko od njih dinara nece dati epicu (nisu tipovi koji kupuju cesto igre).


a) jeftini i prodacemo se za par besplatnih igara
i
Ako pod tackom 'a)' sebe smatras - tako kao sto si napisao jeftino, jer si pozvao i drugare da kupe igru za 0 dinara...Mi koji smo uzdrzani samo
pozdravljamo tu odluku- nikako to nije pobednicka stavka! Elem...ti prvo pljunes - pa onda pozoves drugare na taj isti pljunuti EPIC - i cepate ''For Honor za 'dzabe'?! .Mmm..ok
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 0:13   #426
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Pazi, kao sto rekoh, ne interesuje me da sirim hejt prema Epic. Isto tako necu da SVOJ stav prema Epicu namecem drugima (ni tebi, ni svojim drugarima niti bilonkome trecem). Ja for honor ne pikam za dzabe, uzeo sam ga kad je bio besplatan i kad sam procenio da je Ubisoft dovoljno uradio da mi igra bude zabavna, kupio sam season pass i podrzao igru.

Drugo, to su likovi koji su pokazali interesocanje za for honor, ali ne toliko da daju lovu za njega (kada probaju igru mozda se predomisle pa kupe neki season pass). Verovatno ce to moci da odrade posle i preko uplaya. No nebitno.

Da odgovorim na tvoju konstataciju: ne, sebe ne smatram jeftinim, nisam uzeo nijednu igru na Epicu, ni besplatnu ni kupljenu jer smatram da nanose stetu pc gamingu. Takodje, nemam nista ni protiv ljudi koji koriste Epic (to sto ja trenutno necu da ga koristim je MOJA stvar).

Ali reci da ga koristis/podrzavas "iz inata" je u najmanju ruku smesno. Kazi posteno, daju igre koje mi se svidjaju za dz/uzeli su ekskluzive koje me interesuju i necu da ih cekam/volim fortnite i spasi dusu svoju.
makiem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 0:26   #427
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Pazi, kao sto rekoh, ne interesuje me da sirim hejt prema Epic. Isto tako necu da SVOJ stav prema Epicu namecem drugima (ni tebi, ni svojim drugarima niti bilonkome trecem). Ja for honor ne pikam za dzabe, uzeo sam ga kad je bio besplatan i kad sam procenio da je Ubisoft dovoljno uradio da mi igra bude zabavna, kupio sam season pass i podrzao igru.

Drugo, to su likovi koji su pokazali interesocanje za for honor, ali ne toliko da daju lovu za njega (kada probaju igru mozda se predomisle pa kupe neki season pass). Verovatno ce to moci da odrade posle i preko uplaya. No nebitno.

Da odgovorim na tvoju konstataciju: ne, sebe ne smatram jeftinim, nisam uzeo nijednu igru na Epicu, ni besplatnu ni kupljenu jer smatram da nanose stetu pc gamingu. Takodje, nemam nista ni protiv ljudi koji koriste Epic (to sto ja trenutno necu da ga koristim je MOJA stvar).

Ali reci da ga koristis/podrzavas "iz inata" je u najmanju ruku smesno. Kazi posteno, daju igre koje mi se svidjaju za dz/uzeli su ekskluzive koje me interesuju i necu da ih cekam/volim fortnite i spasi dusu svoju.
Ma kakve platforme, ja sam iz komodor C16 ere To je bio gejming! A EPIC dosao slucajno skoro pod skenere zbog HR, BTS...po 15$... Taman razlog bio da konacno uzmem i Paypal... Opusteno bro!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 8:32   #428
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Ja ne znam šta se raspravljate sa čovekom koji je u životu kupio igara koliko se može izbrojati na prste i onda propoveda kako je Tencent novi Mesija u svetu digitalne distribucije igara...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 8:37   #429
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Epic Game Store

Niko ne hejtuje Epic, hejtujem vas sto ga ne bojkotujete.

Ako im ovo prodje za koju godinu ceka nas 10 razlicitih shopova sa raznim ekskluzivama, imacemo console wars na PC-u za koju godinu garantujem.

Pre nego sto neko pametan dodje i kaze sta te boli uvo instaliras jos jedan launcher na PC nije u tome problem. Konzole davno ne ratuju vise samo preko ekskluziva. Bice fora tipa najave igru samo kao ekskluzivu za Epic za sva vremena, onda posle 6 meseci kazu "ipak izbacujemo i na Steam jer volimo nase igrace i zelimo da i oni koji korste Steam blah blah blah" i kao da se iskupe izbace poboljsanu verziju pa ti kupi igru dva puta. Ili izbace igru na vise platformi, ti kupis na jednoj ali izdavac sklopi dil sa drugom da DLC i ekspanzije dolaze na nju godinu dana ranije.

Ukratko Epic mi je problem sada, potencijalno moze da mi napravi ogroman problem kasnije, a pravdaju se sa "mislite na developere, i evo ti ova igra za dz". Gaming obrce vise para nego sve ostale "entertainment" industrije. Gaming obrce vise para nego vecina ostalih izvora zabave zajedno. Gaming = holivud+NFL+NBA+Premier liga+apple music store etc.

Zamisli da se otvori novi bioskop u kome umesto udobnih fotelja imas one odvratne stolice iz osnovne skole, zakupi ekskluzivna prava da pusta sve marvel filmove, i kaze jbg ali mislite na Dizni, sve sto smo ustedeli na vama dali smo njima! Evo ti dzaba kokice u ovoj plasticnoj casi za vodu.

Svi bi ih oterali u k. i popili bi brdo kazni i tuzbi. Ovakva shitarija moze samo u gejmingu da prodje jer je strahovito neregulisan, jer su zakoni o monopolu i "predatory pricing" zastareli za digitalnu eru, a i vecina potrosaca su tupava balavurdija.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 9:10   #430
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Zamisli da se otvori novi bioskop u kome umesto udobnih fotelja imas one odvratne stolice iz osnovne skole, zakupi ekskluzivna prava da pusta sve marvel filmove, i kaze jbg ali mislite na Dizni, sve sto smo ustedeli na vama dali smo njima! Evo ti dzaba kokice u ovoj plasticnoj casi za vodu.
Zaboravio si da napomeneš da prvog Iron Mana puštaju za dž.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 10:07   #431
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Zamisli da se otvori novi bioskop u kome umesto udobnih fotelja imas one odvratne stolice iz osnovne skole, zakupi ekskluzivna prava da pusta sve marvel filmove, i kaze jbg ali mislite na Dizni, sve sto smo ustedeli na vama dali smo njima! Evo ti dzaba kokice u ovoj plasticnoj casi za vodu.
Yay, free popcorns!
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 12:39   #432
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ja ne znam šta se raspravljate sa čovekom koji je u životu kupio igara koliko se može izbrojati na prste i onda propoveda kako je Tencent novi Mesija u svetu digitalne distribucije igara...
Predpostavljam da ti je puna library, pa si sad u fulu i daje ti pamet i snagu? DeCoy..sta te tera da se mesas u svaku diskusiju, i to na destruktivan nacin...Ako imas nesto da kazes u vezi teme ..reci, tuzno je da jedan moderator diskredituje gejmera zato sto ima 'tanju biblioteku'..tipa - ''Sta pricate sa njim, on je malo igara kupio'' Ja drugar 34 godine sam u gejmingu i imam pravo da mislim, kao i da razmenjujem misljenja sa drugima...uostalom...zasto FORUM i sluzi!? Treba da se osecam lose sto kupujem EPIC igre po 15$? Stvarno te ne kontam covece, iskuliraj malo... EPIC vozi svoju strategiju uveren u uspeh... Imaju igre koje ja zelim da kupim i nema takvih na drugom mestu, lici na monopol - ali nije... Ne znam da li si roditelj, ali taj sistem se primenjuje i na igracke za decu (prim. Deksiko program - imaju igracke na koje samo oni polazu pravo, neces naci ni u jednoj drugoj prodavnici odredjene artikle...sad mislis da ih bojkotujem?) Opet kazem iskuliraj samo malo, kupuj gde ti se kupuje i pusti druge da to isto rade...Nemoj da me prozivas ako mi se svidja neka 'radnja' za koju TI mislis da je losa... Moj NOVAC, moja stvar..

Poslednja ispravka: Shonkas (8.8.2019 u 12:56)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 13:10   #433
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Kako da te ne prozivam kad se mešaš u stvari u kojima si očigledno laik, mešaš babe i žabe i ponavljaš stvari koje smo već pet puta objasnili u ovoj temi.

Da ti lepo objasnim na tvom glupom primeru... ne možeš tek tako da porediš fizička i digitalna dobra i lokalno i globalno tržište. Deksiko je ekskluzivni uvoznik i distributer nekog proizvoda za srpsko tržište, mene ništa ne sprečava da trknem do Mađarske i kupim ili naručim preko neta direktno od proizvođača ili drugog retailera. Deksiko nije uzeo pod svoje recimo Lego brend i sada ceo svet mora da dolazi u Srbiju i *ebava ale sa našom birokratijom da bi kupio kutiju kockica. Ali ceo svet mora da dođe na Epic i *ebava ale sa bangavim launcherom da bi odigrao Metro Exodus.

Plus, sama činjenica da se oduševljavaš besplatnim For Honor, koji je krajem prošle godine već bio za džabe na uPlayu i Steamu, dovoljno govori o tome koliko si upoznat sa temom i kompetentan da polemišeš o globalnom gejming tržištu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 13:59   #434
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Da skratimo, vidim nisi ni ti mlad...Imamo svoje poslove i brige (gubimo vreme).. Za Dexico imas pravo, nije dobra komparacija...
Elem, igra me odusevila (nekako mi promakla do sad) - A Epic mi drag jer mi omogucio da igram HR, BTS i ovu koja dolazi... Ende. I nemoj opet da pocinjes da je to bilo na konzolama...to smo resili vec jednom
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 14:18   #435
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Nije ti Epic omogućio da igraš Heavy Rain nego Quantic Dream, Epic je samo platio da te ograniči na njihov launcher. Epic nije uložio ni dolara u razvoj same igre niti u portovanje iste na PC platformu.

Sad se malo potrudi da ti to uđe u glavu...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 14:40   #436
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Nije ti Epic omogućio da igraš Heavy Rain nego Quantic Dream, Epic je samo platio da te ograniči na njihov launcher. Epic nije uložio ni dolara u razvoj same igre niti u portovanje iste na PC platformu.

Sad se malo potrudi da ti to uđe u glavu...
Hvala Epic-u sto je platio!
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 16:25   #437
singularity
Veteran
 
Član od: 20.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 775
Zahvalnice: 78
Zahvaljeno 104 puta na 90 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Čitajući malo prethodne postove shvatio sam da se Epicu najviše oduševljavaju jer daje free naslove, što me navodi na jednu drugu misao, ili ste početnk u svemu ovome pri ćemu to ne kažem da mi nekog uvredio, ili ste od skkoro na steamu pa niste uzeli Limbo ili Alana Wake kad su bili džabe.
Zbog toga se možda malo iskusniji korisnici ne oduševljavaju...

Mene lično nisu impresionirali, tačno je uzeo sam ono što su delili ajde da se ne lažemo sigurno je većina isto to uradila, ali većina nas to ne igre, bar ne oni koji imaju steam ili neku drugu platformu gde te igre odavno imaju.
Iz mog ličnog ugla, jedino što sam od Epica dobio a da nisam na steamu imao je Subnautica, sve drugo već odavno imam mnoge sam već i odigrao, stoga razumćete nisam u fazonu wow vidi šta su dali džabe, pogotovo malo ozbiljniji igrači koji su dugo u toj priči i koji odavno imaju četvorocifren broj igara na nalogu.
singularity je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 17:14   #438
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.151
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

GNOG free, sledece nedelje Hyper Light Drifter i Mutant Year Zero: Road to Eden
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 20:07   #439
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Epic Game Store

Citat:
Žexonije kaže: Pregled poruke
GNOG free, sledece nedelje Hyper Light Drifter i Mutant Year Zero: Road to Eden
Brate bolje cuti...ako provali moderator da i spominjes EPIC, sledi strasno maltretiranje Jos ako provali da imas manje od 10 kupljenih igara na svom nalogu, odmah poraste u ADMINa Da nije i Mutant Year Zero: Road to Eden stara igra? Pade u vodu tvrdnja da samo staro daju za DZ...!? Pojedini nikako da shvate jednu okrutnu realnost - pravila igre pise NOVAC (i jos po nesto) - i on je sada kod EPICa.. Mozes ti da pljujes, ali on je realnost koja ce da potraje... Zivi bili pa v...

Poslednja ispravka: Shonkas (8.8.2019 u 20:16)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.8.2019, 20:27   #440
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.356
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Epic Game Store

Da ti kapacitet memorije veći od poslednje dve stranice teme, znao bi da taj isti moderator objavljuje kad Epic Store deli igre za džabe.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
epic, fortnite, unreal

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Steam SirDuck Online kupovina igara 13419 18.3.2024 21:15
Watch Dogs dex3108 Akcione igre 1815 8.11.2017 23:22
A Game of Thrones: Genesis Romantic otpaTci 4 20.5.2011 20:55
Apple store detains teens for installing iPhone game nighthawk Brbljaonica 6 18.6.2008 18:02
Call of Duty Real-Time Card Game (kartaška igra sa tematikom drugog svetskog rata) Liquid Nitrogen Brbljaonica 9 7.6.2008 12:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com