Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Simulacije vožnje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Simulacije vožnje Auto-moto + simulacije letenja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.11.2005, 1:02   #1
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Simulacija tenka

Moze li mi neko navesti neke igre koje se bave ovom tematikom(pored T72:Balkan On Fire).Jos bolje bi bilo ako bi u igri glavnu ulogu imali Panzerkampfwagen-i.

Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	leop2a4.jpg
Viđeno:	694 puta
Veličina:	60,4 KB
ID:	36

Poslednja ispravka: holodoc (19.9.2006 u 0:58)
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.11.2005, 21:55   #2
The Dark Gamer
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Bela Crkva
Poruke: 241
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Exclamation Re: Simulacija tenka

Postoji jedna igra:Humvee Assault,ali je uzasno losa,i mizerna.
The Dark Gamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2005, 23:40   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

takvih igrica ima vrlo malo.Ima onih starih ali mi se ne gube oci na pixele velicine bumbara
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2005, 9:57   #4
The Dark Gamer
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Bela Crkva
Poruke: 241
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Cool Re: Simulacija tenka

Sta da ti kazem....Takvih igrica ima,zaista,jako malo...Ali najbolja simulacija tenka je Tanks za NES.Poseti temu Emulacija,pa je tamo potrazi.
The Dark Gamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.12.2005, 18:43   #5
Arnediad
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Arnediad Slanje poruke preko Yahooa korisniku Arnediad
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Jesi razmisljao da se prijavis za virtuelni show program zvani Vojska SCG?
Jeste da nema panzera ali ima bato 84-ki(nasa verzija t76 iz pomenute igre)a plus branis nas ostale koji se kuci igramo u miru,plus vozis omiljeni tenkic uzivo!!)Ako ti se svideo ovaj predlog,molim te skoci u najblizu reku i skrati sebi muke
Takve igre su izuzetno retke i kad ih ima onda su nikakve
Arnediad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.12.2005, 12:49   #6
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Kao prvo M84 je verzija ruskog T72.Cisto da se zna.Kao drugo,to sto mnogi pilicari nece u vojsku to samo pokazuje koliko su spremni da se nose sa zivotm.Ne moze bre uvek da bude sve na tacni i cisto!Kada se oseti opasnost gubljenja zivota,drugacije se zivi.I nisu sve igrice na tu tematiku shit.Samo su previse realne za sve retarde koji koriste standardno WASD i mis za igranje.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2005, 18:24   #7
Arnediad
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Arnediad Slanje poruke preko Yahooa korisniku Arnediad
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Kao prvo M84 je verzija ruskog T72.Cisto da se zna.Kao drugo,to sto mnogi pilicari nece u vojsku to samo pokazuje koliko su spremni da se nose sa zivotm.Ne moze bre uvek da bude sve na tacni i cisto!Kada se oseti opasnost gubljenja zivota,drugacije se zivi.I nisu sve igrice na tu tematiku shit.Samo su previse realne za sve retarde koji koriste standardno WASD i mis za igranje.
Pa necemo da se vredjamo,ta izjava je trebala da bude shvacena kao sala a ne kao ozbiljno misljenje ali posto vec jeste onda mislim da imam pravo na repliku-kao prvo m84 jeste verzija ruskog tenka(nikad nisi cuo za stamparsku gresku),jer je JNA 1978 kupila licencu od tadasnjeg Sovjetskog Saveza da bi na kraju izvrsila svoju modifikaciju koja je ispala,kao finalni produkt,mnogo bolja nego bilo koji tenk u Evropi pa cak racunajuci i americke(proveri malo literaturu pre nego pocnes da postavljas tvrdnje o necemu,uostalom procitaj i opis navedene gre u sk),kao drugo,cisto da se zna,sluzio sam vojsku u KZB-u iznad Presheva u najgore vreme,i slazem se da nemoze sve da bude na tacni i cisto ali mora nesto i da ima na tacni!!!!Kada imas situaciju da branitelji zemlje nemaju uslova da je brane,kada nas svakojakvi brane onda je uzaludno pricati o tome!!!Kao trece-u svom posedu imam nekoliko takvih igara i iz svog iskustva tvrdim da nije joj jedna jedina napravljena kako treba-sve bi kao trebale da budu verne simulacije tenkovske borbe a ustvari su samo zakomplikovane verzije tenkica sa com64-to po meni nije dobro odradjena igra-zamisli RPG koji vise lici na FPS nego na RPG???????
Arnediad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2005, 23:40   #8
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Joj bre,nemoj se potezemo oko te teme,jer nemamo sta da pricamo.Doktorirao sam tenkove.Inace to da je M84 bio bolji,to sigurni nije.Jeste bio brzi,nizi i okretniji od americkih,ali kad bi se pogledala oklopljenost abramsa i M84...Ipak je M84 tenk do 50 tona...Si igrao T72:Balkans On Fire?Igrica je preterano realisticna,sa sve topografskim mapama!Jedno sto fali jeste kinta.Malo animacija tu i tamo,komandira sa smekerskim glasom i stasom(umesto pijanog Ruje) i slicnog bi povisile kvalitet igrice u mnogome.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2005, 12:42   #9
strale
Novi član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Vrsac
Poruke: 25
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Exclamation Re: Simulacija tenka

Alo ljudi cemu tolika nervoza! Verovatno sam stariji od obojice i sluzio sam vojsku na Kosovu u Prizrenu 1992. godine u diverzantima/izvidjacima. Imate pravo obojica, kao prvo ne moze pojedinac sam ratovati bez podrske logistike( u US army dolaze u proseku 3 vojnika iz logistike na 1 koji ratuje tj. na prvoj je liniji )a sto se tice neke nase opreme, orudja i oruzja jos uvek imamo neke kvalitetne ratne masine. Kao npr. M-84. Medjutim, dzaba ti sve ako nemas goriva (sto se nama desava, NEVEROVATNO!!!), rez. delovi dotrajali ili ih nema, zbog nestasice para obuka je svedena na cisto upoznavanje sa ratnom tehnikom. J....a, ljudi ja se raspricao. Pravu simulaciju tenka nisam video jos od doba PS1. Toliko za sada. Pozdrav!
strale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 3:55   #10
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Unhappy Re: Simulacija tenka

Vojska ce ukoro i da se ukine...Sto se tice simulacija(ipak je to tema) moram da vas pitam da li ste igrali Balkans on fire??O tome moze da se raspravlja bez svadje...
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.12.2005, 21:05   #11
strale
Novi član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Vrsac
Poruke: 25
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Exclamation Re: Simulacija tenka

Nisam igrao Balkans on Fire. Vredi li to nesto? Obicno smo mi negativci, a i prica se ne pridrzava stvarnih cinjenica.
strale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 21:29   #12
Arnediad
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Arnediad Slanje poruke preko Yahooa korisniku Arnediad
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Bas sam to i mislio saleci se na racun vojske ali nema veze,da ne skrecemo sa teme-Igru nisam igrao licno ali sam gledao drugara koji je ima kako je igra i nisam bio odusevljen-sve mi to malo lici na preteranu nasminkanost u svakom smislu mada je ipak to samo prva impresija koja naravno moze dude i pogresna,ali takva je kakva je!Prema mom iskustvu,kvalitetne simulacije tenka su izuzetno retka stvar i,slazem se,nema ih vec duuuuugo vremena.Ali evo,uz izvinjenje za moj ispad obecavam da cu je uzeti i probati-na kraju krajeva mozda sam pogresio u vezi te igre
Arnediad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2005, 22:08   #13
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Strava ti je slika))))))))
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.12.2005, 20:06   #14
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Simulacije su retke jer da bi se pravile traze pravo,zivotno iskustvo.Rusi su tu dosta uradiliosle unistenja vaseg tenka,prikazuju se penetracije,iz kog oruzja,ko je na mestu ostao mrtav od posade,...Najlosije je uradjen AI vasih saboraca.

Znam da je slika dobra,ipak je to Leopard.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2005, 23:54   #15
skorpius
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Poruke: 354
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Simulacija tenka

panzer front za sony 1 odlicna igra
skorpius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2005, 0:49   #16
SuperG
Veteran
 
Član od: 16.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.057
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 20 puta na 16 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku SuperG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Citat:
skorpius kaže:
panzer front za sony 1 odlicna igra
Igrao sam T72 - BOF, nije losa igra ali me je verovali ili ne vise odusevio Panzer Front , extra je igra...
SuperG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2005, 15:45   #17
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Kako se bre kontrolise tenk sa jednim game padom??Malo mi je to nemoguce.Ovamo mi je cela tastatura prekrivena komandama.
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2005, 16:43   #18
101st Airborne
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 613
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 36 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Simulacija tenka

E kad bo bila simulacija Merkave, to bi bilo nesto
101st Airborne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.12.2005, 21:21   #19
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Hex,Merkava je pravljena samo za Izraelsku teritoriju i njenu odbranu.Podesena mu je tako suspenzija i ostale stvari u vezi sa kontolom tenka.Vrlo dobro oklopljen,sigurnost na prvom mestu.Ipak se on ne prodaje u inostranstvu,kako ocekujes da imas neku kampanju sa njim?Protiv Palestinaca sa Molotovljevim koktelima??
ACHTUNG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.12.2005, 2:37   #20
101st Airborne
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 613
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 36 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Simulacija tenka

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
Hex,Merkava je pravljena samo za Izraelsku teritoriju i njenu odbranu.Podesena mu je tako suspenzija i ostale stvari u vezi sa kontolom tenka.Vrlo dobro oklopljen,sigurnost na prvom mestu.Ipak se on ne prodaje u inostranstvu,kako ocekujes da imas neku kampanju sa njim?Protiv Palestinaca sa Molotovljevim koktelima??

Sve ja to znam, kolega, ja samo gotivim taj tenk. Uostalom, ne vidim zasto ne bi mogla da se napravi fiktivna kampanja o novom izraelsko-arapskom ratu?
101st Airborne je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com