Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.3.2017, 22:26   #6601
DacUF
Član
 
Član od: 1.11.2010.
Lokacija: Colchester, UK
Poruke: 139
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 64 puta na 31 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ufff mene pocela igra ozbiljno da smara...Zar je moguce da je sve ''hand holding'', bukvalno svaki korak u svakom questu mi kaze i nacrta kuda treba da idem i sta da radim...Uopste nemam osecaj da ja igram igru vec da sam ja tu samo da vucaram Geralta gore-dole-levo-desno...Nemam onaj osecaj postignuca i zadovoljstva kad resim neki quest...
Uz to i jos neke ozbiljne mane kao dosadan razvoj lika i dosadna ekonomija, polako gubim zelju da nastavim da igram...eh taj Morrowind
DacUF je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2017, 22:45   #6602
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

"Hand-holding" stvari isključiš u opcijama,čak i mini mapu ako želiš.
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2017, 1:18   #6603
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Stenmark kaže: Pregled poruke
"Hand-holding" stvari isključiš u opcijama,čak i mini mapu ako želiš.
Tako je, moze skoro sve sa HUD-a da se iskljuci. Ja sam sklonio mini-mapu odmah.


Uvod u ekspoze ovog australijskog senatora me slatko nasmejao.

Vote this guy for prime minister
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
Marko Radonjic (27.3.2017)
Stara 29.3.2017, 15:19   #6604
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kakve su ono knjige koje trgovci prodaju a koje imaju uzvičnik? Kupio sam par takvih ali nije aktiviran neki quest ili slično kada sam ih pročitao, ništa se nije desilo.

Pretpostavljam da sam završio sa glavnom pričom u Novigradu kada nemam više ni jedan Main Quest, u toj rubrici imam questove za obe ekspanzije a na onom questu da pronađem Ciri u Velenu, Novigradu i Slekligama sada je checkiran Velen i Novigrad, ne znam kad je Novigrad checkiran, valjda na kraju Dandelionovih questvoa.

Malo sam sada rješavao questove za opremu, imam diagrame za napredniju Wolf opremu a nemam za osnovnu verziju jer još nemam pristup Kaer Morhenu
Pronašao sam i nešto od Cat opreme (to je valjda Feline oprema), ali imam marker i na ulazu u neku pećinu a tu ništa ne nalazim, ustvari kao da sam tu već bio, ima neki kovčeg ali je prazan, ali mi taj quest i dalje ima marker na ulazu u pećinu (a tačno tu se nalazi u stijeni urezan onaj crtež, s tim da više ne svijetli sa witcher sense, samo ne znam zašto me marker za quest vodi tu).

Riješio sam i preostale contract questove koji su mi u domašaju (do 5 levela iznad mene), obišao sam na mapi poneko mjesto koje sam zabilježio sa nekad prejakim monsterima i sad ponešto od toga mogu da riješim.

Novigrad je imao dosta sadržaja, i bilo je zabavno. Kakve su Skelige po tom pitanju, veličinom i bogatstvom a i kvalitetom sadržaja i questova? Znam da mnogi kažu da je to najljepša regija, valjda grafički, a bilo bi lijepo da je tako i sadržajem.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2017, 17:21   #6605
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Kakve su ono knjige koje trgovci prodaju a koje imaju uzvičnik? Kupio sam par takvih ali nije aktiviran neki quest ili slično kada sam ih pročitao, ništa se nije desilo.
Ako se dobro sjecam mislim da imaju veze sa bestiary otkrivaju ti slabosti zivotinja i monstruma tipa koje potione, bombe i znakove da koristis kad naletis na neke od njih.
Neke knjige su u stvari dogadjaji iz originalnih knjiga samo prepricani u kratkim crtama isto kao i odredjeni kvestovi.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2017, 23:19   #6606
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Imam jedno pitanjce. Pošto pauziram u igri sa W3 dok ne uzmem novu grafičku pogledao sam u steamu pod DLC i video naravno da ima ove dve velike ekspanzije ali ima i nekih stvarčica sto su free, mislim na neke armore, finnishere, questove, wolf armor scavanger quest itd itd. Jel se to instalira ili mi je to već deo igre?

Npr.
The Witcher 3: Wild Hunt - Temerian Armor Set
piše: Instal game
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2017, 0:28   #6607
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Imam jedno pitanjce. Pošto pauziram u igri sa W3 dok ne uzmem novu grafičku pogledao sam u steamu pod DLC i video naravno da ima ove dve velike ekspanzije ali ima i nekih stvarčica sto su free, mislim na neke armore, finnishere, questove, wolf armor scavanger quest itd itd. Jel se to instalira ili mi je to već deo igre?

Npr.
The Witcher 3: Wild Hunt - Temerian Armor Set
piše: Instal game
Ako imas obicnu verziju igre, onda mora da se skine zasebno. Ako imas GOTY verziju ne treba.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2017, 6:50   #6608
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Prosle je tacno godinu dana,178h Deadmarch, svi questovi i place of intrest(?) otkriveni.Mogu reci da sam presao Witcher 3 i obe ekspanzije.
Napisacu neke svoje kratke utiske i opazanja posto mogu reci da sam veteran u ovoj igri posto sam presao sve jos od Witchere 1.Moje misljenje cu podeliti na glavnu igru i ekspanzije posto su one price za sebe.Trudicu se da ne bude spoilera, bar ne onih vecih
Chepter 1.Witcher 3 - Main story.

Cekao sam vise od godinu dana da zakrpe ovu igru i da izadju ekspanzije posto sam znao da kao svaki ogromni openword svet i ova igra ce patiti od bagova i kao sto danas biva lose optimizacije.
Instalirao sam stavio skoro sve na high divio se pocetnim scenama i onda dosao u prvo selo i tu pocinju moji prvi problem sa ovom igrom-Shutering a da nije do moga kompa(donekle).Ovo me je jakooo razocaralo i pokolebalo i ponovicu da ovo nikada necu oprostiti CDPR a ni Nividi(da znam da su se jako potresli) .Posle raznih driver cackanjima u Nvidia opcijama i samoj igri,ini fajlovima koristice 3 programe uspeo sam da igram irgu na solidnih 45fps na medium/high/ultra podesavanjima bez shuteringa.Ovo mi je za malo falilo da prestanem da igram i nazalost ostavilo trajnu mrlju na ovu igru ali je igra bila predivna i morao sam nastaviti.
Pozitivne strane:
Igra je graficki prelepa,zvukovi nevorovatni,slovenacki lore,odlicna voice gluma(i ako se vidi da nekada glumci nisu imali pojma o cemu pricaju) posebno meni omiljen glas Geralta cine ovu igru pravim AAA naslovom.Kolicina sadrzaja od gventa,tuca do questova je stvarno neverovatna.Osecaj kada uradis neki quest i onda kasnije ti pridje neki trgovac,seljak 15h kasnije i kaze ti si spasio moju sestru/zenu ili si zeznuo nesto je neverovatan osecaj.Takodje vecina questova nisu crno/bela nego imaju neku kvaku, a posledice se vide na kraju.Broj itema,lore sveta,zivost sveta je neprevazidjena.
Negativne strane:
Main prica je jako razduzena nepotrebno i ovde se vidi kao da su na silu hteli da stavi kvantitet umesto kvaliteta.Ima par zanimljivih delova recimo sa Crvenim Baronom i Uma stvorenjem ali kako prica odmice tu se po meni gubi dosta na dinamici.Posebno kada konacno nadjete Jenifer.Sto je dosta ironicno posto prva dva serijala su je stalno spominjala.Kraj je po meni bio antiklimatican donekle ali solidan(imao sam najgori kraj)
Spoiler za Ko nije presao da ne cita:
Siri mi je umrala ali nisam se nesto preterano potresao jel ' je to bio njen licni izbor.Ja sam dao sve od sebe i postupao kako mislim da sam trebao ali igra je mislila drugacije.

Sto se tice drugih questova isto se vidi obrazac:dodji na mesto zlocina,trazi crvene tragove,nadji monster,pokupi nagradu.Ipak su ovo dobro zamaskirali sa raznim twistovima u prici i zanimljivim likovima ali zbog puno ovakvih questova vidi se obrazac.
Druga najveca mana igre je borba.Ovo je pocetni problem sa ovim serijalom.Ironicno da mi se najvise svidela borba u W1 a najmanje u W2 tako da je ovo sredina.Sve se svodi na jedan isti obrazac,quen>udarac>roll,ponovi sve ispocetka.Igrao sam na najtezem nivou ali igra postaje prelaka posle 20 nivoa zadjeng bosa u celoj igri ukljucujuci i zloglasnog Deatlafa sam ubio iz prve dok sam ginuo od copora vukova i drownera prvenstveno sto me mrzelo da cekam da mi se nakupi quen .

Bez obzira Witcher 3 je remek delo koje je postavilo 2lestvice vise i domaci zadatak svim jacim kompjuterskim devloperima ali daleko od toga da je savrsena igra.8/10

Chapter 2-Heart of Stone.

Po mome skromonom misljenju jedno od najboljih ekspanzija ikada.Prica i questovi su me ovde ostavili bez daha.I ako je prica prezvakana 1000 puta i ako sam na trecini ekspanzije znao Gaunter O'Dimm predstavlja, prica me je oduvala i ostavila bez daha.Imam osecaj kao da sam bio u pravom filmu da sam ja glavna uloga i da se nesto zaista ludacki desava oko mene.Tri questa koje ste trebali da uradite su nezaboravna(posebno svadba) a i sam kraj je jednostavno .
Jeste da je mehanika borbe ostala ista ali prica i questovi su jednostavno remek delo ovde se W3 iskupio za sve mane po meni.
9.5/10

Chapter3-Blood and Wine
Vise nego solidna ekspanzija ne dobra kao HoS po meni ali mnogo bolja nego original Withcer.Bajkoviti svet i nova oblast su prelepi.Posebno bih izdvojio fable svet (vuka,crvenkapicu,Golden Lock )svet.Prica je po meni slabija ali mi je kraj i vise nego zadovoljavaljuci ispalo je bas kako sam zeleo.U svakom slucaju lep zavrsetak sage.Osecao sam se pomalo tuzno i nostalgicno kada sam zadnji put video Geralta pre odjavne spice.
9/10


Na kraju da li je ovo najbolji rpg ikada?Ne...Da li je ovo najbolja igra ikada?Hmm pa sigurno u top 5 igara.Pravo monometalno delo i umetnost




Zbogom Geralt of Rivia,bilo mi je cast druziti se sa tobom ovih 9 godina!

Poslednja ispravka: Ekiman (30.3.2017 u 6:57)
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Ekiman na korisnoj poruci:
A M G (30.3.2017), filpan (30.3.2017), Vladimirus86 (30.3.2017), Ziginho (30.3.2017)
Stara 30.3.2017, 14:05   #6609
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Dosao sam u
Spoiler za ne otvaraj ako nisi zavrsio sa Novigradom i Skeligeom:
Kaer Morhen
i scena kada se
Spoiler za spoiler:
Geralt, Eskel i Lambert
otkinu od zivota i prave gluposti po
Spoiler za spoiler:
zamku
mi je definitivno jedna od omiljenih bromance komicnih scena u bilo kojoj igri ikada. Bez obzira sto igram treci put, opet sam "pao sa stolice" kada je ekipa kontaktirala
Spoiler za spoiler:
onog mage-a dok je *****o sa sve haljnama od Yennefer.


Sinoc sam oko sat i po grindovao novu Wolf opremu. Tek sam craftovao Enhanced verzije. Do sada sam furao onaj Nilfgaardian Armor sto sam kupio u Velenu. Iskreno, iako je postao underleveled (trenutno sam lvl 68 dok je armor lvl 56 u NG+), Death March je veoma lagan uz abuse alternativnog Quen znaka koji vam vraca health za blokiran damage. Bez toga bi bilo mnogo teze.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Cracked But Whole (30.3.2017)
Stara 30.3.2017, 14:11   #6610
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Laserstorm kaže: Pregled poruke
Ako imas obicnu verziju igre, onda mora da se skine zasebno. Ako imas GOTY verziju ne treba.
Aham, a kad se instalira ne ide u library zasebno nego se stopi u moj Witcher. Nije mi GOTY imam samo W3.
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2017, 20:42   #6611
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Smrtonosna Šorka kaže: Pregled poruke
Aham, a kad se instalira ne ide u library zasebno nego se stopi u moj Witcher. Nije mi GOTY imam samo W3.

Bilo koji DLC ne ide u GOG Galaxy library, ni ekspanzije. Direktno se instaliraju u osnovnu igru. Kao sto pomenuse vec, nema razlike izmedju GOTY i osnovne verzije sa svim skinutim dodacima, pod uslovom da su patchovane na istu verziju.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2017, 20:45   #6612
Laserstorm
Veteran
 
Član od: 2.11.2011.
Poruke: 598
Zahvalnice: 114
Zahvaljeno 187 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Bez obzira sto igram treci put, opet sam "pao sa stolice" kada je ekipa kontaktirala
Spoiler za spoiler:
onog mage-a dok je *****o sa sve haljnama od Yennefer.
To bi trebalo da je u stvari Hierarch Hemmelfart (hmm, kako prikladno ime sad kad bacim pogled na to kako se pise), glavno svesteno lice iz Church of the Eternal Fire. Samim tim mi je taj deo price ekstra smesan.
Laserstorm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Laserstorm na korisnoj poruci:
buraz (30.3.2017)
Stara 30.3.2017, 21:59   #6613
Nexa
Član
 
Član od: 22.1.2013.
Poruke: 51
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

25 miliona prodato
link
Nexa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2017, 22:09   #6614
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Nexa kaže: Pregled poruke
25 miliona prodato
link
Citavog Witcher serijala ne samo W3
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Nexa (31.3.2017)
Stara 31.3.2017, 0:22   #6615
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

@Ekiman

Da sam dobio tvoj kraj posle godinu dana igranja... https://media.giphy.com/media/D8kdCAJIoSQ6I/giphy.gif

Uf, bio bih depresivan nedelju dana posle vezivanja za likove i tolikog investiranja u Witcher univerzum. Doduse, moras bas da se potrudis ili da omanes u mnogim obvious izborima kako bi dobio taj zavrsetak.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2017, 3:27   #6616
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^
Po meni nisu bas bili obvious ili sam ja imao drugaciji pogled na to i drugaciju filozofiju gledanja sveta.Bio mi je na kraju u onoj kuci okruzen,onda mi je bilo krivo i zao ali mi je odmah toga sledila ekspanzija tako da nisam bas puno tugovao.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2017, 5:48   #6617
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Ekiman kaže: Pregled poruke
^
Po meni nisu bas bili obvious ili sam ja imao drugaciji pogled na to i drugaciju filozofiju gledanja sveta.Bio mi je na kraju u onoj kuci okruzen,onda mi je bilo krivo i zao ali mi je odmah toga sledila ekspanzija tako da nisam bas puno tugovao.
Moja greska, posmatrao sam iz krive perspektive. Kada prvi put vidis kraj i shvatis sta utice na njega (odnosno kako se ophodis prema X osobi i kako to utice na njen karakter), onda sve ima savrsenog smisla. Problem je sto u prvom prelazu, naravno, ne znas kraj - i zbog toga nisi svestan zasto su neke naizgled nebitne odluke bile triger.

Sent from my ASUS_Z00UD using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2017, 9:46   #6618
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Pomalo sam čistio ono što mi je ostalo u Novigradu i okolini, rješio sam neke koji su ranije bili lubanje, mada sam imao i borbu sa prelijepim crvenim Fiendom koji je bio level 27 a ja 20 iako on nije bio označen kao "lubanja", čudno, ali meni u korist jer sam ga mogao srediti bez većih problema. Pobijedio sam u turniru uličnih tuča ali me zadnji elf dosta namučio, teže mi je bilo sa njim nego sa monsterima. I taman da odem u Skelige kad sam uočio da imam Gwent turnir quest High Stakes. Odem tamo i dobijem onog prvog iz drugog pokušaja a onda igram sa Sashom i ona me razbije nekih 5-6 partija. Čak sam se nervirao, par puta me dobila za dlaku, u jednoj rundi sam ima 133 boda i opet sam izgubio, imala je dosta više karata od mene. Čitam po netu da je ona najteži Gwent protivnik u cijeloj igri. Čitam sada po Redditu da se ljudi pate, igraju po 15 puta dok ne dobiju na sreću. Neko je rekao da je bolje otići prvo na Skelige i uzeti još neki spies karte. Malo me brine što je neko rekao da ima i neka tuča pesnicama u tom questu na kraju koja je kao i teža nego ta Gwent partija . Kažu da treba igrati kao Sasha, sa dosta spies i decoy karata.

Sa Sashom sam u jednoj partiji dobio prvu rundu i ona je tada ostala bez karata a ja sam imao dve ali neku weather kartu i onu koja diže vrijednost karata (moral), i sledeće dve runde nismo imali ništa za osvajanje bodova ali je ona dobila obe runde jer su završene neriješeno 0:0

Zanima me da li je prerano što sam upao na taj turnir i da li je bolje prvo ići na Skellige? Pošto je ona tek drugi protivnik onda mi i nije velika šteta ako učitam poziciju prije turnira i zaobiđem turnir.

Inače u više navrata sa više protivnika sam imao utisak kao da Gwent AI možda cijelo vrijeme vidi i zna moje karte. I već odavno skoro svaki protivnik sa kojim igram ima bar jednu Scorch kartu, neki i dvije, a ja sam tek nedavno nabavio jednu i rijetko je imam u partiji. A dobro bi došla i ona spy karta sa vrijednosti 0 koju izgleda imaju svi osim mene.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2017, 14:31   #6619
Vladimirus86
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2012.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 780
Zahvaljeno 681 puta na 431 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke

Zanima me da li je prerano što sam upao na taj turnir i da li je bolje prvo ići na Skellige? Pošto je ona tek drugi protivnik onda mi i nije velika šteta ako učitam poziciju prije turnira i zaobiđem turnir.
Slobodno idi na Skelige, pa kad se opremiš boljim kartama vrati se da odradiš turnir. Kad otključaš Skeliška ostrva možeš lako da se prebacuješ između njih i Kontinenta.
Vladimirus86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.3.2017, 15:54   #6620
Maylo
Novi član
 
Član od: 23.12.2014.
Poruke: 17
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Мени Саша и није направила неки проблем, можда сам је добио из 3. покушаја... Најгори ми је био неки крчмар са почетка, негде у Велену.. Е са њим ако нисам једно 30 партија одиграо док га нисам добио... После кад скупиш довољно карата, већ постаје и рутина. Додуше ретко добијем 2-0, углавном 2-1.
Spoiler za Не читајте ако нисте завршили са Скелиге и Новиградом, што се главне приче тиче:

Сад сам у Каер Морену, јурим онај вучји оклоп па да идем на "Isle of Mist". Неко ко је прешао, колико је то отприлике од главне приче? Јел' сам бар на пола?


Ово мислим да не мора у спојлер.. Трис или Јенефер? Јесте "канонски" да Гералт ако мора да бира између њих одабере Јен, али не знам, мени та жена много иде на живце. На крају ћу да попиздим и Гералт има да живи као вук самотњак
Maylo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com