Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.3.2012, 17:10   #2401
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
Cofi kaže: Pregled poruke
Hvala, ne planiram da koristim trainer. Mislim da potpuno unistava car igre, posebno kod neke ovakve. Sad uradih Samarinu loyality quest i dobio sam dosta paragon poena. Ostalo mi je jos 1 i po "nivoa" da bih popunio. Sad mi ostaje jos par loyality misija, regrutovanje Tali i neke side questove da trazim.
da ali pitao si "postoji li brzo"svaki brz nacin za prelazenje neceg u igri,dobijanje..se smatra varanjem.zato sam ti preporucio trainer
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 13:28   #2402
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Jedan od razloga zasto mi se ME1 (pored mnogo bolje price, boljih glavnih lokacija, bolje muzike, vece customizacije kompanjona, lorea - ME2 ovde skoro pa nista nije dodao, samo je neke stvari upropastio) vise svideo od dvojke je ovaj:



Struktura je kao da igras akcionu igru (sto ME2 i jeste), sa odvojenim zonama gde se u 95% slucajeva samo mlatis sa talasima protivnika, sto postaje izuzetno zamorno posle odredjenog vremena. Nemas organsku celinu, koja je karakteristicna za RPG-ove..

Ali, zato je tu PRODAKSHN bato, lepe cut scenice da se zavalis i ispijas sokic dok ih gledas, i sise i dup**a za izvoz..

Poslednja ispravka: nameless1 (2.3.2012 u 13:35)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
player1 (2.3.2012), Skenderevo (2.3.2012)
Stara 2.3.2012, 16:48   #2403
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Ajde ova dva ali Kotor je bio isto sav u tunelima ko i ME.Gde u Kotor-u ima slobode kretanja van rovova i koridora
u ME1 imash totalno prazne i bezzivotne pejzaze u kojima mozesh da skenirash par minerala..chisto veshtachko produzenje igre s makom.Jade Empire nisam igrao ali poznajuci bioware ne verujem da i tu ima neke slobode kretanja,sandbox nikada nije bila njihova stvar.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 16:58   #2404
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Ajde ova dva ali Kotor je bio isto sav u tunelima ko i ME. Gde u Kotor-u ima slobode kretanja van rovova i koridora
Kako bre, gde? Pa seti se lokacija u Kotoru. One su se nadovezivale jedna na drugu, a nisu bile izdvojene zone..

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
u ME1 imash totalno prazne i bezzivotne pejzaze u kojima mozesh da skenirash par minerala..chisto veshtachko produzenje igre s makom.
Ja sam lepo napomenuo GLAVNE lokacije (koje su bolje nego u ME2, btw)! U Noveriji ti lepo imas jedan hub, tamo gde su smestene korporacije, tu odradis par kvestova, pa onda izadjes sa Makom, malo putujes, stignes do one lokacije gde se eksperimentise sa Rachni-ma, pa se tu probijas dok ne stignes do drugog hub-a (zabarakadirano osoblje). Isto je i sa Zhus Hope..

Dakle, organski je povezana celina, imas i interakciju sa NPC-ovima i rokanje sa protivnicima. U ME2 je sve to razdvojeno: u hubovima blebeces, dok se na izdvojenim misijama rokas sa milion protivnika. Cist sablon..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 17:17   #2405
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Gde u Kotor-u ima slobode kretanja van rovova i koridora
Izađeš iz stana u hodnik, iz hodnika na ulicu, iz jedne ulice u drugu ulicu, iz nje u lift, iz lifta u podzemni grad, iz njega u pod-pod-grad, odatle u divljinu pod-pod-grada, odatle u kanalizacioni kompleks, odatle natrag u bazu bande koja je u pod-gradu, samo kroz zadnji ulaz... sve se nadovezuje.

U ME2 je čak i kretanje po Normandiji iscepkano, pa se taj osećaj celovitog sveta uništava.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
nameless1 (2.3.2012)
Stara 2.3.2012, 17:21   #2406
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Spoiler za zbog velichine:











Hodnik je hodnik ma kako ga ti definisao.
Ne kapiram tu fascinaciju noverriom.Gomila klaustofobichnih skuchenih hodnika pejstovanih elevejtor mjuzik uchitavanjima.
Dokle god nemash 360 slobodu kretanja,to ti je sve isti hodnik.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 17:21   #2407
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Izađeš iz stana u hodnik, iz hodnika na ulicu, iz jedne ulice u drugu ulicu, iz nje u lift, iz lifta u podzemni grad, iz njega u pod-pod-grad, odatle u divljinu pod-pod-grada, odatle u kanalizacioni kompleks, odatle natrag u bazu bande koja je u pod-gradu, samo kroz zadnji ulaz... sve se nadovezuje.

U ME2 je čak i kretanje po Normandiji iscepkano, pa se taj osećaj celovitog sveta uništava.
Dobro imash vishe hodnika medjusobno povezanih umesto 1 to i dalje nije sloboda kretanja.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 18:07   #2408
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
[SPOILER="zbog velichine"]
Ne kapiram tu fascinaciju noverriom.Gomila klaustofobichnih skuchenih hodnika pejstovanih elevejtor mjuzik uchitavanjima.
Dokle god nemash 360 slobodu kretanja,to ti je sve isti hodnik.
Kakav bre isti hodnik? Na Noveriji imas dva hub-a, gomilu isprepletenih kvestova & enemy encountera, sjajnu atmosferu i odlican storytelling. Mislim da je ta lokacija inspirisala stvaranje Dead Space-a, izmedju ostalog..

Sta imamo od Ilijuma? Par lokacija koje uopste ne odisu atmosferom, sa par kvestova, koji se uglavnom svode na resetanje po iseckanim skladistima..

Ma, ME2 je precenjena igra, sa gomilom mana. Mnogi su ovde podlegli eye candy-iju (cut scenama), i cool faktoru (koji je kod mene na granici da bude detinjast): Ja sam Justicar, milf sa izbacenim sisama, pratim kodeks, ubijam svakog ko prdne na javnom mestu, HURR DURR, ili posrnuli ubica sa jadnom pricicom.. prosto se covek rastuzi, bez obzira sto je isti pobio na stotine ljudi (vazno je da je cool), napaljena, nabildovana Krogan budaletina, koja podseca na nekog priglupog, polupismenog srbendu koji visi po ceo dan u teretani i sve svoje nedostatke nadomescuje agresivnoscu. Ajde, guzata jos i deluje na stvarnu osobu, ali je potpuno neuverljiva za ulogu koja joj je dodeljena (lepo ju je Jack okarakterisala). Jack je interesantan lik, ali ponovo se vidi isforsiranost da se ona, u nekim trenucima, prikaze kao neka jadna, krhka osoba, kako bi se mi sazalili, bla bla..

Jedino su Mordina uboli, ali zbog ostalih morona nije imao dovoljno prostora za dalje profilisanje, pa je i on ispao poprilicno plitak lik. Garus je takodje odlican, pogotovu ona misija kada ga spasavas od onih placenika. Odnos EDI i Jockera je takodje interesantan..

M1>>>>>M2! Nuff said..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
player1 (2.3.2012), Skenderevo (2.3.2012)
Stara 2.3.2012, 18:20   #2409
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
Jedino su Mordina uboli, ali zbog ostalih morona nije imao dovoljno prostora za dalje profilisanje, pa je i on ispao poprilicno plitak lik. Garus je takodje odlican, pogotovu ona misija kada ga spasavas od onih placenika. Odnos EDI i Jockera je takodje interesantan..
Ken и Gabby су исто симпатични ликови. Али то је отрпилике то, што се тиче ликова.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pegasus na korisnoj poruci:
nameless1 (2.3.2012)
Stara 2.3.2012, 18:24   #2410
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Da, njih sam zaboravio..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 18:33   #2411
mniz
Veteran
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: ub
Poruke: 587
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 61 puta na 32 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mniz Slanje poruke preko Yahooa korisniku mniz
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Kakav bre isti hodnik? Na Noveriji imas dva hub-a, gomilu isprepletenih kvestova & enemy encountera, sjajnu atmosferu i odlican storytelling. Mislim da je ta lokacija inspirisala stvaranje Dead Space-a, izmedju ostalog..

Sta imamo od Ilijuma? Par lokacija koje uopste ne odisu atmosferom, sa par kvestova, koji se uglavnom svode na resetanje po iseckanim skladistima..

Ma, ME2 je precenjena igra, sa gomilom mana. Mnogi su ovde podlegli eye candy-iju (cut scenama), i cool faktoru (koji je kod mene na granici da bude detinjast): Ja sam Justicar, milf sa izbacenim sisama, pratim kodeks, ubijam svakog ko prdne na javnom mestu, HURR DURR, ili posrnuli ubica sa jadnom pricicom.. prosto se covek rastuzi, bez obzira sto je isti pobio na stotine ljudi (vazno je da je cool), napaljena, nabildovana Krogan budaletina, koja podseca na nekog priglupog, polupismenog srbendu koji visi po ceo dan u teretani i sve svoje nedostatke nadomescuje agresivnoscu. Ajde, guzata jos i deluje na stvarnu osobu, ali je potpuno neuverljiva za ulogu koja joj je dodeljena (lepo ju je Jack okarakterisala). Jack je interesantan lik, ali ponovo se vidi isforsiranost da se ona, u nekim trenucima, prikaze kao neka jadna, krhka osoba, kako bi se mi sazalili, bla bla..

Jedino su Mordina uboli, ali zbog ostalih morona nije imao dovoljno prostora za dalje profilisanje, pa je i on ispao poprilicno plitak lik. Garus je takodje odlican, pogotovu ona misija kada ga spasavas od onih placenika. Odnos EDI i Jockera je takodje interesantan..


M1>>>>>M2! Nuff said..

ja mislim da ti ni sam sebe ne volis
mniz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku mniz na korisnoj poruci:
Leonida (2.3.2012), Pandemonium (3.3.2012), shrafko (1.7.2017), Vulee (2.3.2012)
Stara 2.3.2012, 19:14   #2412
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Ne, nego samo znam za bolje! A, i imam vec dovoljno godina, tako da mi je prag tolerancije sada na malo visem stupnju. ME1 je jednostavno ozbiljnija igra, dok za ME2 imam osecaj da je targetirana ka sesnaestogodisnjacima..

Pre neki dan sam bas pricao Asmodeusu na steamu, kako jedan prokleti, beznacajni, lovac na pacove u Tormentu ima vise karakternih crta, pogleda na svet.. nego 95% savremenih BW-ovih kreacija.

Ali, dobro.. Takve igre su vama verovatno dosadne.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 19:25   #2413
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Deus Ex:Human revolution je zakon od novih SciFi igara sto se tice slobode kretanja...od tacke A do tacke B mozes da dodjes:
a) koristeci kanalizaciju;
b) koristeci ulicu;
c) koristeci metro;
d) ponekad i koristeci precice kroz zgrade, preko krovova i kosarkaskih terena

Spoiler za Spojler za DE:HR:
Jel neko uspeo da da kos na ulicnom terenu za basket u Detroitu?


U ME1 smo imali Mako sa kojim smo mogli neograniceno da se krecemo sve dok ne izadjemo iz zone bitne za misiju , a u ME2 su cak i Hammerhead misije pretvorili u hodnik bez plafona Mozda,ali mozda dodje do nekog pomaka u ME3 po pitanju slobode kretanja
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
Asmodeus (3.3.2012)
Stara 2.3.2012, 19:40   #2414
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Kakav bre isti hodnik? Na Noveriji imas dva hub-a, gomilu isprepletenih kvestova & enemy encountera, sjajnu atmosferu i odlican storytelling. Mislim da je ta lokacija inspirisala stvaranje Dead Space-a, izmedju ostalog..
Ti si suvishe patrijarhalan gejmertako da ovo ostalo o ME2 necu komentarisati jer je nevazno za ovu rapravu.Novaria je obichan sistem pejstovanih hodnika,mozda ti tu vidish neshto neverovatno ali za mene je blunt ko i ostatak keca vizuelno...gomila hodnika da se pogubish a koliko je Dead Space inspirisan pa ne bih bash rekao..na novari nema nichega strashnog.Osnovni koncept "hodnika" je identichan u oba dela,samo su prioriteti drugachiji,tebi se ochigledno vishe svidja "old skul"dungeon crawling vajb hodnika u kecu.Za mene je to agonija pogubljivanja u identichnom vizuelnom setingu i gubljenje vremena na mrtvim identichnim planetama sa retardiranim vozilom da bi sakupljao minerale i veshtachki produzio duzinu igre.
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 19:50   #2415
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Opet si ti tu nesto pomesao, ali dobro (ko pominje side mako misije?). Odgledaj ponovo Noveriu na YT, ili bolje odigraj, pa vidi da li stvarno ne prepoznajes neki feel DS-a, kada zadjes dublje u taj istrazivacki centar, sve sa zivuljkama koje iskacu iz ventilacionih cevi, tram sistemom..

Patrijahalni gamer?!
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2012, 20:04   #2416
efil82
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.214
Zahvalnice: 315
Zahvaljeno 420 puta na 238 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Opet si ti tu nesto pomesao, ali dobro (ko pominje side mako misije?). Odgledaj ponovo Noveriu na YT, ili bolje odigraj, pa vidi da li stvarno ne prepoznajes neki feel DS-a, kada zadjes dublje u taj istrazivacki centar, sve sa zivuljkama koje iskacu iz ventilacionih cevi, tram sistemom..

Patrijahalni gamer?!
Jedina dobra stvar na Novari je vishe opcija kojima mozesh da se sprdash sa Analejesom i sekretaricom.Ostalo...
kocka prostorija>pravolinisjko s makom>gomila hodnika povezanih liftovima da se pogubish s par fetch questova>predodredjeno finale

Da,patrijarhalan,konzervativac,staromodan,dss: D..take your pick.
Btw. ako te ovoliko uznemirile kozmetichke izmene u dvojci mogu samo da zamislim taj flame i rant nakon kraja ME3
efil82 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku efil82 na korisnoj poruci:
Asmodeus (3.3.2012)
Stara 2.3.2012, 20:30   #2417
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
efil82 kaže: Pregled poruke
Ti si suvishe patrijarhalan gejmer
Jeste patrijarhalness1, kako se usuđuješ da tražiš kvalitet i ne pristaneš da ljubiš **** autorima jeftine limunadice samo zato što "nema ništa bolje"? Sramota, stvarno
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Eni na korisnoj poruci:
nameless1 (2.3.2012)
Stara 2.3.2012, 20:46   #2418
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Jeste patrijarhalness1, kako se usuđuješ da tražiš kvalitet i ne pristaneš da ljubiš **** autorima jeftine limunadice samo zato što "nema ništa bolje"? Sramota, stvarno
My krantt for the rescue!



nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.3.2012, 19:51   #2419
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom

@Nameless1:
Eh brate, kakav si matori cinicni s*ronja postao, gori si od DeCoy-a :kreza.
Dana kad si presao ME2, nisi ni priblizno mana izneo kao sto sada u zanosu ispaljujes. ;-)
Batalite to izdizanje keca u odnosu dvojku, smesno izgleda. Koncept igre se nije bitnije promenio u dvojci da toliko kukate:
Kao, kec je bio nelinearan i prostor je bio "povezan", a dvojka nije, kec ima rpg elemente i nije imao sistem fight/cutscene. Ajd ne budite smesni.
Obe igre su vrhunske, dvojka ima svoje mane, ali koje bitno ne umanjuju njenu vrednost.
Uzibajte malo i ne smarajte sa glupostima. Trojka preti da ce upropastiti fransizu, tamo slobodno pljujte!

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Asmodeus na korisnoj poruci:
Vulee (3.3.2012)
Stara 3.3.2012, 20:36   #2420
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 2



Pa, znas ono, treba malo vremena da slegnu utisci, pa se tek tada izvlace pravi zakljuchci. Priznajem da sam malo preterao, zato sto sam bio n*drk*n, ali sustina ostaje ista: dvojka je zabavna igra, bogato producirana, ali kada o njoj malo razmisljas sa distance, o slici koju stvara u glavi, dolazis do zakljucka (barem ja) da je u pitanju najobicnija limunadica, kao sto kaze Eni. Nista, ali NISTA znacajno nije doprinela ME lore-u (ono sto je uvela je nekako ispod ozbiljnosti svega sto je postojalo u kecu, a da ne pricam da su poprilicno usr*li reapere), prica je poprilicno smesna od pocetka do kraja.. sto nije ni cudno jer je keca napisao Drew Karpyshyn, a za dvojku je bio odgovoran lik ciji je potpis bio cetvrti po redu medj dodatnim piscima u creditsima (u manualu za igru). Likovi, kada predjes preko cool faktora (koji je po meni u neku ruku detinjast, i ne drzi vodu), ispadaju poprlicno plitki, nerazradjeni, jednodimenzionalni, da ne kazem da su potpuno nesposobni da vezu pertlu bez Shepike, a motivi da se prikljuce Shepardu su potpuno neuverljivi, da ne kazem nepostojeci..

O manama u gameplay-u, RPG elementima, kastomizaciji.. necu da pricam, sve je vec receno. Eto, kazem, dobra je igra, zabavna, kao sto je ovaj novi Star Trek zabavan film, ali o bilo kakvoj dubini, necega viseg od puke zabave, ovde NEMA ni reci..

ME1 je mene u neku ruku zaintrigirao kvalitetnim lore-om, svojom temom koja se tice integracije covecanstva u galakticko drustvo, imao je kvalitetnu pricu, osecaj misterije u vezi Proteana, Reapera.. da skratim, bio je kvalitetno, a u dosta slucajeva, inteligentno parce SF-a, dok je ME2 tipicni new age proizvod, za tipicnu new age publiku..

Toliko o tome.

Poslednja ispravka: nameless1 (3.3.2012 u 20:47)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mass effect, mass effect 2, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mass Effect PC version WU TANG CLAN Role-Play 1545 2.7.2023 19:33
Neverwinter Nights 2 zorx Role-Play 1106 18.3.2021 18:53
Mass effect Bozidar Konzole 33 11.3.2009 21:26
HTPC (tih, ne greje se, moze da gura Mass Effect) Vladimiros Šta da kupim? 8 30.5.2008 19:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com