Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim?
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Šta da kupim? Saveti oko kupovine novog ili nadogradnje starog računara

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.8.2015, 21:07   #12
JaImojiProblemi
Član
 
Član od: 30.9.2014.
Poruke: 407
Zahvalnice: 57
Zahvaljeno 114 puta na 112 poruka
Određen forumom Re: Sastavljanje racunara

Citat:
ristelicn kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima. Kao sto vidite u naslovu potrebna mi je pomoc ako sastavljanja racunara. Do duse potrebno mi je vase misljenje jer od prilike znam sta cu imati u racunaru. Imam neki budzet za djelove od prilike 400e. E ovako:

*Procesor AMD x8 fx-8300 (radni takt mu je 3,3 mhz, 8 jezgra, am3+ socket, 139e)
*Maticna ploca Asus m5a78l-m/usb3 (am3+ socket kao i procesor, ddr3, super podrzava AMD procesore, guglao sam i svi je hvale, nije ni skupa 63e)
*Graficka katrica palitova GTX750 2gb ddr5 128bita (za 750ti nemam trenutno novca a mislim da mi je ova sasvim dovolja za moje potrebe, 121e)
*Radna DDR3 8GB 1866MHz, HyperX Fury KIN (nemam sta da pricam oko ovoga, 58e)

E sad. Opticki uredjaj (citac CD-ova) imam od "starog" kompa, nema potrebe trositi pare na njega. Imam i HD od drugog kompa. Jedino sto uzimam jos je kuciste novo 15e i to je manje vise to. Mozda jos da uzmem hladjenje za procesom Cooler master neki. Imam i to od drugog kompa. I da, napajanje. Ne znam koje tacno imam u kompu mislim da je neko od 450 500w, ali mislim da cu morat uzet neko jace.

Inace kompijuter mi je potreban manje vise za igrice. CS:GO, video editing, FIFA 15. To je to..
Vasa misljenja?
Hvala..
Svako se nekada zanese. U zelji da pomogne, mozda pretera. Ali, to ne znaci da postoje lose namere. Imas nekoliko veoma dobrih predloga. Na osnovu sopstvenih afiniteta, a mozda je tako najbolje, ti odaberi jedan od istih ili nacini drugi, koji tebi najvise odgovara uzevsi najbolje iz svake od nasih ideja.
Necemo ici na "krv i noz".
JaImojiProblemi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Umrezenje dva racunara na windows 7 Stefan1090_ Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 11.6.2014 18:22
prikaz slike sa umrezenih racunara iska Aplikativni softver 0 10.1.2010 18:06
Umrezavanje dva racunara putem interneta zemljanin Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 26.9.2008 15:40
Vase misljenje za sastavljanje racunara Pajo Šta da kupim? 46 18.11.2007 3:58
Mega problemi sa umrezavanjem izmedju 2 racunara, pomoć! Shadow Stalker Komunikacioni uređaji i umrežavanje 5 22.10.2007 16:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com