Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.10.2007, 20:20   #21
NikolaT
Član
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Бијељина
Poruke: 359
Zahvalnice: 82
Zahvaljeno 50 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
Alexa74 kaže: Pregled poruke
Ovde mozete da se ispovedite.
Moj najveci blam u drustvu kada sam presao ceo Quake II medium preko tastature ne znajuci da u FPS-u moze i mis da se koristi. Naravno, to je bio moj prvi FPS daleke 1999 godine. Najveca nesreca je sto sam propustio Chronicles Of Riddick citave 3 godine zbog nesrecnog fix-a za OpenGL kojeg sam tek nedavno nasao i odigrao i odusevio se...
Занимљиво али исте ствари су се и мени десиле.
NikolaT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2007, 21:10   #22
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Moj jedini blam (koji nisam uspeo da potisnem iz secanja ) je to kada sam u igraonici pobio ceo tim Terora u CS. Onda sam shvatio da je to bio moj tim i da sam se slucajno prebacio.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2007, 21:45   #23
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Jao, za Counter ja sam se jednom izblamirao dok sam bio newb.
Ubace mene u Terrorist team, i ja vidim one taoce.Sve sam ih pobio i prilicno se sokirao kad se neko proderao "Ko je bre ubio sve taoce, p**** ** *******a".
Od tad ih vise nisam ubijao...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku donator99 na korisnoj poruci:
Corwin (18.10.2007)
Stara 15.10.2007, 22:01   #24
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Sto me ova tema podseti na onu epizodu dosije-Xa, kada jedan od ona 3 'akera igra neku igru na kompu tri dana (ne moz' da je snimi), a onda im rikne generator za struju. Jbt, da se meni nesto tako desi, unistio bih komp u roku od 2 sekunde...
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2007, 22:35   #25
steve89
Starosedelac
 
Član od: 1.8.2006.
Poruke: 1.888
Zahvalnice: 1.485
Zahvaljeno 2.094 puta na 760 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Kakve sam sve muke imao sa prvim krekovanjem

Prvo naravno nisam znao sta da radim, pa ubacujem/izbacujem cd 500x pa zatrazim pomoc pa onda iskopiram crack na desktop !?!?! odatle pokrenem igru, pa sav srecan pocnem da skacem oko kompa kad ono krene igra tj. izadje logo i blokira pa tako jedno 200x... sve dok nisam slucajno procitao uputstvo na omotu cd-a

btw. mnogo zanimljiva tema
steve89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2007, 23:04   #26
worm4
Veteran
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: Kovačica
Poruke: 566
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 37 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

U Vietcongu 1, tuneli. Potrošio sve flare-ove, i eto...mučio se 3 sata.
Prva igra koju sam instalirao je bila GTA2(pre 5 godina). Instaliram ja, kad traži CD. Nešto sam čeprkao, ali ništa. Pošto sam sutradan morao da vratim CD(iznajmljen!), GTA2 sam odigrao pre tek mesec dana, mogu misliti kako bi se oduševio(pre GTA3) da sam tada znao da krekujem...tužno.
worm4 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 3:45   #27
tab503
Član
 
Član od: 4.9.2006.
Poruke: 340
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
Alexa74 kaže: Pregled poruke
Ovde mozete da se ispovedite.
Moj najveci blam u drustvu kada sam presao ceo Quake II medium preko tastature ne znajuci da u FPS-u moze i mis da se koristi. Naravno, to je bio moj prvi FPS daleke 1999 godine.
Ti si jos dobar.
JA sam se bio toliko navikao na tastaturu dok sam igrao 2.5D igre da sam nastavio i dalje da je koristim.
Tek pri igranju Jedi Knight-a i Unreal Tournamenta sam poceo da koristim misha ( i to u pocetku vrlo neuspesno) (cak sam i prvi, drugi i treci deo Tomb Raidera kompletno zavrsio bez koriscenja misa)

Inace moj najveci blam je bio kad sam prvi put igrao Quake arenu preko interneta (to mi je ujedno bio i prvi FPS koji sam igrao online) i nisam imao pojma za team deathmach i tako ja krstarim mapom naletim na lika uzmem raketni lanser i razvaljujem ja tako u njega (i jos se cudim sto ne gine (verovatno je bila iskljucena "friendly fire" opcija na toj mapi), on se okrece ka meni, gleda u mom pravcu i vidim dole se pojavljuje tekst nesto u fazonu "kog djoku ovaj radi" (naravno na engleskom) Tek sam tada ukapirao da sam u nekom kooperativnom modu igre i samo sam se diskonektovao od blama.
tab503 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku tab503 na korisnoj poruci:
Bokile (16.10.2007), ForceWare (16.10.2007), sasha vukelic (16.10.2007)
Stara 16.10.2007, 4:01   #28
tab503
Član
 
Član od: 4.9.2006.
Poruke: 340
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 25 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Svi vi koji se zalite na krekovanje.
Trebali ste mene da vidite kad sam trebao da supstituisem file da bi igra radila.
E to je bilo zesce zezanje, a tek ako je igra bila zapakovana u DDI. Imao sam uputstvo na pola strane kako da otpakujem DDI fajlove

A jos jedan blam,

Pre desetak godina igramo ja i jedan moj drug neke trke kod njega (naizmenicno)
Ulazi njegov tata u sobu gleda on malo u ekran kad ce, "da li se vi to trkate ili orete" (a mi kako smo dobro vozili vise smo isli po nekoj zelenoj livadi oko staze nego po stazi)
tab503 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 4:29   #29
dzangrizalo
Član
 
Član od: 12.3.2007.
Lokacija: Cacak
Poruke: 377
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 57 puta na 41 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku dzangrizalo Slanje poruke preko Skypea korisniku dzangrizalo
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
Alexa74 kaže: Pregled poruke
Najveca nesreca je sto sam propustio Chronicles Of Riddick citave 3 godine zbog nesrecnog fix-a za OpenGL kojeg sam tek nedavno nasao i odigrao i odusevio se...
E jbg, nisi morao cekati na patch. Moze i sa riva tunerom da se radi override open gl-a. I ja sam slucajno provalio
dzangrizalo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 9:27   #30
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Moj cale je lik...
Posto obozavam da igram gran turismo 4,a i cale voli autice ponekad me gleda dok igram...
Imao sam slucaj kad sam uzeo da testiram Bmw gtr na Nurburgring-u,i sa nekih 200/250 km/h,izgubim kontrolu i zveknem pravo u zid...
Cale me gleda i komentarise:"Ja tebi vise auto ne dam,ti si unistitelj,mrcvaris kola,bitango.Pa nasta ti sad lici auto?"
Ja promenim kameru,i on vidi da kolima nije nista(gran turismo,non damage...)
Kad je video da nema stete,kaze on meni:"Aha,vozi,vozi..."

Ludak...
Bokile je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 11:07   #31
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
Bokile2000 kaže: Pregled poruke
Moj cale je lik...
Posto obozavam da igram gran turismo 4,a i cale voli autice ponekad me gleda dok igram...
Imao sam slucaj kad sam uzeo da testiram Bmw gtr na Nurburgring-u,i sa nekih 200/250 km/h,izgubim kontrolu i zveknem pravo u zid...
Cale me gleda i komentarise:"Ja tebi vise auto ne dam,ti si unistitelj,mrcvaris kola,bitango.Pa nasta ti sad lici auto?"
Ja promenim kameru,i on vidi da kolima nije nista(gran turismo,non damage...)
Kad je video da nema stete,kaze on meni:"Aha,vozi,vozi..."

Ludak...
Hahaha, e, ista situacija... Mada to ima i dobru stranu, sada mnogo vise pazim kako vozim i trudim se da odvozam trku bez greske.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 15:49   #32
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Jos 90 i neke kad se pojavio Play Station igramo ja i drugar Gran Turismo I. Ja sam imao vec neko vozacko iskustvo sa pravim kolima, ali on je bio mnogo bolji u igrama. U gran turismu se ispocetka nisam snalazio bas najbolje, komande su mi bile previse osetljive i nikako nisam mogao da drzim korak s' njim, onda u jednom trenutku pocnem ja jako dobro da vozim, uziveo sam se u ono i vozim bez greske. Prodjem kroz cilj i sav srecan slavim pobedu, a drugar mi pokazuje ekran "Ovo gore to sam ja, ti si ovaj dole sto je udarao zidove sve vreme". Ja budala sam se prebacio na njegov ekran.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nighthawk na korisnoj poruci:
NikolaT (19.10.2007), zdravkelja (16.10.2007)
Stara 16.10.2007, 19:39   #33
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
nighthawk kaže: Pregled poruke
Jos 90 i neke kad se pojavio Play Station igramo ja i drugar Gran Turismo I. Ja sam imao vec neko vozacko iskustvo sa pravim kolima, ali on je bio mnogo bolji u igrama. U gran turismu se ispocetka nisam snalazio bas najbolje, komande su mi bile previse osetljive i nikako nisam mogao da drzim korak s' njim, onda u jednom trenutku pocnem ja jako dobro da vozim, uziveo sam se u ono i vozim bez greske. Prodjem kroz cilj i sav srecan slavim pobedu, a drugar mi pokazuje ekran "Ovo gore to sam ja, ti si ovaj dole sto je udarao zidove sve vreme". Ja budala sam se prebacio na njegov ekran.
Ista stvar se i meni desaval isto na PS1, ali je bila u pitanju neka druga igra...Tek sam na polovini staze shvatio da sam ja na gornjem ekranu, a ne na donjem
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 19:39   #34
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
nighthawk kaže: Pregled poruke
Jos 90 i neke kad se pojavio Play Station igramo ja i drugar Gran Turismo I. Ja sam imao vec neko vozacko iskustvo sa pravim kolima, ali on je bio mnogo bolji u igrama. U gran turismu se ispocetka nisam snalazio bas najbolje, komande su mi bile previse osetljive i nikako nisam mogao da drzim korak s' njim, onda u jednom trenutku pocnem ja jako dobro da vozim, uziveo sam se u ono i vozim bez greske. Prodjem kroz cilj i sav srecan slavim pobedu, a drugar mi pokazuje ekran "Ovo gore to sam ja, ti si ovaj dole sto je udarao zidove sve vreme". Ja budala sam se prebacio na njegov ekran.
Imao sam slicnog "iskustva" sa nekom mini igricom na informatici (ne znam tacno kako se zove uglavnom je reflexive arkade)znaci namestio sam da igram protiv kompa ,i bila su 2 automobila plavi i crveni,(plavi- komp,ja -crveni)i u trenutku kada sam stisnuo dugme za kretanje komp je poceo da se pomera ,a ja sam istripovo da sam to ja ,i tak osam celih 8 krugova govorio ne verujem kako je gloop komp i sve ,dok me na kraju nije docekala poruka "YOU LOSE"-...
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku culer na korisnoj poruci:
zdravkelja (16.10.2007)
Stara 16.10.2007, 19:53   #35
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Prvi put kada sam bez pomoci nelegalno patchovao igru, radio sam to preko Total Commandera. Nekako sam uspeo ceo CD da prekopiram vise puta u razlicite foldere.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 20:02   #36
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Išao sam ja jednom u Veliki Izvor (pre 4-5 god), kod drugara, koji je imao neki prastari komp. I igramo mi tako neku tabačinu (Virtual Fighter, il' tako nešto ), kad dolazi njegov mlađi brat sa drugarom, prilaze kompu, gledaju šta radimo... I tek će brat (koji je, inače, nešto čačkao ovog Fightera):
Pipaj A, Mićo, pipaj A, da vi'š kako bije!!!
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku caine na korisnoj poruci:
shalabajzer (22.11.2007)
Stara 16.10.2007, 21:00   #37
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

hehehe to sa split screenom, svaka cast I meni se to desavalo

Jednom kada sam prelazio Half Life 2, onaj nivo gde vozis bagi i jure te oni antlioni. I sad ja treba da preskocim preko nekog srusenog mosta, kada se pojavljuje onaj ''helikopter'' i puca na mene. I koliko sam puta pokusavao da preskocim i nisam mogao, probao svasta. Cak sam pokusao i da sa bagijem skocim preko helikoptera i onda na drugu stranu
I onda sam slucajno pritisnuo shift i preskocio kao od shale
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 8:59   #38
Alexa74
Član
 
Član od: 10.8.2007.
Poruke: 82
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Citat:
zdravkelja kaže: Pregled poruke
hehehe to sa split screenom, svaka cast I meni se to desavalo

Jednom kada sam prelazio Half Life 2, onaj nivo gde vozis bagi i jure te oni antlioni. I sad ja treba da preskocim preko nekog srusenog mosta, kada se pojavljuje onaj ''helikopter'' i puca na mene. I koliko sam puta pokusavao da preskocim i nisam mogao, probao svasta. Cak sam pokusao i da sa bagijem skocim preko helikoptera i onda na drugu stranu
I onda sam slucajno pritisnuo shift i preskocio kao od shale
Isti slucaj. Sreca nije sve to dugo trajalo.
Alexa74 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Alexa74 na korisnoj poruci:
drNesh (18.10.2007)
Stara 17.10.2007, 9:33   #39
veseliburek
Starosedelac
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: BG
Poruke: 2.049
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 717 puta na 386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku veseliburek Slanje poruke preko Skypea korisniku veseliburek
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

meni je koristilo sto sam glup...
kupim ja tako london racer II odem kuci, instaliram ga na moj stari Win2000 (AMD 0.9Ghz, 256 RAM, GeForce 4 MX 440) pokrenem ja igru i nece
pokusavam ja tako dvesta puta al nista
prekopiram ja ceo cd na disk, pokusam opet al netje...
odem ja, zamenim london racer za fifu 2002, dodjem, ni ona ne radi...
reko ja 100 din za 100 din, al me mrzi da idem...
vrati mi je tata uvece sa posla ja mu kazem sta se desilo, on uzme, krekuje london racer sa onoga sto sam prekopirao, krekuje fifu 2002 i...
RADI!!!
nisam ustajo od kompa jedno tri dana
veseliburek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 9:51   #40
Dimke
Član
 
Član od: 6.2.2007.
Lokacija: Smrdograd
Poruke: 111
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 31 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Apsolutni Pocetnici - Najveci blamovi i nesrece

Igram Halo ,predposlednja deonica kad se nalazish u nekom postrojenju sa reaktorima za pogon.Potrebno je uz pomoch granata da unishtish sve motore i da pritom poubijash sve zivo shto ti smeta.Patim se sa municijom ,imam manjak granata ,jurim ono shto ostane iza unishtenih neprijatelja.I onda mi drug kaze da imam magacin tu pored tog postrojenja pun oruzija i municije!!!
Dimke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com