Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.5.2015, 11:49   #24321
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Centurioni, BC, Lorraine, CDC... svi ti mediumi sa 0 armora pucaju kao zvečke kad ih pogodiš sa strane ili pozadi (za Francuze isto važi i ako ga zvekneš spreda). Ne znam da li igrao pre godinu i kusur dana, pre nego što je došao nerf preciznosti, kako je tad bilo lepo igrati sa arty Najlepše je kad lik u brzini nestane sa radara, ti puštiš raketu i posle par sekundi samo te igra obavesti da je lik otišao u garažu

Sad igram samo sa Bishopom i FV, čisto da nerviram ljude dok im se po 30-40 sekundi popravljaju gusenice
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 12:13   #24322
elcobra
Član
 
Član od: 13.8.2007.
Lokacija: Beograd,Dorcol
Poruke: 311
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 93 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku elcobra
Smile Re: World of Tanks

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Centurioni, BC, Lorraine, CDC... svi ti mediumi sa 0 armora pucaju kao zvečke kad ih pogodiš sa strane ili pozadi (za Francuze isto važi i ako ga zvekneš spreda). Ne znam da li igrao pre godinu i kusur dana, pre nego što je došao nerf preciznosti, kako je tad bilo lepo igrati sa arty Najlepše je kad lik u brzini nestane sa radara, ti puštiš raketu i posle par sekundi samo te igra obavesti da je lik otišao u garažu

Sad igram samo sa Bishopom i FV, čisto da nerviram ljude dok im se po 30-40 sekundi popravljaju gusenice
Igram WoT oko 2 godine, ali sam sa artijem krenuo posle Nove godine.

Do tada sam igrao samo sa medium, heavy i destroyerima (i ponekad light), od desetki imam E100, IS7 i T110E4 i IX tier medium ruski T-54. I shodno tome, rezultati za kapmanje i misije su takvi da za vrlo kratko vreme resim sve za pomenuti trio i onda jurim za ostale "rekomendacije" sa lajtovima i artijima.

No, da se ogradim, nisam od onih koji jure misije po svaku cenu, posto to ljude generalno nervira na WoT-u, jer tako tim igra lose i najcesce se gubi. Tako da uglavnom igram da pobedim(o), pa ako predjem- sjajno.
elcobra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 13:07   #24323
RAJIC
Veteran
 
Član od: 26.7.2007.
Poruke: 989
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 81 puta na 35 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku RAJIC
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Salewot kaže: Pregled poruke
ja sam roknuo dva tenka odjednom (ful hp) sa KV-2, kad bih češće igrao taj tenk mislim da bi se redovno dešavale takve stvari, a za arty sam vezara. Inače od ovog zaradjenog golda kupio sam T-25 nemački tier V premijum, igrao tri partije i izgleda da je dobar za donošenje love, a i ovako nije loš.
Iskreno se nadam da će da nerfuju arty, pre par dana skinuo me amerikanac arty ful hp u centurionu 7/1 i to u punoj brzini iza brda, ali stvarno sam razmišljao da prestanem da igram wot, to bi u rl moglo da se desi jednom u sto milijardi pokušaja, inače se baš retko dešava da me skine arty jer sam uglavnom u pokretu (sem ako ne vozim td, ali onda imam dobar camo i jako teško me spotaju kad mirujem)... I da ne zaboravim, kad mi neko skine 1 pogotkom ful hp (a nije u municiju slučajka) prijavim ga 10x za svaki slučaj, nisam hejter ali mislim stvarno...
ipak si hejter, sto da te ne rokne jednom granatom ako potrefi kako treba
RAJIC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 14:34   #24324
Salewot
Član
 
Član od: 2.4.2015.
Poruke: 62
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

a što pa da me rokne i to u trku 40+ km/h i iza brda. niko ne može da mi objasni da je to normalno, a uostalom zbog takvih gluposti će ubuduće i da onemoguće artije da 1 granatom roknu ful hp, da je to normalno sigurno bi ostavili tako. razumem ja posrećilo se čoveku, ali previše često se ljudima posrećuje. U rl sam bio tenkista, pa kad su iz tih artiljerijskih orudja gadjali na pasuljanama, ne samo da nisu mogli da pogode metu, nego su pogadjali susedno brdo, kad oni treba da gadjaju 5 sela u okolini evakuišu, eto zašto...
Salewot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 14:51   #24325
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks



Ovakve stvari ubijaju u pojam.

Sa objectom je 4920 dmg. Ovaj drugi se ne secam.
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 15:04   #24326
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Salewot kaže: Pregled poruke
... a uostalom zbog takvih gluposti će ubuduće i da onemoguće artije da 1 granatom roknu ful hp, da je to normalno sigurno bi ostavili tako.
Tako je od bete u avgustu/septembru 2010 i da, normalno je, artiljerija koristi HE granate pa ako te pogodi u sweet spot

Citat:
Salewot kaže: Pregled poruke
U rl sam bio tenkista...
Ovo nije RL, ovo je arkadna igra Ako ćemo RL da gledamo, evo i ja ću da kukam kako Ferdi izdrži celu partiju a da mu ne rikne diferencijal
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
RAJIC (25.5.2015)
Stara 25.5.2015, 15:24   #24327
illidan
Starosedelac
 
Član od: 28.10.2005.
Poruke: 1.706
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 352 puta na 254 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
sonasi kaže: Pregled poruke
Јел може неко да ми објасни зашто се победе рачунају у статистику?
zato sto je cilj igre pobediti protivnicki tim. tvoj procenat pobeda pokazuje koliko ti doprinosis u izvrsavanju tog cilja.
illidan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 15:30   #24328
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
illidan kaže: Pregled poruke
zato sto je cilj igre pobediti protivnicki tim. tvoj procenat pobeda pokazuje koliko ti doprinosis u izvrsavanju tog cilja.
Ovo nije baš uvek istina u praksi, plus je nepravda. Trenutno imam 4/17 (win/lose) mečeva sa Type 59 nakon restarta sezone na YasenKrasen, a wn8 2860.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 15:47   #24329
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Meni deluje prilično istinito, naravno ne možeš da gledaš na 100 bitaka, ali na par hiljada to sigurno pokazuje koliko doprinosiš pobedi u timu...jer uvek možeš imati lika koji se šteka negde kao top tier i ima dobar odnos dmg, ali šta vredi kad zbog njega tim gubi, jer je to isto tako jedan aktivan top tier manje....nemam pojma je l' me neko razumeo
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 15:52   #24330
atlantis
Starosedelac
 
Član od: 12.8.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.304
Zahvalnice: 170
Zahvaljeno 122 puta na 101 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ako misliš da čučim u žbunu i pravim damage, to je nemoguće sa Type 59 pošto je top isključivo za close combat. Jednostavno dobijam idiote u timu i ništa ne vredi.
atlantis je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 15:53   #24331
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.377
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.004 puta na 7.046 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Zato što onaj WG rejting mnogo više vrednuje WinRate od WN8, gde najviše "poena" vuče damage koji praviš.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 16:11   #24332
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
atlantis kaže: Pregled poruke
Ako misliš da čučim u žbunu i pravim damage, to je nemoguće sa Type 59 pošto je top isključivo za close combat. Jednostavno dobijam idiote u timu i ništa ne vredi.
Ma nisam mislio na tebe, nego generalno, i ja teram kineske mediume...ali mislim da recimo ako igrač ima preko 10k partija i winrate oko 48%, tu već nešto nije uredu, tj. nije samo do WG, nego i do tog igrača
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 16:17   #24333
sonasi
Član
 
Član od: 18.8.2008.
Lokacija: Srbija
Poruke: 191
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Нервира ме то што се појаве паметњаковићи који имају скоро 60% победа а хици и штета су му далеко мањи од мене и загине међу првима и онда су му сви нобови. Па ваљда је логично да се гледа штета и проценат погодака а не победе шта ја да радим кад вежем 3 партије са идиотима и изгубимо 15:3.
sonasi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 16:51   #24334
Sanader
Član
 
Član od: 11.9.2014.
Poruke: 114
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
MarilynManson kaže: Pregled poruke
A SU-14-1 ili SU-14-2 sa zadnjim topovima? Jer se meni jednom desilo da roknem E-100 spreda i skinem mu 1722HP-a ...ja nisam verovao...ostali vikali bravo...al u kupolu odozgo ga pogodilo ...pa reko kakav je sto se splash-a tice?
Ti si ga pogodio direktno i to po svoj prilici u weak spot, nije ti bio veliki splash potreban (inače ta 6ica ruska arty max oko 5,5m i to sa gold). Splash je korisniji kad granata zbog prokletog rng mora da omaši tenk ,ali ga ipak dobro potkači eksplozija, npr t92 na test serveru sam oneshotovao leoparda 1, omašio ga ,puklo pored njega,ali dovoljno da mu skine sve. Tu je splash presudan,za direktne pogodke ne verujem da je presudan, po mom iskustvu sam 100% siguran.
Sanader je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 16:57   #24335
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Uglavnom su igraci sa visokim wr jako dobri ... oni vise rizikuju, pa je njima teze ako je tim pasivan i ne isprati ih. Steta i procenat pogodaka znace, ali nisu iskljucivi pokazatelj skila. Igrao sam sa dosta ljudi vod, oni sa dobrom statistikom se uglavnom stekaju ... ali ima i isto tako i onih sa kojima je uzivanje igrati, a nemaju neku statistiku (relativno govoreci).

Mada eto npr. za poslednja dva dana meni je wr i wn8 ocajan bilo sta da uradim ....totalno neigrivo zbog ovih 5k iskustva i vikenda.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 18:12   #24336
sonasi
Član
 
Član od: 18.8.2008.
Lokacija: Srbija
Poruke: 191
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 9 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ваљда је циљ игре направити што више штете и уништити што више непријатељских тенкова што значи и више пара а и искуства, шта мени вреди победа ако ништа нисам урадио а ако и направим доста штете и изгубимо то се све рачуна у рејтинг. Ево данас на пример са ис3 направим 5500 штете и ми изгубимо иза мене иде ат15 и скида ја имао једног уништеног а он 4 и 1500 штете и клипан ме све време прозива да сам нооб, ја после партије погледам његов профил а он има проценат победа 58% и рејтинг скоро 8 али зато има мању штету и проценат погодака. По мени тај проценат победа не би требао да се рачуна има дана кад имам више од 60% пораза али то није до мене. Као што сам рекао неки дан саставим 3 партије за редом ми изгубимо 15:3.
sonasi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 18:40   #24337
svarogog
Član
 
Član od: 12.12.2011.
Poruke: 319
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 72 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ljudi neznam dal nesto nije uredu kod mene al cilj igre je da se zabavis i ubijes nesto vremena
svarogog je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku svarogog na korisnoj poruci:
Sanader (27.5.2015)
Stara 25.5.2015, 18:45   #24338
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Cilj igre nije praviti stetu nego POBEDITI ... ako bas treba da nabrajam - 1. zasto postoji cap?, 2. vise se dobija expa, creditsa, crew expa ako se pobedi! ...
A procenat pogodaka nema veze sa mozgom ... pa ja cesto spamam na slepo (relativno govoreci), snapshotam (ne cekam do kraja, da me ne bi pogodili ) i jel to znaci da sam idiot?
Da bi pobedili potreban je doprinos u kljucnim trenutima, drzanje kljucnih tacaka, dok tim napreduje, sto cesto statistika i ne pokazuje ... a steta se nafarma lako (daleko lakse nego visok wr). Stanes iza svih i snajpas i eto wn8

p.s. ovo sto je rekao svargog je najpametnije sto sam procitao
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 19:14   #24339
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Ja isto volim da pobedim ali sta ti WN8 napravi od mozga to je cudo.

Do pre neki dan sam imao recent WR oko 61.5% pa je to za vikend spalo na oko 60%, jer se forsirao IS-2 i Tiger II a MM nije bio nesto dobronameran ovih dana, od jutros se vratilo u normalu da kucnem u drvo.

Sve zavisi od toga s cim igras, logicno je da jurim ka dizanju WN8 ali mi je podjednako prioritet i pobeda pa mu to dodje povezano jedno s drugim.

Meni samo nije jasno kako neki igraci odrzavaju visok WN8 a i da u isto vreme igraju sa vise razlicitih tenkova, ili forsiraju par tenkova s kojima im ide dobro ili uzmu neki tenk koji je u pravim rukama OP a inace je potcenjen od strane WN8 kalkulacija pa i prosecna partija ide u ljubicasto, jer s pojedinim tenkovima jednostavno nije moguce da se konstatno imaju super partije.

Tako meni s Type 58, Kromvelom, T67, Tigrom I itd. manje vise svaka partija bude plava ili ljubicasta ali glupo je i dosadno da se igra s istim tenkom non stop :P
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2015, 19:18   #24340
Danilo023
Član
 
Član od: 21.11.2010.
Poruke: 326
Zahvalnice: 214
Zahvaljeno 27 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Kontam da ljudi igraju iz različitih razloga da svi igraju samo zbog što veće štete, verovatno niko ne bi igrao skaute (ja obožavam da ih igram), draže su mi neke partije gde sam sa skautom ili mediumom uspeo da preokrenem tok bitke jer sam se neprijatelju provukao negde iza leđa i zeznuo im formaciju / navukao na sebe top tier hevija / capovao pa morali da se povuku / resetovao cap, nego kad uzmem da vozim hevija, napravim gomilu štete, ali izgubim jer partija i nije bila neka, sa taktičke strane...
naravno to zavisi mnogo i od tima, ali meni je najbolji osećaj kad znam da je tim pobedio zbog neke moje akcije...
...inače ja pišem ovde, a nisam igru uključio od početka marta
Danilo023 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com