Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje Saveti u vezi sa kupovinom modema, mrežne opreme…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2013, 1:20   #1
djolegaf
Član
 
Član od: 25.9.2012.
Poruke: 38
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Huawei G300 vs. ZTE Blade III

Planiram da produžim ugovor za moj postpejd broj i ujedno uzmem jedan od ova dva telefona: Huawei G300 ili ZTE Blade III, pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa njima i kakva, koji je bolji i za preporuku, itd. Hvala unapred!
djolegaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2013, 1:28   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

Indentican hardver imaju, e sad sto se tice kvaliteta, ja sam jedino ovaj blade imao prilike da drzim u ruci, to jest dosao mi je jedan na servis (jer su oba bas slabo zastuplena u CG).

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=4594
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2013, 1:44   #3
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

G300 ima bolji ekran, ima gorilla glass(nisam siguran da li blade ima) bolju podrsku zajednice, ima blic(led), baterija mu duze traje iako je slabija na papiru. To je kod mene prevagnulo.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2013, 6:46   #4
treci
Veteran
 
Član od: 17.8.2007.
Lokacija: Uzice
Poruke: 572
Zahvalnice: 124
Zahvaljeno 79 puta na 74 poruka
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

Imao sam priliku da koristim oba telefona i sto se tice brzine rada oba su potpuno ista, a i hardverski su indenticni, pa i ne cudi. Pre bih uzeo G300 jer deluje nekako cvrsce i ima bolji ekran (nisam siguran da li ima gorila glass). Kod zte mi se ne svidja sto nema led flash i sto nisam mogao da ga prikljucim sa kompom kao obicnu flesku sto je za mene jako veliki minus. Koristim alcatel 992d i mogu ti reci da taj telefon jede za dorucak pomenuta dva zbog dc procesora, pa ako mozes potrazi po oglasima ima da se nadju za pristojne pare. Ako je izbora pao na huawei vs zte definitivno huawei.
treci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2013, 10:17   #5
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

Takodje glas za huawei g300.
Kod zte bladea 3 me jako nervira loša izrada,koja nikako ne prilici toj cenovnoj klasi.Kada sam ga drzao u ruci imao sam utisak da mi je dopala šaka neka kineska igračaka za decu.Inače i sa softvetom nije najbolji,doduše ja orob'o samo vipovu,ne znam kakvi su u mts-u i telenoru.
Dakle g300 je ozbiljniji telefon najmanje 30%,i zbog ekranakoji je vec pomenut,i zbog bolje podrske zajednice,i zbog izrade.Jedina prevaga koja bi mogla da prevagne u korist b3 je reciklaza kod vip-a,gde se dobijas 50€ manja cena, sto je i njegova prava vrednost.Ali ćeš morati da uzmeš telefon danas jer reciklaza traje samo ovaj dan.Lično proverio pozivom.

Poslato sa roamera koristeći TT2.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2013, 11:59   #6
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

Citat:
treci kaže: Pregled poruke
Imao sam priliku da koristim oba telefona i sto se tice brzine rada oba su potpuno ista, a i hardverski su indenticni, pa i ne cudi. Pre bih uzeo G300 jer deluje nekako cvrsce i ima bolji ekran (nisam siguran da li ima gorila glass). Kod zte mi se ne svidja sto nema led flash i sto nisam mogao da ga prikljucim sa kompom kao obicnu flesku sto je za mene jako veliki minus. Koristim alcatel 992d i mogu ti reci da taj telefon jede za dorucak pomenuta dva zbog dc procesora, pa ako mozes potrazi po oglasima ima da se nadju za pristojne pare. Ako je izbora pao na huawei vs zte definitivno huawei.
G300 ima gorilla glass, napisao sam vec, a sto se tice alkatela mozda jeste bolji ali ga nema u ponudi telenora.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2013, 13:16   #7
djolegaf
Član
 
Član od: 25.9.2012.
Poruke: 38
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

E, pa hvala vam svima na pomoći. Obzirom da vaši odgovori idu u korist Huawei telefona, a i u MTS-u mogu da ga uzmem na 12 mesečnih rata a da pri tom postpejd pretplata bude 1 din. tih 12 meseci,odluka je pala! Hvala još jednom i pozdrav svima!
djolegaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2013, 14:09   #8
branko72
Novi član
 
Član od: 7.2.2013.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Huawei G300 vs. ZTE Blade III

Imam blade 3 pa mogu samo o njemu da dam komentar. Jedina mana mu je sto nema led blicc ali to i nije neka jer u principu taj blic ionako ne pomaze mnogo. Softwer je odlican i nema potrebe za nadogradnjom,memorija je potpuno slobodna,cistih 4.2 Gb. Nema nabudjenih aplikacija, kome je malo moze da skine sta mu treba. RADI KAO FLASH memorija odlicno ,ne znam sto se svi zale. Ja sam ga ubo,sam je instalirao drajvere, bez problema se prebacuje i na externu i na internu memoriju bilo kroz ptp ili mtp rezim ali ih treba ukljuciti pa ljudi mozda zbog toga imaju problem jer ne znaju kako i ne treba media player 11 kao sto pricaju,ne treba uopste nikakav. Tether radi fantasticno bez instalacije bilo cega.
branko72 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
huawei g300, zte blade iii


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Slabo zvono na Huawei G300 worldwideweb Aparati i oprema 2 4.1.2013 14:32
Alcatel One Touch Ultra 997 vs Huawei G300 vs. ZTE Blade 3 salesh Aparati i oprema 8 25.12.2012 21:56
Ekran se sam ukljucuje Huawei G300 worldwideweb Programi za mobilne telefone 5 21.11.2012 23:23
Huawei Ascend G300 vs Samsung Galaxy Ace Plus akarpuzov Aparati i oprema 50 5.10.2012 16:21
LG Optimus HUB, LG Optimus L5 ili Huawei G300 ( eventualno L3)? freeminder Aparati i oprema 12 6.8.2012 21:52


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com