Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.1.2010, 19:54   #1321
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Hmm zanimljivo. Meni se jos nije desilo da me prati saborac kad krenem u vodu. Obicno stoje kod obale u wait modu.

Ja sam Dijega nasao u Bragi ali moze biti na tri lokacije ako se ne varam.

Savet za sve one koji bi da se dokopaju Demon Blade od onog demona u Gothi: idite tamo kao high lvl, nemojte voditi Gorna sa sobom, demona tucite dok mu ne ostane jako malo HP, bezite od njega dok ne prestane da vas prati, onda ce uvuci mac u korice (ne bukvalno) i tad ga sredite lukom/magijom/samostrelom. U tom slucaju ce se mac nalaziti u njegovom inventaru. Demon Blade je treci najjaci mac ali trazi 666 str.
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2010, 4:04   #1322
wolfgm
Član
 
Član od: 12.5.2007.
Lokacija: Aleksinac; Kostolac
Poruke: 385
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 56 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolfgm
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Ayatollah kaže: Pregled poruke
Retardirani Lester je juče uspeo da se udavi u plićaku. Pokupio sam ga u hramu Al Shedim, krenuo prema Mora Sulu i usput preplivao rukavac zaliva, za šta mi je trebalo 3 sekunde. Tek što sam izašao iz vode, dobijam poruku "Experience + 200", okrećem se i vidim debila kako leži mrtav na dubini od pola metra Kad je tako glup ostaće mrtav, a ja idem po Diega.
Od ovog posta sam umro od smeha !!!

Citat:
Leshma kaže: Pregled poruke
.... U tom slucaju ce se mac nalaziti u njegovom inventaru. Demon Blade je treci najjaci mac ali trazi 666 str.
I beskorisamn je jer niko nije lud da penje snagu na 666, a prodaje se za zlatnik!
wolfgm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 20:25   #1323
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

kakva grafička treba da bi gothic 3 radio lepo pri rezolucija 1600x1200 ?
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 20:28   #1324
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Trebalo bi da ti radi sasvim lepo na konfiguraciji iz potpisa (možda ne baš u 1600x1200, ali u 1280x1024 sigurno), samo ispatchuj na 1.73 i drži se medium detalja.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 20:34   #1325
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Trebalo bi da ti radi sasvim lepo na konfiguraciji iz potpisa (možda ne baš u 1600x1200, ali u 1280x1024 sigurno), samo ispatchuj na 1.73 i drži se medium detalja.
hehe baš sa ovom grafičkom igram sa 1280x1024 sa low detaljima i zna da secne,pa me interesuje neka grafička na kojoj će da radi sve u full-u na 16x12 ili 19x12 pošto imam 24" monitor,a baš bi voleo ovu igru skroz sa full grafikom pa me interesuje koja grafička je ok
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 20:35   #1326
voodoo_
V.I.P. GNU/Linux
 
Avatar korisnika voodoo_
 
Član od: 1.11.2005.
Poruke: 11.166
Zahvalnice: 2.085
Zahvaljeno 4.923 puta na 2.859 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Pa u principu Radeon HD 4770 ili GeForce 9800GT ili bilo koja jača, ali bi ti trebao i jači procesor. Overklokuj taj što imaš, doteraj ga bar na 2.6-2.7 GHz.
Al svejedno ako igraš verziju stariju od 1.7, radiće ti bezveze na bilo kom hardveru.
voodoo_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 20:41   #1327
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

imam 1.73 verziju a našao sam neke benchmarke http://www.pcgameshardware.com/aid,6...eviews/?page=3 ovo je za Forsaken Gods mada vidim da je isti engine kao kod običnog,mogu malo klokovat procesor i to će biti to...
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2010, 21:24   #1328
Leshma
Član
 
Član od: 27.5.2009.
Poruke: 106
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 35 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Ne pomaze klok. Treba ti brži Hard Disk. Pogledaj onu opciju resource cache i stavi na Optimal. Ako to ne sredi problem stavi onda na low. Ostale opcije nisu problematične.
Leshma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 2:45   #1329
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Evo igram već jedno vreme šta treba da se radi da mogu da uđem u Vengard ? onaj štit je još uvek podignut...

Poslednja ispravka: Mr.Eco (15.1.2010 u 2:53)
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2010, 12:41   #1330
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Mr.Eco kaže: Pregled poruke
Evo igram već jedno vreme šta treba da se radi da mogu da uđem u Vengard ? onaj štit je još uvek podignut...
Teleport stone pronadji...u gameworldu ih ima 2
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Mr.Eco (15.1.2010)
Stara 17.1.2010, 2:21   #1331
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Zapeo sam kod questa da skupim Adonos artifikate, sakupio sam 4 još mi je ostalo,robe of Adanos koji se nalazi u htamu kod Al. Shedim e sad trebam 5 ključeva da nađem nikako nemogu to da nađem ima neko predlog
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 2:32   #1332
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: Gothic III

Imam par pitanja...trenutno igram Gothic 3 i pitao sam se:
1. Da li je dobar armor koji se dobije u Nordmaru (ne znam tacno - Wolf ili Hammer Clan) za 100 ore ? Zvuci malo creepy da sakupis 100 ore...
2. Da li je neko ikada u bilo kom Gothic delu nasao nesto pod vodom,i da li je igra uopste tako napravljena da se pod vodom nalazi nesto znacajno ?
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 2:37   #1333
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Leshma kaže: Pregled poruke
Hmm zanimljivo. Meni se jos nije desilo da me prati saborac kad krenem u vodu. Obicno stoje kod obale u wait modu.

Ja sam Dijega nasao u Bragi ali moze biti na tri lokacije ako se ne varam.

Savet za sve one koji bi da se dokopaju Demon Blade od onog demona u Gothi: idite tamo kao high lvl, nemojte voditi Gorna sa sobom, demona tucite dok mu ne ostane jako malo HP, bezite od njega dok ne prestane da vas prati, onda ce uvuci mac u korice (ne bukvalno) i tad ga sredite lukom/magijom/samostrelom. U tom slucaju ce se mac nalaziti u njegovom inventaru. Demon Blade je treci najjaci mac ali trazi 666 str.
Hm,sa tim Demonom postoji jedan bug ako se ne varam... Ja sam ga ubio tako sto sam stajao na onom prolazu, na vrhu stepenica na ulazu u tvrdjavu Gothe i jednostavno ga gadjao lukom i strelom. Sve sto je radio to je da se pomerao unazad od udaraca strela, nije me ni napadao ni nista. Jeste da treba malo vremena i dosta strela, ali isplati se Ali opet, ja sam to igrao pre, neku drugu verziju, mozda je 1.73 ispravio taj bug. Ista prica je bila i u 2. delu, u Xardasovom toweru tamo pred kraj igre, kad je onaj demon u sobi gde je bio Xardas, ne moze da prodje kroz otvor do stepenista... Luk i strela - ista prica..

Citat:
Mr.Eco kaže: Pregled poruke
Zapeo sam kod questa da skupim Adonos artifikate, sakupio sam 4 još mi je ostalo,robe of Adanos koji se nalazi u htamu kod Al. Shedim e sad trebam 5 ključeva da nađem nikako nemogu to da nađem ima neko predlog
Znam da je jedan kljuc kod lika koji sedi u Inn-u u gradu Mora Sul (nisam siguran da li je taj grad,gde je Angar i gde uzimas moonblade i gde je Gonzales glavni ) on hoce da te odvede do 2 desert raidera da im uzmete zajedno kljuceve ali to je zamka, napadnu te sva trojica, potepas ih i uzmes jedan kljuc od njega... toliko sam za sad stigao
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2010, 14:26   #1334
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Mr.Eco kaže: Pregled poruke
Zapeo sam kod questa da skupim Adonos artifikate, sakupio sam 4 još mi je ostalo,robe of Adanos koji se nalazi u htamu kod Al. Shedim e sad trebam 5 ključeva da nađem nikako nemogu to da nađem ima neko predlog
Uzmi neki game guide pa se potpomogni.Jedan ti ima onaj glavni covjek Mora sula...ako nisam pobrko
Citat:
Netza kaže: Pregled poruke
Imam par pitanja...trenutno igram Gothic 3 i pitao sam se:
1. Da li je dobar armor koji se dobije u Nordmaru (ne znam tacno - Wolf ili Hammer Clan) za 100 ore ? Zvuci malo creepy da sakupis 100 ore...
2. Da li je neko ikada u bilo kom Gothic delu nasao nesto pod vodom,i da li je igra uopste tako napravljena da se pod vodom nalazi nesto znacajno ?
1.Znam to je onaj armor malo slabiji od najjcag onog drvenog.Nemoj ga uzimat bolje skupljaj pare za Paladin armor,koji ti je najjaci posle onog koji ti daju Orci
Naravno ako im se pridruzis
Pod vodom imas pijesak nista vise ne mozes nac
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Netza (17.1.2010)
Stara 17.1.2010, 17:48   #1335
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
Netza kaže: Pregled poruke
Hm,sa tim Demonom postoji jedan bug ako se ne varam... Ja sam ga ubio tako sto sam stajao na onom prolazu, na vrhu stepenica na ulazu u tvrdjavu Gothe i jednostavno ga gadjao lukom i strelom. Sve sto je radio to je da se pomerao unazad od udaraca strela, nije me ni napadao ni nista. Jeste da treba malo vremena i dosta strela, ali isplati se Ali opet, ja sam to igrao pre, neku drugu verziju, mozda je 1.73 ispravio taj bug. Ista prica je bila i u 2. delu, u Xardasovom toweru tamo pred kraj igre, kad je onaj demon u sobi gde je bio Xardas, ne moze da prodje kroz otvor do stepenista... Luk i strela - ista prica..
Ja sam ga zatukao u najobičnijem mogućem melee-ju, a niti sam bio neki visok nivo (20 - 25), niti sam imao neku opremu (ruby sword, ne znam čak ni da li sam imao štit, i rebel armor). Nije taj demon ništa naročito.


Citat:
Znam da je jedan kljuc kod lika koji sedi u Inn-u u gradu Mora Sul (nisam siguran da li je taj grad,gde je Angar i gde uzimas moonblade i gde je Gonzales glavni ) on hoce da te odvede do 2 desert raidera da im uzmete zajedno kljuceve ali to je zamka, napadnu te sva trojica, potepas ih i uzmes jedan kljuc od njega... toliko sam za sad stigao
Svi ključevi za Temple Al Shedim se nalaze u ruševinama oko samog hrama. To što ti pišeš je ključ za Temple Mora Sul.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 14:21   #1336
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: Gothic III

E jel probao neko u EE da igra sa Alternative Balancing i kako je ? Cujem to je ono ogranicen inventory i tako to...
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 14:30   #1337
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Alternative Balancing je strava, obavezno ga ukljuci. Svi skilovi su skuplji, pa moras paziti gde i kako trosis exp poene. To je bio jedan od ozbiljnih problem Gothic trojke(jer nisu imali vremena da naoprave dobar balans), bukvalo prodjes kroz sve moguce play stilove do kraja igre. Prvo ranger, pa warrior, pa na kraju igre mag, i imas dovoljno poena za to sve. A ovo pretvara igru u malo tipicniji rpg, mada i dalje je malo problem to sto igra potencira sword+bow stil na pocetku, pa ce ti biti malo tesko ako hoces da igras kao mag.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 14:54   #1338
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: Gothic III

Pa sta je sve drugacije sa AB ? Koliko stvari moze da se ponese ? Ja ne mogu sad da ga ukljucujem na pola igre sam, nema svrhe..ali sigurno cu opet da obrcem pa cu obavezno i sa tim da probam.. Postoji i Alternative A.I ali to ne znam ni sta je ...
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 15:08   #1339
goodlikesweeper
Veteran
 
Član od: 18.12.2007.
Poruke: 965
Zahvalnice: 520
Zahvaljeno 356 puta na 192 poruka
Određen forumom Re: Gothic III

Pa covece, imas pdf fajl koji si dobio posle instalacije patcha, procitaj ga, tamo je sve DETALJNO objasnjeno. AB donosi brdo izmena, ali ja sam ti spomenuo ono sto je najznacajnije. Pogledaj tamo, imas tabele sa cenom oklopa, skill drveca, sve po redu. Inventar nema nikakvog ogranicenja, naravno, mozes da nosi sta hoces.

Alternative AI ti je takodje objasnjn u read me, njega obavezno ukljuci takodje(mozes kad hoces da ga uklucis ili ukljucis), on znatno popravlja borbeni sistem, pa protivnici mogu da blokiraju tvoje napade i da uzvrate kontranapadom, sto ce reci, zaboravi na manijakalno kliktanje.
goodlikesweeper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2010, 15:15   #1340
Netza
Član
 
Član od: 19.3.2008.
Lokacija: Nis \ Skoplje
Poruke: 268
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 50 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Netza
Određen forumom Re: Gothic III

Citat:
goodlikesweeper kaže: Pregled poruke
Pa covece, imas pdf fajl koji si dobio posle instalacije patcha, procitaj ga, tamo je sve DETALJNO objasnjeno. AB donosi brdo izmena, ali ja sam ti spomenuo ono sto je najznacajnije. Pogledaj tamo, imas tabele sa cenom oklopa, skill drveca, sve po redu. Inventar nema nikakvog ogranicenja, naravno, mozes da nosi sta hoces.

Alternative AI ti je takodje objasnjn u read me, njega obavezno ukljuci takodje(mozes kad hoces da ga uklucis ili ukljucis), on znatno popravlja borbeni sistem, pa protivnici mogu da blokiraju tvoje napade i da uzvrate kontranapadom, sto ce reci, zaboravi na manijakalno kliktanje.
Umem ja da citam ali sam zamolio samo za misljenje nekog ko je vec igrao igru sa AB, i za utiske, nisam pitao da bi mi rekao da postoji .pdf fajl,hvala u svakom slucaju.
Netza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
gothic, gothic 3, role-play, rpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Gothic II Gold Edition voodoo_ Role-Play 1329 31.12.2022 0:58
Gothic II addon NOTR grofnula Role-Play 70 18.9.2007 12:38
6600 nedovoljna za Gothic 2.Kako je moguce? Jim Bravura Grafika 24 9.8.2007 20:40


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com