Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Aplikativni softver

Aplikativni softver Svi programi i alati koji se ne uklapaju ni u jednu od ponuđenih kategorija

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.9.2011, 13:13   #1
mnikola91
Novi član
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom problem sa skype

imam jedan mali problem sa Skype-om, a taj problem je sto nece da se poveze sa facebook-om. Naime, lepo se ulogujem u skupe i onda nece da mi otvori ni "skype home" ni "facebook"... pretpostavljam da je problem sa konekcijom. a isto tako ne mogu ni da dodam nove kontakte a niti da ih uvezem. Da pojasnim malo: meni se uopste ne otvara tab "skype home" i tab "facebook" (ovaj plavi prsten se vrti u nedogled ali nikako da se otvori)... a isto tako kod mene NE postoji opcija "Show Facebook Friends" u jezicku "contacts"! reinstalirao sam skype (instalirao sam najnoviju verziju) i sad je problem jos gori, pre sam mogao da se ulogujem a sad ni to ne mogu! kada mi se otvori prozor u kom treba da ukucam "skype name" i "password" uopste nece da reaguje dugme "sign me in", isto to se desava i kada "lupim" enter tj. cuje se onaj windiws-ov zvuk! pomozite, molim vas, hitno mi je potreban skype, buraz mi je u inostranstvu i nismo se culi ceo mesec! pozz
evo, moj problem izgldea nekako ovako http://community.skype.com/t5/...ati...p/76230/page/5 pretposlednji post! unapred hvala
e da, i ako treba jos neka informacija, pitajte!
mnikola91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Opet problem sa DVD-RW-om mmm87 Nosači podataka 30 1.1.2013 19:47
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
WBR-3408 11g Wireless Broaband Router- Problem sa umrežavanjem Hich Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 19.2.2010 9:42
HP DeskJet f4180 - problem sa instalacijom vanila Ostale komponente 3 12.3.2009 19:22
Problem sa reprodukcijom DVD materijala Dimo Kvarovi 7 27.4.2008 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com