Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.1.2011, 16:37   #1
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom [Fujitsu Siemens Amilo li1705]tastatura i touchpad ne rade!!

nije moj laptop ali rekoh ajde da se pozabavim, dakle touchpad ne radi vec duze vreme, koriscen je usb mish koji normalno radi, e sada, kako sam reinstalirao win(ubacio sedmicu) dolazi do novog problema, a to je tastatura!
probao sam i da updateujem bios, ali ponvo ne rade.

dakle uopste ne rade ni tastatura ni mis, ni u biosu ni nigde. primetio sam da pre nego sto sam instalirao win7 da nije hteo da udje u bios(pa sam instalirao preko wina nadajuci se da je to bag neki u hardu)

jedino sto sam primetio je da su upaljene sve tri lampice (caps, num, scroll lock) dok se ucitava bios i windows, a kad se ucita win, ugase se.

help? ako nista dajte neka imena/firme u bg-u gde mogu da nosim...
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.1.2011, 19:38   #2
Markonije
Starosedelac
 
Član od: 14.3.2009.
Poruke: 1.200
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 276 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: [Fujitsu Siemens Amilo li1705]tastatura i touchpad ne rade!!

Meni to 'smrdi' na drajvere,imas pretpostavljam orginalan drajver disk koji dobijas uz lap top,mozda verzije drajvera(prvenstveno mislim za touch-pad) koje su na disku nisu naj srecnije za tvoj lap top.Za tastaturu mi je vec cudno sto uopste ne radi ni u biosu.

Guglaj marku svog lap topa i navedi kratko sta ne radi,sve to na engleskom naravno i trebalo bi da dobijes odgovor koji trazis na nekom hardwer forumu.

Sve u svemu ja mislim da nije hardverski vec softverski problem,zato polako sa odlaskom u servis,prvo proveri na netu...
Markonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Acer aspire 5101 - ne rade tastatura i touchpad mvuleta Kvarovi 2 4.6.2009 14:03
Fujitsu Siemens AMILO La 1703 malo para a koliko muzike? Svrbisha Prenosni računari 4 14.2.2009 15:08
Fujitsu Siemens Amilo Pi 2540 wujic88 Prenosni računari 18 14.11.2008 15:00
Ne rade slušalice na Fujitsu Siemens Amilu LI 1705 carapicamya Prenosni računari 9 13.2.2008 14:51
Pitanje za Fujitsu Siemens Amilo M7400 diab10 ŠDK - Prenosni računari 1 4.9.2006 21:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com