Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.8.2010, 0:05   #1981
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

Fu*k, ne znam ni sam kako odolevam spojlerima
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Cofi (26.8.2010), jozvan_Kg (26.8.2010)
Stara 26.8.2010, 0:24   #1982
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Mafia 2

You are not the only one.
A igru tek treba da pocnem da igram za koji dan.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 0:30   #1983
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Mafia 2

E jadni mali ljudi :P:P
Evo ja 14. chapter
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 0:32   #1984
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
HSVstoned kaže: Pregled poruke
pentraksil,otvaram stranicu i slucajno kliknem na tvoj spoiler a jos nisam ni ''kupio'' m2.. valjda cu zaboraviti sta sam procitao.
Ne brini, ima jos iznenadjenja za tebe. Videces kada pocnes da igras
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 0:46   #1985
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

eo i ja se pridruzio grupici u toku je instalacija valjda ce ova 9600gt fino da tera )
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 0:52   #1986
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Mafia 2

Hm..6 chapter...pokusavam stedeti Neka linearnost....nesto fali....sta bulazne ti mali razmazeni ljudi Igra je
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 0:59   #1987
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Hm..6 chapter...pokusavam stedeti Neka linearnost....nesto fali....sta bulazne ti mali razmazeni ljudi Igra je

Inace da znate neke misije mogu da imaju maaaalo drugaciji razvoj dogadjaja. Sve zavisi od toga kako odradite zadatak.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 1:17   #1988
Mafija2
Banned
 
Član od: 23.1.2010.
Lokacija: Jay-Z and Alicia Keys - Empire State of Mind In New York
Poruke: 1.725
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 203 puta na 162 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

ljudi stigo ja do chapter 9,naj scena mi je bila kada u onoj misiju,nemogu da se setim,prodajete one kutice(ne pise staje)ima plavo,crveno i belo, i onda kada onaj zapali kamion i onda kada dignete u vazduh onu kucu.Eto to je to za sada,a kada predjem igru javljam se ponovo.Pozdrav
Mafija2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 1:18   #1989
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Mafia 2

Da li neko pomenu ovde da i grafika mu losa?! Mis'im stvarno... Ili se ja nalozio bar na papiru na 2 naslova najbolja ove godine SC2 i Mafia 2 ?! Sve ostalo kao da i nisam igrao...amnezija ...Mada jesen stize...(dunjo moja)...i to sa cool naslovima! Mozda i Mafia padne u zaborav....

Poslednja ispravka: DeCoy (26.8.2010 u 9:51)
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 1:19   #1990
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

Mafia II je dobra igra, ali nije u rangu prvog dela.
Šteta je što nema bar 5-10 poglavlja više, ovako deluje prekratko i nekako nedovršeno. 83/100 puna kapa.
Sonic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 1:23   #1991
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
Mafia II je dobra igra, ali nije u rangu prvog dela.
Šteta je što nema bar 5-10 poglavlja više, ovako deluje prekratko i nekako nedovršeno. 83/100 puna kapa.

Meni se dopala mnogo vise od prvog dela, i to mnooooooooogo vise. Gustiram lagano i uzivam, nigde ne trcim, caps lock uvek ukljucen. Meni i ne ispada kratka, evo 3. dan igre, 50% predjeno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 1:29   #1992
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Meni se dopala mnogo vise od prvog dela, i to mnooooooooogo vise. Gustiram lagano i uzivam, nigde ne trcim, caps lock uvek ukljucen. Meni i ne ispada kratka, evo 3. dan igre, 50% predjeno.
Ma da...ljudima koji ne prze po ceo dan...vec su malo i zauzeti-pa igramo po 2h dnevno(lagano)...sve u najboljem redu (nije kratka)! Jer ako hocu nelinearnost i duzinu....uzmem lepo neki RPG i vozim mesecima
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 1:58   #1993
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

U prvom delu je priča mnogo bolje postavljena i odvija se iz zadatka u zadatak tempom koji igrača polako, ali sigurno vezuje za glavnog lika. Same misije su bile originalnije, atmosfera bolja, a cela igra uverljivija.
Dvojka osim bolje grafike (ipak je 2010-ta, zar ne?) nema ni jednu drugu prednost, naprotiv - pre se može reći da je u pitanju proizvod odrađen tako da ostavi utisak na prvu loptu, i to na mlađe od 18 godina: psovanje i gde treba i gde ne treba, priča prepuna klišea "pozajmljenih" iz dobro poznatih filmova i drugih igara nabacanih bez neke posebne veze sa (isto tako klišeiziranom) glavnom pričom, površno ubacivanje pojedinih detalja u pogrešno vreme i na pogrešno mesto - Plejboj u 1945-tu, muzika sa kraja pedesetih u 1951. itd. itd.
Kad malo bolje razmislim - 75/100, i to na staru slavu.
Sonic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Sonic na korisnoj poruci:
nexexcalibur (26.8.2010)
Stara 26.8.2010, 2:09   #1994
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
U prvom delu je priča mnogo bolje postavljena i odvija se iz zadatka u zadatak tempom koji igrača polako, ali sigurno vezuje za glavnog lika. Same misije su bile originalnije, atmosfera bolja, a cela igra uverljivija.
Dvojka osim bolje grafike (ipak je 2010-ta, zar ne?) nema ni jednu drugu prednost, naprotiv - pre se može reći da je u pitanju proizvod odrađen tako da ostavi utisak na prvu loptu, i to na mlađe od 18 godina: psovanje i gde treba i gde ne treba, priča prepuna klišea "pozajmljenih" iz dobro poznatih filmova i drugih igara nabacanih bez neke posebne veze sa (isto tako klišeiziranom) glavnom pričom, površno ubacivanje pojedinih detalja u pogrešno vreme i na pogrešno mesto - Plejboj u 1945-tu, muzika sa kraja pedesetih u 1951. itd. itd.
Kad malo bolje razmislim - 75/100, i to na staru slavu.
Ne bih se slozio, ali OK. Prvi deo je i dalje remek delo, ali ja sam vise uzivao u drugom, jer je nekako realnije odradjen mafijaski zivot. I ne bih se slozio da je pravljena sa namerom da se dopadne klincima. Da je tako misije bi bile mnogo brutalnije i besmislenije, sa jurnjavama i cudima. Psovke su svakodnevnica, i meni se ne cine preteranom. Raznovrsnost misija je isto onoliki koliki je i bio u prvom delu. A klisea ima koliko hoces i u prvom delu.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 2:20   #1995
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

e ovo ide u remek dela igracke industrije..
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 2:46   #1996
Sonic
Banned
 
Član od: 22.2.2008.
Poruke: 251
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 119 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne bih se slozio, ali OK. Prvi deo je i dalje remek delo, ali ja sam vise uzivao u drugom, jer je nekako realnije odradjen mafijaski zivot. I ne bih se slozio da je pravljena sa namerom da se dopadne klincima. Da je tako misije bi bile mnogo brutalnije i besmislenije, sa jurnjavama i cudima. Psovke su svakodnevnica, i meni se ne cine preteranom. Raznovrsnost misija je isto onoliki koliki je i bio u prvom delu. A klisea ima koliko hoces i u prvom delu.
Gde ćeš brutalnije i besmislenije od ovoga, a "raznovrsnost" bolje i da ne pominjemo... O "realnije odrađenom mafijaškom životu" mogu da pričaju samo oni koji su i sami tako živeli, a ne ti i ja. Mi možemo da pričamo o originalnosti priče, imerzivnosti same igre i tehničkoj realizaciji, a u svemu tome (izuzev grafike) nastavak debelo kaska za originalom.
Da ne bih gubio vreme u nabrajanju svih onih epskih momenata koje kec ima (a dvojka nema), biće dovoljno reći ovo: Mafia I je izašla 2002. godine i dan-danas važi za jednu od najboljih igara (ako ne i najbolju) na temu organizovanog kriminala; svi znamo kada je izašao nastavak, i mogu da potpišem da će po sleganju hajpa (a kamoli za par godina) završiti tamo gde se već odavno nalaze Godfather I i II i slični mediokritetski naslovi za mlade konzolaške wannabe gangstere.
Sonic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 2:52   #1997
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
Gde ćeš brutalnije i besmislenije od ovoga, a "raznovrsnost" bolje i da ne pominjemo... O "realnije odrađenom mafijaškom životu" mogu da pričaju samo oni koji su i sami tako živeli, a ne ti i ja. Mi možemo da pričamo o originalnosti priče, imerzivnosti same igre i tehničkoj realizaciji, a u svemu tome (izuzev grafike) nastavak debelo kaska za originalom.
Da ne bih gubio vreme u nabrajanju svih onih epskih momenata koje kec ima (a dvojka nema), biće dovoljno reći ovo: Mafia I je izašla 2002. godine i dan-danas važi za jednu od najboljih igara (ako ne i najbolju) na temu organizovanog kriminala; svi znamo kada je izašao nastavak, i mogu da potpišem da će po sleganju hajpa (a kamoli za par godina) završiti tamo gde se već odavno nalaze Godfather I i II i slični mediokritetski naslovi za mlade konzolaške wannabe gangstere.
Ima istine sto govoris, ali ima i detalja koji su na drugoj strani tasa vage-kad Vito kaze:"Sta je baba, nema nista na radiju..a?"...Mora da ste naleteli na to?
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shonkas na korisnoj poruci:
Rkoma (26.8.2010)
Stara 26.8.2010, 2:54   #1998
Tornado
Član
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 366
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 65 puta na 50 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Tornado
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ne bih se slozio, ali OK. Prvi deo je i dalje remek delo, ali ja sam vise uzivao u drugom, jer je nekako realnije odradjen mafijaski zivot. I ne bih se slozio da je pravljena sa namerom da se dopadne klincima. Da je tako misije bi bile mnogo brutalnije i besmislenije, sa jurnjavama i cudima. Psovke su svakodnevnica, i meni se ne cine preteranom. Raznovrsnost misija je isto onoliki koliki je i bio u prvom delu. A klisea ima koliko hoces i u prvom delu.
pa misije i jesu brutalne(goooomila protivnika) i besmislene. i igra jeste poprilicno linearna(sto meni ne smeta inace...), sve se svodi na isto, vozi tamo udri ovog pucaj tamo i kraj. a ceo nelinearni deo podseca na prvu mafiu(example: jedna misija gde moras da tuchesh zle chike da bi odbranio svoju devojcicu, jedna misija sa hotelom gde se znamo sta desava...)

i ne svidja mi se sto nema trka, i ne svidja mi se uopste sto nema countrysidea i ogranicen si na grad.

moje ocene
30/100 u odnosu na prvi deo
110/100 u odnosu na gta
80/100 realno, zato sto je zabavna bez obzira na sve lose stvari.

sad cu upaliti ponovo prvi deo da predjem po stoti put, zato sto je dobar, a ovo cu verovatno preci jos 0 puta

p.s. a da, grafika je isto nista posebno.
Tornado je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 2:58   #1999
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Mafia 2

Citat:
Sonic kaže: Pregled poruke
Gde ćeš brutalnije i besmislenije od ovoga, a "raznovrsnost" bolje i da ne pominjemo... O "realnije odrađenom mafijaškom životu" mogu da pričaju samo oni koji su i sami tako živeli, a ne ti i ja. Mi možemo da pričamo o originalnosti priče, imerzivnosti same igre i tehničkoj realizaciji, a u svemu tome (izuzev grafike) nastavak debelo kaska za originalom.
Da ne bih gubio vreme u nabrajanju svih onih epskih momenata koje kec ima (a dvojka nema), biće dovoljno reći ovo: Mafia I je izašla 2002. godine i dan-danas važi za jednu od najboljih igara (ako ne i najbolju) na temu organizovanog kriminala; svi znamo kada je izašao nastavak, i mogu da potpišem da će po sleganju hajpa (a kamoli za par godina) završiti tamo gde se već odavno nalaze Godfather I i II i slični mediokritetski naslovi za mlade konzolaške wannabe gangstere.

Samo cu reci da je Angelo ubio vise ljudi nego Vito i Joe zajedno. Prva mafija nikada ne moze da se ponovi, i to je vec previse traziti od bilo kog izdavaca. A veruj mi konzolaski wannabe gangsteri imaju svoj GTA. Dovoljno je procitati more njihovih komentara koje ocrnjuju ovu igru (a i prvi deo). Kod konzolaske populacije nije dobro prosao. A Godfather I i II nikako ne mozes da uporedis sa Mafijom 2, jer je Godfather stvarno krs i djubre od igre.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.8.2010, 5:54   #2000
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Mafia 2

evo i mog doprinosa posle iganja mafie 2

VGA chipset is overheated.Contact with ASUS for help....
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	mafia 2.jpg
Viđeno:	70 puta
Veličina:	63,5 KB
ID:	36141  
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mafia, mafia 2, mafija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mafia Che_ Akcione igre 549 3.9.2022 9:02


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com